Я шукаю...

Мобільні додатки для бігу: ТОП-10 помічників

чоловік біжить

З першими променями сонця пробуджується бажання знову почати бігати. Але будь-яка фізична активність вимагає певних орієнтирів і канонів. Тобто, щоб заняття спорту приносило не тільки задоволення, але і результат, необхідно знайти для себе те, що буде вказувати на зростання в цій справі. Благо, в сучасному суспільстві давно вже не виникає жодних проблем з пошуком справді вартісних програм для бігу. Кожне таке додаток оснащено як стандартними функціями, а саме допомога з розрахунком кроків і дистанції, стеження за пульсом і тд, так і своїми особливостями.

Регулювати рівень швидкості або нахилу бігової доріжки - це те, над чим не доведеться роздумувати самостійно. Додатки для бігу зроблять всю розрахункову роботу за користувача, залишивши йому лише справжню насолоду від підбадьорливого вітру і твердої поверхні під ногами. Більш того, програми для бігунів розраховані на дух суперництва, а значить, багато хто з них мають вбудовані служби соціальних мереж за таблицею першості. Тепер користувач, крім стандартного функціоналу, отримує так само можливість влаштовувати спільні пробіжки з друзями і навіть змагання. Це робить звичайну процедуру щоденного бігу набагато цікавіше і захоплюючою. Це те, без чого не обійтися як початківцям бігунам, так і професіоналам.

Не можна промовчати про ряд переваг додатків для бігунів. Всі вони подарують велику користь і допоможуть правильно розподілити навантаження при фізичній активності. Так що ж такого хорошого в мобільних додатків для бігу?

 1. Запис даних з кожного тренування. На заміну стандартним щоденникам для тренувань прийшли вдосконалені версії. Тепер дуже легко побачити шкалу прогресу і статистику тренувань;
 2. Відстеження. Такі додатки створені, щоб безоплатно допомагати користувачам відстежувати, і задавати темп швидкості бігу, подоланий шлях, вираховувати висоту підйомів, витрачених калорій і т.д .;
 3. Розробка індивідуального плану тренувань. Зрозуміло, це не повноцінна заміна тренера, швидше за його доповнення. Це помічник для любителів, який допоможе підготуватися до напівмарафон і марафонам
 4. Мотиватор. Іноді саме правильна мотивація допомагає подолати будь-які труднощі. Тому додаток для бігу розробляє план тренувань і допомагає не забути про майбутнє тренування. Наявність плану тренування і мотивує на те, що заняття не можна пропустити, так як в такому випадку весь прогрес зійде нанівець.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

10 Мобільних Додатків Для Бігунів

Непідготовлений користувач може запросто розгубитися серед величезної кількості різних програм для бігу. На цей момент, існує близько 1000 додатків для бігунів. Однак, серед них чітко виділяється 10-ка найкращих, на думку тих же користувачів, додатків. Так що ж це за ТОП-10 мобільних додатків для бігунів на iPhone і чим вони так подобаються споживачеві?

Nike +

Nike займає провідне місце серед конкурентів, бо розробникам вдалося передати ідеальне співвідношення зовнішнього вигляду і функціоналу.

 • Програма зберігає весь ваш пройдений шлях, швидкість, кілометраж і час. Є можливість налаштувати аудіо повідомлення таким чином, щоб отримувати повідомлення про зроблені відстані та інших результатах через певну кількість часу або відстань, які ви вкажете.
 • Додаток має відмінну мотиваційну функцію - тепер під час пробіжки ваші друзі мають можливість підбадьорювати вас за допомогою лайків на Facebook під постом про початок тренування. В такому випадку з телефону ви почуєте радісний гул натовпу.
 • Nike + надає можливість налаштувати свій плейлист таким чином, щоб ви мали особливу «сильну пісню», яка підбадьорить вас. Потрібно всього лише вказати її в налаштуваннях. І для запуску натиснути кнопку.
 • Є функція синхронізації з ПК, після якої можна зайти з ноутбука до свого облікового запису в додатку і оглянути результати на великому екрані. Програма покаже кольоровий трек вашої пробіжки, де зміни кольору вкажуть на зміни швидкості під час пробіжки.
 • Додаток для бігу має функцію такого собі щоденника пробіжок, де буде відзначена погода, а так само короткі замітки від користувача з виставленим емоджі - відчуттями під час тренування.

Щоб почати роботу програми, потрібно завантажити його через PlayMarket для Андроїда або AppStore для Айфона. Реєстрація проходить через профіль у Фейсбуці або електронну пошту користувача. Після створення облікового запису в налаштуваннях необхідно вказати свою стать, вага і зріст і включити метричну систему.

Додаток виведе карту пробіжку на екран заблокованого смартфона, щоб користувач в будь-який момент міг подивитися на результат.

Runkeeper

Недавнє оновлення цього додатка подарувало користувачам можливість протестувати купу нових можливостей для стеження за своїми успіхами.

 • Можливість стежити за картою, відзначати швидкість, відстань, витрачені калорії і час. Так само можна налаштувати аудіо повідомлення, які будуть сповіщати користувача про результати через певний час або відстань.
 • Можливість формувати свій плейлист.
 • Якщо на девайсі встановлені додаткові датчики, то додаток для бігунів пропонує знімати показання вашого серцевого ритму. Подивитися результат можна в загальному графіку зі швидкістю і підйомами / спусками.
 • Програма надає можливість фотографувати прямо під час бігу. Після, ці фото будуть відзначені на треку відповідно до заданих координатами.
 • Ви зможете отримувати повідомлення про власні нові рекорди, а так же розміщувати свої пробіжки в Twitter і Facebook.

Більш того, розробники надали турнірну таблицю і можливість вибору планових тренувань. Так само можна подивитися візуалізацію частоти занять і докладний звіт про скоєний прогрес. Додаток можна завантажити як на GooglePlay, так і на AppStore.

Runtastic

Це справжнє свято для любителів будь-якого виду спорту, навіть гольфу, бо Runtastic є мережею додатків для різних фізичних активностей. Однак ми розглянемо додаток для бігунів.

 • Можливість відстежувати весь трек пробіжки, а так само записувати час, темп, відстань, ландшафтний рельєф і т.д.
 • Наявність функції особистого щоденника тренувань з можливістю залишати невеликі замітки.
 • Ви зможете створити і налаштувати власний плейлист для бігу.
 • Можливість переглядати статистику даних тренувань за день, тиждень, місяць, рік.
 • Можливе виведення на екран блокування даних, які вам необхідні в першу чергу.
 • Графік бігу з урахуванням всіх підйомів і спусків, а так само аналіз швидкості за деякі проміжки.
 • Можна вибрати мету і відстань, а так само поділитися своїми біговими треками з друзями через соціальні мережі.

Додаток у вільному доступі як на GooglePlay, так і на AppStore.

Endomondo

 • Можливість відстежувати свій маршрут бігу і моніторити записи часу, пройденої відстані, швидкості і темпу бігу, витрачених калорій, змін ландшафту і т.д.
 • Можна набрати повідомлення товаришам. Воно стане доступним в аудіо форматі буквально через пару секунд після відправлення. Таким чином, можна коментувати тренування один одного.
 • При наявності кардиодатчики, програма зчитує його показання і накладає їх поверх загальних графіків.
 • Можливість налаштувати висновок даних на екран так, щоб ви бачили в першу чергу ту інформацію, яка вас цікавить найбільше.
 • Перегляд графіків пробіжок зі швидкістю, підйомами та спусками.
 • Можливість влаштувати змагання, впираючись на час бігу вашого друга. Так само можна отримати настанови від віртуального тренера.
 • Можливість створити і налаштувати власний плейлист для тренування.
 • Вибір мети і відстані, а так само кнопка «поділитися» з пробіжкою і треком в соціальних мережах.

Додаток знаходиться у вільному доступі як на GooglePlay, так і на AppStore.

Читайте також: Як правильно знімати на iPhone

Strava

 • Можливість відстежувати свій маршрут бігу і моніторити записи часу, пройденої відстані, швидкості і темпу бігу, витрачених калорій, змін ландшафту і т.д.
 • При наявності кардіодатчиків, програма може зчитувати показання і виводити його на загальний графік.
 • Можна переглядати і коментувати пробіжки друзів, а так само отримувати повідомлення тоді, тоді вашу тренування хтось прокоментував.
 • Перегляд графіків пробіжок зі швидкістю, підйомами та спусками.
 • Можливість влаштувати змагання, впираючись на час бігу вашого друга. Так само можна отримати настанови від віртуального тренера.
 • Вибір мети і відстані, а так само кнопка «поділитися» з пробіжкою і треком в соціальних мережах.

Однак, головною родзинкою цього додатка для бігу є те, що після бігу воно знайде в своїх базах всіх, хто бігав з цього треку і порівняє ваші результати. Таким чином, кожну пробіжку програма робить справжнім змаганням. Завантажити її можна в GooglePlay і в AppStore.

Zombies, Run!

Дійсно незвичайний і цікавий сервіс, адже розробники зробили його в стилі зомбі-апокаліпсису.

 • Кожен режим тренування - це справжній квест, де потрібно бігти по маршруту з такою-то швидкістю, щоб не попастися і не бути з'їденим зомбі.
 • Наявність більше 300 незвичайних оригінальних завдань. Місії не повторюються і мають рівні складності, умови отримання перемоги і безліч сценаріїв.
 • Є можливість моніторингу дистанції, кількості спалених калорій і швидкості бігу.

Єдиний нюанс - додаток доступний тільки англійською мовою. Однак це є ще одним плюсом, так як можна підтягнути свій мовний скіл. Завантажити його можна на Android або iOS.

MapMyRun

 Це ідеальний варіант програми для бігунів-початківців. Однак, і професійним марафонцям воно припаде до душі.

 • Можливість відстежувати статистику тренувань і стежити за кількістю витрачених калорій, пройдених кілометрів, темпом і загальним прогресом.
 • Можливість змагань з іншими користувачами програми.
 • Можливість придумувати і реалізувати будь-які оптимальні маршрути для бігу.

Цей додаток для бігунів - це втілення універсальності, так як воно працює як зі смартфонами, так і розумними годинами, кросівками і фітнес-трекера. Однак, як і у попередній додаток, воно має англійський інтерфейс. Розібратися в ньому не складе труднощів.

Pacer

 Це проста у використанні програма полюбиться багатьом.

 • Можливість роботи у фоновому режимі.
 • Працює як крокомір, зчитує активність протягом всього дня.
 • Запис кількості кроків, витрачених калорій, пройденої відстані і витраченого часу.
 • У режимі «преміум» є можливість доступу до індивідуальними планами тренувань. Можна самостійно встановлювати цілі і виконувати їх з підказками від додатка.
 • Синхронізація даних з іншими сервісами: MyFitnessPal, AppleHealth, Fitbit.

iSmoothRun

 Дана програма розрахована для користувачів iPhone.

 • Використання GPS і шагомера, щоб відстежити фізичну активність.
 • Прорахунок пройденої відстані, часу, темпу, спалених калорій і частоту серцевого темпу.
 • Можливість експорту даних з цього додатка в Dailymile, Runningfreeonline, Runkeeper та інші подібні програми для бігу.
 • Можливість публікувати свої пробіжки в соціальні мережі.
 • Програма розраховує пробіг ваших кросівок і підказує, коли варто купити нове взуття.
 • Підтримує функції занять ходьбою, їзду на велосипеді.
 • Допомагає відстежити процес схуднення.

Couch to 5k

Цей додаток розрахований тільки для тих, хто не звик до заняття спортом і ніколи не займався ним колись. Однак ті, хто постійно сидів у кріслі, але раптово вирішив взяти участь в марафоні, можуть бути задоволені.

 • Додаток підкаже, скільки необхідно приділяти часу на заняття.
 • Вже за 9 тижнів розробники обіцяють, що ви почнете бігати як професійний бігун.
 • Наявність спеціального плану тренування для непідготовлених людей.
 • Підрахунок пройденої відстані і можливість створювати і слухати свій плейлист під час пробіжки.

Ваша оцінка: