Я шукаю...

MagSafe на iPhone 12: що це таке і для чого він потрібен?

MagSafe для Iphone

MagSafe довгий час використовувався в якості безпечної зарядки MacBook. Однак MagSafe для iPhone - це вдосконалена бездротова зарядка, яка використовує магніти для зіставлення айфона до зарядної станції. Крім цього, Apple продемонструвала величезну кількість різноманітних аксесуарів з підтримкою MagSafe. Тепер можна придбати як звичайний MagSafe чохол на айфон, так і мінігаманці, створені для кредиток і готівки.

Однак, незважаючи на достаток новин і нововведень, Apple все-таки промовчала про деякі особливості нового виду зарядок.

Ваш текст був досить чистим від помилок, але я зробив деякі незначні корекції для поліпшення точності та послідовності використання назв продуктів і брендів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що це таке MagSafe?

Мабуть, щоб пояснити, що таке MagSafe і які функції він виконує, знадобиться багато часу. Але якщо постаратися вмістити все в кілька пропозицій, то по суті це та технологія, яка поєднала в собі систему кріплення і систему зарядки. А це, в свою чергу, надало Apple ще одну можливість продемонструвати світу і конкурентам свій величезний потенціал на ринку виробників аксесуарів.

Не можна сказати, що Apple відкрила нову технологію, адже за основу було узято стандарт Qi, який давно використовується всіма виробниками бездротових зарядок. Однак саме MagSafe Charger зважився принести нововведення, додавши кілька нових функцій, що дозволило створити і запатентувати унікальний вид бездротової зарядки. До неї також були створені різноманітні аксесуари.

Одним з нових компонентів MagSafe є покращений магнітометр і зчитувач NFC з однією котушкою. Завдяки такому винаходу, iPhone може по-новому взаємодіяти з усіма представленими аксесуарами.

MagSafe і iPhone 12 - як це працює?

Прямо в корпусі iPhone 12 бу встановлена спеціальна кругла вставка, яка містить особливе магнітне коло і зарядну котушку. Зрозуміло, iPhone 12 не є першим смартфоном з наявністю котушки для зарядки, адже будь-яка бездротова зарядка працює саме за цим принципом. Однак головна відмінність полягає саме в наявності округлого магніту.

Купити бездротову зарядку MagSafe можна окремо. А наявність в ній магнітів допоможе самій зарядці з точністю до міліметра приєднатися до корпусу телефону. Це збільшить швидкість зарядки в рази. Однак, не тільки iPhone 12 може похвалитися можливістю зарядки від бездротового пристрою, адже MagSafe цілком підійде і до ще ряду моделей айфонів, починаючи з iPhone 8 Plus. Але через те, що в цих моделях не передбачені магніти, заряджати їх буде не зовсім зручно, у порівнянні з iPhone 12.

Якщо торкнутися теми швидкості зарядки шляхом бездротового заряду за допомогою Магсейф, то вона на високому рівні. Потужність самої зарядки становить 15 Вт.

Власникам AppleWatch надали відмінну новину - Apple розробили спеціальний подвійний аксесуар, який може заряджати як айфони, так і Епл вотч одночасно.

Можлива швидка зарядка В Iphone?

Можлива. Однак, вся лінійка смартфонів Iphone 12 підтримують швидку зарядку тільки при наявності аксесуара Магсейф. Сам процес зарядки займає вдвічі менше часу ніж, наприклад, у айфона 11 про, який теж заряджається за допомогою Qi технології. Але якщо Магсейф дає 15 Вт, то стара технологія надає лише 7.5 Вт.

Таким чином, не варто довіряти теорії про те, що айфон 12 і інші нові смартфони даної лінійки можуть заряджатися від 15 вольну бездротової зарядки (зрозуміло існує багато пристроїв з технологією Qi, які мають подібні характеристики). На практиці стало відомо, що швидка зарядка буде доступна тільки за допомогою MagSafe Iphone.

Починаючи з лінійки Iphone 8, кожен смартфон здатний заряджатися бездротовою зарядкою відповідно всіх необхідних стандартів технології Qi. Але, при цьому, до відродження Магсейф Apple ніколи не виготовляло телефони, які здатні підтримувати зарядку в 15 Вт без проводів.

iPhone, які підтримують технологію Magsafe

Дотримуючись офіційного переліку сумісних пристроїв з магсейф, швидше за все будуть заряджатися Iphone 12, iPhone 12 mini бу, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max. При цьому, будь-який айфон буде сумісний з підтримкою бездротової зарядки:

  • iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max;
  • iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max;
  • iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max;
  • iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max;
  • iPhone 11, iPhone 11 pro, iPhone 11 pro max;
  • iPhone Xr, XS, Xs Max
  • iPhone X
  • iPhone 8, 8 plus
     

Чому Apple зробила подібний хід - неясно. Так само не зрозуміло, чи існують якісь технічні обмеження або щось неповторне в MagSafe Case. Однак, якщо ви бажаєте відчути швидку зарядку на вашому айфоне, то слід користуватися саме оригінальним зарядним пристроєм від компанії Apple. Сторонні виробники не підтримують Магсейф.

У теорії, будь-який бренд може створити подібне магнітне бездротове зарядний пристрій з технологією Qi для айфонів. Але і тут розробники Apple підстрахувалися, затвердивши те, що будь-який такий бренд повинен буде безпосередньо працювати з ними. Адже в іншому випадку, система ідентифікації NFC і висока швидкість зарядки просто не буде працювати з неліцензійним аксесуаром.

Аксесуари MagSafe

MagSafe силіконовий чохол на iPhone - це поєднання безпеки для вашого пристрою і стилю. Зовнішня поверхня з силікону оброблена спеціальним методом, який дозволяє чохлу бути приємним на дотик. А внутрішня м'яка підкладка з мікрофібри дарує додатковий захист вашому гаджету.

Вбудовані в чохол магніти створені таким чином, щоб повністю збігатися з магнітами на задній панелі iPhone 12. Вони не тільки утримують чохол в надійному стані, але і дозволяють з легкістю його знімати. Через те, що магніти на панелі і в чохлі повністю збігаються, бездротова зарядка відбувається зручніше і швидше. До того ж, не потрібно турбуватися і знімати чохол під час бездротової зарядки, адже варто тільки під'єднати MagSafe або поставити iPhone на будь-який зарядний пристрій технології Qi.

Apple ґрунтовно підходить до виробництва будь-яких своїх продуктів, тому купити чохол MagSafe в Україні - це подарувати собі відмінний захист від подряпин і пошкоджень при падінні, який, до того ж, виглядає дуже стильно. Компанія Apple ретельно тестувала даний чохол, щоб споживач отримав товар вищої якості.

Додаткові функції MagSafe

Якщо ви зіткнулися з необхідністю підключити MagSafe від Apple до павербанка, це дозволить вам зарядити свій смартфон. MagSafe оснащений спеціальним вбудованим кабелем USB TYPE-C, який можна використовувати для підключення до портів в автомобілі, MacBook та інших пристроїв. Проте важливо врахувати, що при зарядці за допомогою павербанку ви не отримаєте максимальну потужність заряду в 15 Вт. Щодо банківських карток з чіпом, то Apple підтвердила, що при носінні їх між чохлом MagSafe і смартфоном iPhone, існує ризик їх розмагнічування, що робить картки непридатними до використання. Те ж саме стосується і ID-паспортів.

Крім того, iPhone, як і будь-який інший девайс, може нагріватися під час бездротової зарядки. MagSafe має можливість на деякий час відключати режим зарядки, щоб дати телефону трохи охолонути. У підсумку, бездротова зарядка MagSafe для iPhone є дійсно зручним нововведенням, яке дозволяє швидко зарядити телефон. Різноманітність доступних аксесуарів надає споживачам широкий вибір для задоволення їх потреб.

Ваша оцінка: