Я шукаю...

У яких додатках можна звантажувати музику на iPhone?

Скачати музику на айфон

Очевидно, що смартфони від компанії Apple, стають все популярнішими завдяки розширенню їх функціональності та покращенню характеристик. У зв'язку з цим зростає кількість активних користувачів iPhone. І досить часто перед ними постає питання, як завантажити на айфон різні файли, зокрема, улюблену музику. 

Прочитайте статтю до кінця і дізнайтесь всі можливі способи скачування музики на ваш Айфон!

Не всі програми дозволяють насолоджуватися аудіозаписами високої якості, тому пошук безкоштовної музики з якісним звучанням залишається актуальним. Звичайно, зручним сервісом для прослуховування музики онлайн може стати iTunes. Але користувач не завжди перебуває в місцях з хорошою мережею, тому необхідно мати альтернативний додаток, який допоможе насолоджуватися музикою в офлайн режимі. 

З кожним роком сервісів, які пропонують звантажити відомі треки, альбоми буде ставати все більше. І цей метод може підійти для користувачів, які мають стабільний безлімітний інтернет і готові витратити час на звантаження і пошук надійного сервісу. Деякі додатки пропонують не просто слухати музику в онлайн режимі, але і зберігати її. А це вже дозволяє прослуховувати треки в офлайн режимі без скачування. 

Відомі додатки, які допомагають прослуховувати музику на Айфон в режимі офлайн

Збереження раніше прослуханої музики досить зручна опція, яка допомагає насолоджуватися треками в будь-який час і без доступу до мережі.

YouTube Music

Це сервіс, який надає зручний і швидкий доступ до прослуховування офіційних треків. А завдяки його популярності є навіть можливість переглядати концерти в режимі реального часу.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 1

Тут можна знайти будь-який музичний кліп, запис виступу чи саму пісню з текстом.

Додаток після установки буде оновлюватися щодня. Тут є можливість також завантажувати кліпи в хорошій якості. Але, з метою запобігання піратству, всі вони доступні тільки в самому додатку.

Для того, щоб заощадити пам'ять телефону і трафік, додаток пропонує завантажувати аудіо треки відразу в декількох форматах. Якщо користувачеві потрібен невеликий файл, він може отримати трек зі зниженою якістю звуку.

Deezer

Додаток доступний не тільки для айфонів, а й Андроїд пристроїв. Після реєстрації необхідно вибрати музичний напрям, який цікавий користувачу. Тут можна досить швидко знайти будь-який трек.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 2

В основному тут  можна слухати музику в онлайн режимі, але якщо немає доступу до Інтернету, є можливість завантажувати файли.

Також в додатку можна підписуватися на улюбленого виконавця і бачити повідомлення про вихід нових треків.

Spotify Music

З Преміум підпискою додаток дає можливість слухати будь-які треки без доступу до Інтернету. Крім цього, всі файли мають відмінною якістю звуку. Але, у звичайному режимі без спеціальної підписки користувачі позбавлені автономного прослуховування музики.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 3

Водночас Spotify - це популярний у всьому світі додаток для прослуховування музики. Тут є зручне сортування, яке допомагає шукати музику за жанрами, виконавцем і напрямком. З його допомогою, при наявності підписки є можливість прослуховувати збережені треки без доступу до Інтернету.

Також додаток широко відомий як спосіб потокової передачі аудіофайлів.

У програмі біля треків, які завантажені, з'являється зелена стрілочка. Якщо вона має сірий колір, значить, файл завантажено не повністю.

Синхронізацію музики можна зробити тільки за допомогою цього додатка. Якщо користувач захоче прослухати завантажену через  Spotify музику через iTunes, то у нього нічого не вийде, тому що треки будуть в зашифрованому вигляді.

SoundCloud

Це найбільший сервіс зберігання музики, де можна знайти всі необхідні аудіотеки. І перевага цієї програми полягає в можливості завантажувати будь-яку музику. У свій обліковий запис можна завантажити не тільки твори відомих виконавців, а й власні музичні аудіозаписи.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 4

Відрізняється даний сервіс тим, що тут досить багато аудіофайлів і багато користувачів звантажують додатки для того, щоб знайти унікальні треки, яких немає більше ніде. Але звичайна версія, строго кажучи, не дозволяє зберігати музику і прослуховувати її в режимі офлайн пізніше, тому тут можна відтворювати треки тільки при наявності Інтернету.

Pandora

В даному додатку не така багата бібліотека музики, на відміну від попередніх програм. Але Pandora відрізняється багатофункціональністю.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 5

Однією з унікальних функцій програми є, то, що користувач може вибрати улюблений трек, який можна поставити на будильник.

За обраними треками програма буде підбирати подібні, після чого користувач зможе оцінити їх. Все це допомагає створити ідеальний плейлист. Додаток повністю безкоштовний, але у ньому є реклама, яку можна відключити за окрему плату.

Програми, що дозволяють скачати музику на Айфон безкоштовно

Є і додатки, які відомі не тільки можливістю прослуховування музики, але і тим, що дозволяють завантажити музику на iPhone, причому безкоштовно!

Freegal Music

Це відомий завантажувач музики на Айфон. Тут зібрано понад 8 мільйонів доступних пісень, тому у користувача завжди будуть варіанти для скачування.

Інтерфейс програми досить простий і розібратися з ним зможе кожен, тому необхідну пісню можна буде знайти досить швидко.

А після того, як користувач за допомогою пошуку знаходить потрібний трек, його можна завантажити безплатно одним натисканням кнопки.

Додаток для музики Apple

Цей додаток відносять до числа найкращих платних додатків. Він буде завантажений на смартфон відразу після покупки, тому користувачеві необхідно всього лише створити обліковий запис і підписатися на скачування музики.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 6

Користувач може створювати власні плейлисти всередині програми та з легкістю знаходити необхідні пісні.

Додаток також здатний сортувати музику в залежності від різних критеріїв. Інтерфейс досить простий, тому розібратися з ним зможе кожен користувач.

iDownloader

Тут можна робити завантаження не тільки музики, а й різних відеороликів у відмінній якості. За допомогою програми користувач може управляти треками, а також ділитися ними.

Тому, можна стверджувати, що iDownloader - це щось більше, ніж просто додаток для завантаження музики.

Скачати музику на Айфон можна з-за допомоги Google Play Музика

Google Play Музика — додаток, яке є не тільки для власників Андроїд-пристроїв. Користувачі гаджетів від компанії Apple також мають можливість застосовувати цю програму для прослуховування музики.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 7

Тут представлені тисячі пісень, які можна без проблем транслювати на своєму пристрої. Але, в безплатному режимі можна тільки відтворювати треки, якщо ж користувач планує зберігати їх на своєму пристрої, то йому доведеться оформити підписку і щомісяця її оплачувати.

Але все це дозволяє зберігати необмежену кількість файлів на своєму пристрої та відтворювати їх у будь-який зручний час.

Amazon Музика

Після установки програми користувач отримує можливість здійснювати пошук і слухати музику абсолютно безкоштовно. Але для цього необхідно створити свій обліковий запис.

Після установки та реєстрації тут також надана можливість отримувати інформацію про появу нового контенту.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 8

Якщо користувач не хоче витрачати трафік на прослуховування запропонованого контенту, то він може його з легкістю зберегти у себе на смартфоні. Офлайн музика буде доступна в будь-який час і без наявності Інтернету.

Паз

Паз — додаток, яке працює на платформі того ж Google Music. Тут зібрана велика кількість музичних треків, але, щоб мати вільний доступ до користування величезною бібліотекою, необхідно підписатися. В місяць користувач повинен буде платити близько 10 доларів. Після цього з'являється доступ до більш ніж 40 мільйонів пісень найкращої якості. Тут буквально можна знайти все що завгодно. Крім цього, користувач не буде переглядати непотрібну рекламу та зможе завантажувати пісні на свій смартфон, для того, щоб слухати їх в будь-який зручний час.

Якщо власник Айфона сумнівається, чи варто платити за це гроші, творці програми пропонують новачкам безкоштовну 30-денну підписку.

Чи варто взагалі завантажувати та встановлювати додаткові додатки на Айфон для музики?

Всі користувачі смартфонів iPhone повинні мати додаткові додатки для звантаження не тільки музики, але фільмів і інших файлів. Не завжди власники гаджетів прибувають в місцях з хорошим Інтернетом.

Тому вибір відповідного додатка особливо важливий. Досить невеликий відсоток користувачів вважають за краще не завантажувати на свій смартфон додаткові файли та прослуховують аудіо та відео файли в онлайн режимі. Решта ж потребують додатків, які дають можливість завантажувати треки та фільми.

Як скачати музику на айфон безкоштовно? - icoola.ua - фото 9

З кожним роком кількість користувачів, які вибирають смартфони від «яблучної» компанії, тільки збільшується. Тому додатків для скачування музики також не стає менше. Практично всі вони мають подібний функціонал і здатні спростити процес пошуку необхідного треку, і створити всі умови для отримання ідеального плейлиста.

Необхідно вибирати тільки перевірені програми, які не зашкодять пристрою. Тому, варто звертати на додатки, які можна завантажити в App Store.

Як скачати музику на Айфон за допомогою Telegram?

Тут, вже дуже цікава можливість, як скачати музику на iPhone, за допомогою відомого мессенджера телеграм. На сам смартфон скачати музику не вийде, але ось завантажити в особисті повідомлення телеграм її можливо. Це дуже зручно, адже можна її прослуховувати безпосередньо в додатку. Одного разу, завантаживши в кеш телефону аудіофайли, ви зможете їх прослуховувати без скачування. Зручно? Безсумнівно - значна частина власників Еппл роблять саме так, щоб слухати музику на Айфоні!

Також радимо прочитати все про відновлені телефони від ICOOLA та дізнатись в чому їхня перевага перед новою технікою!

 

Ваша оцінка: