Я шукаю...

Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Silver (Сріблястий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Silver (Сріблястий) Відновлений еко
23 170 грн
- 8570   грн
14 600 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

23 170 грн
- 8570   грн
14 600 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Чому варто купувати Айфон 11 Про Макс на 64 гб в сріблястому кольорі? 

Айфон 11 Про Макс створив справжню революцію серед нових смартфонів в 2019 році. Всередині працює надпотужний новий процесор А13 Bionic. Він справиться зі всіма поставленими задачами, монтаж відео, редактор фото чи самі нові ігри, йому все під силу. Також вас чекає нова камера, їх тепер три. Ви будете дуже задоволені зйомкою відео, фотографіями. Нова широкоформатна камера це взагалі окрема тема, фото стали якісніші та живіші. Тепер знімати вночі можна без спалаху, ще одна фішка нової камери в Айфон 11 Про Макс. Потрібно ще добавити про дизайн, стильний, зручний, скляний гаджет, представлений в чотирьох кольорах зі скляною задньою кришкою. Зробили її матовою, на ній не видно відбитків пальців, як це є на айфонах з глянцевою задньою кришкою.