Я шукаю...

Топ програм для створення презентацій на iPhone

Додатки для створення презентацій

Презентації – те, що потрібно доволі великій кількості людей. Студенти, школярі та бізнесмени – тільки маленька частина населення, яка регулярно зіштовхується з потребою робити презентації. Для того, щоб зробити свою роботу якісно та донести інформацію якомога краще варто використовувати методи візуалізації. У якісній презентації всі елементи повинні бути гармонійно пов’язаними одне з одним.

Останнім часом у класичної утиліти для презентацій Microsoft PowerPoint з’явилося доволі багато аналогів та конкурентних програм. Користувачам не вистачає тих можливостей та функціоналу, що пропонує програма, встановлена за замовчуванням. Велика кількість людей просто звикла до встановленого пакету для створення презентацій. Також ці люди навіть не підозрюють, що в мережі існує досить великий перелік програм для презентацій на айфон, тому зазвичай вони обмежуються тільки PowerPoint.

 Для створення чогось візуально привабливого та сучасного у PowerPoint потрібно витратити досить багато часу. Проте можна заощадити свої ресурси, завантаживши сучасні програми для презентацій на iPhone. Такі програми мають широкий інструментарій, який допоможе зробити вашу презентацію інтерактивною та цікавою. У цій статті ми розповімо про додатки для створення презентація на iPhone, які допоможуть позбутися неякісних дизайнів.

Додатки для презентацій

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Основні функції хорошої програми для презентацій

Сьогодні однією з найважливіших складових таких додатків є можливість ділитися своєю презентацією не тільки особисто, а й в Інтернеті. Надіслати одне посилання набагато зручніше, ніж прикріплювати цілий файл, який зберігатиметься серед десятків інших документів та медіа. Перш за все варто розглянути основні функції, які мають бути вбудовані у сучасну програму для створення презентацій з хорошим візуалом:

Робота в реальному часі

Ця функція стане в пригоді всім, хто сьогодні має потребу робити презентації в команді. Опція є дуже корисною як для груп людей в навчальних закладах, так і для колег, які разом працюють над створенням нового проєкту. Робота в реальному часі дозволяє уникнути заповнення пам’яті купою незавершених макетів. Натомість користувачі отримують можливість працювати разом, швидко ділитися новими ідеями та дизайнами, а також з легкістю відкидати зайві частини проєкту.

Додатки для презентацій

Створення презентацій за допомогою iPhone

Ні для кого не є таємницею, що сьогодні переважна більшість людей частіше користується саме смартфонами, а не персональними комп’ютерами. Не так давно спеціалісти з  We Are Social з’ясували, що сьогодні смартфонами володіє близько 70 відсотків земної кулі. Виходячи з цього, розробники утиліт для презентацій подбали про можливість створення та редагування презентацій за допомогою iPhone. Через це на ринку регулярно з’являється досить велика кількість програм для роботи на смартфоні.

Можливість додавання аудіо

У сучасних презентаціях важливо правильно комбінувати елементи, за допомогою яких ви хочете донести інформацію до слухачів. Хороша візуальна складова – не єдине, що впливає на успішність вашої презентації. Ще однією важливою частиною є якісний аудіотрек, який може зробити вашу презентацію більш професіональною, а також дати слухачам змогу краще запам’ятати все те, про що йшла мова.

Додатки для презентацій

Ефекти анімації

Анімації можуть значним чином вплинути на враження інших людей від вашої презентації. Вони роблять картинку динамічною, тому слухач одразу ж зацікавлюється і починає краще слідкувати за тим, що відбувається на його екрані. Ви можете скомбінувати цікаві переходи між слайдами разом з динамічними анімаціями, щоб зробити презентацію більш захопливою. Головне пам’ятати про те, що у хорошій роботі всі деталі мають бути гармонійно пов’язаними між собою.

Онлайн-режим

Стане в пригоді тим, хто регулярно показує свої роботи колегам та вимушений надавати їм змогу редагувати проєкт в реальному часі. Деякі компанії просять публікувати свої презентації в Інтернеті, щоб не займати вільне місце на цифрових носіях. Через це важливо обирати ті платформи для створення презентацій на iPhone, які мають доступ в Інтернет.

Перейдемо до безпосереднього переліку найкращих додатків для презентацій на iOS, які допоможуть вам створити незабутній та цікавий дизайн.

Читайте також: Чому варто мати на своєму Айфоні погодні додатки, програми і віджети?

Google Slides

Найпопулярніший софт для створення презентацій, який за своєю відомістю йде вслід за PowerPoint. Для того, щоб створити тут якусь роботу, спочатку потрібно пройти нескладну реєстрацію. Проте цей етап не є проблемою, якщо у вас вже є акаунт у Google Drive. Оскільки сервіс Google користується значним успіхом серед мільйонів користувачів у всьому світі, не дивно, що Google Slides є доволі популярною альтернативою софту, встановленого за замовчуванням. Однією з суттєвих переваг програми є можливість користуватися її функціями, просто створивши обліковий запис в Google. Це дає змогу створювати сучасні презентації навіть тоді, коли у вас не вистачає коштів на професійний софт.

Додатки для презентацій

Завдяки тому, що ця утиліта використовує хмарні сховища, вона є хорошим вибором для командної роботи в режимі реального часу. Сервіс працює на будь-яких девайсах, тому ви зможете ділитися своїми слайд-шоу на планшетах, персональних комп’ютерах і смартфонах.

Утиліта пропонує широкий та функціональний інструментарій, тому ви з легкістю зможете створити якісний проєкт і якомога наочніше продемонструвати його риси. Ще одна перевага Гугл Слайдс полягає в можливості вибору спеціального шаблону із сучасним дизайном. Після обрання потрібного оформлення потрібно просто відредагувати те, як виглядає інформативна частина презентації. Це значно заощаджує час, адже тут не треба сидіти над софтом кілька годин, щоб створити хороше слайд-шоу.

Додатки для презентацій

Keynote

Набір для створення презентацій для власників техніки Apple. Цей пакет є однією зі складових iWork, тому підійде для гаджетів на кшталт iPhone, iPad, Mac і так далі. Використовуючи персональний комп’ютер, варто створити обліковий запис у сервісі  iCloud. Це значно полегшить робочий процес і дозволить не втратити щойно створену презентацію. Також утиліта може використовуватися цілою командою користувачів водночас. Це полегшить робочий процес та допоможе краще організувати розробку проєктів, макетів і так далі.

Ця програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому навіть новачок потримає можливість створити хорошу презентацію, яка точно запам’ятається аудиторії. Для тих користувачів, що хотіли б дізнатися трохи більше про експлуатацію додатку, є спеціальні курси та гайди. У них зрозуміло розписані всі опції та можливості Keynote. Якщо ж у вас виникає проблема зі створенням власного дизайну ви завжди можете звернутися до розділу з шаблонами. Таким чином ви зможете заощадити свої ресурси, проте все одно отримати хорошу презентацію з сучасною візуальною складовою.

Додатки для презентацій

Також читайте. Найкращі додатки для запису відео на Android та iOS

Prezi

Хороша програма з широким функціоналом, що дозволяє створювати унікальні дизайни в презентаціях. Prezi відрізняється від PowerPoint тим, що тут користувач отримує можливість редагувати не слайд, а ціле полотно. Завдяки своїй нелінійності програма підходить для менш формальних зустрічей, які не потребують професійного та строгого оформлення. Редагування масштабу в будь-яких місцях – тільки одна з багатьох корисних функцій утиліти. Користувачі обирають Prezi не тільки через широке поле для творчості, але й через прямий доступ до мережі. Таким чином, використовуючи сервіс, ви отримуєте можливість публікувати ваші роботи в Інтернеті та контактувати з вашими колегами, водночас працюючи над спільним проєктом.

Zoho Show

Функціональний сервіс для створення презентацій, який є частиною Zoho Workplace. Остання платформа містить не тільки пакети для створення слайд-шоу, але й електронну пошту, групові чати, документи та багато інших речей, які допомагають краще організувати свою роботу.

Zoho Show дає своїм користувачам змогу не тільки створювати цікаві дизайни, а й ділитися ними з іншими людьми. Це потрібно для того, щоб редагування різноманітних проєктів стало зручнішим для усіх учасників команди або колективу. Сервіс добре підійде тим користувачам, які не мають стабільного підключення до мережі. Завдяки своєму зв’язку та синхронізації з хмарними сервісами, ваша робота автоматично зберігається в надійному місці. Збереження відбувається як тільки ви під’єднуєтесь до Інтернету, тому тим, хто має доволі слабке підключення, додаток точно стане в пригоді. Ця програма є доволі простою, проте щоб відкрити для себе незнайомі сторони функціоналу, варто пройти курс за підручником від Envato Tuts +.

Додатки для презентацій

PowToon

Платформа підійде користувачам, які втомилися від одноманітних та нудних презентацій. За допомогою PowToon можна відкрити для себе цілком новий розділ в роботі зі слайд-шоу – анімацію. Рухомі зображення не тільки зроблять розробку вашого проєкту динамічнішою, але й змусять вашу аудиторію краще сфокусуватися на важливій інформації та надовго її запам’ятати. Тут можна як створювати простенькі анімовані ефекти, так і робити динамічну інфографіку та діаграми. Для того, щоб зробити презентацію наочнішою, можна звернутися до цілого розділу, що пропонує набір треків та стилів для слайд-шоу. Якщо ж у вас не вистачає ідей або часу, у програмі функціонує категорія з шаблонами, яка допоможе створити хорошу презентацію за лічені хвилини. Загалом PowToon безкоштовний, проте якщо вам захочеться відкрити спеціальні опції програми, доведеться придбати їх за окрему ціну.

Додатки для презентацій

CustomShow

Додаток, який повинен бути в арсеналі кожного маркетолога. Саме тут функціонал найкраще підходить для створення презентацій, що пов’язані з маркетингом. Завдяки синхронізації з хмарними сервісами ваш проєкт точно не загубиться. Так само як і в усіх попередніх випадках, додаток підтримує спільну роботу над презентацією в режимі реального часу. Одна з корисних функцій CustomShow – можливість створити власну теку зі слайдами, до якої може долучитися будь-хто з ваших колег. Також таку бібліотеку можна з легкістю налаштувати під свої потреби. Взаємодія додатку з Salesforce точно не залишить байдужими професіоналів у сфері маркетингу.

Додатки для презентацій

Варто прочитати: Екологія: вплив техніки на утворення вуглекислого газу

Slidebean

Цей інструмент також стане в пригоді тим користувачам, які регулярно зустрічаються з потребою робити презентації у сфері маркетингу. Однією з суттєвих переваг платформи, яка вирізняє її з-поміж альтернативних додатків, є змога проконсультуватися з професіональними дизайнерами. Ця опція доступна користувачам, які оформили преміум підписку. Після цього у них з’являється змога поставити питання провідним спеціалістам, які детально пояснять кожен аспект розробки індивідуального дизайну. 

Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер у вашому арсеналі з’являється хороші альтернативи Microsoft PowerPoint.

Ваша оцінка: