Я шукаю...

Реверсивна зарядка iPhone. Що відомо про неї зараз?

реверсивна зарядка

Безпосередні плюси бездротової зарядки очевидні для всіх. Смартфони та смартгодинник можна легко омолодити, якщо їх поставити на зарядні панелі, позбавляючи необхідності ритися в брудних столах і ящиках для кабелів. Якщо в пункті призначення є бездротова зарядна панель, вам потрібно лише взяти з собою пристрій.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Чи можна зарядити айфон від айфона?

Якщо говорити коротко, то неможливо зарядити айфон від айфона. Але якщо виникло таке питання, то можна спробувати альтернативні способи такі як:

1. Використання зовнішніх батарей та кабелів

Існують спеціальні аксесуари, такі як зовнішні батареї з функцією реверсної зарядки, які можуть заряджати інші пристрої. Якщо у вас є така зовнішня батарея, ви можете під'єднати обидва iPhone до цієї батареї для заряджання.

2. Реверсна бездротова зарядка (тільки для нових моделей)

Деякі нові моделі iPhone, такі як iPhone 11 і новіші, мають функцію реверсної бездротової зарядки. Це означає, що ви можете заряджати сумісні пристрої, розмістивши їх на задній частині iPhone. Однак ця функція обмежена і може працювати тільки з деякими аксесуарами, такими як AirPods або інші сумісні пристрої, а не обов'язково з іншими iPhone.

Що таке реверсивна зарядка?

Щоб зрозуміти, з чого складається бездротова зворотна зарядка, потрібно поглянути на процес підзарядки мобільного телефону з іншого погляду: приймач енергії, тобто смартфон, стає зарядною станцією, від якої можна заряджати інший пристрій.

Іншими словами: телефон можна використовувати як імпровізований зарядний пристрій для зарядки будь-якого іншого бездротового пристрою: планшета, іншого телефону, планшета, бездротових навушників тощо. Це «чудо» індукційної зарядки або Qi зарядки.

Таким чином, коли ми виявляємо, що в нашому мобільному телефоні розрядився акумулятор, достатньо позичити чийсь телефон, щоб вони могли передати нам частину його заряду. Щоб це працювало, звичайно, обидва пристрої повинні мати цю опцію.

Важливо пам’ятати, що зворотне бездротове заряджання не таке швидке, як дротове заряджання, із середньою швидкістю 5 Вт. Слід розуміти, що це екстрене рішення, це не найкращий ресурс для використання на регулярній основі.

Як працює бездротова зарядка?

Бездротове заряджання відбувається, коли електрика передається від зарядної панелі до пристрою за допомогою процесу, відомого як електромагнітна індукція , коли між передавачем і приймачем бездротової зарядки створюється магнітне поле. Електрика генерується, коли згенероване магнітне поле взаємодіє з мідними котушками в приймальному пристрої, тим самим заряджаючи акумулятор. 

Яка найпоширенішою формою бездротового заряджання?

Сьогодні є підкатегорія, відома як електромагнітна індуктивна зарядка з міцним зв’язком, де для ефективного заряджання передавальні та приймальні мідні котушки мають бути вирівняні та розташовані в безпосередній близькості. Будь-яке зміщення суттєво уповільнить зарядку або призведе до її повної зупинки. Як обхідний шлях популярні стандарти бездротової зарядки, така як MagSafe, використовують магніти для фіксації зарядних пристроїв і пристроїв в оптимальному положенні це дуже зручно. 

 Читайте також: MagSafe на iPhone 12: що це таке і для чого він потрібен?

Чи шкідлива бездротова зарядка для вашого телефону?

Бездротове заряджання зазвичай неправильно розуміють як шкідливе для акумуляторів телефону через тепло, яке воно виділяє. Хоча це правда, що електромагнітна індукція виробляє більше тепла, ніж звичайне дротове заряджання, ефект від виробленого тепла можна пом’якшити за допомогою ретельного керування.

Крім того, батареї телефонів зазвичай відокремлені від мідних зарядних котушок шаром теплоізоляції. Результатом є те, що температура батареї смартфона зазвичай може підтримуватися в безпечних межах за звичайних обставин. 

Як можна підтримувати справність батареї?

Батареї рекомендується зберігати на рівні 50% заряду, наскільки це можливо, щоб продовжити термін їх служби. 50% ємності – це місце, де іони літію зберігаються в рівновазі, тому найменше навантажують батарею. Цікаво, що деякі смартфони розроблені таким чином, щоб зменшити швидкість зарядки, коли батарея досягає 90% ємності, щоб мінімізувати це навантаження.

Читайте також: Як зберегти батарею на пристрої з перших днів користування iPhone

Чи загрожує бездротова зарядка безпеці?

Повідомлялося про випадки відкликання бездротових зарядних пристроїв із міркувань безпеки. Повідомлені ризики включають пожежу, ураження електричним струмом, травми або пошкодження телефону та навколишнього майна. У зв’язку з цим виробники також попередили споживачів про те, що вони не повинні спати поруч із зарядними пристроями або розміщувати їх у погано провітрюваних приміщеннях, наприклад під ковдрою чи подушкою.

Проте знайте, ці випадки трапляються вкрай рідко, але вони трапляються з необачності власників, тому потрібно бути обережним з використанням різних пристроїв.

Яких запобіжних заходів слід вживати під час бездротової зарядки?

Для виробників і споживачів найнадійніший спосіб мінімізувати ризик — це переконатися, що їхні пристрої відповідають загальновизнаним стандартам заряджання, щоб залучити необхідні захисні механізми для припинення процесу заряджання, перш ніж щось вийде з-під контролю.

Ваша оцінка: