Я шукаю...

Як відрізнити оригінальні EarPods, AirPods 2 та AirPods Pro від підробки?

Оригінальні навушники Apple

Технології Apple вражають своїм розмаїттям. Прихильника яблука завжди можуть обрати гаджет на свій смак та за своїми індивідуальними критеріями. Такого вибору аксесуарів та варіацій технологій немає жодна інша технологічна компанія. Раніше Apple дарувала в комплекті з iPhone навушники EarPods, проте з появою AirPods – бездротових навушників, вони перестали це робити. І тут вже кожен покупець самостійно мусив обирати, які навушники йому купувати: дротові EarPods чи новенькі бездротові AirPods. А з появою AirPods Pro вибір став ще складнішим. Гадаю, кожен обирав за розміром свого гаманця, але сьогодні не мова піде не про вибір конкретної моделі навушників, а про сам вибір в загальному – як не попасти на шахраїв і не придбати підробку. 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Оригінальні EarPods, AirPods 2 та AirPods Pro

Ми підібрали три актуальні моделі навушників від компанії Apple, які на сьогоднішній час має попит серед покупців, а саме: 

Спершу чим говорити про їх різницю між оригіналом та підробкою, пропоную ознайомитися окремо з кожною із цих моделей. 

  • EarPods - найпопулярніша модель навушників від компанії Apple, яка була представлена у 2012 році на презентації, що проходила в рамках WWDC. Над створенням цієї моделі розробники Apple працювали дуже довго і як показує майже десятирічний досвід експлуатації - не дарма. З часом у них змінився лише роз‘єм, якого вимагала поява iPhone
  • AirPods 2  - ми обрали саме другу версію цієї моделі, оскільки саме її ви зможете знайти на ринку. Славляться вони своїм комфортом у використанні, шляхом відсутності дроту. Також в цю модель інтегрували функцію бездротової зарядки, що також  суттєво полегшує процес використання. 
  • AirPods Pro - це найкращі навушники для екосистеми Apple і найсвіжіша новинка на ринку, яку ви зможете знайти у 2021 році. AirPods Pro сподобалися більшій кількості користувачам, просто тим, що краще фіксувалася у вусі, через свою функцію «затички». А також більшість обирають їх, завдяки режиму «вакуум», який не дозволяє сторонньому шуму потрапляти у ваші вуха. 

Як відрізнити оригінальні EarPods від підробки? 

Одразу на зо варто звернути увагу при виборі навушників - це сам дріт та зовнішні дефекти. На копії завжди буде багато вад у виконанні усіх деталей. Все стирчатиме у різні сторони. Також будуть присутні великі розгілини у місцях з'єднання дроту з навушником. Отже, будь-які признаки неякісної роботи свідчать про підробку самого виробу. Своєю чергою, компанія Apple подбала про якість власного продукту, тому оригінальні EarPods виглядатимуть досконало і вам не буде до чого причепитися. 

Сам дріт в оригінальних EarPods надзвичайно еластичний та м‘який, натомість в підробці він набагато жорсткіший та має ефект «пружини». Також неоригінальний дріт наскільки білий, що створює «білосніжний ефект» вашому зору. Оригінали також мають білий колір, проте на фоні з підробкою, більше віддають слоновою кісткою чим білизною. 

Якщо розрізняти за звуком, то в оригінал він набагато глибший за копію. Та оригінал краще передає баси. Насправді визначити за звучанням оригінал стало набагато важче, адже зараз почали робити хороші підробки, роблячи акцент саме на звучанні. Тому вибираючи навушники завжди дивіться на зовнішній вигляд. 

Ще одна маленька деталь, яка допоможе зберегти ваші гроші. Сітка в оригінальних навушниках EarPods розташована чітко по 45 градусам, а в підробці буває по-різному: інколи прямо, інколи криво. 

Не забудьте перевірити кнопочку налаштування звуку. Клацаючи на підробку лунатиме характерний звук, а на оригінальній версії звуку не буде взагалі. Також при натиску видно, як гнеться пластик на копії. 

Дуже часто в підробці EarPods не працює мікрофон. Ось так одразу ви зможете по цьому критерію обламати недобросовісного продавця.

І на останок ми вирішили поділитися безпрограшним варіантом за яким ви точно не помилитеся - серійний номер. Він розташований на самому дроті неподалік навушника. На оригінальних EarPods повинно писати «Designed by Apple in California Assembled in China». На підробці його або взагалі немає, або написано з помилкою.

Як відрізнити оригінальні AirPods 2 від підробки?

Дуже багато магазинів не дозволяють розпакувати коробку з AirPods 2 до здійснення купівлі. На щастя, за виглядом самої коробки можна визначити, у вас в руках оригінальні навушники чи їх копія. Спершу придивіться до тексту в нижній частині коробки. В оригіналі колір тексту в нижній правій та лівій частині відрізняється: ліворуч текст - чорний, а праворуч - світло-сірий. На коробці з підробкою текст завжди буде лише чорного кольору. 

Також є різниця в позначці «не утилізувати», яка також розташована внизу коробки з правої сторони. В оригінальній коробці основа, на якій стоїть закреслений контейнер виконана у вигляді контуру прямокутника світло-сірого кольору, всередині сам прямокутник - білий. На коробці з підробкою основа, на якій стоїть закреслений контейнер, виконана у вигляді чорного прямокутника. Також в підробці контейнеру домалювали колесо з чорною точкою по центру. 

На коробці з підробленими навушниками AirPods 2 вся інформація буде написана на одній наклейці. На оригінальній коробці буде як мінімум три різних наклейки. 

Є ще один простий, але надзвичайно ефективний спосіб, як відрізнити оригінал від підробки, у випадку з навушниками AirPods 2. На офіційній сторінці Apple можна ввести серійний номер, вказаний на коробці. Якщо навушники будуть на сайті, то вони оригінальні. Якщо їх не буде на сайті, то до створення конкретно цих навушників компанія Apple немає ніякого відношення.

Ось так просто лише за допомогою однієї коробки, можна розпізнати оригінал від підробки.

Як відрізнити оригінальні AirPods Pro від підробки?

З цією версією AirPods все набагато складніше і тут однією коробкою не обійтися. Щоб перевірити оригінал перед вами чи підробка доведеться відкрити коробку і зазирнути всередину. Шахраї настільки добре виконали свою роботу, що навіть ідеально скопіювали етикетку, де знаходяться змінні амбушури. Проте не настільки добре, аби не відрізнити. І перше на що варто звернути увагу, так це на кріплення цих амбушур. В оригінальній коробці вони добре зафіксовану та не випадають, якщо їх перевернути. А в підробці вони взагалі нікуди не фіксуються та їх запросто можна перевернути одним змахом руки. Також варто взяти саму амбушуру, та глянути в те місце, де вона кріпиться. Всередині підробки не буде жодної виямки, яка б фіксувала її до самого навушника. Тому часто може траплятися таке, що при діставанні навушника з вуха, навушник буде в руці, а амбушур залишатиметься у вусі. 

Також оглядайте зарядний пристрій на наявність зовнішніх дефектів. Щодо зарядки, то оригінальні AirPods Pro працюватимуть без перестанку близько 5 годин, а підробка - всього 2 години. 

На вигляд кейси в яких зберігаються навушники є майже однаковими, але в них є одна різниця. В підробці індикатор знаходиться всередині, про що свідчить отвір. В оригінальній версії AirPods Pro жодного отвору немає. Також на деяких копіях може не бути ніяких надписів - це пряма ознака того, що ці навушники купувати не варто. 

Переходимо до самих навушників AirPods Pro. Одразу інформуємо вас, що усі чорні вставки на підробці - муляж. Жодних отворів у них немає, відповідно мікрофонів також. Також нижній мікрофон. В оригінальній версії він додатково захищений білою вставкою, а в підробці він буде такий самий, як AirPods та AirPods (другого покоління). І якщо записати голос на обидва мікрофони, то в оригінальній версії він буде розбірливий та дзвінкий, а в підробці звучатиме, як з бочки. 

Після підключені ваших навушників до телефону, зверніть увагу на рівень заряду як навушників, так і самого кейсу при повторному з‘єднанні. В оригінальній версії цифра залишатиметься незмінною, а в підробці постійно мінятиметься. Це один із ключових аспектів вибору навушників AirPods Pro. 

На копії сенсорне керування вкрай незручне. Це ви відчуєте одразу, бо з першим дотиком до сенсорної панелі не зможете задати відповідної команди. 

До оригінального звучання підробці AirPods Pro ще дуже далеко. Це ви також одразу відчуєте, якщо матимете змогу послухати обидві версії навушників одночасно. Оригінали ідеально передають кожен інструмент з музикальної композиції й створюють ілюзію перебування на концерті улюбленого виконавця. Натомість в підробці весь звук перетворюється на кашу.

Підсумок вибору навушників Apple

В додачу хочеться сказати, що завжди варто купляти техніку у перевірених джерел та за ціну, яка відповідає цінам зазначеним на оригінальному сайту. Чудес у світі не буває і халяви також. Тому уважно перевіряйте прилади на наявність зовнішніх дефектів. 

Ваша оцінка: