Я шукаю...

Особливості проходження гри на iOS - Isolan‪d‬‬

Гра на Айфон Isolan‪d‬‬

Isolan‪d – головоломка, у якій для просування у грі необхідно буде постійно використовувати логічне мислення. Проект був створений компанією Cotton Game для ПК, проте було вирішено розробити й мобільну версію й вже досить скоро гра стала доступною для Айфонів.

Серед головних особливостей гри: незвичайний стиль, головоломка та пригодницький жанр. В основі лежить режим для одного гравця. Cotton Game створили цікавий квест у якому доведеться допомагати головному персонажу. Герой отримає листа у якому буде тільки карта. І по цій карті йому доведеться відправитися у подорож, вже зовсім скоро він потрапить на незвичайний острів посеред океану.

Коли герой потрапить на острів, то зрозуміє, що став частиною важкого завдання, вирішити яке зможе лише справжній любитель пригод.

В процесі проходження гри користувача чекає грандіозна подорож зі складними головоломками, великою кількістю пасток та багато іншого. Під час подорожі персонаж познайомиться з колоритними героями й розгадає велику кількість місцевих пазлів.

Сьогодні гра доступна не лише на ПК, але й на iOS. Знайти її можна в магазині додатків. Процес встановлення досить простий, тому у користувача не буде виникати додаткових питань як завантажити на iPhone Isolan‪d.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Сюжет Isolan‪d

Гра починається з того, що персонаж отримує листа з картою, яка й стане приводом розпочати грандіозну подорож. Недовго думаючи він збирає свої речі та відразу вирушає на пошуки пригод. Побачивши невеликий острів серед океану він вирішує відправитися туди самостійно. На даному моменті можна зрозуміти механіку гри:

 • досліджуючи територію можна знайти відповіді на запитання;
 • щоб переходити з однієї локації на іншу необхідно натискати на стрілку.

В грі будуть присутні різноманітні підказки, наприклад, буде запропоновано повернутися на човен, та відкрити коробку з компасом. Також герой знайде там лист від свого друга, який запросить його на острів з ціллю розібратися з містичними пригодами.

А вже зовсім скоро після потрапляння на острів, гра відправить персонажа на завдання й гравцеві доведеться добре попрацювати над розгадуванням головоломки.

Перша загадка буде пов’язаною з дверима до маяка, які будуть закритими. Для того, щоб їх відрито необхідно знайти пароль, який є зазначений на карті. Після того, як персонаж потрапить до маяка, його чекає знайомство з наглядачем. Вони обговорять деякі моменти й останній розповість про ключ.

Проходження у грі буде наповнена деякими сюрреалістичними елементами, що подано через візуальний стиль й зустрічатиметься під час знайомств з різними персонажами. Цей момент пояснює, чому аборигени та інші персонажі потрапивши на даний незвичайний острів не здатні вибратися.

Isolan‪d гра на iOS проходження

Завантажити гру Isolan‪d на Айфон потрібно хоча б через класичну подача квесту. Так, гравцеві доведеться вирішити і знайти правильний варіант, відповідь є лише одна. Якщо персонаж не знаходить правильної відповіді, то не здатен пройти далі у грі. Тому, враховуючи даний момент:

 • треба вивчати детально головоломки й старатися якомога правильніше відповідати;
 • для отримання нагород та досягнень потрібно звертати увагу на звичайні об’єкти й натискати на них;
 • якщо гравець не здатен розгадати загадку, то завжди може звернутися за підказкою.

Навчання

В грі є невелике навчання, де користувачеві допоможуть познайомитися з інтерфейсом. Після того, як гравець потрапить до острова потрібно натиснути на причал, щоб вийти з судна. А для повернення назад туди необхідно натиснути на стрілку.

Для зближення можна натиснути на сторінку, яка лежить на кормі. Далі необхідно:

 • взяти предмет, та клацнути на ключ, який знаходиться у верхній частині сторінки (він потрапить до інвентарю);
 • всі предмети можна використовувати, для цього потрібно натиснути на металеву коробку, коли у вікні зверху буде відображатися ключ.

В правій нижній частині екрану знаходиться інвентар. Всі предмети, які є активними і їх можна використовувати будуть зображені тут. А для того, щоб використати інший предмет з інвентарю необхідно натискати стрілки та прокрутки які знаходяться справа і зліва на екрані.

В правій частині екрану будуть зображені дві іконки. Та що справа – вихід до меню, зліва – на карту. А положення гравця на карті буде зображено червоним пульсуючим кругом.

Вхід до маяка

Головним завданням є знайти ключ до маяка. Координати острова знаходяться в човні. Необхідно буде повернутися та запам’ятати координати, після чого ввести їх.

Щоб вирішити головоломку необхідно виконати наступну послідовність:

 1. Переставити перший бігунок на показник 20.
 2. Другий необхідно пропустити.
 3. Третій на показник 40.
 4. Четвертний на букву N.

Після цього головний герой зможе потрапити у внутрішню частину маяка.

Вихід з маяка

Головним завданням після потрапляння до маяка буде розставити у правильній послідовності сектори на 4 кругах.

Підказки на даному рівні наступні:

 • Малюнок, який знаходиться на другому поверсі.
 • Портрет дівчини на третьому поверсі та чоловіка на другому.
 • А першому поверсі два портрети.

Потрібно піднятися на другий поверх. Запам’ятати направлення яке характерне для кожного з секторів. Далі персонаж повинен подивитися на портрет чоловіка, який дивиться уверх. Далі розглянути портрети які знаходяться на верхніх поверхах та також подивитися в той же напрям, що зображення. Таким чином, можна отримати шифр, який допоможе розгадати наступну головоломку.

Після проходження головоломки потрібно вийти з маяка.

Вхід до храму

Наступна головоломка направлена на знаходження входу до храму. Потрібно знову розгадати головоломку з зображенням очей.

Код можна буде дізнатися у наглядача маяка. Тому потрібно знову повернутися до нього, розпитати наглядача, який знаходиться на другому поверсі, та повернутися швидко до храму з кодом для відкриття дверей.

Для відкриття нижньої частини дверей необхідно виконати наступну послідовність:

 1. На другому поверсі знаходиться жрець, який знає пароль. Для того, щоб туди потрапити треба розгадати ще одну головоломку.
 2. Жрець розповість все лише після отримання Святого Грааля, що наповнений святою водою.
 3. За святою водою треба спуститись на перший поверх.
 4. А Грааль можна буде знайти у ящику, який знаходиться на березі моря. А для відкриття коробки знову чекає головоломка.

Світло маяка

Потрібно запалити світло в маяку. Щоб зробити це необхідно розгадати головоломку з сяйвом. Для відкриття завдання потрібно знайти ключ.

За нижньою частиною храму знаходиться ніж. З його допомогою розрізають рибу на берегу моря й дістають ключа. А після цього персонаж повинен попрямувати на третій поверх маяку та відкрити скриню.

Вхід на корабель

Для проходження на корабель потрібен пароль. А його знає капітан.

Герой повинен відправитися до берега моря й піднятися на корабель. Капітан повідомить, що паролем є рік створення корабля. Після цього також прийдеться ще поспілкуватися з капітаном й у ході розмови дізнатися потрібну інформацію, яка допоможе в розгадці.

Фабрика

Необхідно включити монітор та відкрити замок. А для цього гравця чекає нова головоломка. Після виконання всіх необхідних дій потрібно буде потрапити до лабораторії фабрики.

Відкриття лабораторії відбудеться після вирішення завдання з синіми кульками. Потрібно захопити кульки та перемістити донизу. Після цього до кінця вверх та донизу.

Далі черга червоних кульок. Потрібно перемістити їх вправо, вниз, вправо та знову вверх.

Головоломка з променями

Після проходження великого шляху, персонажа чекає фінальне випробовування. Після розв’язання даної головоломки гравець побачить істинний фінал.

Цікавим фактом є те, що в процесі проходження можна отримувати різноманітні нагороди та досягнення й, якщо буде пропущений якийсь момент, то у фіналі досягнення не буде зарахованим. Але фінал гравець все одно побачить.

Isolan‪d графіка та музичне супроводження

Ізоленд гра на iOS має сюрреалістичний вигляд, який можна відчути з перших хвилин перебуваючи в ігровому світі. Крім цього, користувач зможе чути звуки вітру, роботу механізмів та крик чайок. Управління квесту зіпсувати досить складно, якщо користувач випадково натисне не туди нічого не відбудеться.

Графіка виконана досить добре у даному стилі. Є велика кількість деталізованих елементів. Середня оцінка серед користувачів становить 4.2 балів з 5. І до позитивних моментів, які присутні у грі можна віднести:

 • незвичайний візуальний стиль;
 • цікаві головоломки;
 • складність буде лише зростати з кожною загадкою.

До негативних моментів відносять:

 • проходження може займати декілька годин;
 • немає українського, або російського інтерфейсу.

Особливості Isolan‪d взлом на Айфон

Гра представлена у платній версії й для того, щоб оцінити весь ігровий контент краще звернути увагу на Isolan‪d взлом.

Також в Isolan‪d присутні й внутрішні покупки. Тому, якщо немає бажання витрачати додатково реальні кошти краще скачати Isolan‪d взлом на Айфон.

Чому варто скачати Isolan‪d на Айфон

Isolan‪d – це цікава гра, яка сподобається фанатам квестів. Такі головоломки буде досить важко знайти у подібних проектах. Серед головних особливостей гри варто виділити:

 • наявність унікальних квестів;
 • цікава історія карти;
 • можливість використовувати підказки;
 • атмосферні головоломки виконані в острівному стилі;
 • кожна дрібниця тут відіграє важливу роль.

Isolan‪d скачати на Айфон потрібно, щоб побачити незвичайну гру й зануритися у дивовижний світ з чудовим звуковим супроводженням та сюрреалістичною графікою.

Читайте також Найкращі ігри на Айфон 2020 року

Ваша оцінка: