Я шукаю...

Як завантажити відео на Айфон?

Як завантажити відео на Айфон? - ICOOLA.UA - фото

Перегляд фільмів, відео та музичних кліпів - це один з улюблених варіантів дозвілля для безлічі людей. За наявності стабільного інтернет з’єднання, Ви можете переглядати їх у будь-який час. Але що робити, якщо Ви в дорозі або якість інтернет-підключення залишає бажати кращого? Оптимальний вихід - завантажити цікаве Вам відео на свій айфон. Найпростіший спосіб це зробити - включити запис екрану і відтворити потрібний відеоконтент. Без сторонніх шумів, iPhone якісно запише звук та картинку, і відео-скріншот не буде поступатись за якістю оригінальному відео. Якщо цей метод не підходить, можна скористатись іншими, які будуть залежати від того, звідки Ви збираєтесь завантажити відео. 

Розглянемо ж, як зробити це швидко, легко та безпечно, використовуючи різні інтернет джерела.

Як завантажити відео на Айфон? - ICOOLA.UA - фото2

Як скачати відео з Youtube на iPhone

Youtube – мегапопулярний відеохостинг із різноманітним контентом: матеріалами для роботи та навчання, оглядами популярних товарів, розважальними роликами, якими весело ділитися із друзями, музичними відео популярних виконавців. Для того, щоб скачати відео з YouTube на iPhone і не втратити його, або мати можливість переглянути в зручніший час, є кілька способів.

Найбільш очевидний та простий – придбання Youtube Premium. Даний метод завантаження відео з ютуба повністю легалізований. Місячна плата становить 12 доларів, при цьому Ви отримуєте певну перевагу – відсутність настирливої ​​реклами. Для збереження необхідно виконати такі кроки:

 • Відкрити на айфоні програму.
 • Перейти до потрібного відео.
 • Натиснути кнопку або значок «завантажити», яка знаходиться під роликом.
 • Вибрати папку для завантаження.
 • Зачекати закінчення процесу.

Таким чином Ви за лічені секунди отримаєте бажаний ролик на свій смартфон. Після чого його можна відкрити та переглядати необмежену кількість разів.

Інший перевірений спосіб - завантаження відео за допомогою безкоштовного сервісу Savefrom.net. Для роботи з ним необхідно також завантажити на AppStore програму Documents від Readdle.

Щоб зберегти на Вашому айфоні відео з Youtube, потрібно:

 1. Відкрити YouTube;
 2. Перейти до відео, яке потрібно завантажити;
 3. Натиснути кнопку "Поділитися" та скопіювати посилання на відео;
 4. Згорнути програму Youtube;
 5. Відкрити програму Documents;
 6. Відкрити значок компаса в правому нижньому кутку;
 7. У полі посилання вказати Savefrom.net;
 8. Після того як сайт відкриється, вставити в потрібному полі посилання на вибране відео;
 9. Натиснути "Завантажити";
 10. Вибрати формат та розмір відео, а також вказати папку для скачування;
 11. Знову натиснути "Завантажити";
 12. Дочекатися кінця завантаження та збереження відео;
 13. Перейдіть до завантаженого відео та перетягніть його до папки “Фото”.

Переваги Savefrom.net – зручність, відсутність реєстрації та можливість самостійно вибрати розмір та формат відео. Також сервіс безкоштовний та захищений від вірусів, що вигідно відрізняє його від альтернативних програм для скачування відеофайлів. 

Останні оновлення мобільного додатка YouTube для ОС iOS принесли несподіваний сюрприз для користувачів. У цій програмі ввели клавішу "Зберегти", завдяки якій можна завантажувати відео з YouTube, не згортаючи програми.

Тепер файл зберігається на внутрішньому диску гаджета, але це за умови, якщо пристрій постійно підключається до Інтернету протягом трьох днів.

Кілька слів про завантаження та умови YouTube

Нещодавно YouTube повідомив про зміни в умовах, за якими забороняється завантажувати відеоролики за допомогою програм для перегляду в режимі офлайн. Але програми, завдяки яким відео можна завантажувати з YouTube, все-таки заливають у магазин AppStore. Але потім їх звідти видаляють, хоч вони там знову з'являються від тих самих творців. Тому завантажити такі доповнення не є проблемою – достатньо написати у рядку пошуку браузера запит про завантаження відео з YouTube на айфон і перед очима користувача буде відображено великий набір інструментів. Цікаво, що ці програми є звичайними веб-браузерами, що допомагають завантажувати відео з будь-яких платформ.

Завантаження відео з YouTube на iPhone за допомогою програм iOS

Щоб мати можливість завантажити відео з YouTube на айфон, потрібно скористатися конкретними програмами, які є в AppStore. На думку досвідчених власників "яблучної" техніки, цей метод є найоптимальнішим. Для цього не потрібно скористатися стаціонарним комп'ютером. Ми не радимо виконувати встановлення програм із ненадійних джерел, які обіцяють швидке завантаження. Вони можуть зашкодити вашому айфону, наприклад, станеться витік інформації або телефон заразиться вірусом.

Пам'ятайте, що кожен ролик має свого власника та автора. В умовах каналу зазначено, що заборонено завантажувати, розповсюджувати або копіювати софт без дозволу сервісу та необхідної ліцензії. Допустиме завантаження лише тих матеріалів, які мають вільну ліцензію. Також Ви можете завантажити раніше опубліковані особисті відео.

Завантаження за допомогою онлайн-сервісів добре тим, що не потрібно встановлювати додаткові програми, вистачить сайту-завантажувача. Потрібно скопіювати посилання на таймлапс, потім відкрити його за допомогою будь-якого браузера.

Відкрийте майданчик, вставте джерело у певне поле, підберіть найбільш оптимальний формат та якість відео. Залишається лише клацнути на завантаження та дочекатися його закінчення. У Вашому iPhone використовується тільки Safari. Інші браузери не дозволяють виконувати завантаження файлів

Після того, як було встановлено певне розширення під відео, відображається кнопка для комфортного скачування. Google проти завантаження таймлапсу з YouTube. Через це з офіційних майданчиків часто видаляються плагіни. Встановити розширення можна з іншого джерела.

Downloader є практично найкращим плагіном для завантаження роликів. Воно дозволяє завантажувати відео до 4к та підтримує різні браузери: Яндекс, Хром, Опера. Для встановлення слід відкрити платформу у списку браузерів, натиснути на How to install, після чого увімкнеться відео інструкція, що показує порядок дій.

Пропонуємо ще й це розширення – y2mate. Завдяки йому можна завантажувати таймлапс у Chrome та Farefox якістю до 1080р. Для установки слід зайти на сайт плагінів, клацнути на кнопку, що відповідає за завантаження, що знаходиться в кутку праворуч, потім дотримуватися порядку дій з інструкції.

 Як завантажити відео на Айфон? - ICOOLA.UA - фото7

Засіб завантаження відео з YouTube за допомогою комп'ютера

Якщо немає бажання завантажувати всілякі доповнення до свого пристрою, можна скористатися іншим засобом. Спочатку перекидаємо вподобане відео на комп'ютер, а потім скидаємо його на айфон.

Це можна зробити, виконавши такі операції:

 1. Копіювати адресу посилання вибраного відео
 2. Відкрити сервіс SaveFrom.Net
 3. Додаємо скопійоване посилання у відповідний рядок і тиснемо на клавішу Enter
 4. Далі на екрані буде відображено прев'ю та кнопка "Завантажити"
 5. Поруч із цією клавішею будуть зазначені параметри ролика - формат та якість.
 6. Далі просто клацаємо на "Завантажити".

Результатом цих дій стане відео, завантажене на комп'ютер. Тепер потрібно закинути файл у iPhone. Для цього потрібно:

 1. З'єднати кабелем комп'ютер та айфон
 2. Активувати програму iTunes
 3. У медіа папці клацнути по ярлику "Фільми"
 4. У меню "Файл" вибрати опцію "Додати до медіа папки"
 5. Далі треба знайти потрібний файл та двічі клацнути по ньому.
 6. Потім треба лише перетягнути обране відео на свій айфон.
 7. Завантажене відео з YouTube можна відтворити за допомогою штатного відеоплеєра на пристрої.

Якщо Ви бажаєте, щоб відео на персональний комп'ютер вантажилося максимально швидко, рекомендуємо скористатися програмами Video Downloader або ClipGrab. Їхня робота відбувається істотно швидше, розширення дозволяє виконувати скачування відео до 4К. Для того, щоб почати користуватися програмою, необхідно вставити в неї джерело на необхідний ролик, підібрати розміри, клацнути на завантаження і почекати, поки вона завершиться. Обидві версії абсолютно безкоштовні для MacOS і Windows. Єдиний аспект полягає в тому, що ClipGrab пропонує також встановити антивірус, бажано від нього виявитися. Downloader також може бути платним. У цій версії можна одночасно завантажувати всі видоси.

Ще один плагін – Videoder, що працює macOS та Windows. Він вимагає оплати, відсутня рекламна компанія, завантаження таймлапс відбувається у різній якості, навіть у 8К.

Флешка Айфон

Якщо немає бажання користуватися iTunes, тобто ще один чарівний засіб копіювання YouTube-відео на iPhone. Цим засобом стала флешка для iPhone. Спочатку треба завантажити відео з YouTube на стаціонарний комп'ютер, а потім за допомогою накопичувача флешки закидуємо у айфон. Такий метод найпростіший і найшвидший.

Як завантажити відео з ютуба на смартфон

Google Play не пропонуємо відповідних варіантів. Їх допуск заборонено до магазину через неполадки, пов'язані з авторським правом. Є можливість встановлення потрібного додатку відразу з сайту проектувальника. Варто враховувати, що Google Play не несе відповідальності за завантажені з інших джерел програми, навіть якщо вони призведуть до блокування облікового запису або проблем із пристроєм. Якщо Ви готуєте ризикнути, то завантажуйте та запускайте спеціальні установники.

Якщо браузер почне повідомляти, що немає права, зайдіть в «Параметри» і дайте необхідний дозвіл. Якщо після цього кнопка не з'явилася, ще раз зайдіть в налаштування свого смартфона, відкрийте розділ, що відповідає за безпеку, та дайте дозвіл на встановлення зі стороннього джерела.

Такі безкоштовні програми як Videoder, Ins Tube, Snaptube не показують рекламні ролики, принцип роботи практично у всіх однаковий. Щоб почати ними користуватися, слід знайти ролик, завантажити його, дочекатися закінчення процесу. Завантаження відео за посиланням також не викликає жодних проблем.

Виходить, що незважаючи на заборону YouTube завантажувати відео на айфон, передбачене спеціальними умовами, ролики на пристрій можна скопіювати різними засобами - легальними або нелегальними. У деяких із них потрібно виконати дуже багато кроків, а в більшості не потрібно нічого робити – лише трохи натискати на відповідні кнопки. Також можна заплатити лише 12 доларів на місяць за придбання платної підписки на "Ютуб" та не знати горя.

Тому користувачам потрібно самостійно вибрати засіб, який буде максимально комфортним для них.

До речі, рекомендуємо також прочитати статтю про те, як скинути налаштування Apple Watch

Як скачати відео з Facebook на iPhone

Facebook - одна із найпопулярніших соцмереж у світі. З метою збереження унікальності контенту, Фейсбук не дозволяє зберігати відео на смартфон або ділитись ними поза його платформою. Проте існують способи оминути цю заборону, щоб мати можливість переглянути відеоролики оффлайн або поділитись ними у інших месенджерах. 

Як завантажити відео на Айфон? - ICOOLA.UA - фото3

Для того, щоб скачати відео з Facebook на iPhone, варто використати мобільний додаток. Розглянемо найбільш популярні: Turbo Downloader Amerigo та MyMedia. Amerigo - платний додаток, доступний у Apple Store. Він має вбудований браузер. Коли Ви переглядаєте через нього відео на Facebook, після старту відтворення додаток автоматично повідомляє, що знайшов відео, яке можна завантажити. Далі Вам потрібно підтвердити, що Ви бажаєте скачати це відео. Всі відео зберігаються у галереї додатку, або ж їх можна завантажити на iPhone.

MyMedia - безкоштовний додаток, який працює на iOS 9 та більш пізніх версіях. Він дозволяє завантажувати відео, які є у публічному доступі на Facebook. Перейдіть до відео та скопіюйте посилання на нього в буфер обміну за алгоритмом “Поділитись” - “Додаткові параметри” - “Копіювати”. Відкрийте додаток MyMedia та виберіть вкладку браузера. З його допомогою перейдіть на fbdown.net. Після відкриття сайту введіть в поле для завантажень скопійоване посилання на відео. Далі виберіть якість, в якій Ви хочете завантажити відео. Введіть ім’я файлу та натисніть “Зберегти”. Після завершення завантаження натисніть за межами діалогового вікна та відкрийте вкладку “Медіа” у нижній частині екрану. Натисніть на назву завантаженого відео та виберіть “Save to Camera Roll”. 

Як скачати відео з Instagram на айфон

Для того, щоб скачати відео з Instagram на iPhone, можна скористатись сайтами для скачування, телеграм-ботом, хмарним сервісом DropBox або ж мобільними додатками. Розглянемо детальніше ці методи. 

Рекомендуємо також прочитати статтю про найкращі фото редактори для iPhone

Сайти для скачування відео з інстаграму - це один із найлегших способів безкоштовно завантажити медіафайл. Для цього потрібно скопіювати посилання на відео у Instagram, далі вибрати сайт для скачування, для прикладу, Safefrom.net, і у спеціальному полі ввести скопійоване посилання, натиснути “Продовжити через браузер”. Далі обрати “Завантажити у форматі МР4”, і вибрати місце завантаження. 

Якщо у Вас встановлений Телеграм, можна скористатись ботом для загрузки фото і відео з Instagram - SaveAsBot. Досить скопіювати посилання на потрібне відео і надіслати його у чат-бот. Через кілька секунд у чат буде завантажено відео, яке можна зберегти на Ваш пристрій. 

Якщо встановлено DropBox, можна заощадити пам'ять Вашого iPhone та скористатися ним. За попередньою схемою Ви заходите потрібний відеоролик і копіюєте посилання на нього. Тепер потрібно перейти на один із онлайн сервісів для завантаження відео: zasasa.com або savedeo.com. Вставляєте посилання у спеціальний рядок та завантажуєте відео у форматі MP4. З меню “Поділитися” відео потрібно зберегти у Dropbox, а з хмарного сервісу завантажити в галерею пристрою.

Найпопулярніші додатки для скачування відео на айфон - InstaSave, InstaDown та InstaGet. Кожен із них має свої особливості. 

Як завантажити відео на Айфон? - ICOOLA.UA - фото4

InstaSave підійде для тих, хто порівняно рідко скачує відео. Це додаток зі спливаючою рекламою, за перегляд якої начисляють бали. Ці бали можна витратити, щоб скачати відеофайли. Принцип дії доволі простий - скопіюйте посилання на відео, перейдіть у додаток та натисніть стрілку. Відео збережеться автоматично - додаток створить у галереї однойменну папку. 

InstaDown працює за аналогічним принципом. Скопійоване посилання на відео потрібно вставити у спеціальний рядок та натиснути піктограму завантаження. Файл буде збережений до Фото. 

InstaGet відрізняється від аналогів додатковими платними функціями, а також можливістю зберігати завантажені відео у галереї додатку, щоб не забивати пам’ять Вашого iPhone.

Як скачати відео з Тік Ток на айфон

Для того, щоб скачати відео з Tik Tok на iPhone, можна використати телеграм-ботом SaveAsBot, просто скопіювавши і надіславши у чат посилання, а після цього - завантажити і зберегти відеофайл. Також можна зробити це через сайт SaveFrom.net. Вставте попередньо скопійоване посилання на відео з TikTok у поле для пошуку, натисніть Enter і зачекайте, поки з'являться прямі посилання й список форматів для збереження відео. 

Іншим зручним сервісом є SaveTT. Скопіюйте посилання на відео TikTok, перейдіть до SaveTT через браузер Safari на Вашому iPhone. Вставте посилання у рядок пошуку, виберіть формат та завантажте відео. Після того, як завантаження відео буде завершене, відкрийте список завантажень у верхньому правому куті браузера. Виберіть відео та натисніть “Поділитися” у спливаючому меню. Натисніть “Зберегти відео”, щоб зберегти його в галереї Вашого смартфона.

Як завантажити відео на Айфон? - ICOOLA.UA - фото5

Зручним додатком для скачування відео з Tik Tok на айфон є “Швидкі команди”. Його можна завантажити у App Store. З ним завантаження відео відбувається у 4 прості етапи: 

 • Знайти відеоролик у Tik Tok;
 • Натиснути “Поділитись”;
 • Вибрати в меню “Інше”;
 • Вказати команду “DTikTok”

Готово! Через кілька секунд відео буде збережене у галереї “Фото”. 

Як скачати відео з Пінтерест на айфон

Для того, щоб скачати відео з Pinterest на iPhone, просто відкрийте браузер Safari або Chrome і виберіть будь-який додаток для завантаження відео Pinterest. Спочатку перейдіть за посиланням на відео в Pinterest і скопіюйте URL-адресу. Потім у додатку вставте URL-адресу у спеціальний рядок пошуку. Потім з'явиться можливість завантажити відео, вибравши один із варіантів формату та якості. Після цього Вам залишиться зберегти відео на Ваш айфон. 

Одними з найпопулярніших додатків для завантаження відео з Pinterest є EzSaver-Save та Savey Downloader for Pinterest. EzSaver-Save дозволяє зберігати на телефон медіафайли великого розміру. Savey Downloader for Pinterest дає можливість зберегти відео у HD якості, просто скопіювавши посилання. 

Pinterest Video Downloader - це безкоштовний онлайн-інструмент для завантаження відео з мобільних пристроїв на базі iOS. Для скачування відео з Pinterest на iPhone потрібно:

 • Відкрити Pinterest на своєму мобільному пристрої, перейти у вікно пошуку та виконати пошук відео;
 • Вибрати відеозапис, натиснути на нього, щоб відкрити;
 • Натиснути на кнопку у вигляді 3 точок;
 • Потім клацнути піктограму копіювання, щоб скопіювати посилання на обране відео;
 • Перейти на сайт Pinterest Video Downloader та вставити скопійоване посилання у вікно пошуку;
 • Клацнути на кнопку завантаження;
 • Відкриється нова сторінка зі скріншотом відеозапису;
 • Далі треба натиснути кнопку “Завантажити відео” у обраному розмірі.

Після цього вибраний запис буде завантажено на ваш мобільний пристрій.

За наявності Телеграму, для завантаження відео з Pinterest також можна використати SaveAsBot, надіславши у чат посилання на обране відео, дочекавшись завантаження файлу та зберігши його на Ваш iPhone.

Як скачати відео з інтернету на iPhone

Для того, щоб скачати відео з інтернету на Ваш айфон, варто скористатись одним із численних мобільних додатків, доступних у Apple Store. 

 • Високофункціональний браузер Aloha, серед своїх численних можливостей, має функцію завантаження відео з інтернету. З його допомогою завантаження відео на смартфон буде легким та займе мінімум часу. Через браузер перейдіть на сайт, де розміщене потрібне Вам відео та увімкніть відтворення відеоролика. Зверніть увагу - відео повинно бути розгорнутим на весь екран. Якщо це не сталося автоматично, розгорніть його вручну. У правому верхньому куті натисніть піктограму зі стрілкою. Це розгорне на екрані смартфона додаткове меню, в якому вам потрібно буде вибрати місце завантаження. Процес скачування можна відслідковувати у вкладці “Завантаження”. Ви зможете скачувати відео на iPhoneчерез Aloha практично з будь-яких веб-сайтів.
 • Мобільний додаток iLax допомагає швидко скачати відеофайли на айфон. Його можна безкоштовно завантажити з App Store. Перейдіть на сайт з відеороликом, використовуючи вбудований браузер додатку. Поставте відео на відтворення. У додатковому меню, яке автоматично з’явиться на екрані, виберіть кнопку “Завантажити”. Після цього відеофайл буде скачано автоматично.
 • Аналогічний додаток для скачування відео зі схожим принципом роботи - Video Saver Pro. Завантажте та відкрийте мобільний додаток. Для того, щоб знайти потрібне відео в інтернеті,, виберіть пункт “Internet Download Browser”. За допомогою вбудованого веб-оглядача знайдіть потрібне відео. Натисніть кнопку відтворення і на екрані з’явиться меню. В ньому вам потрібно обрати кнопку “Завантажити”. Якщо додаткове меню з якихось причин не з'явиться, його можна викликати самостійно. Виберіть у верхньому правому куті піктограму завантаження, оберіть відеофайл для скачування, а потім натисніть “Start Download”. Після цього розпочнеться завантаження відео. Як тільки відеозапис завантажиться, Ви почуєте сигнал сповіщення про кінець завантаження. Вам залишиться відкрити вкладку завантажень та почати відтворення відеозапису. 
 • Програма My Video Manager широко використовується для завантаження відео для файлів iPhone з локальної мережі, щоб їх можна було переглядати через файловий менеджер. My Video Manager для iPhone дозволяє легко завантажувати файли через iPhone, так що Ви зможете переглядати свої улюблені відео в будь-який час і в будь-якому місці. Ця програма працює із захистом паролем, тому її використання є повністю безпечним. Вона має спеціальні функції, такі як можливість завантаження кількох файлів, швидке завантаження та завантаження відео у фоновому режимі.
 • 4K video downloader допомагає користувачам завантажувати свої улюблені відео з інтернету на iPhone без втрати якості. Він підтримує майже всі популярні веб-сайти з відео, такі як Dailymotion, Hulu, Vevo, Vimeo, YouTube тощо. Є можливість настройки бажаної якості відео під час завантаження.

Є ще одна можливість для скачування відео на iPhone, пов’язана із покращенням стандартного браузера Safari в iOS 13. Потрібно знайти посилання на відео у мережі.

На смартфонах з 3D-Touch (моделі, починаючи з iPhone 6s до iPhone XS) потрібно сильно натиснути на посилання, а на iPhone без 3D-Touch потрібно просто натиснути на посилання та утримувати його пару секунд. Відкриється меню, у якому потрібно вибрати “Завантажити файл за посиланням”. Коли відео завантажиться, його можна буде знайти у програмі Файли.

Де зберігаються відео на айфоні?

У власників iPhone доволі часто виникає проблема, коли важко знайти завантажене відео. У iPhone з iOS 11 або пізнішою версією на панелі програм є файл у формі папки з ім'ям Files. Це власний файловий менеджер вашого пристрою. Місцем завантажень через стандартний браузер Safari за замовчуванням є ваш iCloud Drive, доступний через програму Files. У iCloud Drive Ви зможете знайти всі файли, які завантажили у хмарне сховище Apple. Збереження у ньому відеофайлів буде корисним, якщо Ви передбачаєте, що ці файли знадобляться Вам на інших пристроях. ICloud Drive має можливість редагувати, видаляти або додавати нові файли.

До речі, рекомендуємо також прочитати статтю про те, як користуватися iCloud

Якщо Ви не використовуєте iCloud, ваші завантаження зберігатимуться безпосередньо на iPhone і також будуть доступні через цю програму. Ви можете змінити місце, де Safari зберігає ваші завантаження, за допомогою програми Налаштування. Збережіть пристрій iCloud за замовчуванням або виберіть “На моєму iPhone” чи іншому підключеному та підтримуваному зовнішньому пристрою.

Зверніть увагу! Коли Ви вибираєте місце збереження “На моєму iPhone”, Ваші завантаження зберігаються локально на вашому iPhone і будуть недоступними для Вас на інших пристроях Apple. 

Ви можете самостійно обрати місце збереження відео при завантаженні, помістивши його у “Фото” - стандартну галерею медіа. Також варто врахувати, що, при завантаженні відеофайлу з допомогою мобільного додатку, який має власну галерею, відео буде збережено у додатку. . 

Як перекинути відео з айфона на айфон?

Для того, щоб перекинути відео з iPhone на iPhone, варто використати AirDrop або  iMessage. AirDrop дає можливість практично миттєво ділитись відеороликами  за умови, що обидва айфони знаходяться поблизу. У інших випадках варто скористатись iMessage. 

 • Для того, щоб перекинути відеозапис із айфона на айфон з допомогою AirDrop, спочатку слід переконатися, що ця функція активована на обох пристроях. Відкрийте настройки і перейдіть в розділ “Основні”. Виберіть пункт “AirDrop” та перевірте, щоб у Вас був активний параметр “Всім” або “Тільки контактам” (для другого необхідно, щоб співрозмовник був збережений в телефонну книгу). Закрийте вікно налаштувань. Відкрийте на iPhone додаток “Фото” і виберіть відеозапис. У лівій нижній області виберіть піктограму додаткового меню. На екрані айфону під відео повинен відобразитися інший користувач iPhone. У цей час на другому пристрої з’явиться запит на дозвіл обміну даними. Виберіть пункт “Прийняти”. Через мить передача відеозапису буде завершена - він автоматично збережеться у додатку “Фото”.

Як завантажити відео на Айфон? - ICOOLA.UA - фото6

 • Для того, щоб перекинути відеозапис із допомогою iMessage, обидва айфони повинні бути підключені до бездротової мережі (Wi-Fi або мобільного інтернету). Перед початком перевірте активність iMessage на обох телефонах. Для цього відкрийте настройки і виберіть розділ “Повідомлення”. Переконайтеся, що пункт “iMessage” активований. Відкрийте на iPhone, з якого планується відправити ролик, додаток “Повідомлення”. Для створення нового чату натисніть відповідну іконку в правому верхньому куті. Біля “Кому” виберіть піктограму з плюсом. На екрані з'явиться список контактів, в якому потрібно вказати отримувача. Якщо ж користувача немає в списку контактів, вручну введіть його номер телефону. Ім'я користувача повинно підсвічуватись синім кольором - це означає, що відео буде відправлено через iMessage. Також в полі для введення повідомлення буде напис “iMessage”. Якщо це не відповідає дійсності - перевіряйте, чи активовано функцію. У нижньому лівому куті виберіть піктограму Фото. На екрані відобразиться галерея вашого пристрою, в якій потрібно знайти і вибрати ролик. Коли файл буде оброблений, Вам залишиться підтвердити відправку - для цього натисніть синю стрілку і відео буде успішно передане.
 • Якщо Вам потрібно перекинути відео з одного Вашого пристрою iPhone на інший (для прикладу, зі старого телефону на новий), простим і зручним рішенням буде використання хмарного сховища Dropbox. Завантажте додаток і на другий смартфон, а потім виконайте вхід під своїм акаунтом Dropbox. Після закінчення синхронізації файли опиняться на пристрої. Якщо ж відео необхідно відправити на iPhone іншого користувача, можна використати функцію загального доступу до відеофайлу. Для цього запустіть на своєму телефоні додаток Dropbox, відкрийте вкладку “Файли”, знайдіть відео і натисніть кнопку меню під ним. У списку, який відобразиться, виберіть пункт “Поділитися”. У полі “Кому” вкажіть отримувача, зареєстрованого в Dropbox: для цього впишіть його адресу електронної пошти або логін від хмарного сервісу. Після цього натисніть у правому верхньому куті кнопку “Надіслати”.

Відео, завантажене на Ваш айфон, має розширений діапазон можливостей. Воно не загубиться і не зникне, якщо його видалять. Ним можна ділитись у будь-яких соцмережах та месенджерах, і дивитись оффлайн - будь-де та будь-коли. Зберігайте важливі відеозаписи на Вашому iPhone та насолоджуйтесь комфортним переглядом.

Ваша оцінка: