Я шукаю...

Чому необхідно стежити за показником циклу зарядки на Айфоні?

Як дізнатися цикли зарядки на Айфоні - icoola.ua - фото

Apple популяризувала практику відстеження стану батареї пристрою. iPhone та iPad відображають стан батареї, що допомагає керувати й підтримувати її працездатність. Остання серія iPhone 15 оснащена функцією, пов’язаною з акумулятором, яка відображає кількість циклів заряджання акумулятора. Хоча ця функція недоступна на інших iPhone, все одно можна переглянути кількість циклів зарядки на всіх iPhone.

У цьому посібнику я поділюся деякими рішеннями для перевірки кількості циклів заряджання акумулятора на всіх iPhone. Кількість циклів заряджання відображає кількість разів, коли ви повністю розряджали свій iPhone, причому кожна розрядка на кілька відсотків збільшує кількість циклів. Коли цей сукупний розряд досягає 100%, це вважається одним циклом.

Візьмемо приклад: ви використовували свій iPhone від 100% до 70%, зарядили його до 100%, потім розрядили до 30%. Комбінуючи використання акумулятора на 30% під час першого використання та 70% під час другого використання, ми отримуємо повний цикл зарядки. Тепер ви знаєте, яка кількість циклів заряду батареї, тепер давайте подивимося, чому важливо знати цю кількість циклів.

Давайте дізнаємось більше, як правильно заряджати айфон?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Чому важлива кількість циклів зарядки акумулятора

Зі збільшенням кількості циклів заряджання стан батареї погіршується. Тому важливо підтримувати низьку кількість циклів зарядки акумулятора. Відстежуючи кількість циклів заряджання вашого iPhone, ви можете застосувати методи, які підтримають ваш акумулятор у хорошому стані.

Єдиний спосіб контролювати кількість циклів зарядки — менше використовувати свій iPhone, а це також означає, що вам доведеться заряджати його рідше. Тепер давайте подивимося, якими рішеннями ви можете скористатися, щоб перевірити кількість циклів зарядки акумулятора, починаючи з моделей iPhone 15.

Як перевірити кількість циклів зарядки акумулятора на iPhone 15

Як згадувалося раніше, Apple спростила перевірку кількості циклів зарядки та живлення на iPhone 15. Наведені нижче кроки стосуються лише iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max. Отже, якщо у вас iPhone 14 або старіший, ви можете переходити до наступного рішення.

 1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone;
 2. Перейдіть до Загальні > Інформація;
 3. Знайдіть розділ «Акумулятор» і торкніться « Кількість циклів зарядки»;
 4. Це відобразить кількість циклів заряджання вашої батареї.

Якщо в iPhone 15 був замінений акумулятор, ця опція не з’явиться, і вам доведеться застосувати інші рішення.

Перевірте кількість циклів зарядки акумулятора на всіх iPhone

Перевірити кількість циклів зарядки на iPhone 15 досить легко, але це не стосується інших моделей iPhone. Однак є кілька простих у виконанні альтернатив. Ось одна з найпростіших альтернатив, якої я також дотримуюся на своєму iPhone.

 • Відкрийте налаштування на своєму iPhone;
 • Перейдіть до Конфіденційність і безпека > Аналітика та вдосконалення;
 • Якщо кнопку спільного доступу до сканування iPhone увімкнено, перейдіть до наступного кроку. В іншому випадку увімкніть кнопку спільного доступу до сканування та зачекайте кілька годин, а потім повторіть спробу;

 

 • Відкрийте розділ «Дані аналізу» в «Аналіз та вдосконалення»;
 • Відкрийте перший сканований файл і скопіюйте весь його вміст;
 • Перейдіть до Примітки та вставте вміст у новий запис. Тепер у новій нотатці знайдіть Cyclecount;
 • Поруч із Cyclecount ви побачите число, яке означає, скільки разів акумулятор вашого iPhone заряджався.

 

Зміст легко скопіювати. Під час копіювання вмісту просто утримуйте кнопку екрана, і він автоматично перейде до останнього вмісту.

Також цікаво дізнатись, як налаштувати новий айфон?

За допомогою ярликів iOS

Якщо ви не хочете копіювати вміст і хочете регулярно перевіряти кількість циклів заряджання акумулятора, ви також можете встановити кілька ярликів. Деякі ярлики для перевірки цього параметра: PowerUtil і Battery Cycle.

Крок 1: Додавши ярлик на свій iPhone, перейдіть до аналітики та покращень у налаштуваннях;

Крок 2: Відкрийте останній файл сканування;

Крок 3: Торкніться піктограми спільного доступу та виберіть доданий ярлик;

Крок 4: Він може запитати авторизацію, тож авторизуйтеся, і він покаже кількість циклів зарядки акумулятора вашого iPhone.

Існують також інструменти сторонніх розробників, які дозволяють побачити кількість циклів заряджання ваших iPhone. Почнемо спочатку з ПК з Windows. Якщо у вас ПК з Windows, виконайте наведені нижче дії. 

 1. Завантажте 3utools і встановіть його на свій ПК;
 2. Інструмент працює з iTunes, тому вам також потрібно буде інсталювати iTunes на вашому ПК;
 3. Тепер відкрийте інструмент і підключіть свій iPhone до ПК за допомогою кабелю Lightning або USB C. Переконайтеся, що ваш iPhone розблоковано;
 4. Після підключення 3utools виявить ваш iPhone. Якщо вам буде запропоновано виконати інші дії, як-от установити драйвер, дотримуйтеся вказівок на екрані;
 5. На інформаційній сторінці 3utools ви побачите час заряджання , який вказує на кількість циклів заряджання акумулятора.

Цікавий факт, наші спеціалісти користуються саме цією програмою 3uTools для перевірки відсотків за якими числиться справність вашого аккумулятора, поза цими можливостями, ви можете використовувати цю програму щоб знати багато чого іншого, звідки ця модель, оригінальна чи ні, відсотки акумулятора, який був до заміни і т.д.

Перевірте кількість циклів зарядки акумулятора iPhone за допомогою Mac

Якщо у вас Mac, ви можете виконати ці кроки, щоб перевірити кількість циклів заряджання акумулятора вашого iPhone.

 • Завантажте CoconutBattery на свій Mac з офіційного веб-сайту.
 • Підключіть iPhone до Mac за допомогою кабелю. Переконайтеся, що iPhone розблоковано.
 • Відкрийте CoconutBattery із папки «Завантаження».
 • Перейдіть на вкладку «Пристрій iOS» . Там ви побачите дані про акумулятор вашого iPhone, включаючи кількість циклів заряджання акумулятора.

 

Поради щодо продовження терміну служби батареї iPhone

Розберемо 5 головних порад:

 1. Підтримуйте заряд акумулятора від 20% до 80%
 2. Використовуйте iPhone при нормальній кімнатній температурі, уникайте високих і низьких температур
 3. Не використовуйте iPhone, поки він заряджається
 4. Для зарядки iPhone використовуйте офіційні аксесуари
 5. Менше використовуйте бездротову зарядку

Ми можемо очікувати, що майбутні моделі iPhone матимуть цю опцію, як і iPhone 15. Однак ми не можемо сказати, чи буде це доступно для старих iPhone. 

Давайте дізнаємось більше про зручні аксесуари, що таке реверсивна зарядка.

Ваша оцінка: