Я шукаю...

Не працює мікрофон в AirPods?

Не працює мікрофон в AirPods?

Люди кажуть вам, що ваш голос звучить приглушено або обривається під час дзвінків через AirPods? Незалежно від того, чи є у вас AirPods Pro, AirPods Max або будь-які інші AirPods, може бути неприємно отримати щось менше, ніж кришталево чистий мікрофон від ваших навушників преміум-класу. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, чому ваш мікрофон AirPods не працює належним чином, і як вирішити цю проблему назавжди.

Перевірте батарею

Якщо акумулятор AirPods розряджений, мікрофон може відключитися. Це пов’язано з тим, що ваші AirPods можуть намагатися використати мікрофон одного з AirPods, у якого заряд батареї вже надто низький. Якщо люди зовсім не чують вас, коли ви намагаєтеся говорити по телефону, або якщо ваш голос звучить і згасає, покладіть свої AirPods у зарядний футляр і заряджайте їх принаймні 30 хвилин, перш ніж спробувати знову.

Щоб перевірити рівень заряду акумулятора, помістіть AirPods у зарядний футляр (якщо використовуєте AirPods Original або Pro), відкрийте кришку та піднесіть футляр до свого iPhone або iPad. За кілька секунд ви побачите статус заряджання.

Спробуйте використовувати лише один мікрофон

За замовчанням ваші AirPods автоматично вибирають, який мікрофон використовувати. Якщо у вас виникають проблеми з мікрофоном, який вирізає деякі слова, які ви говорите, спробуйте вимкнути автоматичний вибір мікрофона, щоб AirPods перестали перемикатися між мікрофонами, поки ви говорите. Ось як це зробити:

  • Відкрийте налаштування на iPhone або iPad.
  • Торкніться Bluetooth.
  • Торкніться «i» в кружечку біля AirPods.
  • Торкніться опції «Мікрофон» унизу.
  • Виберіть Завжди ліворуч або Завжди праворуч.

Спробуйте поспілкуватися з кимось по телефону або записати голосове повідомлення для тестування. Якщо це не покращить якість мікрофона, спробуйте переключитися на інший (лівий чи правий) мікрофон.

Якщо ви будете використовувати лише один мікрофон, у вас можуть виникнути проблеми, якщо акумулятор AirPods із підтримкою мікрофона розрядиться. Якщо мікрофон не працює, коли ви використовуєте лише один мікрофон, зарядіть AirPods і повторіть спробу.

Вимкніть усі шумозаглушення

Багато користувачів AirPods Pro і Max кажуть, що відключення всіх режимів шумозаглушення покращує якість мікрофона. Якщо проблема полягає в тому, що люди чують фонові звуки голосніше, ніж ваш голос, вимкнення всіх спеціальних режимів, коли ви розмовляєте по телефону, може вирішити проблему. Ви завжди можете повернутися до бажаного режиму шумозаглушення під час прослуховування музики чи подкастів.

  • Відкрийте налаштування на своєму iPhone або iPad.
  • Торкніться Bluetooth.
  • Торкніться «i» в кружечку біля AirPods.
  • Натисніть Вимкнути.

Очистіть мікрофони та динаміки

Видаліть пил і сміття сухим ватним тампоном. AirPods можуть збирати різного роду бруд та пил, особливо в заглиблених місцях, де розташовані мікрофони та динаміки. Якщо щось блокує ваш мікрофон, ваш голос звучатиме приглушено або спотворено на телефоні та в записах. За допомогою повністю сухого ватного тампона обережно видаліть сміття з усіх заглиблених ділянок, не натискаючи надто сильно на сітку динаміка.

Також очистіть корпус AirPods м’якою, сухою тканиною без ворсу.

Не використовуйте нічого гострого, абразивного чи вологого для чищення AirPods.

Або віднесіть свої AirPods до сервісного центру магазину ICOOLA, щоб отримати професійну чистку.

Перевірте наявність пошкоджень водою

У ваші AirPods потрапила рідина? Хоча AirPods Pro і AirPods 3-го покоління є водостійкими та стійкими до поту, жодна інша модель AirPods не є водобезпечною. Навіть якщо ваші AirPods водонепроникні, вони не є водонепроникними, а це означає, що ви ніколи не повинні носити їх у душ чи сауну, пропускати через пральну машину чи занурювати. Якщо вода потрапить у ваші AirPods, це може призвести до того, що ваш мікрофон (і будь-яка інша функція ваших AirPods) повністю перестане працювати.

Якщо ваші AirPods намокли, повністю висушіть їх у сухому приміщенні принаймні цілий день, перш ніж спробувати використовувати їх знову.

Відремонтувати AirPods можна скориставшись сервісом магазину ICOOLA.

Проблем, що можуть заважати роботі мікрофона в AirPods вистачає, однак більшість з них можна виправити і продовжити користуватися улюбленим девайсом.

Ваша оцінка: