Як роздрукувати документи з телефону?

Як роздрукувати документи з телефону?

Продуктивність сучасних мобільних телефонів така, що вони давно зжили своє початкове призначення і багато в чому не поступаються набагато більшим персональним комп'ютерам. Тим не менш, мобільному телефону - хоч би якими технічними параметрами, приємним дизайном або оригінальним корпусом він не вражав - багато не вистачає. Типовим прикладом може бути робота з документами чи зображеннями.

Звичайно, це цілком природна річ для сучасних смартфонів, але тут немає одного важливого елемента та аспекту. Логічно, що мобільні телефони постійно не підключені до великого принтера, який дозволяє користувачам виконувати роботу, роздруковуючи паперову версію цього документа. Але це не означає, що таке неможливе! Опустимо рішення у вигляді передачі файлу на комп'ютер і наступного його друку і зосередимося на друці безпосередньо з мобільного пристрою. Є два способи реалізувати це!

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Програми для принтера

Найпростіший із двох методів прямого друку полягає у використанні додатків, що надаються безпосередньо виробниками принтерів. Якщо ваш принтер підтримує бездротовий зв'язок і якщо його виробник пропонує відповідний додаток для друку з телефону iOS або Android, проблема вирішена.

Ви підключаєте спеціальний додаток до принтера і відправляєте свій файл на друк з відповідного інтерфейсу користувача. Практично всі виробники підтримують друк найпоширеніших документів: PDF, файли Microsoft Office, фотографії та ін.

Недоліком цього методу є, звичайно, необхідність мати принтер, який дозволяє це робити. Ця умова не завжди дотримується, і не раз на перший план виходить альтернатива у вигляді програм безпосередньо від розробників операційних систем Android та iOS.

CloudPrint та AirPrint — ваше рішення для друку

Почнемо з операційної системи Android, тобто. рішення у вигляді друку через CloudPrint.

  • Першим кроком є ​​додати принтер до служби CloudPrint. Ми робимо це, ввівши chrome://devices в адресному рядку браузера Chrome. Тут ми побачимо пристрої, які вже зареєстровані в сервісі, а через опцію «Додати принтери» також доступні пристрої для додавання.
  • Успішне додавання принтера до сервісу можна перевірити на хмарних принтерах.
  • Перед тим, як почати друк з Android-пристрою, нам необхідно уточнити, чи є наш принтер так званим хмарним, тобто. має він Wifi-модуль з підтримкою друку з хмари. Якщо це так, ми будемо виконувати інструкції виробника принтера, щоб налаштувати його для використання з CloudPrint і сфокусуватися на мобільних пристроях.
  • Завантажте програму CloudPrint (або його альтернативу у вигляді сторонніх програм) з Google Play на свій мобільний телефон або планшет. Майте на увазі, що ви повинні увійти до системи під тим же обліковим записом Google, який ми ввели під час реєстрації в CloudPrint.
  • Якщо ми плануємо друкувати з принтера, який підключений до ПК кабелем, звичайно необхідно, щоб комп'ютер був увімкнений і на ньому було запущено Chrome.
  • Тепер залишилося лише надіслати контент на друк з тієї чи іншої програми або безпосередньо через меню «Друк», або через системну функцію спільного доступу до CloudPrint.

Власники iPhone (або інших мобільних пристроїв Apple) звернуться до технології AirPrint для друку. Завдяки цьому можна друкувати прямо на принтерах з модулем Wi-Fi, що підтримують AirPrint. Достатньо, щоб вони були підключені до тієї ж мережі Wi-Fi, що і цей мобільний пристрій, і після введення опції друку в тій чи іншій програмі ми потрапляємо до списку підключених принтерів. Вибравши один із них, достатньо зняти з принтера паперову версію нашого документа.

У випадку, якщо цей принтер не підтримує AirPrint, можна звернутися до сторонніх програмних рішень, функціональність яких аналогічна системі Android.

Також якщо дана стаття вас зацікавила тоді ви можете переглянути якими додатками користуватися якщо ви хочете стати дизайнером...