Як дивитись ютуб у фоновому режимі на айфоні?

Як дивитись ютуб у фоновому режимі на айфоні? 

Зміст

YouTube - наймасштабніший відеохостинг у світі. На просторах цього сервісу ви можете знайти контент на будь-який смак. У сучасному світі мало хто має змогу витрачати час лише на перегляд роликів. Зазвичай Юзери поєднують YouTube із повсякденними справами. Для того аби максимально оптимізувати цей процес, необхідно перевести відтворюване відео у фоновий режим.

Як дивитись YouTube у фоновому режимі на Android?

Для того, аби дивитися відео у фоновому режимі на Android, користувачам необхідно відкрити застосунок YouTube та знайти ролик, який вони хочуть переглянути. Після початку відтворення, юзери можуть просто виходити з додатку або навіть вимкнути екран. Обраний ролик продовжить відтворюватись у фоновому режимі.

Однак, варто зазначити, що такий функціонал на Android доступний лише з підпискою на YouTube Premium. Ця платна послуга дозволяє користувачам насолоджуватись безрекламними відео, а також використовувати фоновий режим та інші додаткові функції. 

Як дивитись YouTube у фоновому режимі на iPhone?

Зазвичай відео на YouTube припиняють відтворюватись, як тільки ви виходите з програми та переходите до іншого додатку або заблоковуєте екран. Проте, є кілька способів, завдяки яким ви можете дивитись улюблені відео на у фоновому режимі на своєму iPhone.

Використання Safari:

  • Відкрийте браузер Safari на своєму iPhone та перейдіть на веб-сайт YouTube.
  • Знайдіть відео, яке ви хочете переглянути.
  • Почніть відтворення відео, а потім натисніть кнопку "Домівка" для виходу з Safari.
  • Створіть панель керування, проведіть її вниз та натисніть кнопку "Play" для продовження відтворення в фоновому режимі.

Використання додатку YouTube Premium:

  • Встановіть та підпишіться на додаток YouTube Premium з App Store.
  • Відкрийте застосунок та знайдіть відео, яке ви хочете переглянути.
  • Почніть відтворення відео та натисніть кнопку "Домівка" для виходу з додатка.
  • Відкрийте панель керування та натисніть кнопку "Play" для продовження відтворення в фоновому режимі.

Користуючись порадами з цієї статті, ви легко зможете поєднувати перегляд відео на YouTube з побутовою рутиною та робочими справами.

Ваша оцінка: