Я шукаю...

Найперший iPhone: еволюція Apple

Еволюція Apple

Телефон, з якого все почалося – так називають iPhone 2G, який у 2007 році заполонив всесвіт. Шанувальники просто сходили з розуму при вигляді цієї яблучної новинки. Люди готові були продати квартиру, лиш би здобути iPhone нового покоління. Багато хто в той час зміг побудувати бізнес на продажі та експорті цих яблучних телефонів на терени нашої країни. Смішно те, що тоді в налаштуваннях не було навіть російської версії смартфона, не кажучи вже про українську. Але нашим людям не завадив цей факт, активно купувати новоспечений фаворитний гаджет. Завадити могла лише його ціна, яка була немалою, як ви вже могли здогадатися. 

Заходь та обирай найкращі iPhone бу (Відновлені) з гарантією 1 рік.

Найперший телефон Apple iPhone 2G 

iPhone 2G – це не просто перший телефон компанії Apple, а справжня революція у світі смартфонів. Даний iPhone було анонсовано в січні 2007 року, а в червні того ж року його вже можна було купити на прилавках магазину. iPhone 2G одразу став передовим телефоном на ринку, оскільки налічувало в собі одразу три гаджети: музичний плеєр, інтернет комунікатор і телефон. 

Ціна даного гаджета у 2021 році може коливатися, в залежності від бажань продавця, адже купити iPhone 2Gсьогодні можна лише на аукціонах або від приватної особи. Новий пристрій знайти фактично неможливо, а якщо вам і пощастить натрапити на продавця новенького iPhone першого покоління, то коштуватиме він близько пів мільйона гривень і це не жарти. Дуже багато заїдливих прихильників компанії Apple марять поповненням своєї колекції телефоном, з якого все почалося. Тому ціна себе виправдовує. Проте знайти цей пристрій, у вживаному стані й зі значними пошкодженнями – вам не складе особливих зусиль. І коштуватиме такий неробочий iPhone не дорого. Суть такої купівлі полягає якраз таки в його функціоналі, тому купляти неробочий гаджет, навіть з такою історією  абсолютно безсенсово. 

Комплектація iPhone першого покоління 

Як ми вже сказали вище, сьогодні знайти новенький iPhone 2G фактично неможливо, а якщо і можливо, то обійдеться вам така забава у величезну суму грошей. Тому давайте просто поностальгуємо та пригадаємо, яким був перший смартфон від компанії Apple.

Сама коробка була виконана в чорному дизайні, прям як iPhone 7. Спереду красувалася лицева сторона iPhone, натякаючи власнику на те, що очікує його всередині. Зверху коробки розташований логотип компанії – надкусане яблуко. Збоку надпис – iPhone, а ззаду його характеристики. Одним словом, все по класиці, за винятком чорного кольору, який чомусь не прижився в наступних моделях, окрім 7, як ми вже говорили. Ну і зараз в iPhone 12 коробка втричі менша, так само як і вміст. 

Всередині коробки на вас чекав iPhone першого покоління в пластмасовій ванночці. Хочемо одразу зазначити той факт, що тоді компанія Apple набагато краще заморочувалася з комплектацією своєї продукції. Зараз в них з цим дійством певні проблеми. Безспірно, вони це роблять, у зв’язку зі стрімким погіршенням навколишнього середовища і з прагненням допомогти довкіллю. Проте, ми гадаємо, що можна вдосконалювати власну продукцію так, щоб це не несло шкоди для природи й не позбавляло користувача задоволення від процесу купівлі та подальшої експлуатації. 

Також не можемо не розповісти вам про легендарну ганчірочку для протирання екрану, яка йшла в комплекті з iPhone 2G. Вона також була виконана в чорному кольорі та була надзвичайно приємною на дотик. Ось зараз ви б могли собі уявити таку ж ганчірочку в комплекті наступного iPhone 13, якою б ви протирали екран від пилу?

Якщо на цьому моментів ви ще не заплакали, то спішимо розстроїти вас ще більше, адже в комплекті iPhone 2Gбула безплатна док-станція, за яку вам не доводилося б платити ні це цента. Ось такою щедрою була компанія Apple в далекому 2007 році. 

В комплектації телефону, з якого усе почалося, звісно, були всіма улюблені наклейки з логотипом Apple. Не в чорному кольорі, як ви могли збагнути. Ну хоч це яблучна компанія з часом не відібрала. 

Зарядний прилад був як у теперішнього iPad – квадратна та не дуже компактна. 

Lighting кабелю не було ще навіть в розробці, а замість нього користувачі iPhone 2G отримували звичайний 30- pin роз'єм. До речі, ці шнури були дуже якісними та надійними, в цей час як теперішній Лайтінг любить протиратися. 

Й жодних нових AirPods з ефектом вакуум та відсутністю дроту й жодних звичних й усім відомих EarPods зі зручною посадкою. Про це в той час нікому не було відомом. Зате в комплекті були навушники! Навушники! Сьогоднішні користувачі Apple мріють про зарядний прилад, не кажучи вже про навушники в додачу.

Так, за часів Стівена Джобса ставлення до своїх покупців компанія мала дещо кращий, а зараз за все потрібно платити. 

Кумедним для нас є те, що в комплекті з найпершим iPhone ви отримували покрокову інструкцію з детальними вказівками того, як правильно дзвонити, як відповідати на дзвінок, як правильно користуватися налаштуванням, одним словом, там пояснювалося все до чого сьогодні ми звикли та виконуємо «із зав’язаними очима». Проте тоді людям доводилося лише навчатися всім цим привілеям цивілізації. 

iPhone 2зовнішні характеристики

Сам телефон має 9 сантиметрів, що у 2007 році, на момент анотації даного гаджета, здавалося неймовірно великим розміром, як для звичайного телефону. Зараз, звісно, це звучить смішно, проте тоді сотні людей шаленіли від нових можливостей, які розгортаються разом із величиною цього екрану.

За шириною iPhone першого покоління також не маленький й налічує аж цілих 66 міліметрів. А товщина становила 11 міліметрів. Уявіть собі зараз, що у вашого телефона така товщина, гадаємо, це було б дуже не зручно. Тоді людство думала інакше і тим самим розробники Apple започаткували золотий стандарт розміру екрану усім подальшим телефонам. І не лише iPhone, а й конкурентам, які захотіли повторити подвиг яблучного гіганта, проте виходило це в них криво й в рази гірше оригінала, що і створило компанію Apple наймогутнішою на ринку. 

Проте не зважаючи на його параметри, сам iPhone 2G виглядав неймовірно красиво. Можливо, такої думки дотримуємося лише ми, але являючись прихильником яблучної продукції, неможливо не захоплюватися найпершими її творіннями. 

І на той час iPhone здійснив революцію саме завдяки своєму дизайну, а саме: відсутністю клавіатури. Яблучний телефон мав лише сенсорний екран, без нічого зайвого. Більшість людей не могли дотямити, що з ним робити і як користуватися таким інноваційним гаджетом. 

Цей екран реагував на найменший дотик пальця, в цей час, як екрани інших виробників, загорялися лише при активації кнопкою. До речі для тих кому користуватися сенсорним екраном було заскладну, в сам телефон був вмонтований стилус. 

Активація iPhone 2G нічим не відрізняється від активації найновішого iPhone 12: все те ж яблуко, що вітає нас та все та ж приємна вібрація. Проте iPhone першого покоління попросить вас увійти в iTuns перед активацією, оскільки в той час розпочати користуватися iPhone без iTuns було неможливим. 

Що було всередині iPhone 2G 

Якщо комплектація першого iPhone нас потішила, то начинка самого телефону вас точно не задовольнити. Адже в ньому не було навіть Apple Store, отже завантажити нові додатки було неможливим. Ви могли користуватися лише тими прикладними програмами, які були завантажені самою системою, на момент розробки. З OS 1 ви могли дзвонити, надсилати повідомлення, слухати голосову пошту, фотографувати та переглядати картинки, а також зуміти їх, надсилати емейли, користуватися інтернетом, слухати музику, заходити в Ютуб, а також користуватися такими дрібницями, які були завжди доступними, як: календар, калькулятор і тому подібне. 

Проте люди й в далекому 2007 році знаходили вихід й примудрялися обхитрити систему, завантажуючи вебпрограми через пошуковик Safari. Оригінальними додатками їх назвати неможливо, вони радше були своєрідними милицями Apple. 

Вже з приходом iPhone OS 2 можливості яблучного телефону відчутно розширилися. 

Екран  мав технологію multi touch, що на той час ніде не застосовувалося. А існування всім відомого жесту «pinch-to-zoom», яке дозволяло зближувати зображення на вашому дисплеї, також започаткувала компанія Apple, з появою на світ iPhone 2G. 

Оперативної пам’яті на борту iPhone 2G було аж цілих 128 МГ, що також було сенсацією для тодішніх телефонів. А перед купівлею iPhone першого покоління,  ви могли обрати або 4 ГБ оперативної пам’яті, або 8 ГБ. А трішки згодом з’явилася модель на 16 ГБ оперативної пам’яті. 

Батарейка в iPhone 2G на 1400 mAh, якої хватало на цілий день активного використання. 

Камера на найпершому iPhone двох піксельна й може лише робити фотографії. Звичайно, якщо порівнювати результат знімання iPhone 2G та нових моделей iPhone сьогоднішнього дня, то фотографії, зроблені на iPhone 2007 року виглядатимуть неякісними та поганими. Але у свій час – це був абсолютний прорив у світі телефонів, який і започаткував блогерство, в такому вигляді, в якому воно є зараз. Так, фронтальної камери тоді ще не було, як і всіма улюбленого – селфі, проте вже тоді люди мали змогу зафіксувати приємний момент у галерею свого iPhone. А надалі поділити нею з користувачами в соціальних мережах. Щоправда, Instagram тоді ще не існувало. 

Еволюція iPnone: з чого все почалося та що ми маємо зараз 

Перші спроби створити iPhone були зроблені компанією Apple ще в далекому 2005 році. Тоді засновник Стів Джобс загорівся бажанням створити multi touch сенсор. На втілення цього задуму розробникам знадобилося два роки, щоб вже в січні 2007 року представити цілому світу iPhone 2G, який згодом стане справжнім проривом у світі технологій. Цитуємо Джобса з презентації iPhone 2G: Я з нетерпінням чекав цього дня протягом двох з половиною років і сьогодні Apple планує пере вийняти телефон.» І його слова стали реальністю. Про iPhone 2G – найперший яблучний смартфон в історії ми розповіли вище, а тепер пропонуємо вам ознайомитися з тим, що відбувалося далі у яблучному світі телефонів. 

iPhone 3G та iPhone 3GS одразу після колосального прориву iPhone 2G

Через рік в сонячному Сан-Франциско Стів Джобс продемонстрував нам наступний iPhone 3G, який був вдвічі швидшим за свого попередника і коштував так само вдвічі менше. І це ще більше підкупило людей ставити рабами Apple.

iPhone 3G зможе працювати зі сторонніми програмами й стане доступним більше чим в семи десяти країнах світу. 

Також в новому iPhone з’явився модуль GPS, 3G модуль, а публіці вперше було представлено магазин  Apple Store і це було чимось фантастичним, оскільки користувачам стали доступні прикладні програми інших розробників, саме завдяки Apple Store. Таким чином функціонал гаджета суттєво зріс. 

Працював iPhone 3G на базі версії OS 2.0. В продажі з’явився 21 червня за ціною 200$, що вдвічі менше iPhone2G. 

А ось можливість знімати відео з’явилася в iPhone, лише через рік часу з появою iPhone 3Gs.S8 червня 2009 року в Сан-Франциско було показано новий яблучний телефон. Відтоді компанія Apple перейшла на дворічний цикл життя своїх iPhone, коли iPhone 3G став iPhone 3Gs і зламається ця система лише впродовж восьми років, но про все по черзі. 

Новинка працювала на базі оновленого OS 3 й отримала довгоочікувану можливість запису відео, яку яблучні фанати давно очікували в оригінальній базі розробника, щоб більше не доводилося завантажувати стороні програми для цього – милиці. Якими користувачі Apple зловживають й до нині. 

А кількість мегапікселів самої камери збільшилася від 2 до 3. Також в iPhone 3Gsзавезли автофокус. 

Позаяк «S» - назва телефону означала в переводі з англійської швидкість, основну опору компанія Apple зробила на продуктивність, що зросла вдвічі. Також завезли голосове управління, яке звісно далеко відставало від сучасної Siri, проте видно, що компанія вже тоді рухалася в цьому напрямку. 

Також відчутно зросла кількість пам’яті з 8 до 16 ГБ. А ціни залишилися без змін, що не могло не тішити. 

iPhone 4 та iPhone 4в еволюції Apple

7 червня 2010 року компанія Apple анонсувала iPhone 4, який стан ще одним проривом. І з ним вже все куди цікавіше. По-перше, саме з ним компанія почала використовувати процесори власного виробництва Apple A4, який використовувався в iPad того часу. 

По-друге, за весь час існування iPhone кардинально змінився дизайн, він став набагато строгішим, а його задня панель стала скляною. Основна камера отримала дозвіл у 6 мегапікселів, та отримала спалах та можливість запису HD відео. І саме iPhone 4 подарував нам селфі, завдяки своїй фронтальній камері. 

А також прикладна програма стала зі звичної OS – iOS. Та iPhone 4 працював на iOS 4. 

Ціна та кількість оперативної пам’яті залишилася без змін. 

Потім дата виходу смартфонів змістилася до тієї, до якої всі ми з вами вже давно привикли й 4 жовтня 2011 році компанія Apple представила своїм користувачам оновлену версію гаджета - iPhone 4S. І в цьому випадку буква S означала не швидкість, а появу голосового помічника Siri, яка довгий час розмовляла багатьма мовами, проте на російську довелося чекати декілька років, а українську версію Siri створюють й до нині. 

Дизайн iPhone 4S залишився без змін, всі нововведення стосувалися внутрішніх складових пристрою.

За роботу iPhone 4S відповідав двоядерний Apple A5. Камера також отримала певний апгрейд її дозвіл було розширено до восьми мегапікселів, а в режимі відеознімання з’явився дозвіл Full HD. 

Пристрій працював на базі iOS 5, а також в самому приладі на користувачів чекала гора нових нововведення, таких як: iCloud, iMessage, нагадування та інтеграція з соціальною мережею Twitter

Ціна залишалася без змін, а ось місткість пам’яті отримала три інтеграції: 16 ГБ, 32 ГБ, 64 ГБ.

iPhone 5,  iPhone 5та iPhone 5C: ще один прорив Apple

Дванадцятого вересня 2012 року компанія Apple продемонструвала усім свій новий революційний пристрій, який вкотре змінить хід ігри та переверне світ техніки. Перед глядачами з'явився новенький iPhone 5, зі збільшеною діагоналлю пристрою до чотирьох дюйма – це був перший iPhone зі співвідношенням сторін 16 на 9. Серцем смартфона став процесор  Apple A6. 

Задня камера залишилася без особливих змін, а ось фронтальна навчилася знімати відео HD.  

На зміну застарілому 30-pin роз’єму прийшов добре відомий нам lighting, яким більшість з нас користуються і сьогодні, адже альтернативи його зручності не винайшли досі. 

Старі Sim-карти стали великими для нового отвору в iPhone 5 і їх довелося підрізати до тих розмірів, що використовуються і сьогодні. 

Ціни та обсяг пам’яті залишалися таким же як і в iPhone 4s. 

До речі це був останній iPhone виконаний в старому дизайні з колонками, а ось вже 10 вересня 2014 року світ привітав новий  iPhone 5s, а разом із ним й iOS 7. Новинка була своєрідною революцією, до яких шанувальники Apple вже давно привикли. 

Працював девайс на Apple A7 процесорі. А буква S на цей раз означала security – безпека. Того року нам анонсували сканер відбитку пальця Touch ID. Революцією це звісно не було, оскільки аналогічний доступ входу вже активно використовувався в безлічі інших пристроях по всьому світу. Проте лише компанія Apple зробила взаємодію з ним по-справжньому комфортною.

В дизайні появився новий елітний золотистий відтінок, який того часу хотів чи не кожен перший покупець iPhone 5s. 

А головним нововведенням став AirDrop, який започаткував надалі одну з  найголовніших переваг в екосистемі Apple. 

Тоді ж продемонстрували й iPhone 5C, в якому нічого унікального, на жаль, не було, проте він зміг встановити рекорд за кількість продаж. Гадаємо, це було пов’язано з цікавим дизайном. Адже iPhone 5C славився своєю палітрою кольорів, альтернативу якій можна знайти хіба що в iPhone 10R. Тодішні відтінки були надзвичайно насиченими й аналогів на ринку Android їм не було, тому люди охоче купували ще одне інноваційне рішення Apple. 

iPhone 6, iPhone 6s та iPhone SE: чергові новинки Apple, що здійснили революції на ринку

Побити попередній рекорд за кількістю продаж зміг хіба що iPhone 6 і не дарма, адже саме ця модель яблучних смартфонів започаткувала абсолютно нову еру телефонам. Представлений людству ця новинка була 9 вересня 2014 року і вперше гаджет було розділено на дві моделі: iPhone 6 та iPhone 6 Plus. 

Працювали новинки на базі процесора Apple A8, що отримав невеличке доповнення M8. 

Проте ці всі нововведення були корисними для людей, які щось тямили в техніці та в її роботі, а для звичайних користувачів iPhone 6 та iPhone 6 Plus здійснили справжній захват своїм дизайном, який розробники повністю змінили. Краї стали плавнішими, а сам телефон тоншим. Також діагональ смартфонів відчутно збільшилася до 4 і 7 та 5 дюймів відповідно. Саме з цього анонсу настала ера «лопат». 

Також саме з появою iPhone 6  та iPhone 6 Plus ми отримали функцію без якої зараз більшість з вас просто не змогло б уявити власне життя – Apple Pay. 

Відчутно покращилася якість головної та фронтальної камери. 

Цих два гаджети працювали на базі iOS 8. 

Продавалися новинки в трьох інтеграціях оперативної пам’яті: 16 ГБ, яких однозначно не хватало для цього гаджета, 64 ГБ та 128 ГБ. 

Пройшов рік і 9 вересня 2015 року нам показали новий iPhone 6s  та iPhone 6s Plus. З інноваційного на нас чекав сенсор з підтримкою технології 3D Touch. Тобто екран реагував на силу натиску. Забігаючи наперед, повідомляємо, що згодом компанія визнала це нововведення не зовсім успішним, а один із гаджетів і зовсім позбавився цієї технології. 

Оперативної пам’яті тут було вже 2 ГБ, що на той час було дуже багато. 

iPhone 6s та iPhone 6s Plus працювала на процесорі Apple A9 з M9. 

Також саме з цією моделлю iPhone отримали функцію Live Photo – живі фотографії, які дозволяють створювати додатковий відеопростір вашій фотографії, щоб потім ви змогли вибрати найвдаліший кадр.

Дизайн потішив новим Rose Gold і це єдиний рожевий відтінок, з яким було не стидно ходити навіть найбрутальнішому мужику. Пригадую, як усі шаленіли від нього й бажали придбати iPhone 6s Plus саме в цьому кольорі.

А вже 21 березня 2016 року був представлений, мабуть, найпопулярніший, а найулюбленіший iPhone SE. Зовні – це був iPhone 5s, проте з начинкою iPhone 6s, навіть колір Rose Gold перекочував в дизайн нового iPhone SE. Це і не дивно, враховуючи шалений попит того часу саме на цей відтінок. 

З нововведень варто зазначити нову камеру та процесор Apple A9. А ось 3D Touch сюди не додали, що засмутило мільйонів охочих придбати саме цю модель iPhone. 

iPhone 7 та iPhone Plus – улюблене рішення мільйонів користувачів Apple

Вже сьомого вересня 2017 року був представлений iPhone 7 та iPhone 7 Plus і тут вже починається ера актуальний й до нині смартфонів, з якими й сьогодні не соромно вийти на вулиці та які тішитимуть вас у користуванні. 

Головний упор розробники зробили на камеру, додавши оптичну стабілізацію. А iPhone 7 Plus  взагалі отримав другий модуль камери, що викликало в користувачів шквал позитивних емоцій. Завдяки другій камері ви отримали змогу робити портретні знимки. 

Також з приходом iPhone 7 та iPhone 7 Plus почалася ера втрат, яка не завершилася й до сьогоднішнього дня. І ми говоримо про потяг Apple позбавити нас всього чим дорожить наше серце. Й компанія почала свої крадіжки  з трьох з половиною міліметрового Jack. В замін Apple запропонувала користувачам купити Earpods, або скористатися перехідником, який на щастя йшов у комплекті.

Серцем приладу став новий процесор Apple A10 Fusion. Акумулятори стали витривалішими на одну годину оперативної роботи.

А крадіжку трьох з половиною міліметрового Jack компенсували крутими динаміками. 

Також потішив дизайн. Кнопка «Home» перестала бути фізичною і стала сенсорною. 

Також iPhone 7 та iPhone 7 Plus були захищені від пилу та вологи, проте лише на словах за доброю традицією Apple. Гарантія такі пошкодження покривала.

Працювали новинки на базі iOS 10. 

З місткістю пам’яті зникла версія на 16 ГБ, тепер можна було придбати лише на 64 ГБ, 128 ГБ та 256 ГБ. 

Гаджети появилися на прилавках 16 вересня. 

Скільки коштує Айфон 7 Плюс бу (Відновлений). Переходь та дізнавайся все про цю модель.

iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X: нове слово в дизайні Apple

12 вересня 2017 року нам продемонстрували одразу три нового смартфони: iPhone 8, iPhone 8 Plus та абсолютно інноваційний iPhone X. 

Оновлення iPhone 8 та iPhone 8 Plus були мінорними і їх швидше можна було назвати iPhone 7s. Гадаємо, компанія Apple так хотіла продемонструвати світу свою інновацію у вигляді iPhone X, що вирішила особливо не трудитися над створенням iPhone 8. Ось і ми одразу перейдемо до iPhone X, який став справжнім проривом у світі телефонів. 

Не враховуючи велику кількість нововведень на користувачів очікував абсолютно новий цінник, який відчутно підріс. 

Також на зміну Touch ID прийшов Face ID, який розблоковував гаджет за допомогою сканера обличчя. 

А з кнопкою Home довелося попрощатися назавжди (лише в iPhone SE другого покоління Apple повернула стареньку кнопку, за якою сумували чи не мала кількість користувачів). 

Також вперше було застосовано Late дисплей з вирізкою, який з радістю скопіювали китайські конкуренти, проте їм не вдалося це зробити так само ідеально, як компанії Apple. 

Основна камера отримала деякі зміни, її просто повернули на 90 градусів. 

Діагональ дисплея становила 5 і 8 дюймів. 

Дизайн не потішив своєю різноманітність та iPhone X можна було купити лише у двох кольорах: срібним та сірим. 

І найголовнішим нововведенням стали Animoji. Що може бути краще чим стати промовистою мавпою. 

iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR: програш компанії Apple

Ми вже писали статтю про актуальні моделі iPhone у 2021 році, в якій визнали iPhone XR – гіршим рішенням сьогодні. І якщо ви гадаєте, що тоді ситуація була інакшою, то ви сильно помиляєтеся. В iPhone XS Max головною фішкою був збільшений екран, розмір якого ввійшов в історію iPhone своєю величиною. А iPhone XS взагалі фактично нічим не різнився з попередником. Чого не скажеш про iPhone XR, який на фоні двох інших новинок був куди дешевшим та практичнішим. Такий собі iPhone SE другого покоління в очах користувачів. 

Саме в ньому відсутня функція 3D Touch і таке рішення було прийнято компанією Apple, задля збереження адекватного цінника iPhone XR. В решті це iPhone XS без однієї камери. 

Працюють новинки на базі процесора Apple A12 Bionic. 

iPhone 11 та iPhone 11 Pro: наступний еволюційний крок Apple

Вже наступного року у вересні було презентовано новий iPhone 11 та iPhone 11 Pro, який зовні нічим не різнився зі своїм попередником, хіба що наявність другої камери на задній панелі. 

Ну і звісно сам дизайн виконаний в семи різних кольорах, які не повторюються з попередньою моделлю iPhone. Ще однією важливою деталлю в дизайні iPhone 11 стала відсутність надписів на задній кришці смартфона. 

В iPhone 11 камер всього дві, а ось iPhone 11 Pro тішить користувачів трьома камерами, з яких починається нова ера відеознімання. Проте розробники вирішили забрати в нас автофокус, який так подобався багатьом фотографам. 

Процесор в цих двох новинка Apple A13 Bionic. А працюють на оперативній системі iOS 13. 

Детальніше про ці гаджети Apple ви зможете прочитати в нашому блозі, оскільки там зібрано багато інформації щодо iPhone 11 та наступних моделей iPhone і розписувати багато зайвого ми не хочемо. 

Також читайте: Найцікавіші факти про компанію Apple

iPhone SE 2 покоління: спірний гаджет від компанії Apple

З моменту презентації цього смартфона пройшло вже достатньо часу, щоб перевірити його на практичність та унікальність. І ми сміливо можемо сказати, що більш спірного iPhone за iPhone SE другого покоління компанія Apple ще не випускала. Оскільки в ньому зібрані, як і багато прикольний, так і багато негативних функцій. Отже, iPhone SE другого покоління складається із суперечок.

Найперше, що хочеться зазначити – це його низьку ціну, яка так і вабить купити його. 

Також одразу хочеться зазначити його міцність, яка за показниками розташована посередині між iPhone 11 та iPhone XR. Процесор в iPhone SE другого покоління запозичив у iPhone 11 - Apple A13 Bionic, що робить його направду витривалим гаджетом, щоправда, зі зменшеною потужністю, задля забезпечення енергоощадження. 

Дизайн тішить своєю палітрою кольорів, яка чимось нагадує iPhone SE першого покоління, проте цього разу розробники зробили кольори дещо тьмянішими й не настільки разючими. 

Також важливо зауважити одну камеру замість звичних двох.

А місткість пам’яті становить: 64 ГБ, 128 ГБ та 256 ГБ, що не так вже й багато.

Кнопка Home воскресла із мертвих та повернулася в iPhone SE другого покоління, що примусила багатьох поностальгувати за моделями по старше. Для когось саме це і стало головним критерієм та аргументом на користь купівлі цього яблучного смартфона. 

Він і насправді надзвичайно спірний, оскільки з одного боку являється потужним гаджетом нового покоління, проте зі старим дизайном та наявністю лише однієї камери. 

iPhone 12 та iPhone 12 Pro: Повернення до витоків

iPhone 12 - символ революційних змін, які стали визначними для року 2020. Вересень ознаменував народження цього нового айфону, який не лише вражав своїми технологічними нововведеннями, але й перетворив зовнішній вигляд на справжню майстерність у стилі 4 та 5 айфону.

Але не лише зовнішність робить iPhone 12 настільки привабливим. У компанії Apple впровадили інноваційну технологію Ceramic Shield, яка стала гарантом міцності його екрану. Цей вражаючий розробка забезпечує найвищий рівень захисту, дозволяючи смартфону витримувати випадкові падіння та подряпини. Більше ніякого постійного хвилювання про безпеку вашого пристрою - Ceramic Shield робить його надзвичайно стійким.

Крім того, Apple не забула про майбутність і підтримку передових технологій. iPhone 12 став першим смартфоном в лінійці, який отримав підтримку мережі 5G. Це означає, що ви можете насолоджуватися надзвичайно швидким та стабільним інтернет-підключенням, розкриваючи нові можливості для роботи, розваг та спілкування.

Все це робить iPhone 12 не просто телефоном,

iPhone 13 та iPhone 13 Pro: без жодних змін ?

Айфон 13 продовжує лінійку смартфонів Apple зі стильним дизайном, але він також має деякі вагомі покращення порівняно зі своїм попередником. По-перше, помітна брівка на екрані стала значно менш вразливою, що робить перегляд контенту ще більш іммерсивним та захоплюючим. Таке поліпшення дизайну дозволяє вам повністю зануритися в світ відтворюваного вмісту.

iPhone 13 та iPhone 13 Pro: без жодних змін ?

Окрім того, камери на iPhone 13 відчутно збільшилися по розмірах, що веде до покращеної якості зображень. Тепер ви можете фотографувати деталізовані, чіткі та вражаючі фотографії, виносячи ваші знімки на новий рівень. Великі сенсори і вдосконалені алгоритми обробки зображень допомагають зафіксувати кожну дрібницю, створюючи неперевершену якість фотографій навіть в умовах обмеженого освітлення.

Технічні характеристики iPhone 13 теж досить вражаючі. Камера стала ще кращою, забезпечуючи більшу розкіш і точність в деталях. Також, продуктивність процесора значно покращилася, що перекладається на плавність роботи, швидкість завантаження додатків та ефективне використання батареї. Незалежно від того, чи ви користуєтеся смартфоном для фотографій, ігор або робочих завдань, iPhone 13 забезпечить вам потужність і продуктивність, які задовольнять навіть найвимогливіших користувачів.

Узагалі, iPhone 13 - це кращий вибір для тих, хто шукає фотографічні можливості, захоплюючий дизайн та потужну продукцію

iPhone 14 та iPhone 14 Pro: довгоочікуваний рік іновацій ?

В новому айфоні 14 епл змінила те на що не наважувалась 5 років, тому він став хітом продажів, в новій продукція брівка екрану зменшилась ще більше і тепер вона досить 14 айфон - це справжнє втілення краси і ергономіки на екрані. Його дизайн вразливо милує око та приносить задоволення при використанні. 

Але найбільш вражаюче - це довгоочікувані технологічні нововведення, які дійсно перевершують очікування користувачів. Завдяки функції "always on display", екран завжди показує корисну інформацію, навіть у сплячому режимі, що робить його дійсно зручним та функціональним.

І не можна не згадати про оновлення дисплею з частотою оновлення 120 Гц. Це додає плавність та швидкість до кожного вашого торкання, роблячи взаємодію з телефоном набагато більш приємною і миттєвою.

iPhone 14 та iPhone 14 Pro: довгоочікуваний рік іновацій ?

14 айфон - це справжня революція в світі смартфонів, оскільки він отримав все, чого користувачі так довго очікували. Він поєднує стильний дизайн з оновленим дисплеєм та зменшеною брівкою. Але головне - це надзвичайно потужна камера та процесор, які готові задовольнити навіть найвимогливіших користувачів.

Тому, на сьогоднішній день, 14 айфон вважається найкращим айфоном на ринку. Його поєднання стильного дизайну, найсучасніших технологій і потужності робить його неперевершеним вибором для всіх, хто бажає мати найкраще з найкращого.

Що на нас чекає далі в еволюції Apple

Тут фантазувати можна безліч. Невідомо, що було б з компанією, якби не помер Стів Джобс, оскільки той створював просто фантастичні речі, про які сьогодні ми вам розповіли. 

На сьогодні ми знаємо лише те, що анонс наступного iPhone 15 відбудеться вже цієї осені й ми з нетерпінням цього чекаємо. Про нього вже відомо багато і багато статей ми вже про це написали

Ваша оцінка: