Я шукаю...

Живі шпалери для iPhone: як оживити ваш екран

Живі шпалери на iPhone - icoola.ua - фото

Багато з вас бачили різноманітні відео в соцмережах, де люди натискають на шпалери в телефоні й та перевтілюється на відео - це називається Live Photo і жодної магії в цьому немає. Більше того ми навчимо вас як зробити аналогічні шпалери та тим самим дивувати своїх друзів. 

Також вас може зацікавити новина про те, як отримати айфон безкоштовно та реально: методи, які доступні кожному!

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Де знайти живі шпалери на iPhone та як їх завантажити

Джерел з живими шпалерами насправді є багато, достатньо просто регулярно навідуватися в Twiter, щоб знаходити нову порцію Live Photo для себе. Ще можна пошукати на спеціальних сайтах в пошуковику Safari. 

Проте ми рекомендуємо безплатну прикладну програму «Suret Wallpapers», де зібрано тисячі варіацій живих шпалер.     

Спершу заходимо в налаштування і вибираємо «шпалери». Там натискаємо кнопку «вибрати інші шпалери» після чого обираємо «Live Photo». Якщо на них натиснути, то буде певна анімація.

Як завантажити відео на шпалери iPhone

А для тих хто хоче регулярно передивлятися свій власний незабутній момент життя, то читайте, як перевтілити відео на живі шпалери для iPhone.

Щоб поставити саме відео на шпалери екрана блокування вашого iPhone вам не знадобиться ні комп’ютер, ні Jailbreak, що дуже круто, оскільки вимагає малу кількість часу. 

Найперше вам потрібно перейти в Apple Store, там в пошуковику запросити «VideoToLive» та завантажити цей додаток. Він до речі дуже популярний і наразі безплатний. Тому скоріше звантажуйте його, бо через швидку популяризацію він може стати платним. 

Далі заходимо в цей додаток і надаємо йому доступ до вашої галереї, звідки він і братиме необхідні відеоматеріали. Тепер ви можете вибрати відео, яка бажаєте поставити на екран блокування. Якщо хорошого відео у вас немає, то ви запросто можете звантажити його з інтернету і потім відредагувати його за допомогою цієї програми. Після того як ви обрали потрібне відео, додаток пропонує вам його обрізати та обрати заставку. Якщо вам потрібно вирізати фрагмент з відео, який вам не подобається, то просто пересувайте повзунок тим самим скорочуючи матеріал.

Гадаю, кожен з вас хоча б раз редагував відео в будь-якому іншому відеоредактору, навіть в налаштуваннях галереї iPhone, редагування якої дозволено за замовчуванням. Так ось там ви обрізаєте відео за таким самим принципом – нічого нового. Далі варто вибрати той фрагмент, який з цілого відео «застигне» на вашому екрані. Для цього в прикладній програмі VideoToLive є спеціальна кнопка make to cover» (зробити шпалери). Вам просто потрібно вибрати ту ділянку відео, яка вам подобається та натиснути на цю кнопку. 

Після усіх проведених маніпуляцій вам потрібно натиснути на верхню праву кнопку «Convert», тим самим запустити конвертацію даного відео в Live Photo. Це займе лічені секунди, проте по завершенню яких додаток не просто наполягатиме на перегляді рекламного ролика, а буквально вимагатиме це у вас. Якщо ви відмовитеся та вийдете з програми, то результат не буде збережено. Зрештою, дану примху розробників можна зрозуміти, оскільки прикладна програма являється безкоштовною, а заробляти на чомусь потрібно, тому вони й внесли ось таку обов’язкову до перегляду рекламну інтеграцію.   

Після того як жива світлина збереглася, ви переходите в галерею і ставите це фото на екран блокування. На екран «додому» не вийде, бо там немає завантаження Live Photo. Щоб переглянути результат вам потрібно заблокувати свій iPhone, розблокуйте його та натисніть на екран, щоб відтворите живе відео. 

Ось так просто ви завантажили справжнє відео, як шпалери на екрані блокування iPhone.

Також в багатьох з вас може з’явитися запитання стосовно енергозатратності таких шпалер і воно буде логічним. Оскільки такі Live Photo справді можуть розряджати вашу батарею, але лише у тому випадку, якщо ви постійно натискатимете на перегляд самого відео. Якщо ці шпалери в більшості будуть висіти, як звичайні, то самі по собі батарею вони не розряджатимуть, можете не перейматися. 

Як встановити відео з TikTok на шпалери вашого iPhone

Для цього вам потрібно звантажити вподобане вами відео з TikTok без водяного знака. Для цього потрібно:

Крок 1. Зайти в додаток TikTok та відкрити саме відео.

Крок 2. В правій стороні серед різноманітних значків вибираємо позначку стрілки, яка повернута вправо та копіюємо посилання.

Крок 3. Далі відкриваємо Safari та в пошуковику пишемо назву сайту snaptik.app. Цей сайт дозволить вам завантажити будь-яке відео з TikTok без водяного знаку.

Крок 4. Наступним етапом потрібно лише вставити це посилання у відповідне віконце та натиснути на зелену кнопку.

Крок 5. Далі дочекайтеся опрацювання відео, після чого натисніть на Download. Процес завантаження відео займе декілька секунд.

Крок 6. Угорі вам з’явиться готове відео без водяного знаку, яке вам ще потрібно зберегти до галереї.

Крок 7.  лівому нижньому куті натисніть на стрілочку та оберіть «зберегти відео». 

Далі використовуйте ту саму інструкцію, яку ми давали вище. 

Живі шпалери з нутрощами iPhone

Це буквально анімація усіх деталей вашого iPhone, які знаходяться всередині нього. До того ж вони постійно переливаються різними кольорами та світяться. Звучить привабливо чи не так? Зараз ми розповімо як встановити на свій iPhone цю крутезну заставку.  

Для того, щоб створити такі шпалери, спершу потрібно знайти саме фото. Це ви можете зробити в галереї пошукового браузера чи, наприклад в Pinterest, де потрібно просто запросити в пошуковику певну тематику, в нашому випадку – «розібраний iPhone», обрати зображення, яке вам сподобається, зберегти його та за необхідності скоротити його розмір, якщо є зайві рамки. 

Потім ви зможете завантажити це зображення собі на шпалери для екрана «додому», оскільки в ньому заборонено ставити на заставку Live Photo. Але не поспішайте сумувати, адже обіцяну нами анімацію ви можете використовувати як шпалери для екрана блокування. Там вам нічого не заважатиме перегляди відео, як у випадку з екраном «додому», на якому розташовані ваші прикладні програми й за котрими фактично не помітно самого зображення заставки. 

Щоб зробити живі шпалери на екран бокування, вам потрібно скористатися додатком «VideoToLive», про яке ми розповідали вище. Але для початку необхідно знайти саму анімацію, для цього вам також потрібно запросити в Google «розібраний iPhone», проте цього разу вкінці додайте слово «анімація». Виберіть вподобане вами відео та завантажте його в «VideoToLive», щоб перевтілити в Live Photo, яке потім стане вашою заставкою для телефону. Детальна інструкція написана угорі. 

Ідеї для живих шпалер на iPhone

Насправді ідей є безліч – це вже залежить від вашої уяви та побажань. Ви можете як і звантажити готове Live Photo з інтернету, так і створити його з відео з TikTok або з власної галереї й це слугуватиме незабутнім спогадом, який ви зможете постійно передивлятися. 

Вам також буде цікаво дізнатися про безкоштовні програми для обробки фото на айфон.

Ваша оцінка: