Я шукаю...

Як відключити геолокацію на Айфоні?

Як відключити геолокацію на Айфоні? - icoola.ua - фото

Що таке геолокація в iPhone та як вона працює?

Геолокація в Айфон - це точні дані про ваше місцезнаходження. Гаджет використовує інформацію від вашого мобільного зв'язку, Wi-Fi, Bluetooth і GPS, щоб точно визначити своє місцезнаходження, а оскільки ви майже завжди носите телефон із собою, також і ваше. Ця інформація може бути корисною для багатьох речей, наприклад, щоб повідомити іншим, де ви знаходитесь, або знайти свій телефон, коли він втрачений. 

Розглянемо детальніше кожне із цих джерел інформації про ваше місцезнаходження. 

 • Кожен iPhone має GPS-приймач. Простіше кажучи, він досить точно фіксує широту та довготу телефону. Мінусом є те, що він не працює належним чином у приміщеннях. Або в тунелі. Або будь-де, що може перекривати зону видимості супутників.
 • Другий варіант — це фактично фіксація розташування сусідніх веж мобільного зв’язку. Це досить стара техніка, яка, тим не менш, була значно вдосконалена за останні кілька років. Вона фіксує, наскільки ви віддалені від скупчення антен мобільного телефону, за скільки часу сигнал проходить від вашого смартфону до вежі мобільного зв’язку.
 • Також є місце розташування Wi-Fi. Це майже те ж саме, що й метод із вежами мобільного зв’язку, але більш точний. Існують бази даних розташувань точок доступу Wi-Fi із збереженими MAC-адресами та SSID, а також приблизним положенням маршрутизатора. Отже, коли ваш пристрій знаходить будь-яку з цих мереж, він може оцінити своє положення на основі сили сигналу.
 • Нарешті, є iBeacon. iBeacon — це запатентована технологія Apple, яка дозволяє пристроям випромінювати сигнали Bluetooth Low Energy на пристрої iOS. Найпоширенішим їх використанням є геозони.

Як відключити геолокацію на Айфоні? - icoola.ua - фото1

Що таке геомітка?

За замовчуванням iPhone записує інформацію про розташування на фотографіях, які ви робите за допомогою камери iPhone.Функція геотегів, доступна на більшості смартфонів та цифрових камер, автоматично додає місцезнаходження, дату та іншу інформацію до фотографій та відео.

Інформація про розташування зберігається в даних EXIF ​​(Exchangeable Image File) фотографії разом з іншими корисними даними, такими як дата, час, модель і виробник камери, витримка, фокусна відстань, чутливість ISO та інша інформація.

Дані про розташування, записані на фотографіях, є точними і вказують точне географічне розташування місця, де було зроблено конкретну фотографію.

Коли ви вмикаєте геотеги для програми «Камера», ваш iPhone автоматично додає теги на основі місцезнаходження до фотографій, які ви зробите. Перш ніж ви зможете скористатися перевагами цих функцій геотегів, потрібно ввімкнути геотеги у програмі Налаштування.

Торкніться «Конфіденційність», а потім «Служби локації», щоб відкрити екран Служб локації. Увімкніть віртуальний перемикач «Служби визначення місцезнаходження» у положення «Увімкнено», а потім прокрутіть униз і також переведіть перемикач «Камера» у положення «Увімкнено». Ви дізнаєтеся, що перемикачі ввімкнені, коли вони стануть зеленими.

Щоб вимкнути геотеги в майбутньому, поверніть перемикач «Камера» у положення «Вимкнено». Якщо ви використовуєте будь-які сторонні програми для камер, які сумісні з геотегуванням, ви також повинні ввімкнути служби визначення місцезнаходження для них. Усі програми, які можуть відстежувати ваше місцезнаходження, перераховані на екрані служб локації. Якщо вам не подобається, що ваш iPhone відстежує ваше місцезнаходження в інших програмах, переведіть перемикачі в положення «Вимкнено», щоб вимкнути відстеження місцезнаходження для пов’язаних програм. Якщо ви ділитеся фотографіями в Інтернеті, ви можете залишити геотеги вимкненими. Конкретні дані про місцезнаходження дозволяють незнайомцям та іншим небажаним особам легко дізнатися ваше місцезнаходження.

Як змінити геотег на фото?

Іноді геотеги в програмі «Фото» неправильні, і вас цікавить питання: «Як змінити геотеги на фотографії?» Ось як відредагувати або видалити розташування фотографій на iPhone, щоб ваші фотографії з'являлися там, де вони мають бути.

Розміщення фотографій на карті може бути зручним та цікавим, але іноді воо буває не зовсім коректним. Це може статися через те, що ваш iPhone використовує три різні системи для визначення свого місцезнаходження: супутники GPS, вежі мобільного зв'язку та Wi-Fi. Він намагається жонглювати цими трьома системами залежно від того, яка з них є найточнішою, але іноді результати бувають несподіваними або просто невірними. Хороша новина, що ви можете виправити неправильний тег постфактум! Ви можете редагувати або видаляти геотеги фотографії на iPhone або iPad.

Apple додала можливість змінювати геотеги фотографії на iPhone з iOS 15. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте програму «Фотографії»;
 2. Відкрийте фотографію, яку потрібно відредагувати, а потім торкніться піктограми;
 3. Торкніться піктограми інформації;
 4. Натисніть кнопку «Налаштувати» під картою;
 5. Натисніть налаштувати.
 6. Введіть правильну адресу в полі пошуку, торкніться параметра в розділі «Місця на карті», щоб вибрати його, або торкніться «Немає розташування», щоб видалити геомітку.

Як відключити геолокацію на Айфоні? - icoola.ua - фото2

Як вимкнути геолокацію на iPhone 11?

Перемикання настройок вашого розташування може відрізнятися на різних моделях телефонів, залежно від того, яка у вас модель iPhone і яка версія iOS на ньому працює. Вимкнути геолокацію на iPhone 11 з iOS 15 можна наступним чином, такий же принцип застосовується і до інших моделей з цією ж операційною системою.

Дані про розташування корисні для деяких програм (наприклад, якщо ви хочете замовити їжу) і необхідні для інших, таких як карти або подорожі. Однак, якщо програма запитує ваше місцезнаходження, а ви вважаєте, що їй не потрібні ці дані, ви можете відключити служби позиціонування для цієї програми. Ось як це зробити.

 1. Відкрити налаштування.
 2. Перейдіть до Конфіденційність > Служби геолокації.
 3. «Служби місцезнаходження», швидше за все, будуть включені. Якщо ви не бажаєте повністю відключити всі служби позиціонування (див. нижче), нічого не міняйте.
 4. Якщо ви бажаєте змінити доступ певної програми до даних про місцезнаходження, клацніть список програм.
 5. Перейдіть донизу, щоб знайти список усіх програм, які включають служби позиціонування. У кожному списку буде зазначено назву програми та тип дозволів, які вона має: «Ніколи», «При спільному використанні» або «Під час використання». «Під час використання» зазвичай означає «Під час використання програми», але іноді також може означати «Під час використання програми або віджетів».
 6. Те, як можна дозволити доступ до розташування, залежить від програми. Якщо ви натиснете «При використанні програми», ця програма матиме доступ до вашого розташування або коли вона відкрита, або коли вона використовується у фоновому режимі.

Щоб дізнатися про інші способи обмеження доступу до розташування, натисніть «Системні служби» у нижній частині екрана «Служби розташування». Тут ви можете переключати доступ до місця розташування для ряду речей, включаючи Wi-Fi, часовий пояс, екстрені виклики та рекламу Apple News і App Store, які стосуються вашого розташування.

Зліва від деяких сервісних перемикачів можна побачити маленьку стрілку. Порожня стрілка означає, що елемент може мати доступ до вашого розташування за певних умов; фіолетова стрілка означає, що об'єкт недавно використовував ваше місцезнаходження, а сіра стрілка означає, що воно використовувало ваше місцезнаходження десь за останні 24 години.

Щоб перевірити, чи збирає ваш телефон дані про місцезнаходження, перейдіть у самий низ екрана «Системні служби» та увімкніть перемикач «Значок рядка стану». Це буде відображати стрілку у верхній частині екрана, коли програма на вашому телефоні отримує доступ до вашого розташування.

Якщо ви дійсно хочете відключитися від мережі, ви можете відключити служби позиціонування, щоб ваш телефон взагалі не збирав дані про місцезнаходження:

 • Відкрити налаштування.
 • Перейдіть до Конфіденційність > Служби геолокації.
 • Встановіть перемикач Служби позиціонування у положення Вимк.

Ви отримаєте повідомлення про те, що хоча Служби позиціонування будуть відключені для всіх програм, вони тимчасово підключаться до мережі, якщо ви скористаєтеся функцією «Знайти iPhone» і повідомите про втрату телефону. Виберіть «Вимкнути».

Як передати координати в iPhone?

Якщо ви гуляєте вночі на самоті або користуєтеся послугами Uber, ви можете захотіти, щоб друг або член сім'ї знав ваше місцезнаходження в режимі реального часу. Якщо у вас є iOS 13 або пізнішої версії, ви можете використовувати програму «Локатор», щоб ділитися своїм місцем розташування з сім'єю та друзями.

 1. Відкрити налаштування.
 2. Зайдіть у «Конфіденційність» та переконайтеся, що «Служби геолокації» увімкнені.
 3. Поверніться до головного меню «Налаштування» та натисніть на своє ім'я вгорі.
 4. Виберіть «Знайти мене».
 5. Переключіть «Поділитися моїм місцем розташування», щоб увімкнути його.
 6. Потім перейдіть до програми «Знайти мене». Якщо ви використовуєте програму вперше, вона запитає вас, чи хочете ви, щоб вона отримала доступ до вашого розташування. Виберіть пункт «Дозволити під час використання програми», «Дозволити один раз» або «Не дозволяти».
 7. Ви можете отримати екран, який пояснює, що «Знайти мене» можна використовувати з AirTag або AirPods, а також що є програми для watchOS.
 8. На екрані карти виберіть «Люди» в нижній частині екрана.
 9. Натисніть кнопку з написом «Почати ділитися розташуванням».
 10. У полі «Кому:» введіть номер телефону або ім'я друга або члена сім'ї.
 11. Якщо вибраний чоловік має номер телефону, не пов'язаний з iPhone, ви отримаєте повідомлення у спливаючому вікні. (Але ви все одно можете поділитися своїм місцем розташування.)
 12. Натисніть «Надіслати», виберіть «Поділитися протягом однієї години», «Поділитися до кінця дня» або «Поділитися на невизначений термін».

Ви також можете зробити так, щоб ваш телефон надсилав повідомлення, що повторюються. Це корисно, якщо ви хочете, щоб ваш друг або родич знав, коли ви дістанетеся до місця (або не дістанетеся туди).

 1. У програмі Локатор торкніться вкладки «Люди» в нижній частині екрана.
 2. Виберіть людину, якій ви хочете надсилати повідомлення (це має бути той, з ким ви вже ділитеся своїм місцезнаходженням).
 3. Прокрутіть вниз, доки не побачите «Повідомлення» та вкладку «Додати».
 4. Спливне вікно внизу дасть вам можливість повідомити цю людину. Виберіть його.

Ви можете повідомляти людину, коли ви прибуваєте або залишаєте певне місце, і відправляти повідомлення лише один раз або щоразу, коли ви прибуваєте або йдете (наприклад, якщо ви хочете, щоб хтось щодня знав, коли ви повертаєтеся додому з роботи) .

Ви також можете поділитися своїм розташуванням через повідомлення:

 1. Відкрийте розмову у повідомленнях.
 2. Натисніть на ім'я контакту, а потім натисніть «Інформація».
 3. Це дасть вам можливість «Поділитися моїм місцем розташування», що дасть вам можливість «Поділитися протягом однієї години», «Поділитися до кінця дня» або «Поділитися на невизначений термін». Натисніть один з них, щоб розпочати обмін.
 4. Якщо ви бажаєте припинити ділитися місцем розташування, натисніть «Поділитися моїм розташуванням». З'явиться кнопка з написом «Припинити ділитися моїм розташуванням». Натисніть її.

Як скинути місце розташування у Вайбері?

Встановивши Viber для iOS на iPhone, можна швидко і зручно  надсилати своє географічне положення співрозмовникам у чаті.

Спосіб 1. Унікальне геотегування

 1. Відкрийте програму Viber на своєму iPhone.
 2. Торкніться трьох крапок у рядку значків під полем введення тексту повідомлення. У меню, що відкриється, виберіть «Надіслати місцезнаходження».
 3. Потім натисніть «Надіслати геолокацію». Окрім інформації про власне місцезнаходження, ви можете надіслати координати об’єктів інфраструктури, які знаходяться в безпосередній близькості з відкритої території, натиснувши кнопку категорії та вибравши потрібні дані.
 4. Вибравши певну геолокацію, дотримуючись наведених вище інструкцій, дані миттєво надсилаються одержувачу, і після отримання він може побачити деталі на карті, натиснувши «Відкрити» в області вашого повідомлення.

Як відключити геолокацію на Айфоні? - icoola.ua - фото3

Спосіб 2: Геотеги для всіх повідомлень

 1. Запустіть месенджер і відкрийте діалог або груповий чат, у якому ви плануєте автоматично надсилати повідомлення з геотегами.
 2. Перейдіть на екран «Деталі», торкнувшись назви розмови у верхній частині екрана, а потім натиснувши «Інформація та конфігурація» у меню, що відкриється. Ви також можете отримати доступ до списку налаштувань чату, пересунувши область повідомлень ліворуч.
 3. Прокрутіть список параметрів, які застосовуються до чату, і ввімкніть перемикач «Надіслати місцезнаходження». Потім ви можете повернутися до чату.
 4. Відтепер до всіх повідомлень, які ви надсилаєте до попередньо налаштованого діалогового або групового чату, буде додано геотег, який буде підтверджено показом відповідного значка ліворуч від статусу повідомлення. Натиснувши цю піктограму, одержувач відкриє карту, на якій зможе переглянути детальну інформацію про ваше місцезнаходження.

Як скинути локацію у телеграмі?

Якщо ви часто користуєтеся Telegram, то в якийсь момент вам захотілося поділитися своїм поточним місцезнаходженням з другом. Хороша новина полягає в тому, що Telegram дозволяє вам ділитися своїм місцезнаходженням, і знайти цю функцію досить легко.

 1. Відкрийте Telegram на своєму iPhone.
 2. Відкрийте бесіду, де ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням.
 3. Натисніть кнопку вкладення та виберіть Місцезнаходження.
 4. Якщо ви вперше ділитеся своїм місцезнаходженням у Telegram, програма запитає дозвіл. Торкніться кнопки Дозволити.
 5. Коли ваше поточне місцезнаходження буде виявлено, воно буде показано на карті синьою крапкою. Переконайтеся, що шпилька знаходиться на синій крапці, якщо ви хочете надіслати своє поточне місцезнаходження, інакше ви можете перетягнути його в будь-яку іншу точку на карті, щоб надіслати це місце.
 6. Натисніть кнопку «Надіслати це розташування».
 7. Ваше місцезнаходження буде надіслано в чаті, який ви відкрили. Одержувач може переглянути місцезнаходження в Telegram або відкрити його в іншій програмі, наприклад Apple Maps або Google Maps.

Як відключити геолокацію на Айфоні? - icoola.ua - фото4

Як надіслати фейкову локацію у Телеграм?

Існує безліч причин для фальшивого розташування в Telegram. Однак ось основні з них:

 1. Захист своєї конфіденційності. Під час реєстрації в Telegram ви часто дозволяєте додатку для обміну повідомленнями відстежувати ваше місцезнаходження GPS. На жаль, це також стосується інших програм для обміну повідомленнями, таких як Facebook, WhatsApp, Instagram тощо. Тому, щоб Telegram не отримував доступ до вашого місцезнаходження в режимі реального часу, вам потрібно буде підробити GPS.
 2. Жарт. Тиск соціальних мереж реальний. Але замість негативу ви можете зосередитися на їх позитивній стороні. Наприклад, ви можете переконати друзів, що відпочиваєте на морі або переїхали у іншу країну.
 3. Знайти нових друзів. У Telegram є функція «Люди поблизу», щоб рекомендувати вам друзів на основі вашого фактичного місцезнаходження. Крім того, ви можете бачити групи Telegram поблизу вашого GPS-місцезнаходження. Тож, якщо ви збираєтеся виїхати за кордон і зустріти нових людей, змініть своє місцезнаходження в Telegram. Таким чином, усі пропозиції щодо функції «Люди поблизу» відповідатимуть вашому новому місцезнаходження GPS.

Тепер давайте дізнаємося, як підробити місцезнаходження в Telegram.

Змініть місцезнаходження Telegram на Android/ iOS за допомогою Dr.Fone Virtual Location. За допомогою цієї комп’ютерної програми ви можете підробити своє місцезнаходження в Telegram лише кількома клацаннями миші. Вона проста у використанні та забезпечує чудову сумісність із додатками Android та iPhone. Ви можете телепортувати своє місцезнаходження в Telegram в будь-яку точку світу. Крім того, ви можете зробити передачу місцезнаходження більш реалістичною, увімкнувши функції маршруту з кількома зупинками та кінцевою зупинкою. Просто вкажіть місце на карті.

 1. Встановіть і запустіть Dr.Fone на своєму ПК, а потім підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB-дроту. При цьому переконайтеся, що ви ввімкнули опцію «Передача файлів» на своєму телефоні. Потім у головному вікні Dr.Fone торкніться «Віртуальне розташування», а потім натисніть «Почати» у новому вікні.
 2. Підключіть свій смартфон до Dr.Fone за допомогою Wi-Fi без кабелю USB.

Далі відкрийте програму «Налаштування» свого смартфона та увімкніть налагодження USB, щоб підключити його до Dr.Fone. На щастя, ця програма постачається з простим посібником для всіх версій iOS та Android.

 1. Після успішного підключення пристрою до Dr.Fone натисніть Далі, щоб відкрити карту віртуального розташування. Тепер введіть координати GPS або місце, до якого ви хочете переміститися. Або просто торкніться місця на карті та натисніть Перемістити сюди.

ICOOLA публікує тільки найактуальнішу інформацію, яка може бути корисною для наших клієнтів. Дізнавайтесь найсвіжіші новини та популярні лайфхаки, читаючи наш блог!

Ваша оцінка: