Я шукаю...

Samsung приєднається до створення безпілотного автомобіля Google

Новий безпілотний автомобіль Google

Сучасні технології, ІТ-розробки постійно оновлюються і розвиваються. На сьогодні величезна кількість програм, додатків та інших сайтів переходять в автоматичний режим. Майбутні технології дозволять пристроям працювати самостійно. Безпілотний автомобіль обладнаний спеціальною системою навігації, додатковими датчиками та радарами. В умовах стрімкого технічного прогресу безпілотний автомобіль стане справжнім проривом.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Як працює безпілотний автомобіль?

Подібну розробку представила компанія WAYMO у 2012 році. Технологія містить спеціальний чіп від Google. Це пристрій, який зможе визначати дані, обробляти їх і централізовано керувати авто за допомогою основних функцій. Цей транспортний засіб із системою автоматичного управління. Вперше подібні розробки почалися у 20-роках 20 століття. Однак, перші прототипи з'явилися тільки в 80-х років.

Автомобіль може пересуватися без участі живої людини. Машина працює через програмне забезпечення і сенсор. Спеціальна програма проводить абсолютно всі дії, включаючи поворот керма, зміну передач, газ і гальмо. Основне завдання сенсора - зібрати інформацію навколо для подальших дій автомобіля. Розробкою безпілотного автомобіля займаються безліч компаній по всьому світу. Більшість компаній розташовані в США. В основному, для використання необхідно завантажити додаток.

Безпілотний автомобіль WAYMO

Над розробкою пристрою працювала команда професійних інженерів. До 2018 року пройшов запуск комерційного автономного таксі. Це перший сервіс, де поїздка здійснюється повністю в автоматичному режимі. Випробувати таксі пощастило мешканцям міста Фенікс. Сервіс успішно працює і за статистикою на початок 2020 року загальна відстань склало понад 20 миль.

Компанія WAYMO приваблює великих інвесторів для співпраці. Успішне тестування підтверджує, що безпілотний автомобіль може пересуватися по вулицях міста. Samsung виступає як розробник спеціальних чіпів, які будуть виконувати роль штучного інтелекту. Крім цього, світовий холдинг володіє величезною кількістю потужного устаткування. За допомогою подібних технологій є можливість створювати універсальні пристрої з необмеженими можливостями.

Вбудовані технології

Система електромобіля збирає інформацію з інших джерел. В основному, ресурсами є Google карти та сервіс Google Street View. Це дозволяє контролювати навколишній рух і одночасно керувати автоматичною коробкою передач. Технології включають основний комп'ютер, відеокамери, систему Lidar, додаткові датчики й радари. Щоб замовити послуги, необхідно завантажити додаток.

Також, з'явилися моделі без керма і педалей. Даний прототип працює повністю в автономному режимі. Це дозволило збільшити місце всередині салону для більш комфортного перевезення пасажирів. Сьогодні безпілотний автомобіль від Google може розпізнавати проблиски екстрених служб. Він реагує на пересування поліцаїв або машин швидкої допомоги. Щорічно автопарк поповнюється новими екземплярами безпілотних автомобілів.

Рекомендуємо почитати огляд на гру The Sun: Origin.

Участь Samsung в розробці

Контракт на участь в розробці безпілотного автомобіля підписала південнокорейська компанія Samsung Electronics. Система включає спеціальний чіп, який буде збирати інформацію та управляти транспортним засобом. Мікрочип відповідає за обмін даними з центрами обробки Google в режимі реального часу. Тому, безпілотний автомобіль їздить повністю автоматично без допомоги людини. Додаткові сервіси функціонують на платформі Google як допоміжні.

Безліч компаній отримали право тестувати безпілотні автомобілі. Серед них представлені Mercedes Benz, Tesla Motors, Ford, Subaru й інші не автомобільні розробники. Технології дозволяють розвивати наступне покоління автомобільних інновацій. Samsung бере участь у виробництві різних пристроїв і продукції. Сучасні технології дають можливість досліджувати й створювати новинки в умовах науково-технічного прогресу. WAYMO починає тестувати безпілотні вантажівки.

Переваги використання

  • Економія коштів. Безпілотний автомобіль закриває потреба купувати машину в індивідуальному випадку. Зниження витрат на страховку, повне виключення аварійних ситуацій і людських жертв.
  • Економія часу. Можливість самостійно переміщатися, виконувати поточні завдання вже в дорозі.
  • Захист екології. Широка оптимізація парку автомобілів дозволить зменшити обсяг споживання енергії.

Кожен охочий може скористатися послугами сервісу. Більшість користувачів застосовують програму з підтримкою Google на мобільних гаджетах. Samsung, як один з провідних брендів на ринку, співпрацює з перевіреними та надійними партнерами. У світі ІТ-технологій Google сервіси лідирують за попитом споживачів. Завантажити додаток можна на будь-який мобільний телефон.

Цікава інформація: як Apple Watch врятував життя власнику.

Підсумки

Щодня сучасні технології розвиваються. Сьогодні актуальні новинки стрімко з'являються на ринку. При цьому, внутрішнє наповнення також має велике значення. Створення безпілотного автомобіля спрощує пересування в будь-якій місцевості. Велика кількість компаній на цей час інвестує саме у сферу IT. Штучний інтелект розпізнає навколишню місцевість, орієнтується в просторі. Переваги безпілотного автомобіля буде видно в найближче майбутнє. Це зручний, практичний і економний спосіб їздити в комфортних умовах.

Компанія Samsung бере участь в масштабному проєкті. Він переверне стандартні можливості в реальному світі. Через кілька років безпілотний автомобіль стане доступною послугою для всіх користувачів інтернету і мобільних гаджетів.

Ваша оцінка: