MagSafe на iPhone 12: що це таке і для чого він потрібен?

MagSafe на iPhone 12: що це таке і для чого він потрібен?

Зміст

Осіння презентація від компанії Apple продемонструвала світові новий Iphone 12. І поки всі раділи випущеної моделі, якось непомітно пройшло повернення на ринок, здавалося б, уже забутого бренду MagSafe. Раніше, Магсейф довгий час використовувався в якості безпечної зарядки МacBook. Однак MagSafe для Iphone - це вдосконалена бездротова зарядка, яка використовує магніти для зіставлення Айфона до зарядної станції. Крім цього, Apple продемонструвала величезну кількість різноманітних аксесуарів з підтримкою Магсейф. Тепер можна придбати як звичайний МагСейв чохол на айфон, так і міні-гаманці, створені для кредиток і готівки.

Однак, не дивлячись на достаток новин і нововведень, Apple все-таки промовчала про деякі особливості нового виду зарядок.

MagSafe - Що це таке?

Мабуть, щоб пояснити що таке Магсейф і які функції він виконує, знадобиться багато часу. Але якщо постаратися вмістити все в кілька пропозицій, то по суті це та технологія, яка поєднала в собі систему кріплення і систему зарядки. А це, в свою чергу, надала Apple ще одну можливість продемонструвати світу і конкурентам свій величезний потенціал на ринку виробників аксесуарів.

Не можна сказати, що Apple відкрила нову технологію, адже за основу був узятий стандарт Qi, який давно використовується всіма виробниками бездротових зарядок. Однак саме MagSafe Charger зважилася принести нововведення, додавши кілька нових функцій, що дозволило створити і запатентувати вид бездротової зарядки. До неї так само були створені різноманітні аксесуари.

Одним з нових компонентів Магсейф є покращений магнітометр і зчитувач NFC з однією котушкою. Завдяки такому винаходу, айфон може по-новому взаємодіяти з усіма представленими аксесуарами.

MagSafe і Iphone 12 - як це працює?

Прямо в корпусі 12х айфонів встановлена ​​спеціальна кругла вставка, яка містить особливий магнітний коло і зарядну котушку. Зрозуміло, Iphone 12 не є першим смартфоном з наявністю котушки для зарядки, адже будь-яка бездротова зарядка працює саме з даного принципу. Однак головна відмінність полягає якраз таки в наявності округлого магніту.

Купити бездротову зарядку MagSafe можна окремо. А наявність в ній магнітів допоможе самій зарядці з точністю до міліметра приєднатися до корпусу телефону. Це збільшить швидкість зарядки в рази. Однак, не тільки Iphone 12 може похвалитися можливістю зарядки від бездротового пристрою, адже Магсейф цілком підійде до ще ряду моделей айфонів, починаючи з Iphone 8 plus. Але через те, що в цих моделях не передбачені магніти, заряджати їх буде не зовсім зручно, в порівнянні з айфон 12.

Якщо торкнутися теми швидкості зарядки шляхом бездротового заряду за допомогою Магсейф, то вона на високому рівні. Потужність самої зарядки становить 15 Вт.

Власникам AppleWatch надали відмінну новину - Apple розробили спеціальний подвійний аксесуар, який може заряджати як айфони, так і Епл вотч одночасно.

Можлива швидка зарядка В Iphone?

Можлива. Однак, вся лінійка смартфонів Iphone 12 підтримують швидку зарядку тільки при наявності аксесуара Магсейф. Сам процес зарядки займає вдвічі менше часу ніж, наприклад, у айфона 11 про, який теж заряджається за допомогою Qi технології. Але якщо Магсейф дає 15 Вт, то стара технологія надає лише 7.5 Вт.

Таким чином, не варто довіряти теорії про те, що айфон 12 і інші нові смартфони даної лінійки можуть заряджатися від 15 вольну бездротової зарядки (зрозуміло існує багато пристроїв з технологією Qi, які мають подібні характеристики). На практиці стало відомо, що швидка зарядка буде доступна тільки за допомогою MagSafe Iphone.

Починаючи з лінійки Iphone 8, кожен смартфон здатний заряджатися бездротовою зарядкою відповідно всіх необхідних стандартів технології Qi. Але, при цьому, до відродження Магсейф Apple ніколи не виготовляло телефони, які здатні підтримувати зарядку в 15 Вт без проводів.

Iphone які підтримують технологію Magsafe

Дотримуючись офіційного переліку сумісних пристроїв з магсейф, швидше за все будуть заряджатися Iphone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max. При цьому, будь-який айфон буде сумісний з підтримкою бездротової зарядки:

  • iPhone 11, Iphone 11 pro, iphone 11 pro max
  • iPhone Xr, XS, Xs Max
  • iPhone X
  • iPhone 8, 8 plus
  • Iphone se 2020

Чому Apple зробила подібний хід - неясно. Так само не зрозуміло, чи існують якісь технічні обмеження або щось неповторне в MagSafe Case. Однак, якщо ви бажаєте відчути швидку зарядку на вашому айфоне, то слід користуватися саме оригінальним зарядним пристроєм від компанії Apple. Сторонні виробники не підтримують Магсейф.

У теорії, будь-який бренд може створити подібне магнітне бездротове зарядний пристрій з технологією Qi для айфонів. Але і тут розробники Apple підстрахувалися, затвердивши те, що будь-який такий бренд повинен буде безпосередньо працювати з ними. Адже в іншому випадку, система ідентифікації NFC і висока швидкість зарядки просто не буде працювати з неліцензійним аксесуаром.

Аксесуари MagSafe Iphone від Apple

МагСейв силіконовий чохол на айфон- це поєднання безпеки для вашого пристрою і стиль. Зовнішня поверхня з силікону оброблена спеціальним методом, який дозволяє чохлу бути приємним на дотик. А внутрішня м'яка підкладка мікрофібри дарує додатковий захист вашого гаджету.

Вбудовані в чохол магніти створені таким чином, щоб повністю збігатися з магнітами на задній панелі 12го айфона. Вони не тільки утримують чохол в надійному стані, але і дозволяють з легкістю його знімати. Через те, що магніти на панелі і чохлі повністю збігаються, бездротова зарядка відбувається зручніше і швидше. До того ж, не потрібно турбуватися і знімати чохол під час бездротової зарядки, адже варто тільки під'єднати MagSafe або поставити айфон на будь-зарядний пристрій технології Qi.

Apple ґрунтовно підходить до виробництва будь-яких своїх продуктів, тому купити чохол MagSafe в Україні - це подарувати собі відмінний захист від подряпин і пошкоджень при падінні, яка, до того ж, виглядає дуже стильно. Компанія Apple ретельно тестувала даний чохол, щоб споживач отримав товар вищої якості.

Додаткові функції MagSafe

  1. Що буде якщо підключити Магсейф до портативної зарядці?

Якщо у вас виникла необхідність підключити Magsafe від Apple до павербанку, то таким чином ви отримаєте можливість зарядити свій смартфон. Магсейф має спеціальний вбудований кабель USB TYPE-C, за допомогою якого можна вільно підключитися до портів в автомобілі, до MacBook і тд. Однак, необхідно знати, що при зарядці за допомогою powerbank ви не отримаєте максимальну потужність заряду - 15 Вт.

  1. Розмагнітиться банківська карта з чіпом, якщо носити її в чохлі?

Сама Apple підтвердила те, що банківські картки з чіпом, при носінні їх між чохлом MagSafe і смартфоном iPhone, можуть розмагнітитися, тим самим стати непридатними. Те ж стосується і ID-паспорта.

  1. Чи може перегрітися iPhone під час зарядки через MagSafe?

Айфон, як і будь-який інший девайс, нагрівається через бездротової зарядки. Щоб дати телефону трохи охолонути, Магсейф може на деякий час відключати режим зарядки.

Підсумовуючи, можна відзначити, що бездротова зарядка MagSafe iPhone - це дійсно зручне нововведення, за допомогою якого можна швидко зарядити свій телефон. А велика кількість різноманітних аксесуарів дарує споживачеві все те, чого він може бажати.