icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Як видалити інформацію про себе з Google
04 Травень 2022

Як видалити інформацію про себе з Google

Що робити, якщо Ви з легкістю знайшли свої конфіденційні дані через Google пошук? Як швидко вилучити їх зі всесвітньої інтернет мережі? Яку саме інформацію захищає політика конфіденційності Google? Дізнайтесь у статті та захистіть Ваші особисті дані.

Катерина Єднаковська

Всі ми встигли звикнути, що інформацію про будь-яку людину можна знайти в інтернеті. З одного боку, це доволі зручно - загуглити людину і одразу зрозуміти, з ким маєш справу. Проте, часом у вільному доступі опиняється не список хобі чи фото з вечірки, а більш конфіденційна інформація, якою можуть скористатися зловмисники чи шахраї. 

Якщо Ви виявили, що Ваші конфіденційні дані, з якихось причин, тепер можна знайти через Google, необхідно подати відповідний запит у службу підтримки. Google розгляне ваш запит, і тоді ці особисті дані буде видалено з пошуку, якщо вони відповідають політиці конфіденційності. 

Відзначимо, що ми намагаємося ознайомити читачів з якомога більшою кількістю корисних матеріалів. Дізнайтесь важливу та цікаву інформацію про мобільний додаток «Дія» та його функції.

Які особисті дані можна видалити з пошуку Google

 1. Ідентифікаційний код (реєстраційний номер облікової картки платника податків).
 2. Посвідчення особи (паспорт громадянина України, закордонний паспорт, дипломатичний та службовий паспорт, посвідчення особи на повернення в Україну та тимчасове посвідчення громадянина України).
 3. Права водія і техпаспорт на авто.
 4. Номери банківських рахунків та кредитних карток.
 5. Контактні дані (номер мобільного телефону, електронна пошта, адреса місця проживання)
 6. Зображення рукописних підписів.
 7. Дані про медичні обстеження.
 8. Конфіденційні дані для входу в облікові записи.
 9. Фото інтимного характеру, опубліковані без Вашої згоди.

Як видалити інформацію про себе з Google - icoola.ua - фото1

Запити на видалення мають підпадати під дію політики конфіденційності Google. 

У контенті, який Ви бажаєте видалити, має бути вказана Ваша особиста інформація. Також у ньому повинні бути присутні приховані або явні погрози, чи заклики до злочинних, або ж агресивних дій. 

Google запевняє, що коли виявиться, що запит на видалення знаходиться в рамках їх політики, URL-адреси будуть видалені для всіх запитів. Або ж URL-адреси будуть видалені лише з результатів пошуку, у яких міститься ім’я заявника чи інші надані ідентифікатори, такі як псевдоніми. 

Як видалити особисті дані з пошуку Google

 1. Перейдіть на цю сторінку та заповніть форму «Запит на видалення вашої особистої інформації з Google».
 2. Надішліть запит.
 3. Отримайте автоматичне підтвердження від Google, що Ваша заявка на розгляді, на електронну пошту.
 4. Очікуйте сповіщення, що Ваші конфіденційні дані видалено з пошуку Google.

Якщо компанії знадобиться додаткова інформація, з Вами зв’яжуться та нададуть подальші інструкції для оформлення повторної, більш інформативної, заявки. Після її подачі запит буде розглянуто відповідно до вищезгаданих вимог. 

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.