Я шукаю...

Macbook Pro vs Macbook Air: в чому різниця між цими ноутбуками?

Macbook Pro vs Macbook Air: в чому різниця між цими ноутбуками? - icoola.ua - фото

Macbook Pro - це серія ноутбуків від Apple. Вони актуальні в продажі з лютого 2006 року. Більшість користувачів цієї моделі є професіонали певних сфер: дизайнери, програмісти, звукорежисери. Macbook Pro вважається найпотужнішим ноутбуком, створений для тих, хто хоче змінювати світ і розширювати кордони. Неймовірний дисплей, швидкий процесор, графічна карта нового покоління, високоякісний акумулятор, ідеальна клавіатура – це просто найкращий професійний ноутбук. MacBook Pro завдає абсолютно новий стандарт виробництва ноутбуків. Завдяки покращеній системі охолодження, цей пристрій здатний забезпечити високу продуктивність для будь-яких задач. Але в чому різниця між двома серіями макбуків, Macbook Air vs Pro та який з них кращий?

 Macbook Pro vs Macbook Air: в чому різниця між цими ноутбуками? - icoola.ua - фото 1

MacBook Pro vs MacBook Air: декілька слів про характеристики

Графічний процесор в цьому пристрої має найвищу швидкість в обробці графіки MacBook. Клавіатура працює бездоганно. MacBook Pro отримав систему з шести динаміків, що видають широке стерео, яке заповнює кімнату  – це неймовірно для ноутбука. Два низькочастотних динаміки зменшують вібрацію, що дозволяє відтворювати надзвичайно чіткий звук. Система з трьох динаміків студійної якості перемагає більшість професійних мікрофонів від інших виробників. Тому, можете записувати навіть подкасти чи музику, – звук буде чистим.

Де б ви не були, ваші фото, відео чи будь-яка інша інформація завжди будуть з вами. Адже завдяки неймовірній швидкості передачі даних, професійні додатки відкриваються одразу, завантаження файлів займає лише кілька секунд. Даний ноутбук може працювати 11 годин без постійної підзарядки. У кожному MacBook Pro встановлений Security Chip нового покоління, щоб захистити всі ваші файли. А для більшої захищеності розробники добавили Touch ID.

Щодо MacBook Air – це ультратонкий ноутбук, що позиціонується, як найкомпактніший і найзручніший зі всієї серії Apple. З-за допомогою чіпа M1 - процесор у цьому пристрої працює швидше, заряд тримається довше. Немає шуму, бо відсутня вентиляція. Пристрій працює до 18 годин без підзарядки. Додатки на MacBook Air можуть використовувати технології машинного навчання, до прикладу фото здатні до автоматичної корекції на професіональному рівні. Центральний і графічний процесор у цьому пристрої моментально отримують данні від додатків і роблять обмін між собою. MacBook Air автоматично налаштовує баланс білого під навколишнє освітлення, щоб зображення на екрані виглядало більш природнім.

Кожен з цих пристроїв має, як власні переваги так і недоліки, то ж що краще MacBook Pro чи Macbook Air?

 Macbook Pro vs Macbook Air: в чому різниця між цими ноутбуками? - icoola.ua - фото 2

MacBook Air vs Pro: в чому різниця між цими ноутбуками?

Якщо порівнювати MacBook Air vs Pro, то перший програє серії Pro потужністю, але його вага менше і ціна нижча, практично в два рази. Дисплей у версії PRO має кращу якість зображення, ніж у суперника, але це не дуже помітно, особливо «непрофесійному» користувачу.

Найсерйозніша відмінність між цими серіями у тому, що ПРО-версія має набагато кращу відеокарту, а саме Radeon Pro 560x, що суттєво збільшує його продуктивність, до того ж обсяг оперативної пам’яті у MacBook Pro в два рази більший – а це, погодьтесь, впливає на усі аспекти роботи.

Якщо вірити офіційним заявам виробника, то MacBook Air буде працювати на 2 години довше, чим MacBook Pro, хоч незначна, але чи не єдина перевага версії Air.

То який ноутбук обрати MacBook Air чи MacBook Pro?

Для повсякденної роботи рекомендується MacBook Air, а для професіональної та важчої - Pro.

MacBook Air повністю задовольнить усі ваші потреби: комфортний веб-серфінг, перегляд фільму, роботу з документами та багато чого іншого. Але, наприклад, працювати з 3D-зображеннями чи монтувати на професіональному рівні відео не вийде.

MacBook Pro більш потужний, він підійде для обробки зображень з високим розширенням, рендерингу 3D-графіки, редагування декількох потоків відео 4K і не тільки. Як заявляє Apple на своєму офіційному сайті, то MacBook Pro підійде музикальним продюсерам, 3D дизайнерам, виробникам, фотографам, відеоредакторам.

Ми сподіваємось, що наша стаття була вам корисна. І ви побачили найголовніші відмінності MacBook Air vs Pro і зробите правильний вибір при покупці цього пристрою. А якщо ви обираєте Apple iPhone, рекомндуємо прочитати про те, який iPhone купити в 2024 році.

Ваша оцінка: