Масштабний редизайн Apple Watch X відбудеться у 2024 році

Масштабний редизайн Apple Watch X відбудеться у 2024 році

Apple може представити радикальне оновлення Apple Watch в 2024 році, згідно із звітом. Очікується зміна в дизайні, особливо у способі кріплення ремінців.

Хоча всі чекають на реліз Apple Watch Series 9 цього року, вже є слухи про наступний годинник. Серія "Apple Watch X" може виявитися особливою для лінійки.

Марк Гурман з Bloomberg у своїй колонці «Power On» зазначив, що Apple може анонсувати Apple Watch X у 2024-2025 роках, відзначаючи 10 років з моменту запуску перших Apple Watch.

За інформацією, нове оновлення принесе значущі зміни, а не просто невеликі покращення, які були раніше. Основне нововведення – новий спосіб кріплення ремінців: замість слотів розглядається магнітна система.

Джерела, близькі до розробки, вказують, що поточна система слотів займає забагато місця, обмежуючи внутрішній простір для інших компонентів, таких як батарея.

Також Гурман зазначив, що планується тонший дизайн корпусу. Нова магнітна система допоможе максимально використовувати внутрішній простір.

Хоча Apple Watch Series 9, які виходять цього року, зосереджені на підвищенні продуктивності, Гурман вважає, що інші оновлення можуть не бути такими вражаючими.

Ваша оцінка: