Я шукаю...

Чому варто мати на своєму Айфоні погодні додатки, програми і віджети?

Додаток Погода на Айфон

Віджет погода і годинник - це те, що можна побачити на робочому столі багатьох користувачів iPhone.

У кожної людини ранок може починатися по-різному. Після сніданку або навіть у вечірній час, для того, щоб спланувати день, необхідно розуміти яким він буде. Сучасні технології дозволяють бути в курсі всього і досить часто, для цього навіть не потрібно шукати необхідні дані в мережі.

Розуміючи наскільки важливо сучасній людині бути в курсі всього, що відбувається, компанія Apple подбала про створення програми «Погода».

Після оновлення операційної системи власники Айфонів мають можливість дивитися прогноз не тільки через сам додаток, але й на віджеті. Відшукати необхідне місто можна за назвою і навіть кодом аеропорту. Користувач може самостійно відшукати все і розставити міста в необхідному порядку для зручного перегляду інформації.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Робота з програмою «Погода» на Айфоні

«Погода» є стандартною і вбудованою в iOS, саме тому досить просто можна встановити погоду на екран без додаткових завантажень. При необхідності користувач може знаходити інформацію не тільки за місцем розташування, але й по назві місцевості. Особливо це корисно для мандрівників.

Працювати з додатком досить просто на будь-якому з пристроїв компанії. Після відкриття прогнозу можна побачити всю необхідну інформацію на цілу добу. А також якщо необхідно можна подивитися, чого чекати на наступний день або на будь-яку іншу дату протягом тижня.

Користувач самостійно може вибирати, як переглядати температуру в градусах Цельсія або ж за Фаренгейтом. Всі дані надходять від метеослужби «The Weather Channel» і якщо прогноз неправильний, то можна перейти на офіційний сайт компанії й уточнити цю інформацію.

Для установки необхідно:

 1. Перейти в розділ «Налаштування» на Айфоні.
 2. Потім знайти «Конфіденційність».
 3. Відкрити інформацію про геолокацію;
 4. Провести заміну пункту «Ніколи» на «Завжди».

Ця установка допоможе бачити тільки актуальні дані. Так інформація не буде оновлюватися постійно, а лише коли користувач зайде у додаток.

Можна створити окремий список з містами, інформацію по якому цікаво регулярно переглядати.

Читайте також Рейтинг міст з якості повітря та забруднення атмосфери.

Як встановити погоду на екран на Айфоні

Сьогодні смартфони від компанії Apple виконують велику кількість функцій. З кожним оновленням можливостей стає все більше. Відомо, що розробникам вдалося створити нову можливість, а саме встановити погоду на екран блокування.

Для того, щоб це зробити необхідно:

 • Відкрити «Налаштування», після цього «Конфіденційність», вибрати «Служба геолокації» і «Погода».
 • Після цього необхідно активувати можливість відстежувати місце розташування смартфона.
 • Далі потрібно знову повернутися до розділу «Налаштування» і відкрити «Не турбувати».
 • Провести активацію режиму "Не турбувати" на певний період.
 • Включити опцію «Відхід до сну» і після цього заблокувати екран.

Після того як режим роботи функції «Не турбувати» буде завершено, відразу ж на екрані блокування відобразиться погода. Важливо правильно зробити налаштування даного режиму. Є варіант зробити так, щоб прогноз було видно вранці і ввечері в певний час.

Віджет погода і годинник

За допомогою погоди на Айфоні можна вчасно отримувати всю необхідну інформацію. В оновленій iOS 14, надана можливість додавати віджети на екран «Додому». Це дозволить тримати всю необхідну інформацію під рукою.

Для того, щоб додати віджети на екран «Додому» необхідно:

 1. Утримувати на екрані «Додому» палець на одному з віджетів, або на порожній частині поки не почнуть показуватися всі додатки.
 2. Далі потрібно натиснути на кнопку «Додати» у верхньому лівому кутку.
 3. Потім необхідно вибрати бажаний віджет і його розмір.
 4. Останній крок «Готово».

У процесі використання програми на екрані «Додому» може виникати необхідність, коли знадобитися відредагувати доданий. Наприклад, необхідно буде переглядати погоду не тільки в одному місті, а відразу у двох. Це можна зробити наступним чином:

 1. Утримувати віджет, для того, щоб потрапити в меню з усіма необхідними опціями.
 2. Вибрати розділ «Редагувати віджет».
 3. Здійснити необхідні настройки й вийти з меню редагування.

Крім цього, користувач має можливість переміщати віджети і здійснювати будь-які інші дії з ними, для того, щоб зробити робочий стіл більш зручним і комфортним на Айфоні.

Також в оновленій версії присутня можливість створювати смартстопки. Це дозволяє відображати віджети в залежності від місця розташування, часу доби й так далі. В даному режимі вся інформація буде автоматично оновлюватися, і змінюватися протягом дня. Для того, щоб створити смартстопку, необхідно:

Утримувати один з віджетів на екрані «Додому» до того часу, поки не будуть показуватися додатки.

 1. У верхньому лівому кутку необхідно натиснути кнопку «Додати».
 2. Потрібно прокрутити меню вниз і знайти розділ «Смартстопка».
 3. Завершальний етап натиснути кнопку «Додати».

Якщо знадобиться видалити створений віджет, необхідно:

 1. Натиснути на віджет і утримувати його.
 2. Вибрати «Видалити віджет».
 3. Для підтвердження необхідно ще раз натиснути «Видалити».

Віджет «Погода» на Айфон умовні позначення

Користувачі Айфонів досить часто цікавляться, що позначають різні знаки в прогнозі.

Насправді там немає нічого складного і деякі знаки досить прості. Але, щоб труднощів не виникало необхідно знати розшифровку позначень:

 • Одна хмара. Позначає невелику хмарність.
 • Сонце. Ясний і дуже сонячний день.
 • Сніжинка з градусником. На вулиці буде досить холодно, замерзне лід.
 • Хмара з блискавкою. Буде дощ з грозою.
 • Хмара з косими лініями й довгими краплями. Необхідно чекати злива.
 • Сніжинка. Сніжитиме.
 • Хмара з короткими краплями й косими лініями. Короткочасний дощ.
 • Градусник з сонцем. Висока температура.

Кращі погодні додатки, програми й віджети

Сьогодні існує велика кількість подібних програм. Вони здатні виконувати набагато більше функцій, ніж стандартні.

Прочитайте також Мобільні додатки для бігу: Топ-10 помічників.

Досить часто скачують наступні погодні додатки, програми й віджети:

 • The Weather Channel. Даний додаток пропонує досить точний прогноз. Саме з цього джерела стандартна програма Айфона «Погода» використовує дані. Дизайн і інтерфейс не переобтяжений деталями, і всі потрібні пункти знаходяться під рукою. Важливою особливістю є те, що саме тут можна переглядати погодинний прогноз. А єдиним недоліком є ​​наявність реклами.
 • Це один з мінімалістичних додатків, які можна знайти на App Store. Після запуску розробники запропонують коротке ознайомлення, після чого слід вибрати фонову тему. На головному екрані Haze показана тільки температура, а для перегляду додаткових даних необхідно натиснути на нього. За допомогою короткого свайпу вниз, буде можливість ознайомитися з інформацією про погоду на 5 днів. Всього в Haze користувач зможе знайти 3 меню. З їх допомогою можна дізнаватися про температуру, вологість і сонячну активність. Цікавою фішкою є те, що теми з'являються під час використання програми.
 • Storm Radar. Дана програма створена компанією Weather Underground LLC, яка є власником і багатьох інших подібних програм на Айфон. Користувачі можуть завантажити погодний додаток безкоштовно. У такій версії будуть всі корисні функції. Але, негативним моментом стане реклама. Платна версія позбавляє користувача від цієї незручності. З Storm Radar буде можливість переглядати погодинні й щоденні прогнози. Спочатку інтерфейс може здатися складним, але в процесі використання всі труднощі будуть подолані. Крім цього, додаток добре організований, тому ним зручно користуватися.
 • Weather Underground. Ідеально підходить для розумних годинників. Особливістю програми Підземна погода є використання гіперлокальних результатів погоди. Користувач крім прогнозу погоди зможе дізнатися і багато іншої корисної інформації, а саме видимість, точку роси, вологість і багато іншого.
 • Даний погодний ресурс вже має власні додатки, які доступні на Айфонах і Андроїд-пристроях. Прогноз синхронізується з найближчою метеостанцією. У додатку всі елементи розташовані зручно, а також тут надають інформацію не тільки по днях, а й по годинах. Gismeteo не відрізняється красивою картинкою, наявністю барвистої анімації й багато чого іншого. Але, тут є всі необхідні функції погодної програми.

Чому варто найправильніший прогноз погоди скачати безкоштовно

Сьогодні створено велику кількість програм, які спрощують життя сучасного користувача. Без погодної програми обійтися буде досить важко, тому важливо підібрати для себе один з додатків.

З огляду на те, що всі необхідні функції представлені в безкоштовному доступі, то краще вибирати саме такі додатки. Найправильніший прогноз погоди скачати безкоштовно цілком реально.

Зручне управління допоможе бачити необхідні дані в Градусах або Фаренгейтах. А позначення дадуть можливість визначати, що відбувається на вулиці й до чого готуватися вже через кілька годин. Можна зустріти і нестандартні позначення, які дадуть можливість дізнатися рівень пилу, мряки, спеки та багато чого іншого. А якщо Айфон буде показувати значок грози або торнадо, можливо, саме час переглянути плани на вихідні. Програми допоможуть користувачеві підготуватися до будь-яких погодних умов, завдяки чому з'явиться можливість спланувати якнайкраще своє дозвілля.

Ваша оцінка: