Я шукаю...

Інструкція для новачків: як налаштувати й почати використовувати новий iPhone

Найкращі поради з налаштування та використання нового iPhone

Спочатку хочеться привітати вас з придбанням нового iPhone, тому що це чудовий вибір і купівля нового смартфону приносить радість.

Що ж спочатку потрібно робити після купівлі iPhone?

Підготуйте Sim-карту

В iPhone використовується Nano-Sim. Якщо ви нещодавно оновлювали свою Sim-карту, то скоріш за все вона буде потрібного формату, а якщо ні – потрібно звернутися до вашого мобільного оператора.

Встановити iTunes

За допомогою iTunes відбувається підключення iOS-пристрою до комп’ютера, а в результаті: перенесення музики, фільмів, інформації контактів, фото і багато чого іншого.

Створіть Apple ID

 Обліковий запис Apple ID обов`язково потрібен для повноцінного користування iPhone. Тому що за допомогою Apple ID можна встановлювати додатки з App Store, використовувати iMessage, FaceTime, iCloud і купувати певний контент з iTunes Store.

Налаштування облікового запису Apple ID обов`язкове для користування iPhone

Активуйте свій гаджет

Для цього вам знадобиться Sim-карта, а потім вже буде можливість підключатися до Wi-Fi мережі або до комп’ютера з доступом в Інтернет. Для процесу активації необхідно буде виконати такі дії:

 • обрати мову та країну;
 • визначити настройки геолокації;
 • вказати Apple ID;
 • активувати пароль;
 • налаштувати iCloud.

Перевірте версію ПО

Виробники компанії Apple постійно працюють над оптимізацією ПО, щоб кожна нова версія підвищувала стабільність роботи гаджету, покращувала швидкість і збільшувала автономність. Тому, ми рекомендуємо регулярно перевіряти ПО на доступ оновлень, тим більш після купівлі смартфону. Вам просто потрібно перейти в «Настройки» – «Основні» – «Оновлення ПО».

Налаштуйте FaceTime, iCloud, iMessage

FaceTime – це сервіс для відеодзвінків. Для активації вам потрібно лише перейти в «Налаштування» – «FaceTime», а потім вказати Apple ID. І все буде працювати.

 iCloud – це звичайний сервіс, який дозволяє синхронізувати інформацію між вашими пристроями й створювати резервні копії без підключення смартфону до комп’ютера. Для того, щоб налаштувати iCloud потрібно вказати данні Apple ID й обрати інформацію, яка буде синхронізуватися. Це обов`язково треба зробити.

iMessage – сервіс для безкоштовного обміну повідомленнями між власниками пристроїв від Apple.

Налаштування сервісу для відеодзвінків FaceTime

Налаштуйте «Знайти iPhone»

Це є важливою функцією для підключення, тому що вона може допомогти знайти й блокувати вкрадені або втрачені смартфони.

Активуйте пароль (Touch ID чи Face ID)

Пароль – це дуже важливо для безпеки ваших даних. Щоб під’єднати цю функцію треба перейти в «Настройки» – «Пароль». Не ігноруйте цей етап!

Налаштуйте поштові облікові записи

“Mail” – додаток від Apple, що пропонує набір повноцінних інструментів для роботи з поштою. Ви можете під’єднати декілька облікових записів і зібрати всю пошту в одному місці.

Потрібно зайти в «Настройки» – «Пошта, адреса, календарі» – «Додати обліковий запис» – вказати свої данні. Якщо вам також необхідно під’єднати корпоративну пошту, то краще буде зв’язатися з системним адміністратором.

Розібратися з процесором установлення, групування додатків, видалення

Установлення додатків відбувається через AppStore. Вам необхідно туди зайти, щоб знайти необхідну програму і натиснути «Завантажити» для безкоштовних або платних додатків.

Видалити певну програму можна такими способами:

 1. Відкрити «Настройки» – «Основні» – «Статистика» – «Сховище» – вибрати непотрібну програму і видалити.
 2. Натиснути на необхідну програму, яку хочете видалити, тримаючи палець на екрані пару секунд. Після того, як програма почне виділятися, то тоді можна вже видалити її.

Налаштування додатків в iPhone через AppStore.

Перенесення старих даних на новий iPhone

Якщо у вас старий телефон був від компанії Apple, то переміщення даних на новий гаджет буде легко виконати через iCloud.

Як це зробити?

 • візьміть старий телефон;
 • гаджет повинен бути зарядженим і підключеним до Wi-Fi;
 • зайдіть в «Настройки»;
 • оберіть розділ «iCloud»;
 • потім «Резервне копіювання»;
 • натисніть на «Створити резервну копію»;
 • після завершення резервного копіювання потрібно виключити свій старий iPhone;
 • витягніть з вашого старого телефонну SIM-карту;
 • треба вставити SIM-карту в новий смартфон;
 • включіть новий iPhone, який також має бути зарядженим;
 • під’єднайтесь до Wi-Fi;
 • оберіть пункт «Обновити із копій iCloud»;
 • виберіть зі списку потрібну резервну копію.

Цей процес може зайняти від декількох хвилин до години.

Поради при першому налаштуванні iPhone:

 1. На випадок, якщо функція Touch ID не зможе ідентифікувати ваш відбиток пальця, то можете встановити звичайний пароль. Головне – це запам’ятати пароль!
 2. Якщо у вас є Apple ID, то введіть його при першому налаштуванні пристрою, а пізніше його не треба буде приписувати.
 3. Якщо у вас є доступ до комп’ютера і на ньому збережена резервна копія, то під’єднайте свій гаджет до нього з USB-кабель і встановіть данні з копії, так буде швидше, ніж відновлення з
 4. А якщо у вас відсутній доступ до комп’ютера, але є резервна копія iCloud, то можете під’єднати свій пристрій до Інтернету через Wi-Fi й обрати пункт «Відновити з копій iCloud».
 5. Не відключайте службу геолокації для додатка «Знайти iPhone», щоб у випадку втрати чи крадіжки, можна було б дізнатися місце заходження смартфону.
 6. Новий iPhone показує заряду лише індикатором батареї, через що незрозуміло скільки ще буде працювати смартфон. Тому, щоб заряд показував відсотки, потрібно перейти в «Настройки» – «Акумулятор» – «Заряд в процентах».
 7. Після налаштування iPhone іноді потрібно більше, чим лише дві клавіатури. Тому, щоб добавити нові (особливо emoji) зайдіть в «Настройки» – «Основні» – «Клавіатура» – обирайте, які хочете додати.
 8. Для швидкого доступу до певних контактів, які ви найчастіше використовуєте, краще додати їх в «Обрані». Вам потрібно зайти на профіль контакту й витрати «Додати в обране».
 9. Для особливих випадків можна підлаштовувати режим «Не турбувати» під себе. Потрібно перейти в «Control Center», а потім налаштувати його можна в «Настройки» – «Не турбувати». Можна встановити, які дзвінки можуть бути доступні під час цього режиму або автоматичне включення режиму.

Все, що потрібно знати про налаштування нового iPhone

Ваша оцінка: