icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Гайд по iCloud: вимкнення синхронізації фото на Mac
17 Липень 2021

Гайд по iCloud: вимкнення синхронізації фото на Mac

Для чого потрібен iCloud? Що таке синхронізація? Як відключити синхронізацію фотографій в iCloud на Mac і звільнити пам'ять?

Катерина Антонюк

Всі власники продукції Apple розуміють, що таке iCloud, але все одно часто мають питання про те, як вирішити ту чи іншу проблему. У статті докладно описаний процес роботи синхронізації iCloud. Читайте далі, щоб дізнатися найбільш важливі факти про користування фірмовим сховищем Apple.

Синхронізація iCloud

Що таке iCloud?

iCloud – це хмарне сховище на пристроях Apple. У ньому зберігаються дані користувача, через нього синхронізується інформація, програми та додатки між пристроями. Завдяки йому користувач має доступ до своїх даних з усіх пристроїв, де б він не був.

Після реєстрації Apple ID сховище iCloud отримують автоматично разом з безкоштовними 5 Гб місця. Існує платний тарифний план збільшення хмарного простору.

За допомогою нього також зберігаються резервні копії, можна знайти загублений пристрій і ділитися фотографіями. Покупцеві слід знати, що на фото в хмарі обмежень за розміром немає, але є за кількістю: останні 1000 фото зберігаються 30 днів, після чого видаляються.

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Функції iСloud

Apple подбали про своїх користувачів і зробили хмарне сховище максимально корисним і зручним. Тому iCloud такий незамінний.

 1. Оновлюйте і діліться фото, здійснюйте покупки. Зроблені знімки й покупки відразу стають доступними на підключених пристроях.
 2. «Нагадування», «Нотатки», «Календар», «Контакти» і «Пошта» також зв'язуються, тому будь-які зміни зображаються на всіх пристроях.
 3. Доступ до Mac, завдяки чому можна керувати ним з іншого Mac через інтернет.
 4. Не бійтеся загубити пристрій, адже його можна запросто відстежити, заблокувати й легко стерти з нього дані.
 5. iCloud Drive дозволяє працювати з документами й мати до них доступ на зручному для вас пристрої.
 6. Надійність. У зв'язці ключів зберігаються логіни, паролі та інформація про карти, які доступні тільки на підключених пристроях.
 7. Сімейний доступ або одна покупка в онлайн-магазинах Apple для всієї родини.

Крім того, є автоматичне або ручне резервне копіювання. Тобто головна фішка iCloud в загальній синхронізації всіх даних між підключеними пристроями й в легкому доступі до потрібної інформації.

Функції iCloud на Мак

iPhone 12 Mini бу (Відновлений) - заходь та купуй найкомпактніший смартфон Apple.

Що таке синхронізація?

У статті вже багато разів згадувалося це поняття, але розберемося в ньому точніше.

Саме слово походить від прикметника «синхронний», яке з грецького означає «одночасний». Воно використовується у багатьох сферах, але в цьому випадку пов'язане з приведенням інформації з різних пристроїв до єдиного, загального стану.

Синхронізація в iCloud – це оновлення і передача даних між Mac, iPhone, iPad і iPod touch. Завдяки їй зберігаються одні й ті ж актуальні версії елементів на всіх пристроях. Наприклад, додаючи фільм на Mac, його можна синхронізувати з iPhone і потім продовжити перегляд з того місця, де зупинилися на ПК.

Для синхронізації доступні:

 • «Нотатки»;
 • «Календар»;
 • «Контакти»;
 • фото, відео, книги;
 • «Нагадування»;
 • електронна пошта;
 • закладки браузера.

При підключенні до Mac пристрій з'явиться на бічній панелі Finder. Це вікно показує всі можливі опції для управління і синхронізації інформації.

Синхронізація з Mac обов'язкова?

Дивлячись, в яких випадках.

 1. Для iPod shuffle, iPod nano й iPod classic – так. Тільки таким чином ви зможете додавати вміст на пристрій.
 2. Для iPod touch, iPad і iPhone – якщо маєте оновлені або нові дані.
 3. В інших випадках процедуру виконувати необов'язково. Завантажити дані зі служб Apple можна на сам пристрій. Їх актуальні версії підтримуються просто через наявність облікового запису iCloud.

Повна і вибіркова синхронізація

Користувач може обрати, синхронізувати автоматично весь вміст або окремі елементи.

Під час автоматичної синхронізації всієї інформації процес відбувається швидко і просто. Ви просто вибираєте відповідну опцію на панелі «Загальні». Кожен раз, як пристрій буде підключатися до Мас, вміст оновлюватиметься до новішого.

Повна і вибіркова синхронізація

Крім того, користувач має можливість самому обирати, який елемент синхронізувати. Це допомагає заощадити місце і не засмічувати пам'ять.

iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

Як відключити синхронізацію фото в iCloud на Mac?

Під'єднавши iCloud, файли між Мас і пристроями передаватимуться автоматично. Тобто, скориставшись «Фотографіями» iCloud і зробивши знімок на iPhone, очікуйте, що згодом він з'явиться на Мас. Таким чином відбувається постійне оновлення всіх змін вмісту в хмарі, а вам не доводиться докладати ніяких зусиль.

Як відключити синхронізацію фото в iCloud на Mac

Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

Але якщо вас ця опція не цікавить, і ви хочете звільнити пам'ять, то існує два способи: відключити функцію синхронізації Finder з видаленням фото і через налаштування iCloud на ПК.

У першому випадку можливо відключити синхронізацію для деяких альбомів і для всіх фото.

Для деяких альбомів. Виконайте наступні етапи.

 1. Відкрити Finder і підключити пристрій до ПК кабелем USB.
 2. Клацнути на відображений пристрій на бічній панелі.
 3. Підтвердити запит довіри.
 4. У вкладці «Фото» натиснути на «Вибрані альбоми» і зняти прапорці з потрібних варіантів.
 5. Натиснути «Застосувати».

Для всіх фото..

 1. Відкрити Finder і під'єднати пристрій до ПК кабелем USB.
 2. Клацнути на зображений пристрій на бічній панелі.
 3. Підтвердити запит довіри.
 4. У вкладці «Фото» прибрати прапорець «Синхронізувати» і клацнути на «Видалити фото».
 5. Натиснути «Застосувати».

Через «Налаштування».

 1. Перейти до «Налаштувань».
 2. Перейти у вікно iCloud.
 3. Зняти прапорець з пункту «Фото».
 4. Натиснути «Застосувати».

Далі потрібно обрати: залишити або видалити знімки з ПК. Система може і не запропонувати цей вибір, в такому випадку доведеться видаляти вручну.

Особливості процесу синхронізації

Визначте для себе відповідний спосіб і, дотримуючись інструкції, дуже швидко розв'яжуть проблему нестачі пам'яті на Мас.

На закінчення варто додати, що iCloud – це не просто сховище, це персональний помічник. З цією хмарою зручно працювати, здійснювати покупки, ділитися інформацією, вона відкриває великі можливості для користувача. Вивчайте функції iCloud і вашого пристрою в цілому, використовуйте весь спектр можливостей, який був розроблений спеціально для вашого комфорту.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.