Реверсивна зарядка iPhone. Що відомо про неї зараз?

реверсивна зарядка

Зміст

Ніколи Apple не перестане нас дивувати. Тільки вони можуть майстерно розповідати про прорив в мінімальній зміні частоти оновлення екрану, приділяючи цьому половину презентації, але ігнорувати щось дійсно важливе.

Саме така ситуація і сталася з функцією реверсивної зарядки пристроїв. Таку, здавалося б, неймовірно важливу й значущу технологію, вирішили просто обійти стороною, сприймаючи її як даність.

За таким явищем дуже дивно спостерігати. Нескінченний шквал критики від різних користувачів про те, що яблучна продукція відстає від своїх конкурентів по цеху ніяк не підштовхує мастодонтів хизуватися своїми досягненнями. Навпаки, вони лише продовжують замовчувати про ті речі, які могли б вразити багатьох критиків і змусити їх переосмислити своє ставлення.

Та що там казати, не тільки люди, які не мають відношення до техніки Apple, але і найвідданіші фанати цієї продукції навіть не здогадувалися про наявність функції реверсивної зарядки. Та й докладні розбори техніки не показали наявність спеціальних датчиків. А ось бездротова зарядка від iPhone є, і вона приголомшливо працює.

телефон аккумулятор

Варто також прочитати про Rush Royale - одну з найкращих ігор на iPhone.

Як розкрилися подробиці про реверсивну зарядку?

Почалося все з презентації MagSafe Battery Sack, компактного зовнішнього акумулятора для айфонів. Відмінна річ для підтримки більш тривалої працездатності пристрою, здавалося б, що не так? А ось в документі підтримки, який був опублікований одночасно з запуском MagSafe, було зазначено, що його можна зарядити від самого айфона.

Для багатьох це було здивуванням, проте, так. Достатньо лише розташувати акумулятор на задній стороні смартфона, і почнеться процес зарядки. Так, звичайно, Apple і не говорила ніде про «реверсивну» зарядку, або ж «зворотну». Але це ні в якому разі не скасовує її єства! Та й більш того, айфон в цьому випадку не є «провідником» енергії. Ні, заряджати можна і без підключення до мережі.

І виглядає це якось дивно. Технологія, яка дійсно крута, дозволяє заряджати зовнішній акумулятор від смартфона, застосувань чому можна знайти безліч. Але уваги їй не приділили абсолютно ніякого! Просто повідомили про те, що заряджати можна і від айфона. Тут вже яблучні гіганти виглядають як аристократи в світі технологій, для яких така річ не є чимось екстраординарним і не варта докладної уваги. Ні. Можна просто констатувати, що така функція є, а весь сік від такої чудасії відчує вже аудиторія самостійно. Немає тут часу для розмов!

телефон навушники

Чи можна назвати таку функцію доцільною?

Показ реверсивної зарядки - це скоріше не скромна спроба задовольнити критиків-снобів, а певне вкидання, яке показує, що такий спосіб зарядки варто чекати в майбутньому.

Однак, головне питання: наскільки це доцільно? Ну адже правда. Що це дає? Ємність акумулятора iPhone 12 замала, щоб дати солідний відсоток заряду хоч чогось, а підзарядка зовнішнього акумулятора здається взагалі марною тратою часу.

Якщо брати актуальність функції зараз - то це підзарядка акумулятора через Lightning, щоб дати акумулятор другу, у якого сів айфон. Та тільки що заважає тому ж другу підзарядити безпосередньо девайс - невідомо. Але нам не потрібно дивитися на функціонал. Потрібно дивитися прямо в потенціал!

А тут все вкрай цікаво. Адже ми можемо тепер уявити світ, в якому ми можемо підзарядити навушники, які зрадницьки розрядилися в самий невідповідний момент, просто за допомогою нашого айфону. Знаючи, як люблять вивертатися інженери яблучної компанії, ми можемо лише уявляти, до чого дійдуть ці генії.

Бути може, наші девайси отримають можливість заряджати інші аксесуари без будь-якого застосування стороннього джерела енергії, що дозволить створити, такий собі, павербанк. Або ж, таку функцію інтегрують в більш місткі пристрої, що дозволить нам заряджати девайси за допомогою того ж MacBook, iPad.

Страшно навіть припустити, що ми можемо побачити в нових пристроях. І це зайвий раз змушує стискати кулачки в очікуванні офіційних даних про майбутніх девайси.

два телефони

Як увімкнути можливість реверсивної зарядки?

Коли ми говорили, що айфону не обов'язково харчуватися від мережі, то це була, скажімо так, напівправда. Дійсно, підключати до мережі пристрій не потрібно, але ось зарядка через Lightning необхідна. У такому випадку достатньо лише під'єднати портативний акумулятор до задньої кришки, і піде зарядка. Так айфон буде заряджати і свою батарею, і MagSafe.

телефон стіл

Симулятор Fifa Mobile 2021: геймплей, гравці та характеристики гри. 

Що нам це дає?

Загалом, зараз ми отримуємо лише інформацію. Таке собі вкидання, яке показує, що щось назріває. Відчутного функціоналу ми не можемо отримати від цієї функції зараз, але ось в майбутньому, причому досить близькому, ми можемо отримати справжній прорив!

І залишається лише сподіватися, що Епл сама розцінює свою технологію як щось варте уваги, а не просто приємну фішечку, місце якої лише на інструкції по застосуванню. І залишається чекати, що функція реверсивної зарядки не залишиться лише в смартфонах, а перекочує на куди більш ємну техніку, що дозволить нам заряджати наші девайси в найнесподіваніші моменти, не кидаючи судомно до найближчого джерела живлення.

Ваша оцінка: