Я шукаю...

Найцікавіші факти про компанію Apple, про які ви могли не знати

Цікаві факти про компанію Apple

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Найцікавіші факти про компанію Apple, про які ви могли не знати

Компанія Apple внесла свої корективи в сферу мобільної телефонії. Вона повністю змінила світ, зробивши смартфони простішими у використанні.

Сьогодні компанія не припиняє працювати над новими гаджетами. Але, є досить багато моментів, про які не знають навіть шанувальники даного бренду. Стаття про те чому телефон сам виходить із додатків.

На першому логотипі компанії був зображений Ісаак Ньютон

Сьогодні практично кожна людина впізнає продукцію Apple по логотипу, на якому зображено надкушене яблуко, але так було не завжди.

На самому першому логотипі компанії був зображений Ісаак Ньютон, що сидить під яблунею. Дане зображення створене одним із засновників - Рональдом Вейном. І можна тут же виділити ще один знаменний факт.

перше лого Apple

Першозасновник Apple продав свої акції Стіву Джобсу і Стіву Возняку всього лише за 800 доларів, сьогодні ж вони могли принести йому понад 20 мільярдів доларів. Після відходу з компанії у Рональда не спостерігалося успіхів у професійній діяльності. І до 2011 року він не користувався ні одним випущеним гаджетом від компанії Apple.

Логотип з Ньютоном використовувався не довго. Вся справа в тому, що в маленькому вигляді він виглядав не так добре, як на малюнку через те що було присутньо досить багато дрібних деталей.

друге лого Apple

У 1976 році він був замінений на райдужне яблуко, яке вже практично було картинкою, яку сьогодні може впізнати кожен користувач на гаджетах. Офіційна зміна логотипу на сучасний зразок відбулася тільки в 1998 році.

Лого Apple

Складно передставити на нових гаджетах зображення Ісаака Ньютона в якості логотипу. Але, до певного періоду все було саме так.

Демонстрація першого Айфона дивом не провалилася через неробочий стан гаджета

У 2007 році на презентації, яка була здійснена Стівом Джобсом, смартфон був на стадії прототипу і тому, його робота була далекою від ідеалу.

Самі інженери компанії були здивовані, як сталося так, що презентація пройшла як по маслу. У телефоні були проблеми з Wi - Fi і багато інших недоробок.

Протягом наступних 5 місяців після всього цього розробникам довелося ще дуже добре попрацювати, щоб удосконалити гаджет. Тому в продажу з'явився телефон, котрий кардинально відрізнявся від заявленого Джобсом на презентації пристрою.

Jobs with iPhone

Крім цього, варто врахувати, що перший смартфон був створений з пластика, але після численних тестувань було прийнято рішення застосовувати виключно скло. Стів Джобс зауважив, що при постійному використанні гаджет буде схильний до подряпин, тому матеріал був змінений.

Для того щоб добути грошей на виробництво продукції компанії, засновнику довелося продати інженерний калькулятор

Одним із засновників компанії був і Стів Возняк. У той час, він працював в компанії HP, і зумів розрахується з інженерами калькулятором Hewlett-Packard 65.

У свою чергу, щоб знайти гроші на реалізацію своїх ідей Стіву Джобсу свого часу довелося продати фургон.

Сьогодні калькулятори не коштують великих грошей, але все було по- іншому в далеких 70-х роках. Особливо в ціні були інженерні моделі. За вартістю він майже дорівнював ціні ноутбука.

Возняк зумів на ньому досить добре заробити. На той час новий пристрій коштував приблизно 800 доларів. Але, екземпляр у Стіва був досить поношений. Проте, сьогодні даний предмет можна вважати історичним.

На зображеннях всіх гаджетів від компанії один і той же час

Даний час 9:41 саме такі цифри зображаються на всіх пристроях компанії і все це неспроста. Дане правило поширюється навіть на друк оголошень на телебаченні.

Все це пов’язано з часом, який виділений на презентацію. Стандартне подання гаджета триває 40 хвилин, тому, коли телефон з'являється на слайді, то час збігається з тим , що і у глядачів.

презентація Епл

До 2010 року було зазначено на 1 хвилину більше (9:42). Представники компанії пояснили, що не можуть вкластися у відведений час, тому щоб це змінити вирішили зображувати на одну хвилину менше.

Варто також врахувати, що Айфон після презентації 2007 році став найприбутковішим продуктом компанії.

Без появи iPhone не було б успіху операційної системи Андроїд

Як би дивно не звучало, але це правда. У 2007 році компанії Apple вдалося повністю змінити уявлення про сучасні телефони. Якщо не все це, невідомо як би далі відбувалося розвиток телефонної сфери.

Так до даного періоду в Google планували провести цілу серію кнопкових смартфонів. Саме після презентації пріоритети і уявлення про портативну техніку різко змінилося.

Apple vs Android

Деякі експерти стверджують, що якби не сталося змін в уявленні лідируючих компаній, стосовно сучасних компаній, то Андроід міг би стати однією з на рівні операційних систем  Windows Mobile і Symbian .

Співпраця компанії Apple і Samsung

Дві даних компанії є конкурентами на ринку, але, тим не менше, деякий час вони були партнерами. Samsung виробляли процесори для айфонів. Але, в Apple всіляко пробували скоротити дане співробітництво. Тому, перейшли на виробництво від TSMC. Дізнавайтесь більше цікавої інформації наприклад як підготувати айфон до продажу, якщо ви вирішили оновитися до новішого.

Але, є інформація, що в процесі виробництва Айфона 13 компанії знову будуть співпрацювати. Так Apple планує вдосконалити камеру гаджета. Допоможе розробити перископічну камеру корейська компанія.

Apple vs Samsung

Apple зацікавлені у співпраці з південнокорейськими фахівцями, які спеціалізуються на розробці перископічних об'єктивів. Можливо, партнерами стануть зовсім інші розробники. Але, саме Samsung є фахівцем по 100-кратниму збільшенню в смартфоні.

Не так давно з'явилася інформація про те, що корейська компанія придбала Corephotonis. Розробники, якої якраз і спеціалізуються на масштабуванні. Раніше компанія навіть подавала позов до суду проти Apple і Samsung. Але, після поглинання, він був автоматично анульований. 

Apple ніколи не платить за використання Айфонів в фільмах

Досить часто в американських фільмах і серіалах головні герої використовують техніку Apple, але цікаво, що за це компанія ніколи не платила гроші.

Реклама Apple

Відомо, що реклама в кіно коштує досить дорого, але представники стверджують, що ніколи не платили жодного цента за все це. Тим не менш, компанія готова роздавати свою продукцію. Тому, можна стверджувати, що дана реклама не є такою вже безкоштовною.

iPhone починався як проект iPad

Сьогодні всі знають про те, що спочатку було презентовано iPhone, і тільки через кілька років світ побачив перший iPad. Але, спочатку в голову Стіва Джобса прийшла ідея створити планшет, на якому можна буде друкувати без спеціальної додаткової клавіатури, але все ж винахідник вирішив відкласти розробку даного пристрою. Тільки через кілька років гаджет було  вдосконалено і презентовано для покупців.

iPad Apple

Варто відзначити, що iPnone не був першим телефоном який випустила компанія Стіва Джобса. На два роки раніше Apple разом з Motorola випустили пристрій під назвою Rokr E1, який був облаштований iTunes. Тоді ключовим продуктом самої компанії, який знаходився в розробці, був планшет. Але, після рішення акцентувати свою увагу саме на телефоні, Джобс зрозумів, що Rokr E1 стане серйозним конкурентом. Втім, перша спроба була провальною, тому не завадила провести фурор на презентації в 2007 році .

sport and apple

Також варто врахувати і те, що назва iPhone вже раніше використовувалося, компанією Cisco, як назва бездротових телефонів. Але, в 2007 році Apple вдалося отримати права на дану назву.

В Apple вірять в щасливий одяг

На всіх презентаціях Джобс був в одному і тому самому одязі. А саме він був одягнений в джинси Levi's, чорній водолазці і кросівках. Все це зробило так званий «костюм» впізнаваним.

jobs apple levi's

Навіть після смерті Стіва дану традицію не стали ігнорувати. Так Джонатан Айв носить футболку подібного стилю, більш того навіть від такого ж виробника, коли презентує продукцію. Вже понад 10 років він знімається в усіх рекламних роликах в футболці однакового стилю.

Стів Джобс ненавидів білий колір

Джобс хотів, щоб вся техніка компанії виглядала стильно і красиво. Він мріяв, щоб власники пишалися пристроєм, і їм було приємно дивитися на телефони і комп'ютери. Джону Айву він дав повний карт-бланш на реалізацію своїх рішень. У покритті Стіва влаштовувало абсолютно все, крім кольору, тому він вважав за краще використовувати інші відтінки. Саме так з'явилися гаджети сірого або космічного кольору. Але, такий варіант Джобсу також не сподобався. Тому, трохи пізніше все ж почали виробляти гаджети білого кольору.

фішки епл

Сьогодні білий колір є фішкою компанії Apple.

У порівнянні з користувачами смартфонів від другого виробника, до iPhone відносяться більш лояльно. Дослідження показали, що досить часто новий Андроїд - пристрою не поспішають купувати, а ось Айфон завжди купують останньої версії.

У той же час, багато людей негативно ставляться і до самого айфону, навіть якщо і ніколи не бачили їх , не кажучи вже про користування. В першу чергу людей дивує, як можна купувати дорогий гаджет, якщо є аналоги з наявністю багатьох необхідних функцій і з набагато меншою вартістю.

Але, тим не менше за весь час існування компанії вона зуміла продати айфонів на 2,2 млрд доларів. Ці дані зафіксовані в листопаді 2018 року. Після цього компанія повідомила про те, що більше не буде публікувати подібної інформації і не тільки стосовно продажів смартфонів, але і іншої техніки. Стаття про те як відновити резервну копію айфон, якщо ваш пристрій не вмикається.

Ваша оцінка: