Я шукаю...

Як вимкнути Siri на iPhone?

Як вимкнути Siri на iPhone?

Не можна заперечувати той факт, що персональний голосовий помічник Apple Siri є дуже корисним. Незалежно від того, чи хочете ви відтворювати музику за запитом, керувати пристроями розумного дому чи робити будь-які запити, віртуальний помічник допоможе вам.

Більше того, віртуальний помічник також відстежує ваше використання та пропонує повністю персоналізовані пропозиції на ваших пристроях, пов’язаних з одним обліковим записом iCloud. Хоча це призначено для покращення взаємодії з користувачем, деякі люди, які піклуються про конфіденційність, можуть захотіти вимкнути Siri в iCloud на iPhone та iPad.

 

Вимкніть і видаліть Siri в iCloud на iPhone та iPad

Якщо ви турбуєтеся про свою конфіденційність і захист своїх даних, вам буде приємно дізнатися, що Apple пропонує власний спосіб вимкнути Siri в iCloud і повністю видалити все, що особистий помічник отримав із сервера.

Однак це не вплине на здатність вашого iPhone використовувати Siri. Це означає, що ви все ще можете використовувати віртуального помічника Apple, коли забажаєте, але ваші дані не зберігатимуться на вашому iCloud. Крім того, навчання Siri буде обмежено лише цим iPhone або iPad.

  • Щоб почати, відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad. 
  • Торкніться банера Apple ID у верхній частині меню налаштувань.
  • Тепер натисніть iCloud, а потім натисніть «Показати все».

  • Прокрутіть вниз, щоб знайти Siri, а потім вимкніть перемикач поруч із нею.

  • Надалі дані та пошукові запити більше не зберігатимуться в iCloud. 

Видаліть дані Siri з iCloud за допомогою iPhone та iPad

Якщо ви також бажаєте видалити раніше збережені дані Siri з iCloud, виконайте такі дії:

  • Перейдіть до опції «Керувати сховищем облікового запису» в iCloud
  • Потім прокрутіть униз і виберіть Siri.

  • Нарешті натисніть «Вимкнути та видалити» та підтвердьте дію.

З того часу, як з’явився дуже делікатний звіт про те, що підрядники Apple підключаються до даних і записів Siri, люди почали турбуватися про конфіденційність своїх особистих записів.  

Попри те, що у вас є можливість вимкнути Siri в iCloud, все ще залишаються сумніви щодо того, чи безпечні ваші дані в сучасному світі, де даними торгують.

 

Ваша оцінка: