Я шукаю...

Як вибрати бездротову зарядку для нового iPhone?

Бездротова зарядка на Айфон

Компанія Apple вважала за потрібне створити бездротову зарядку, і всі останні моделі смартфонів мають цю можливість. Незважаючи на те, що Айфони повільно заряджатися бездротовим способом, багато користувачів віддають перевагу саме сучасній технології, а не звичайному кабелю з блоком як раніше.

Магнітний пристрій досить зручний. Наприклад, при дзвінку не потрібно відключати телефон від кабелю, щоб відповісти, досить просто взяти смартфон в руки. Крім цього, такий вид зношується набагато повільніше. Ну і для багатьох не останнє місце займає візуальний вигляд, вони виглядають чудово.

Якщо було вирішено придбати такий пристрій, у користувача можуть виникнути труднощі, адже сьогодні в магазинах можна побачити пристрої з різною потужністю. Краще підійти до вибору такої зарядки з розумом.

Прочитайте також: Коли бездротова зарядка на відстані від компанії Xiaomi з’явиться у продажі

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як заряджається Айфон за допомогою нової технології?

Весь процес виглядає дуже просто. Необхідно покласти Айфон на пристрій, і все процес підзарядки активізований. В Apple створили максимально зручну технологію. Не потрібно здійснювати ніяких налаштувань або робити щось інше.

Магнітна зарядка для Айфона

Але, є моменти, які бажано враховувати:

  • смартфон не буде заряджатися, якщо покласти його екраном вниз;
  • краще знімати чохол, в іншому випадку можуть спостерігатися деякі труднощі в надходженні енергії по повітрю;
  • не варто розташовувати предмети між пристроєм і телефоном;
  • під час підключення до енергії при отриманні дзвінків і повідомлень в режимі вібрації смартфон може зрушити з місця, і процес надходження енергії буде порушений;
  • безпровідний тип зарядки не характеризується швидким методом передачі енергії, якщо необхідно оперативно зарядити смартфон краще звернути увагу на традиційні прилади.

Бездротова зарядка - проста і зручна у використанні, але підійде далеко не кожному користувачеві.

Які зарядки бездротового типу підтримує смартфон від компанії Apple

Підтримувати нову технологію почали ще Айфон 8 і Айфон 8 Плюс. І саме з того часу розробники почали вдосконалювати цю технологію. Є чутки про те, що один з гаджетів нового покоління буде позбавлений стандартних роз'ємів і зможе заряджатися тільки бездротовим методом.

Як обрати безпровідну зарядку

Перші бездротові пристрої могли підтримувати потужність 5 Вт. І тільки після оновлення до iOS 11.2 з'явилася підтримка 7.5Вт.

І до виходу нової лінійки, а саме Айфона 12 в 2020 році компанія не міняла потужність. Але, в минулому році з'явилася бездротова зарядка 15Вт.

Фактично кожен смартфон від компанії починаючи з 8 покоління зможе прийняти нову зарядку на 15 Вт. Але, є й один нюанс, а саме те, що така можливість є тільки зі стандартом MagSafe.

На що звертати увагу під час придбання бездротової зарядки для iPhone

Для того, щоб правильно вибрати даний пристрій необхідно:

  • Взяти до уваги потужність. Це, напевно, найважливіший пункт саме від нього і залежить наскільки швидко і буде заряджатися смартфон.
  • Стандарт Qi. Також головний критерій. Вся річ у тому, що Айфони здатні підтримувати тільки даний тип отримання енергії бездротовим способом.
  • Блок живлення. Незважаючи на те, що зарядка бездротова, все ж в розетку за допомогою кабелю вона включається. І відбувається все це за допомогою блоку. Необхідно звертати увагу на його потужність. У більшості випадків цілком достатньо буде мати 2А.
  • Роз'єм підключення. Краще вибирати пристрої зі стандартним типом підключення до енергії, а саме роз'ємами micro-USB, USB-C, Lighting. В іншому випадку буде досить складно знайти оригінальний провід при пошкодженні.
  • Подумати про майбутнє. Краще взяти більш потужний пристрій. Можливо, компанія вже в цьому році запропонує новий пристрій для зарядки, а потужності 5 Вт залишиться в далекому минулому.

В теорії нові Айфони повинні заряджатися будь-яким пристроєм зі стандартом Qi. Але, якщо купувати пристрої від інших виробників, потужність яких понад 15 Вт, дива не станеться. Смартфони будуть заряджатися рівно з такою швидкістю, як їм дозволяє операційна система і не більше. В даному аспекті Андроїд-пристрої виграють.

Сьогодні бездротових зарядок дуже багато. Але, краще вибирати вже перевірених виробників.

Безпека

На дану тему було проведено велику кількість різних досліджень. І сьогодні можна знайти багато аргументів стосовно безпеки й негативних моментів використання нової технології.

Безпечність безпровідної зарядки

Якщо правильно використовувати зарядку такого типу, то вона повністю безпечна. Якщо під час роботи вона знаходиться на відстані одного-двох метрів від людини, то нічого страшного не станеться. Крім цього, доведено, що бездротова й провідна зарядка однаково безпечні.

Аргумент про те, що заряджати телефон біля ліжка не потрібно, був, і буде залишатися правдою, як при дротовому, так і бездротовому типі.

Що стосується безпеки смартфона, то тут також присутні різні припущення. Але, експерти стверджують, що зіпсувати телефон новим пристроєм неможливо.

Коли телефон заряджається бездротовим типом, його корпус нагрівається більше ніж при традиційному, провідним. І це може стати ще одним приводом позбавлятися під час підключення до мережі на смартфон від чохла.

А особливо перегрівання можливо в режимі включеного модема. А в іншому, серйозних проблем очікувати не варто.

Чи варто вибирати бездротовий тип зарядки?

Провідні зарядки сьогодні більш досконалі й здатні працювати продуктивно. Так Айфон буде за допомогою кабелю заряджатися набагато швидше.

Чи варто купити безпровідну зарядку

Читайте також: П’ять нових смартфонів 2020 року, що стали справжнім проривом.

Вибираючи бездротовий тип, як вже раніше було сказано потрібно звертати увагу на відомих виробників. Не варто економити й замовляти пристрій в китайських магазинах. Така зарядка буде працювати набагато гірше.

Бездротова технологія в першу чергу забезпечує зручність. І з кожним роком буде з'являтися все більше бездротових гаджетів. Компанія Apple вже працює над створенням більш потужної системи. Тому, вже дуже скоро такі зарядки будуть такими ж швидкісними, як і дротові.

Ваша оцінка: