Я шукаю...

Як підключити бездротові навушники до айфона?

Підключення AirPods до айфону

Всі, хто користуються бездротовими навушниками компанії Apple знають, наскільки легко вони підключаються до iPhone. Так, користувачеві не потрібно витрачати купу часу і зусиль, адже AirPods підключаться до смартфона практично миттєво. Користувачі відзначають, що за кілька років експлуатації, випадків, коли бездротові навушники не підключалися автоматично, фактично одиниці. Та й то, банальне видалення їх з телефону і перепідключення допомогло виправити проблему. Можна сміливо сказати, що за роки свого існування, AirPods показали, що вони готові працювати безперебійно з будь-яким пристроєм Apple, а також і з гаджетами інших виробників.

Щоб підключити бездротові навушники до айфона, дотримуйтесь наступної інструкції:

 1. Активуйте Bluethooth на iPhone;
 2. Затисніть єдину кнопку на кейсику AirPods, допоки він не почне мигати білим;
 3. Оберіть навушники у списку можливих пристроїв на iPhone та підключіться;
 4. Витягніть навушники з кейсу та активуйте музику.

Відзначимо, що якщо ви синхронізували інший смартфон з AirPods, в такому разі може знадобитись перепідключення до вашого iPhone ще раз. Для цього повторіть наведені вище дії ще раз.

Ніяк не можете вибрати, який айфон купити? Ми підготували для вас цікаве порівняння - iPhone 13 vs 13 pro.

людина з еірподс

Втім, якщо все так райдужно, то чому виникає проблема того, що Айфон не бачить AirPods, і багато хто шукає, як же виправити це? Дана стаття допоможе розібратися з проблемою. Ми розповімо, як діяти, якщо смартфон не бачить навушники, або ж якщо один навушник не працює, що трапляється вкрай рідко. Поради підійдуть AirPods будь-якого покоління, включаючи найперші.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Причини, чому не підключаються безпровідні навушники до айфона

Причин, за якими бездротові навушники не підключаються до вашого айфона може бути кілька. Але, в першу чергу спробуйте елементарно відв'язати AirPods від айфона і зробіть скидання налаштувань на них. У разі, якщо це не допоможе розв'язанню проблеми, зверніть увагу на інші можливі проблеми:

 • Ваші AirPods можуть бути розряджені;
 • Іноді банальне перезавантаження смартфона може допомогти;
 • Перевірте наявність останнього оновлення програмного забезпечення;
 • Перевірте чи включена функція Bluetooth на смартфоні;
 • Увімкніть/вимкніть режим польоту;
 • Перевірте, чи працюють AirPods на інших гаджетах;
 • Перевірте, щоб ваші бездротові навушники були оригінальними, оскільки зараз на ринку можна зіткнутися з великою кількістю китайських копій, які максимально схожі з навушниками від компанії Епл.
   

ноутбук еірподс

Як підключити AirPods до iPhone вперше або після форматування

Для першого підключення AirPods до айфона, вам необхідно елементарно розблокувати свій смартфон і відкрити футляр з бездротовими навушниками. При цьому простежте, щоб індикатор на футлярі горів білим, а якщо нічого не блимає, просто натисніть на кнопку на пару секунд. Далі, на вашому смартфоні має висвітитися повідомлення, де вам запропонують підключити бездротові AirPods. Натисніть на пункт «Підключити».

Після цього індикатор на футлярі загориться зеленим, а на смартфоні відобразяться дані про підключених AirPods, такі як рівень заряду аксесуарів і кейса.

До речі, не знаєте, який айфон обрати? Рекомендуємо купити айфон 13 про, адже саме ця модель сьогодні є еталоном швидкості та кінематографії.

айфон еірподс

Натиснувши кнопку «Готово», можна сміливо використовувати AirPods за призначенням. В майбутньому вони зможуть приєднуватися до смартфона самостійно після того, як ви дістанете їх з футляра і вставите в вуха.

AirPods не підключаються до iPhone - що робити?

Трапляється таке, що айфон не бачить AirPods, або навушники не хочуть підключатися автоматично після з'єднання. Не можна також не відзначити помилки іншого роду, коли користувач отримує повідомлення про «збої підключення» або «це не ваші AirPods».

Допомогти позбутися від таких помилок може можуть деякі прості дії:

 1. Видаліть AirPods зі списку підключень в Bluetooth/забути пристрій;
 2. Скиньте налаштування AirPods і спробуйте підключитися знову.

Як відв'язати AirPods від iPhone

Насправді єдиним розв'язанням проблеми є видалення AirPods на айфоні та скидання налаштувань AirPods. І якщо ці способи вам не допоможуть, то з ймовірністю в 90 відсотків причина поломки механічна.

Для початку необхідно видалити навушники AirPods в налаштуваннях. Для цього потрібно зайти в головне меню налаштувань і вибрати «Bluetooth». Навпроти навушників AirPods повинна бути позначка «і», на яку потрібно натиснути. Після цього виберіть пункт «Забути цей пристрій» і підтвердіть свої дії.

Другий крок - це скидання налаштувань AirPods. На всіх версіях AirPods дана процедура відбувається абсолютно однаково.

 1. Вам потрібно покласти два навушники на свої місця в футляр;
 2. Тримайте кейс відкритим і безперервно затисніть кнопку протягом 15 секунд;
 3. Після того, як індикатор на кейсі 4 рази загориться помаранчевим, настройки будуть скинуті та кнопку можна більше не затискати.
 4. Спробуйте заново підключити бездротові навушники до айфона, як було сказано в пунктах вище.

AirPods не підключаються до айфона автоматично

Якщо ви виконали процес сполучення AirPods зі смартфоном, але коли вставляєте AirPods в вуха, вони не підключаються, не варто переживати. В першу чергу подивіться чи заряджені вони. Далі вимкніть і оберіть Bluetooth на телефоні. В кінцевому підсумку можна спробувати перезавантажити смартфон.

еірподс в футлярі

Якщо дані способи не спрацювали та еірподси все ще не підключаються до смартфона, спробуйте здійснити скидання налаштувань і «забути навушники», а потім провести процес з'єднання заново, як зазначено вище.

Видає помилку «не ваші AirPods»

Коли ви відкрили футляр з AirPods, піднесли їх до смартфона і побачили рядок «не ваші AirPods» або «навушники AirPods не підключені до цього айфону», то справа може бути ось у чому:

 • Повідомлення з'явилося в момент, коли користувач спробував підключити AirPods, які прив'язані до іншого смартфону;
 • Повідомлення з'явилося в момент, коли користувач спробував підключити AirPods, які були прив'язані до його айфону, але колись були видалені в налаштуваннях без процесу скидання навушників.
   

Справитися з цією проблемою можна за лічені хвилини, потрібно просто здійснити процес скидання навушників, як було описано раніше.

До речі, нещодавно ми розповідали про те, як зарядити айфон без зарядки - легкий спосіб підзарядити смартфон!

Ваша оцінка: