Я шукаю...

Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Gold (Золотий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Gold (Золотий) Відновлений еко
23 170 грн
- 8570   грн
14 600 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

23 170 грн
- 8570   грн
14 600 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Чому варто купувати Айфон 11 Про Макс на 64 гб в золотому кольорі? 

В 2019 році стався справжній прорив на презентації Apple. Був представлений справжній флагман того часу Айфон 11 Про Макс, що і досі вважається найкращим смартфоном сучасності. Великий та новий дисплей, який ще став яскравіший та якісніший. Камера теж змінилась, добавилась третя широкоформатна камера, яка робить ваші фото сучасними та дуже якісними. Корпус класичний та стриманий, металічні рамки і скляна кришка задня, але вона тепер матова і виглядає дуже ефектно.