Як змінити шрифт на iPhone?

Як змінити шрифт на iPhone?

Багато користувачів соціальних мереж замислюються над тим, як зробити свої профілі, пости та історії красивими та незабутніми. Найпростіше рішення, яке відразу спадає на думку - прикрасити їх за допомогою різних цікавих шрифтів. Але виникає питання, звідки взяти шрифти? Сьогодні ми поговоримо про те, як встановити шрифти на iPhone і чи можна це зробити безкоштовно?

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Де завантажити та як поміняти шрифт на айфоні?

Для того, щоб з'ясувати, як встановити нові шрифти на iOS, треба розібратися з пропозиціями на ринку. Існують різні додатки, які офіційно здійснюють підтримку користувацьких шрифтів. Для встановлення одних програм потрібна підписка. Інші програми пропонують досить обмежений вибір шрифтів, і підібрати щось неординарне буде важко. І, звичайно, є платні програми, які далеко не всі користувачі готові встановлювати. Крім того, існують і інші способи, щоб встановити шрифти користувача. Але при цьому існує велика можливість зіткнутися з порушеннями безпеки та конфіденційності.

Як змінити шрифт на iPhone? - icoola.ua - фото 2

Одним із доступних варіантів додавання красивих та сучасних шрифтів на iPhone або iPad є спеціальний додаток Fonts, який містить набори різних варіантів написання тексту. Це безкоштовна програма, що включає вбудовані покупки. Вона доступна у App Store безкоштовно.

Працює з програмами:

 • Instagram;
 • Snapchat;
 • TikTok;
 • Roblox;
 • WhatsApp;
 • iMessage;
 • та багатьма іншими.

Для того, щоб встановити програму з красивими та цікавими шрифтами Fonts App, необхідно:

 • зайти в App Store і знайти програму (для того, щоб знайти програму, можна скористатися словосполученням "шрифти для iPhone" або відразу ввести "Fonts");
 • натиснути кнопку «Завантажити» та підтвердити свій намір, щоб встановити програму;
 • відкрити встановлену програму за допомогою значка «відкрити»;
 • увімкнути клавіатуру Fonts, як зазначено;
 • для запуску цієї програми після перезавантаження, слід розблокувати пристрій;
 • далі можна вибрати мову і користуватися шрифтами, що сподобалися.

Тут доступна величезна кількість шрифтів на будь-який смак, серед яких є такі:

 1. emoji+;
 2. outline;
 3. typewriter;
 4. script;
 5. normal;
 6. tiny;
 7. comic;
 8. sans;
 9. gothic;
 10. sad;
 11. clouds;
 12. happy;
 13. special.

Перелічені далеко не всі шрифти, що доступні для використання. Кожен зможе індивідуально підібрати набори гарнітур, придатні для різних цілей.

Рекомендуємо також ознайомитись з найкращими трекерами води, програмами, що нагадують пити воду.

Як змінити шрифт на iPhone? - icoola.ua - фото 3

Політика конфіденційності

Користувачі програми можуть бути впевнені в конфіденційності та безпеці, оскільки для захисту інформації компанія використовує політику конфіденційності, згідно з якою:

 • Програма може збирати інформацію неособистого характеру. Це може бути інформація, зібрана партнерами з реклами – третіми особами.
 • Fonts не збирає особисту інформацію через програму "клавіатура". До такої інформації відносяться: ім'я, фізична адреса, адреса електронної пошти, дані про географічне розташування та соціальні номери.
 • Програма може збирати неособисту інформацію. Це інформація, за допомогою якої не можна ідентифікувати користувача, вона може включати дані про сеанси та використання, реєстраційні дані та сукупну інформацію.
 • Інформація неособистого характеру може використовуватися тільки для внутрішніх цілей, наприклад, для надання нових послуг, для повідомлення про нові продукти або послуги, реклами та маркетингових цілей. Неособиста інформація не комбінується з Персональними даними.
 • Жодна інформація не відкривається третім особам для здійснення прямих маркетингових цілей третіх осіб без позитивної згоди на таке розкриття.
 • Fonts не збирає особисту інформацію в осіб віком до 13 років. Випадково отримана інформація про дитину віком до 13 років буде видалена із записів.

У разі зміни політики конфіденційності будуть надані додаткові форми повідомлення про зміни або оновлення залежно від обставин. Подальше користування послугами Fonts або будь-якими продуктами Fonts після розміщення змін означатиме, що користувач приймає ці зміни.

До речі, тільки у нас ви можете купити відновлені iPhone 13 Pro Max із безкоштовною гарантією 1 год.

Як на iOS можна побачити встановлені шрифти?

Після встановлення шрифту на айфон список додаткових встановлених шрифтів можна буде виявити в меню «Установки»→»Основні»→»Шрифти».

Також можна відобразити додаткову інформацію щодо кожного конкретного шрифту та проаналізувати, як він виглядатиме. Для цього в даному меню потрібно вибрати певний шрифт та його гарнітуру.

Кому та навіщо потрібні гарні шрифти?

Навіщо потрібні красиві додаткові шрифти, якщо на iPhone та iPad вони і так цілком собі симпатичні і часто використовуються розробниками сторонніх програм?

З появою можливостей встановлення нових шрифтів, не всі користувачі відразу зрозуміли та оцінили, для чого це потрібно. Були навіть припущення, що з їхньою допомогою можна буде міняти шрифти операційної системи на будь-які інші. Але це думка помилкова. Встановлення нових цікавих шрифтів застосовується не для того, щоб змінити або покращити зовнішній вигляд операційних систем на iPad та iPhone. Додатково встановлені шрифти допоможуть правильно відображати документи в текстових і графічних редакторах і урізноманітнити інформацію, що набирається. Вони необхідні для використання в різних додатках, створених для роботи з контентом, в якому використовується текст.

Наприклад, ними можуть користуватися ті, хто застосовує сторонні графічні або текстові редактори для створення фото та відео. З їх допомогою можна додати якийсь гарний напис, підписати картинку, а також створити унікальний значок для YouTube.

Мобільні пристрої Apple зараз використовуються, як якісні інструменти для роботи з текстами, підготовкою презентацій, а також для створення, збирання та обробки фотографій та відеороликів. У тих випадках, коли не вистачає стандартного зображення букв і символів, які є в кожному «яблучному» телефоні або планшеті, допоможуть додаткові шрифти програми Fonts.

Крім того, багатьом користувачам іноді просто хочеться урізноманітнити свої повідомлення в месенджерах або електронній пошті відповідно до настрою.

Як змінити шрифт на iPhone? - icoola.ua - фото 4

Як змінити шрифт на айфоні?

Знайти встановлені красиві шрифти дуже просто. Вони будуть відображатися в меню шрифтів різних програм разом зі стандартними. Потрібно натиснути ярлик «Шрифти» у додатку і вибрати потрібний зі списку. Наприклад, зайшовши до стандартної програми «Нотатки» і набравши необхідний текст вибраними шрифтами. Слід згадати, що після оновлення програми додаткові шрифти можна використовувати не тільки у графічних редакторах, але й у будь-яких стандартних програмах.

Чому деякі шрифти не працюють?

Іноді при виборі шрифту конкретного тексту його написання не змінюється. Найчастіше це стосується тексту, написаного кирилицею. Це трапляється тому, що деякі шрифти не підтримують українську мову, а взаємодіють лише з латиницею. Це можна перевірити, якщо спробувати застосувати його до тексту англійською мовою.

Як видалити шрифти, що не використовуються на iPhone?

Нікому не подобається постійно натикатися на зайві шрифти, тим паче, якщо вони не використовуються. Це ускладнює вибір гарнітури, необхідної для форматування текстів. Щоб прибрати шрифти, що не використовуються, необхідно:

 • зайти до пункту меню "Налаштування";
 • перейти до розділу «Основні»;
 • вибрати "Шрифти";
 • відзначити шрифти, що не використовуються, галочками;
 • вибрати піктограму "Видалити".

Як змінити шрифт на iPhone? - icoola.ua - фото 4

Відгуки користувачів про програму Fonts

Користувачі, які вже встигли спробувати працювати з цим додатком, залишають позитивні відгуки та думки про цей додаток. З основних переваг відзначають:

 1. Багато гарних шрифтів;
 2. Величезний вибір прикольних смайликів;
 3. Після оновлень збільшилася кількість шрифтів, що підтримують кирилицю;
 4. Крім чорно-білих шрифтів є кольорові;
 5. Після оновлень доданий T9;
 6. Відсутність набридливої ​​реклами.

Загалом користувачі задоволені можливістю користуватися гарними шрифтами під час роботи з різними програмами. Єдине, що бентежить, — наявність платного функціоналу, за користування яким треба вносити гроші. Звичайно, купувати його зовсім не обов'язково. У будь-якому випадку у додатку Fonts надано досить багато можливостей, щоб самовиражатися та перетворювати текстову інформацію так, як подобається або хочеться у кожному конкретному випадку.

Підсумовуючи, можна сказати, що завдяки встановленню додаткових шрифтів на айфон, розширюються можливості програм при роботі з документами та іншим контентом. Цьому сприяло те, що сучасні можливості оновлених версій iOS використовуються користувачами для того, щоб працювати з текстами, презентаціями, графікою, відеороликами тощо. Раніше, багато документів, які завантажувалися в Keynote, Pages або будь-яка інша подібна програма, могли неправильно відображатися через те, що потрібні шрифти були відсутні в системі. В даний час ця перешкода легко усувається за допомогою установки програми Fonts.