Я шукаю...

Найкращі додатки для запису відео на Android та iOS

Додатки для зйомки відео

Сучасні технології відкривають для нас все нові й нові можливості, в чималому ступені це стосується фільмування відео та фотографування. Зовсім необов'язково завжди мати при собі дорогий фотоапарат або камеру, адже камери сучасних смартфонів за останні кілька років значно додали в якості та дозволяють проводити не тільки любительську, але й професійну зйомку. До того ж це стосується не тільки флагманських пристроїв, але й багатьох смартфонів середнього цінового сегмента. Але крім самого модуля камери, важливою складовою, від якої буде залежати якість відзнятого матеріалу, є додаток за допомогою якого буде здійснюватися запис відео. Програма для зйомки відео на смартфон може мати ряд додаткових функцій та налаштувань, недоступних в стандартних додатках iOS або Android, тому ми вирішили вибрати кращі та найбільш актуальні додатки, які дозволяють перетворити смартфон в інструмент для запису відеоконтенту, що повністю задовольняє вимогам професіоналів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

ProMovie Recorder

Додаток для запису відеороликів на смартфоні з багатообіцяючими можливостями, при цьому, безплатний. Недоліком стандартної версії в порівнянні з версією Pro є лише наявність водяного знаку, в іншому ж, функціонал абсолютно ідентичний. Інтерфейс програми не найпростіший, в ньому доведеться заздалегідь розібратися, але після ознайомлення з усіма можливостями програми користувачеві буде доступна зйомка відео в 4К, як в ручному, так і автоматичному режимі, а також можливість підключення зовнішніх мікрофонів, об'єктивів, стедікама, та інших подібних аксесуарів. Також ProMovie Recorder підтримує підключення зовнішнього екрана через HDMI або VGA-адаптери, що дозволить в професійному форматі контролювати знімальний процес.

Додаток для запису відео ProMovie Recorder

MAVIS

Безкоштовні програми для камери iPhone іноді можуть по-справжньому вражати своєю функціональністю та націленістю на професійну зйомку. MAVIS є однією з таких, але варто відразу зауважити, що для новачків вона буде занадто складною, але професіонали відкриють абсолютно нові можливості камери свого смартфона.

Додаток відрізняється величезним вибором ручних налаштувань, режимів та пресетів зображення. Гнучкість налаштування - це те, що виділяє програму на тлі більшості аналогів, а також справна та налагоджена робота всіх заявлених функцій. При бажанні можна вручну вибрати необхідну частоту кадрів, бітрейт до 100 Мбіт/сек, який практично ніколи не опускається менш ніж до 80. Є підтримка зовнішніх мікрофонів або навушників, запис звуку в моно або стерео форматах, та багато іншого. Програма доступна для звантаження на пристрої під управлінням iOS абсолютно безплатно.

Можливості програми MAVIS

FiLMiC Pro

Згадуючи кращі програми для зйомки відео на андроїд неможливо обійти стороною FiLMiC Pro, до того ж його також можна завантажити на айфон. З усіх перерахованих вище дана програма є найбільш універсальною, адже вона дозволяє вручну вибирати частоту кадрів, налаштовувати звук, записувати відео в будь-якій роздільній здатності, аж до 4К, налаштовувати експозицію, баланс білого та фокусування. Всі ручні налаштування можуть бути збережені в форматі пресету, а приємним бонусом є повноцінна підтримка анаморфних насадок. Серед мінусів цього додатка варто відзначити його досить значну вартість, особливо з огляду на те, що багато інших програм з нашого топа доступні на безкоштовній основі.

Якісна зйомка в FiLMiC Pro

ProShot

Значно доступніший за ціною додаток для зйомки відео, підтримується як на айфоні, так і андроїд смартфонах. ProShot відрізняється зрозумілим та мінімалістичним інтерфейсом, різноманітністю ручних та комбінованих налаштувань, які дозволяють досягти бажаної якості зображення. З його допомогою ваш смартфон зможе знімати навіть таймплапси, адже заявлений бітрейт досягає значення в 175 Мбіт/с. Серед інших налаштувань слід виділити:

  • Вибір експозиції;
  • Фокусування;
  • Різні формати кадру;
  • Гнучкість при виборі балансу білого;
  • Можливість створювати власні пресети та зберігати їх в програмі для подальшого використання.

Доступніший додаток ProShot

Hyperlapse

Окремий додаток від Instagram на iOS, який буде особливо актуальним для активних користувачів цієї соціальної мережі. Програма дозволяє знімати таймплапси зі зниженою частотою кадрів та вибором кратності прискорення, тому відмінно підходить для красивої зйомки заходів або світанків, записи незвичайних коротких відео, які потім можна залити в Instagram-історію. Якщо ви шукайте простий додаток для зйомки відео з фільтрами та парочкою додаткових можливостей, то це саме те, що вам потрібно.

Інтерфейс програми Hyperlapse

Rarevision VHS

Мабуть, найбільш незвичайний додаток в нашому топі, адже головна його фішка полягає в стилізації відеороликів під 80-ті або 90-ті роки. Програму можна завантажити як на iOS, так і Android, але важливо враховувати, що вона дуже специфічна та не є універсальним інструментом для створення відео на смартфоні. Зображення та звук записуються з деякими спотвореннями, які були властиві старим VHS-камерам. Простий інтерфейс, який також виконаний в ретро-стилі, у користувачів старшого віку може викликати ностальгію, до того ж при необхідності на екран можна вивести дату зйомки, або доповнити відеоряд титрами, точнісінько як при перегляді архівних записів на касетних відеомагнітофонах.

Простий і зрозумілий додаток Rarevision VHS

MoviePro

Ексклюзивні програми для зйомки відео на айфоні також можуть відрізнятися широкими функціональними можливостями та призначатися для професійного використання. MoviePro є одним з таких, оскільки пропонує своїм користувачам великий вибір налаштувань зйомки: фокус, експозиція, управління ISO, та інше. У програмі вже доступні різноманітні пресети, які дозволяють знімати відеоролики в різних стилях та в різних умовах. Як і в інших подібних програмах, користувач може власноруч встановити бітрейт, частоту кадрів, під'єднати мікрофон або навушники, а також інші гаджети, що дозволить досягти високої якості відзнятого матеріалу.

Ексклюзивна програма для зйомки MoviePro

4K Camera - Pro Camera Recorder

Якщо ви бажаєте завантажити додаток для зйомок відео безкоштовно на андроїд, то дана програма буде одним з кращих варіантів. З огляду на те, що додаток безплатний, його функціонал дійсно вражає, адже користувачам доступні різноманітні настройки зображення, в тому числі ручні або напівавтоматичні. Програма дозволяє виставляти баланс білого, експозицію, частоту кадрів, фокус та багато іншого. Для флагманських смартфонів доступна зйомка відео з частотою кадрів до 240 в секунду. Також присутня уповільнена або прискорена зйомка, вибір співвідношення сторін, різні сітки та гістограми, що особливо актуально при переході з аматорського на професійний рівень.

Багатофункціональний додаток 4K Camera - Pro Camera Recorder

Усі з перерахованих додатків для камери смартфона відмінно впораються зі зйомкою відео для особистого блога, відеороликів на YouTube, а деякі відкриють набагато більші можливості для творчості та дозволять значно покращити якість відзнятого відеоматеріалу. Рекомендуємо також ознайомитися з асортиментом наших відновлених смартфонів та купити айфон за найнижчою ціною в Україні.

Ваша оцінка: