Я шукаю...

Клавіатура Apple Magic Keyboard: як під'єднати клавіатуру і які її функціональні можливості?

Клавіатура Apple Magic Keyboard

Клавіатура Apple Magic Keyboard: як під'єднати клавіатуру і які її функціональні можливості?

Клавіатури Apple користуються неймовірною популярністю серед любителів продукції відомого каліфорнійського бренду вже понад 20 років. Саме у 2000 році компанія знайшла свій неповторний стиль в конструкції клавіатури. З того часу змінюються лише технічні особливості й дрібні деталі. А ось базові складові дизайну, баланс висоти клавіш, відстані між ними, відчуття в процесі використання - все це не дасть переплутати клавіатуру Apple з будь-якою іншою.

Сьогодні ми придивимося ближче до новинки світу клавіатур Apple - Magic Keyboard. Цей аксесуар, який вийшов одночасно з iPad Pro, вже встиг здобути собі популярність. І не дарма. Попри досить-таки велику вартість, цей чохол-клавіатура того варто. Адже в цьому випадку продукт об'єднав в собі функціонал декількох пристроїв: чохла-обкладинки, трекпада, клавіатури, підставки та станції для зарядки планшета. Дізнавайтесь про те як відновити повідомлення в телефоні, якщо вони були випадково видаленні.

Дизайн клавіатури Magic Keyboard

Зовні новинка в сегменті аксесуарів для планшета iPad Pro істотно нагадує свого попередника - Smart Keyboard Folio. Особливо важко відрізнити ці два аксесуари, коли вони закриті та використовуються як чохол-обкладинка. Зовнішня поверхня виконана з силікону темного кольору і, якщо вже порівнювати з Smart Keyboard, модель Magic виглядає трохи товщі. Ще клавіатура досить важка і важить 601 грам, тобто більш ніж на 100 грамів важче самого Айпада.

До планшета нову клавіатуру можна під'єднати за допомогою контактів, розташованих на його зворотному боці, які називаються Smart Connector. Одним і нововведень клавіатури Magic можна назвати поворотний механізм, виконаний з металу, який захований в вигині-корінці чохла. Там же розташований і спеціальний роз'єм для проведення зарядки планшета або зовнішнього накопичувача. Тачпад розташований безпосередньо під клавіатурою.

Головна «фішка» нового поворотного механізму в тому, що рівень нахилу Айпада можна відрегулювати практично до будь-якого кута. У порівнянні з більш ранньою версією клавіатури для iPad, в процесі використання Magic Keyboard планшет перебувати вище на 3 см, що набагато зручніше з точки зору експлуатації. При такому розміщенні екрану не приходиться постійно напружувати шию і дивитися вниз, працюючи на клавіатурі.

Механізм для зміни кута нахилу планшета в конструкції чохла-клавіатури дуже пружний і надійно фіксує пристрій в одному положенні. До речі кажучи, поворотний механізм - це єдиний елемент клавіатури, виконаний метала. Всі інші складові Magic Keyboard або з пластику, або ж з силікону.

Наявність двох портів USB - також, безперечно, є бонусом нової клавіатури. Розташувавшись в поворотній трубці пристрої, вони дозволяють переносити інформацію з флешки, при цьому не припиняючи процес зарядки планшета. Зрозуміло що така потреба виникає нечасто, але цілком може стати в пригоді особливо вимогливому користувачеві.

Трекпад і клавіатура

Розкладка в клавіатурі Magic Keyboard залишилася такою ж, як і в попередній моделі Smart. Правда, трохи змінилися клавіші та сам механізм їх натискання. Власне, це і спричинило до незначної зміни параметрів клавішного блоку: він трохи зменшився по довжині, але водночас став вище. Деякі клавіші внаслідок цього звузилися і по ним стало важче потрапити. Дізнавайтесь також про те що перевірити при покупці бу айфону.

Відстань між самими клавішами зменшилася. Тепер вони розташовані тісніше. Але зате збільшився їх розмір -15X15 мм, що вже набагато ближче до клавіатури MacBook, розмір клавіш якого, до речі кажучи, становить 17X16 мм. Безумовно, клавіші більшої площі значно спрощують роботу і допомагають уникнути одночасного набору відразу декількох букв або цифр.

Та й по тактильним відчуттям користування Magic Keyboard дуже схоже на відчуття від роботи на клавіатурі MacBook. Основні причини такої схожості - це висота клавіш і, звичайно ж, тип пластика, який використовувався при виготовленні нової клавіатури для iPad.

Ще сильніше до ноутбуків наближає Magic Keyboard наявність невеликого трекпада. Він виготовлений з високоякісного пластику, як і самі клавіші. Розмір трекпада становить 99X45 мм, але для таких розмірів клавіатури більше і не потрібно.

Функціонал його багато в чому схожий з Apple Magic TrackPad 2. Трекпад клавіатури Magic підтримує різні види прокручувань і змахування, а також жести з використанням двох пальців (стиснення, масштабування та інші). Чи не сприймається пристроєм тільки глибоке натискання, але така опція, на цей час, підтримується виключно на macOS.

Навряд чи хтось сперечатиметься з фактом, що нова клавіатура Magic для iPad Pro стала набагато більше нагадувати клавіатуру ноутбука, ніж всі її попередники. І саме тачпад зіграв вирішальну роль в цьому перетворенні.

Трохи дивує користувачів тільки відсутність в настройках програмного забезпечення iPad спеціального пункту для клавіатури Magic. Але це не стане проблемою тому, що всі потрібні параметри можна легко відрегулювати, користуючись меню «Клавіатура» і «Трекпад».

Підключення Magic Keyboard до планшета

Процедура підключення Magic Keyboard нескладна і буде під силу навіть новачкові, який вперше тримає в руках гаджет Apple.

Щоб під'єднати клавіатуру до iPad потрібно виконати наступні дії:

1.     Покладіть клавіатуру перед собою на горизонтальну поверхню, при цьому шарнір повинен опинитися на дальній стороні від вас, а логотип Еппл - зверху.

2.     Відкрийте кришку клавіатури. Верхня її частина почне рухатися в бік, протилежний щодо вас.

3.     Продовжуйте нахиляти її до того моменту, поки вона не перестане піддаватися вашим зусиллям, або ж не придбає потрібний вам кут нахилу.

4.     Додайте планшет на клавіатурі. При цьому об'єктиви, що знаходяться на задній панелі повинні опинитися в верхньому лівому куточку і потрапити точно в спеціальну виїмку Magic Keyboard.

От і все. Клавіатуру не потрібно ні заряджати, ні проводити процедуру сполучення. Можете відразу ж приступити до користування.

Висновки

З огляду на все вищевикладене, саме час оцінити бездротову клавіатуру-чохол Magic Keyboard. А можливо і привернути вашу увагу до очевидних мінусів пристрою.

Отже, Magic Keyboard напевно все ж не варто зараховувати до аксесуарів Apple, націленим на широку аудиторію. Продукт цей швидше нішевий, тому що орієнтований на користувачів новітнього планшета iPad Pro, та й сам при цьому коштує чимало. Хоча, любителям яблучних новинок клавіатура однозначно «зайде».

З точки зору функціональності він, звичайно, кращий  економічною альтернативою Smart Keyboard Folio. Адже клавіатура Magic сама по собі самодостатня. До неї не потрібно докуповувати трекпад. Але, при цьому, від свого предка в сегменті аксесуарів для iPad новинка відрізняється за вагою, і не в кращу сторону. У комбо з планшетом вона буде важити і зовсім майже 1 кілограм. Що точно не стане плюсом для покупця.

Але, попри дрібні недоліки, нова клавіатура переводить планшет на зовсім інший рівень і надає нових фарб процесу користування гаджетом. Зручне розташування планшета на клавіатурі, приємний і чіткий хід клавіш, максимальна схожість процесу набору тексту з роботою на MacBook - переваги, які складно переоцінити.

І якщо вже ми почали співати дифірамби новинці, як же тут не згадати про трекпад. Адже будь-яка робота з текстом, та й не тільки, ставати набагато простіше з наявністю курсора. Якщо вам була цікава дана стаття тоді також дізнавайтесь як ми можемо допомогти природі.

Користуючись iPad Pro у зв'язці з Magic Keyboard, створюється відчуття, що у тебе в руках не планшет, а ультрапортативний ноутбук. І клавіатура, без сумніву, відіграє тут вирішальну роль.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Ваша оцінка: