Я шукаю...

Вже до 2040 року станеться глобальний економічний колапс. Що послужить його причиною і як його уникнути?

Глобальний економічний і соціальний колапс 2040 року

Сучасний підхід до економіки вже в найближчі роки може привести до колапсу. Підтвердженням цьому стало два дослідження, які були проведені двома різними американськими вченими з різницею у 50 років.

Підхід людства до використання ресурсів, неминуче призведе до краху. І все це може статися вже з нинішнім поколінням. Теорію підтвердило відразу кілька відомих вчених.

Згідно досліджень в 2040 році станеться економічний колапс

Проблеми, які були передбачені ще півстоліття тому, стають все більш помітними. Але, все ще є шанс поліпшити ситуацію - зміною існуючих пріоритетів. Згідно з результатами досліджень захист навколишнього середовища, інвестиції в освіту, нові технології можуть допомогти пройти критичні етапи розвитку суспільства з мінімальними втратами.

iPhone 12 Mini бу (Відновлений) - заходь та купуй найкомпактніший смартфон Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Дослідження про настання великого економічного колапсу, яке було опубліковано 50 років тому

Ще в минулому столітті у 1972 році група вчених з Масачусетського інституту розробила модель World3, по якій вже до 2040 року гонитва за економічним зростанням призведе до краху суспільства. І занепад супроводжуватиметься через нераціональне використання ресурсів планети.

Вченими було розроблено відразу 12 сценаріїв подальшого розвитку суспільства. І що найцікавіше, це те, що найбільш відповідна тенденція в ті роки передрікає світу вельми похмуре майбутнє. Згідно з дослідженням вже в середині XXI століття промисловий розвиток буде зупинено через брак поновлюваних ресурсів. Фінансування даної діяльності призведе до припинення інвестиційних потоків в інші галузі. Сільське господарство занепаде, через це людям просто не буде вистачати їжі, настане голод. Ситуація буде посилена наявністю екологічних проблем, які негативно позначаться на здоров'ї.

Дослідження про настання великого економічного колапсу

Замовити ремонт iPhone просто, якщо робиш це в ICOOLA.

Подібне дослідження викликало масу критики, і не було сприйняте серйозно. Трохи пізніше стало зрозуміло, що вчені мали рацію. Людство прямує шляхом, який в майбутньому закінчиться сумними подіями.

Проте, опублікована в 1972 році модель не була сприйнята серйозно.

Що кажуть сучасні вчені про дану ситуацію?

Судячи з усього незабаром прогнози, створені 50 років тому, почнуть збуватися. Принаймні Гайя Херрингтон керівник відділу аналізу KPMG підтримує і повністю згоден з думкою вчених минулого століття.

Під його керівництвом всі дані були перевірені. Результати досліджень опубліковані в журналі Yale Journal of Industrial Ecology.

Херрингтон пояснив, що в першу чергу він хотів подивитися, які сценарії найбільш точно відповідають емпіричним даним сучасності. Він зазначив, що книга, в 70-х роках в якій, було опубліковано дане дослідження, була бестселером.

Для оцінки було використано відразу 10 ключових змінних, чисельність населення, рівень смертності й народжуваності, промислове виробництво, рівень забруднення, екологічний слід і так далі.

Що кажуть сучасні вчені про дану ситуацію

На основі сучасних даних були проведені розрахунки. Вони показали, те, що людство, як і 50 років тому все ще дотримується шляху, який приведе до браку ресурсів і до занепаду суспільства в цілому.

Міжнародний валютний фонд своїм повідомленням підтвердив про «синхронне уповільнення» глобального зростання економіки, а також підкреслив «невпевнене відновлення» після пандемії.

Все це сприяє економічного занепаду. І загальний прогноз залишається незмінним - ситуація буде тільки погіршуватися. Умови для існування людини з кожним роком ставати кращими не будуть.

Вчений підтверджує, що вже в найближчому майбутньому бізнес не зможе розвиватися як раніше. Для цього не буде відповідних умов. При цьому навіть в парі з впровадженням технологій і безпрецедентним розвитком, подібний підхід у фінальному результаті призведе до зниження промислового капіталу. Проблема в сільському господарстві закінчитися падінням рівня добробуту вже до кінця цього століття.

У початковій версії були запропоновані варіанти розв'язання проблеми. Шлях, який обов'язково б привів до позитивних результатів. В першу чергу поліпшити ситуацію можна коштом відповідального підходу до питань промисловості та екології. Гайя Херрингтон стверджує, що все ще не пізно піти цим шляхом і все змінити.

Екологічна катастрофа 2040 року

Оптимістичний сценарій передбачає сталий розвиток, при якому буде спостерігатися невеликий економічний спад. Все це можливо завдяки поєднанню сучасних технологій і інвестування в охорону здоров'я й освіту.

Всі зміни, які повинні відбутися, за словами вченого, стануть справжнім випробуванням, але стійке майбутнє все ще можливе.

Дані, які надав вчений, показують, що майбутнє залежить від рішень зроблених вже в найближче десятиліття. Часу залишилося дуже мало, але все ж учений налаштований на позитивні зміни. Херрингтон впевнений, що дії у сфері збереження навколишнього середовища, соціальній сфері допоможуть отримати умови, при яких ресурсів вистачить усім.

Які дії необхідно зробити, для того, щоб врятувати людство?

Як зберегти екологію і природу і не допустити описаного вченими сценарію? В першу чергу зміни кожна людина повинна почати з себе. Серед дій, які допоможуть на даному нелегкому шляху можна виділити:

  • Сортування сміття. На вулицях вже давно з'явилися урни різного кольору - для паперу, скла та інших відходів.
  • Брати участь в суботниках. Дані громадські акції регулярно проводяться.
  • Економно витрачати паливо. Автовласники також можуть допомогти у збереженні навколишнього середовища, скоротивши витрату палива. Всього цього можна досягти коштом оптимальної швидкості 60-90 км/год. Дотримуючись її, є шанс заощадити близько 20% палива.
  • Знизити споживання електроенергії. Якщо прилади не використовуються, то краще їх вимикати, а не залишати включеними.
  • Стежити за кількість використання води. У всьому світі запаси чистої води закінчуються, тому кожен житель планети повинен подумати про майбутнє, витрачаючи воду раціонально.
  • Необхідно віддавати непотрібні речі. У будинку може зберігатися маса непотрібних речей, які не використовуються і через деякий час потрапляють на звалище. Так чому б не віддати дані речі людині, яка їх потребує.
  • Віддавати перевагу відновленим речам. Особливо це стосується техніки. Не потрібно купувати новий пристрій, якщо є можливість придбати нічим не гірший відновлений. До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.
  • Необхідно зосередитися на виборі правильних матеріалів. Одноразові целофанові пакети можуть розкладатися на звалищах довгі роки.

Вже сьогодні необхідно вживати заходів, адже часу практично не залишилося. Тільки таким чином, можна уникнути прогнозу, який був опублікований вченими 50 років тому.

Які дії необхідно зробити, для того, щоб врятувати людство

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Ваша оцінка: