icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Як перевірити чи користувалися Айфоном раніше?
04 Квітень 2021

Як перевірити чи користувалися Айфоном раніше?

Методи які допоможуть придбати новий Айфон. Чому варто перевіряти смартфон перед придбанням

Катерина Антонюк

Питання як перевірити чи вживаний Айфон цікавить багатьох майбутніх власників даного смартфону. Враховуючи те, що гаджети від компанії Apple задоволення не із дешевих варто з відповідальністю підходити до придбання такої техніки, щоб не переплачувати.

В першу чергу, варто зазначити, що новий пристрій потребує активації. Тому, якщо в придбаному приладі не потрібно здійснювати активацію, то це перша ознака того що смартфон не новий. Однак це один з очевидних сигналів, які можна дуже легко помітити. Винахідливі продавці знають як продати вже вживаний Айфон навіть з даною особливістю.

Компанія Apple відома тим, що дбає про споживачів, тому вона створила більш дієвий метод, який допоможе у вирішенні даної проблеми. Тому, перед придбанням нового Айфону не варто хвилюватися, сьогодні вже відомо декілька методів які допомагають перевірити чи вживаний смартфон.

Читайте також: У 2021 році стало відомо, що деякі зарядки не підходять для нових пристроїв Apple.

Як виглядає неактивований Айфон

Повноцінно користуватися телефоном можливо лише після його активації. Якщо у магазині пропонують смартфон у якому на екрані можна побачити робочий стіл, то даний Айфон вже пройшов активацію.

Не активований Айфон

Користувач у новому телефоні самостійно обирає мову, здійснює створення облікового запису iCloud. Проте, як вже було сказано вище, неактивований iPhone не є гарантією того, що він новий. Екран вітання може з’являтися після того, як смартфон був обтулений до заводських налаштувань, або ж відновлення iOS було здійснено за допомогою ПК.

Таким чином, навіть надійно запакована коробка у якій знаходиться так званий «новий» пристрій ще не говорить, що це і справді так.

Як визначити новий Айфон чи ні?

На офіційному сайті виробника можна знайти розділ «Перевірка права на обслуговування і підтримку». Саме тут користувач може визначити, чи був раніше телефон у використанні. І щоб це зробити потрібно просто знати серійний номер пристрою. Для цього необхідно знайти його на коробці.

Перевірка виконується наступним чином:

 1. Потрібно перейти на офіційний сайт компанії Apple.
 2. Знайти розділ «Перевірка права».
 3. Після цього в спеціальне поле потрібно ввести серійний номер пристрою.
 4. Останній крок натиснути «Продовжити».

Варто зазначити, що у серійному номері пристрою не може бути букви «о», замість її компанія використовує цифру «0».

Перевірка Айфона

Якщо клавіша «Продовжити» була натиснута і на екрані з’явилася інформація про те, що пристрій раніше не був використаний та його необхідно активувати - відповідно він раніше нікому не належав.

Після того, як пристрій буде активований тут можна буде переглядати інформацію не лише щодо активації, але й гарантійного терміну. Можливо дані з’являться на сторінці не відразу, але вже через добу почнеться відлік (гарантійний термін складає 365 днів).

Якщо, на офіційному сайті знаходиться інформація про те, що смартфон вже пройшов активацію, або що гарантійний термін вже практично завершений, то відповідно Айфон не новий.

Чому в магазин потрапляє використаний Айфон?

На ринку дуже часто здійснюється продаж вже використаних товарів під виглядом нових. Наприклад, у країну нелегально потрапляє велика партія вже активованих смартфонів, які потрібно продати.

Чому в магазин потрапляє не новий смартфон

Нові мобільні пристрої, які прив’язані до певного оператора можна придбати у США досить дешево. Відповідно, продавши такий гаджет у нашій країні можна заробити чималу суму коштів.

Часто такі телефоні є повністю новими, але і в такому випадку користувач отримує один негативний момент – термін обслуговування Айфону буде значно скорочений. Тому краще перевіряти смартфон під час вибору. Покупець має повне право здійснювати такого роду перевірки, та відмовитися від придбання у разі негативного результату.

Як визначити, що Айфон був відновлений?

Смартфони від компанії Apple можуть бути офіційно та неофіційно відновленими. Другий варіант, це практично неновий телефон, який пройшов активацію. Такий пристрій міг бути відновлений невідомо де і як.

Інколи продавці готові піти на все, щоб продати продукт, навіть якщо він не пройшов перевірку на офіційному сайті компанії. Так, вони можуть стверджувати, що це особливий телефон, перевірка якого на сайті компанії показана неправильно. В такому випадку не варто довіряти незнайомим людям, на офіційному сайті Apple такого не буває, там відображається лише правдива інформація.

Може бути підроблений серійний номер на самій коробці. Там вказують, у такому випадку, випадковий набір цифр, який ще не пройшов активації, а сам смартфон вже раніше був використаний.

Як визначити що Айфон не новий

Але, дані випадки ніщо в порівнянні з тим, що серійний номер може бути змінено в самому приладі. В такому випадку рекомендується здійснити наступні дії:

 • Перевірити IMEI по команді *#06# та клавіша виклику. Після даних дій на екрані телефону можна побачити серійний номер, необхідно його порівняти з тим, що на коробці.
 • Якщо користувач впевнений, що раніше було здійснене втручання в операційну систему смартфону, то розв'язання проблеми в прошивці iTunes. Після процедури всі сторонні дії, щодо iOS вже не матимуть ніякого значення.

Офіційно відновлений iPhone

Напевно кожен користувач розуміє, що компанія може самостійно здійснювати відновлення деяких моделей і відносити їх до категорії «нових» після цього. Але є декілька варіант перевірки, і компанія не приховує це:

 1. В першу чергу, це вигляд коробки, вона буде відрізнятися. На лицевій частині немає стандартного зображення.
 2. На коробці буде певний напис - RFB. Користувач з легкістю його зможе знайти.
 3. Ціна буде значно зниженою.

Такі пристрої нічим не відрізняються від нових, тому їх не варто боятися. Айфон зможе виконувати всі функції й при цьому на придбанні гаджету буде можливість зекономити.

Перевіряти Айфон під час вибору цілком нормально

Покупець має повне право перевіряти Айфон перед тим  як придбати. І допоможуть йому у цьому наступні методи:

 • перевірка на офіційному сайті компанії;
 • звернення уваги на цифри серійного номера не лише на коробці, але й у настройках самого смартфону;
 • офіційно відновлені гаджети Apple нічим не відрізняються від інших нових, тому не варто їх боятися.

Обираючи новий смартфон потрібно підготуватися заздалегідь і звертати увагу на будь-яку дрібницю. Це допоможе обрати якісний гаджет.

Прочитайте також: Наскільки безпечно купувати відновлені Айфони на Amazon.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.