Я шукаю...

Компанія Apple перестала замінювати зламані айфони на нові в сервісних центрах

айфони на столі

Сьогодні безліч компаній виходять на новий рівень обслуговування своїх клієнтів: мобільна або побутова техніка, інші категорії товарів без особливих проблем замінюються на нові, надається гарантія на ремонтні роботи. Гарантійне обслуговування вже давно стало буденністю, а також кожен покупець знає про свої права на повернення товару протягом перших 14 днів.

Компанія Apple не виняток. Продукція під даним брендом обслуговується в офіційних сервісних центрах, яких по країні дуже багато. Якщо ж раптом у вашому регіоні його немає, то за допомогою можна звернутися в офіційний магазин.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Процес ремонту пристрою

Після того як ви виявите проблему, необхідно визначити її характер. Якщо в проблемі винен користувач, який впустив, вдарив пристрій, подряпав його або механічно пошкодив, то потрібно розуміти, що офіційна фірмова гарантія в такому випадку не діє. Ремонт коштом компанії проводиться виключно у випадках, коли виявлено брак з вини виробника.

процес обміну

Серед таких неполадок можуть бути:

 • збій в роботі операційної системи;
 • внутрішня несправність камери;
 • не працюють деякі опції та функції смартфона;
 • не завантажуються або не видаляються додатки;
 • дефект екрана, що не дає йому коректно відображати інтерфейс програм, передавати кольорову гаму;
 • несправні динаміки, мікрофон, під час розмови ви не чуєте співрозмовника або він вас.

Якщо ви помітили системні збої в роботі свого гаджета, то рекомендується віднести його на огляд і тестування в офіційний сервісний центр. Там телефон зможуть полагодити якісними, оригінальними запчастинами, а також дати гарантію на проведені ремонтні роботи.

Обмін пристрою

Політика компанії до недавнього часу передбачала обмін вашого зламаного телефону на новий. При цьому клієнтові не потрібно було доплачувати гроші, а сам процес проходив в найкоротші терміни. Деякі інші компанії також вводили подібну процедуру, однак дуже суворо перевіряли пристрій перед тим, як видати новий. Перш за все гаджети оглядалися на наявність механічних пошкоджень, які могли з'явитися внаслідок недбалої експлуатації пристрою користувачем. В такому випадку клієнтові могли запропонувати платний ремонт за його кошти.

Вас також може зацікавити: Samsung приєднається до створення безпілотного автомобіля Google

Якщо ж експерт визначав, що причина несправності – заводський брак, то смартфон вилучався, видавався відповідний папірець. Через певний час, найчастіше через кілька днів, клієнту надсилали новий пристрій на заміну старому.

Таке ставлення до покупців не могло не радувати, оскільки за підсумком людина отримувала новий пристрій, кришку якого ще не розкривали, не намагалися ремонтувати. Однак сьогодні така процедура вже не практикується.

людина з айфоном

Причин цьому у компанії може бути багато, проте вони особливо не повідомляються. Тепер необхідно перевіряти смартфон перед покупкою прямо в магазині, ретельно оглядати його на наявність дефектів, перевіряти роботу камери та мікрофонів, і тільки після цього оплачувати покупку.

Обмінні телефони: новий або б/в?

Багато покупців не замислюються про те, які саме телефони видавалися замість старих. Адже сервісний центр віддавав гаджет без фірмової обгортки, просто телефон прямо в руки. Сама компанія описує даний процес так: «замінимо продукт компанії на ідентичний». Тобто поміняти айфон можуть на будь-який інше пристрій, який збігається за функціоналом зі зламаним. Така хитрість забезпечує компанії спокійне життя, оскільки неможливо пред'явити претензії, якщо таке правило не прописано в регламенті компанії. Далі це вже проблеми тих, хто не читав ці правила.

Спочатку фраза звучала по-іншому, до неї було додано елемент, де сказано, що покупцеві можуть видати ідентичний товар, зібраний з нових або вживаних запчастин, які не поступаються за якістю, надійністю, продуктивністю. Таке формулювання виглядає вже набагато гірше та може відштовхувати клієнтів. Тому кінець речення просто прибрали.

Але це зовсім не означає, що ви будете користуватися підробкою або неякісним товаром. Пристрої, які видає сервісний центр на заміну, збираються на тих же потужностях компанії Apple. Щоб переконатися в оригінальності смартфона та всіх його запчастин, досить перевірити IMEI-код, ввівши його у відповідній графі на офіційному сайті.

купа телефонів

Також під час цієї перевірки клієнта інформують про те, що термін гарантії обнулився і тепер почався заново. Так трапляється не завжди, сайт може не відновити дані. Завжди зберігайте акт заміни, який вам видадуть разом з новим телефоном. Він буде доказом вдалого обміну і надасть право на гарантійне обслуговування протягом одного року.

Обслуговування в офіційних сервісних центрах

Важливим пунктом у проведенні гарантійних робіт є ремонт гаджета в офіційного представника компанії Apple. Серед переваг такого обслуговування можна відзначити:

 • проводиться установка оригінальних, якісних комплектуючих;
 • ремонтом займаються кваліфіковані співробітники, які пройшли відбір на дану вакансію, вміють працювати з гаджетами, знають їх специфіку та особливості;
 • офіційний сервісний центр несе відповідальність за виконану роботу, надає гарантію на пристрій навіть після ремонту;
 • всі процеси контролюються материнською компанією, адміністраторами, тому робота виконується якісно;
 • співробітники центру не шукають додаткової вигоди, оскільки їх заробітна плата не залежить від кількості клієнтів або вирішених проблем;
 • ви можете залишити скаргу чи відгук про роботу фахівців, поговорити з керівництвом, якщо у вас виникають проблеми чи питання щодо обслуговування.

три айфона

Завжди будьте вимогливі, не довіряйте свої пристрої неперевіреним сервісним центрам. Особливо це стосується тих смартфонів, які ще перебувають на офіційній фірмовій гарантії та підлягають ремонту лише в спеціалізованих сервісних точках. Крім того, ви убезпечите себе від обману, ремонту неякісними, підробленими запчастинами, які швидко вийдуть з ладу.

Читайте також: Apple буде відхиляти додатки, які використовують сторонні SDK

Ваша оцінка: