Я шукаю...

AirTag видає звуки?

AirTag видає звуки? - icoola.ua - фото

Якщо ваш AirTag видає випадкові звукові сигнали чи звуки, вам потрібно знати, що означають ці звуки та як їх зупинити. Насправді існує кілька різних причин, чому може подавати звуковий сигнал.

Як і інші найкращі засоби пошуку ключів, Apple AirTags — це засоби відстеження предметів, які допоможуть вам стежити за своїми речами. Незалежно від того, прикріплюєте ви один до ключів, кидаєте один у валізу чи кладете один у гаманець, він завжди повідомлятиме вам, де знаходяться ваші речі. Їх розташуванням і налаштуваннями можна керувати в програмі Find My на вашому iPhone або iPad.

Мабуть, найкорисніша роль AirTag — це направити вас до місця розташування втраченого предмета. Ваш iPhone, iPad або Apple Watch не тільки дадуть вам вказівки, як знайти втрачений предмет, але й підключена AirTag подасть звуковий сигнал, щоб дати вам підказку.

Але ці звукові сигнали виникають не лише тоді, коли ви шукаєте свій AirTag. Іноді AirTag може шуміти з інших причин. Ось ваш посібник щодо того, що можуть означати ці звуки. 

Читайте також: Альтернатива AirTag.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

AirTag повідомляє про втрачений предмет 

Найбільш очевидною причиною звукових сигналів AirTag є те, що він запускає сигнал, щоб допомогти вам знайти втрачений предмет. Це також те, як хтось інший може допомогти вам знайти втрачену річ.

Якщо він загубився далеко від дому, добрий самарянин може притулити свій iPhone до AirTag, щоб повідомити, що предмет знайдено. У деяких випадках це може бути ваш найкращий шанс знайти втрачену річ.

Тим не менш, можливо, ви випадково запустили Lost Mode на AirTag. Якщо ви чуєте сигнал і не знаєте чому, перевірте програму Find My на своєму пристрої iOS. Ви можете виявити, що ввімкнули відстеження помилково. 

Читайте також: Чи можете використовувати Apple AirTag на Android?

AirTag може стежити за вами

Існують заходи, які сповіщають вас, коли гаджет рухається разом з вами, незалежно від того, чи ввімкнув його власник режим втрати. Якщо ви почуєте звуковий сигнал і виявите AirTag, який вам не належить, можливо, він відстежує ваше місцезнаходження без вашого відома. Це трапляється, коли ваш iPhone визначає AirTag, який рухається з вами.

Якщо ви вважаєте, що за вами стежить невідомий AirTag, або якщо ви отримуєте сповіщення на свій iPhone про те, що рухається разом з вами, ви можете знайти його в програмі Find My. Звуковий сигнал, який він видає, відрізняється від звичайного звуку Lost Mode та звуку, який відтворюється автономно, коли він рухається разом з вами.

AirTag готовий до налаштування

Останні два звуки, пов’язані з AirTags, відтворюються під час налаштування. Один звук пролунає, коли один AirTag буде готовий до налаштування, а другий — після завершення налаштування. Якщо ви щойно придбали новий AirTag, ви можете почути звук.

Ваш AirTag все ще подає звуковий сигнал?

Якщо AirTag все ще подає звуковий сигнал, і ви не знаєте чому, спробуйте скинути налаштування AirTag, оновити програмне забезпечення AirTag або замінити акумулятор AirTag. 

У вас виникне запитання як це зробити? Ось покрокова інструкція як вирішити проблему:

Натисніть на кришку з нержавіючого металу та прокрутіть її проти годинникової стрілки;

  1. Зніміть кришку і той акумулятор, що знаходиться всередині;
  2. Замініть акумулятор;
  3. Тисніть несильно на акумулятор, доки не почуєте звук.

Читайте також: Як замінити аккумулятор AirTag?

Ваша оцінка: