icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Apple Room та ICOOLA.UA: чим ми кращі за популярний магазин Apple?
12 Квітень 2021

Apple Room та ICOOLA.UA: чим ми кращі за популярний магазин Apple?

Купити iPhone в Apple Room чи ICOOLA: в якому магазині покупка буде вигіднішою і чому? Читайте порівняння ICOOLA та Епл Рум

Дмитро Маланчук

Apple Room - вельми відомий у Львові магазин, який продає техніку Apple та аксесуари. Тут цілком прийнятні ціни, не дорожчі, ніж у конкурентів. Періодично проводяться акції. Магазин працює вже не один рік. За цей час він встиг завоювати постійних клієнтів. Apple Room спеціалізується на продукції «яблучного» бренду та аксесуарів. Вона добре відома в усьому світі. Багато хто, без перебільшення, називає Apple брендом № 1.

Якщо порівнювати Епл Рум і ICOOLA, звісно у першого вибір техніки набагато більший, проте ICOOLA спеціалізується виключно на відновлених iPhone і тому, ми пропонуємо набагато вигідніші умови по покупці смартфонів від Apple, а саме:

 • 1 Рік безкоштовної гарантії;
 • Низькі ціни на відновлені iPhone;
 • Власний та найбільший сервісний центр в Західній Україні;
 • Еко-програма. Ти купуєш телефон – ми садимо дерево.

В першу чергу, ми - це renew компанія, місія якої полягає у відновлені та зменшенні кількості електронного сміття. Ми прагнемо, щоб власники зламаних смартфонів не викидали їх, а віддавали нам на відновлення.

Який асортимент товарів є на сайті Епл Рум та який в Айкула?

В Епл Рум великий вибір «яблучної» продукції. Крім телефонів тут є:

 • MacBook;
 • Imac;
 • MacPro;
 • Apple Watch;
 • IPad;
 • Airpods;
 • приставки Sony Playstation і Nintdendo;
 • електротранспорт;
 • елементи, що входять до Apple TV;
 • дрони і квадракоптери;
 • фітнес-браслети;
 • автомобільні аксесуари;
 • Home Pod та інші акустичні системи;
 • навушники;
 • кабелі, зарядки, перехідники;
 • інші аксесуари.

Магазин Apple Room продає, як і нову техніку, так і вживану. ICOOLA не може запропонувати настільки широкий асортимент, бо сконцентрувала свою увагу виключно на iPhone, що користуються найбільшою популярністю серед всього цього асортименту. Ми хочемо стати найкращими в цій сфері та лише потім розширювати свою увагу на інші товари. Спеціалізація завжди краще масового сегмента.

Відгуки про Епл Рум у Львові, що говорять користувачі?

Відгуки про Епл Рум неоднозначні. Одні вважають, що тут хороший сервіс, відмінні ціни, приємний персонал. Інші звертають увагу на те, що замовлений товар довелося чекати досить довго. Скоріш за все, анонсованого гаджета не було в даному магазині і його довелося замовляти десь на стороні. Є нарікання і на сервіс, також користувачі кажуть, що він працює досить довго. Середній бал за відгуками в Google Maps в ICOOLA - 4,9. Це більше ніж у деяких магазинів Епл Рум у Львові.

Яка цінова політика Apple Room у Львові?

В Apple Room ціни на продукцію Apple цілком прийнятні, дешевші, ніж у багатьох інших магазинах міста Львів та багатьох інтернет-маркетах. Купівля тут буде вигідна особливо тим, хто хоче відразу придбати кілька гаджетів одночасно. Проте, якщо вас цікавить саме покупка відновленого iPhone, краще звернутися в магазин ICOOLA, тут вони будуть коштувати дешевше. Не забувайте і про безплатну гарантію в 1 рік, яку надають тільки в Айкулі. Пам’ятайте і про ціни на ремонт телефонів. У нас свій сервісний центр, в Епл Рум його немає при кожному магазині. За рахунок наявності своєї майстерні, поруч з магазином, ремонт в ICOOLA обійдеться дешевше та швидше.

Порівняймо ціну в обох магазинах на iPhone X 64GB бу:

 • iPhone X в ICOOLA – 377 $ + рік безкоштовної гарантії + посаджене дерево;
 • iPhone X в Apple Room – 385$ + 40$ вартість гарантії.

Як бачимо, ціна говорить сама за себе. Звісно, ми в жодному разі не хочемо сказати, що Епл Рум у Львові поганий магазин, а лише заявляємо, що обравши ICOOLA ви отримаєте високу якість за куди доступнішу ціну.

ICOOLA та AppleRoom: чим ми кращі за відому компанію у Львові?

Чи варто купити iPhone в AppleRoom?

Безумовно, iPhone тут можна придбати. Ви отримаєте відмінний телефон, оригінальний та в нормальному стані, але в ICOOLA умови більш вигідні. Тут ціна на iPhone нижча, тут безкоштовна гарантія, тут еко-програма з висадки дерев та потужний сервіс. Навіть, якщо ви розіб’єте чи зламаєте власний пристрій, ремонт в ICOOLA обійдеться дешевше.

На жаль, в AppleRoom відсутній свій сервісний центр при кожному магазині. У разі гарантійного ремонту, телефони надходять в іншу майстерню. Це додатковий час і витрати. У ICOOLA сервісний центр знаходиться при магазині, а це значить, що ваш телефон можуть відремонтувати протягом півгодини після звернення, в AppleRoom доведеться чекати довше ніж в ICOOLA.

Ми порівняли два магазини, вказали їх переваги та недоліки. В якому краще купити iPhone? Вирішувати вам, проте обравши наш магазин, ви отримаєте цілий ряд переваг. Якщо купувати iPhone – то тільки в ICOOLA

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Варто чи ні підписатись на iCloud?
15 Червень 2021

Нова послуга iCloud та чи варто оформлювати підписку. Все про послуги від iCloud. Переваги та недоліки використання

Чи працює Apple над homeOS, та кому це потрібно
15 Червень 2021

Що відомо про homeOS від Apple. Все про нововведення та цікаві факти про операційну систему

Windows 11 отримає підтримку додатків Android
15 Червень 2021

Тепер всі ігри та програми Android будуть доступні на Windows 11. Звідки з’явилася інформація про Windows 11. Чого очікують користувачі від Windows 11