icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Якими властивостями володіє електричний ліфтбек Mercedes-Benz EQS: особливості, якими машина підкорить світовий ринок
05 Травень 2021

Якими властивостями володіє електричний ліфтбек Mercedes-Benz EQS: особливості, якими машина підкорить світовий ринок

Розсекречені основні характеристики ліфтбека Mercedes-Benz EQS. Судячи с усього, це нове слово у цій сфері

Володимир Поляруш

Компанія Mercedes-Benz анонсувала вихід нового електромобіля. Він буде представлений в кузові ліфтбек EQS. Ця модель не є першим зробленим електротранспортом від цього флагмана, однак саме на нього роблять серйозні ставки по затребуваності на ринку.

Особливості та характеристики ліфтбека Mercedes-Benz EQS

Всесвітньо відомий виробник автомобілів Mercedes-Benz повністю розсекретив зовнішній вигляд і характеристики нової електричної моделі. Авто в кузові EQS буде запущено в серійне виробництво. Модульної платформою стане Modular Elecrtic Architecture або просто MEA. Цей компонент був розроблений спеціально для автомобілів, які працюють від електричества.

Особливістю цієї платформи є те, що корпус самої батареї вбудований в структуру кузова. Також до нього прикріплений передній і задній підрамник. Ця розробка стане ключовою для всіх електрокарів компанії, проте свій початок вона візьме на флагмані Mercedes-Benz EQS.

Головною особливістю цього автомобіля є його салон. Він оснащений за останнім словом техніки і має неабиякий зовнішній вигляд. Приладова панель зроблена у вигляді величезного дисплея на всю ширину салону, а це становить 141 сантиметр. Завдяки цьому пристрою здійснюється управління всіма сервісами і системами авто. По суті, на панелі розташовані три дисплея, а також вентиляційні отвори. Звичайних кнопок не передбачено, і весь контроль відбувається за допомогою сенсора.

Приладовий монітор розташований перед водієм. На ньому відображаються всі необхідні характеристики для контролю і управління машиною. Цей екран має діагональ 12,3 дюйма. Центральна панель має розмір в 17,7 дюймів. На ній проводиться регулювання музики, навігації та контроль всіх систем салону. Дисплей перед пасажиром також має ряд функціональних особливостей, якими він може користуватися. Якщо це місце не зайняте, то екран просто відображає заставку.

Монітор по центру і пасажирський виготовлені за технологією OLED, що обумовлено застосуванням органічних світлодіодів. Вони відрізняються високим рівнем передачі кольору і чіткості зображення. Щоб надати ще більший антураж і виділити цю деталь, виробник оснастив дисплей підсвічуванням по всьому периметру. Також в панель вбудовані різні датчики, які реагують на дії і виробляють зворотній зв'язок. Всього цих актуаторов 12 штук, і вони можуть відтворювати клацання або вібрацію в залежності від прикладеної при натисканні сили. Мозком всієї цієї системи є 8 процесорів із загальною оперативною пам'яттю в 24 Гб.

Така опція буде не дешевою і може встановлюватися за бажанням замовника. У базовій комплектації Mercedes-Benz EQS буде оснащений двома дисплеями. Один перед водієм, для відображення приладів, з діагоналлю 12,3 дюйма, а другий по центру. Він буде виглядати як 12,8 дюймовий планшет з вертикальним розміщенням. На ньому будуть розміщені всі кнопки управління системами, а також кнопка запуску.

Крім цього, салон буде оснащений системами підігріву сидінь, вентиляцією, а також можливістю проведення різноманітних видів масажу. Всередині буде встановлена ​​аудіосистема Burmester, з 15 активними динаміками і загальною потужністю 710 Ватт.

Для пасажирів ззаду буде встановлена ​​окрема медіасистема. Вона передбачає наявність двох моніторів з діагоналлю 11,6 дюймів, а також в підлокітнику буде перебувати знімний планшет.

За контроль над всією цією системою буде відповідати штучний інтелект. Він буде пропонувати різні варіанти дій, грунтуючись на даних по найбільш часто використовуваних опціях.

Технічні характеристики електричного ліфтбека Mercedes-Benz EQS

Виробники вирішили зробити цю модель не в звичайному кузові седана, а у вигляді п'ятидверного ліфтбека. Він має велику багажну кришку, що відкриває доступ до всього літражу відсіку. Він може варіюватися від 610 до 1770 літрів. Крім цих особливостей, електрокар має і ряд інших характеристик.

  1. Ліфтбек Mercedes-Benz EQS має габарити, які схожі на модель S-класу. Ширина авто становить 192,6 сантиметрів, а висота дорівнює 151,2 сантиметра. Єдиною відмінністю є довжина машини. Вона розташовується в середньому значенні і становить 521,6 сантиметра.
  2. Також електрокар Mercedes-Benz EQS є найбільш вдалим в плані аеродинаміки. Він має найнижчий коефіцієнт опору Cd-0,2. Цього вдалося досягти за рахунок обтічної форми кузова, гладкого днища і утоплених в двері ручок. Також оптимізації піддалися колеса ліфтбека, а їх розмір становить 19 або 22 дюйми.
  3. За рахунок наявності добре відпрацьованих дрібниць, які впливають на опір повітрю при їзді, вдалося досягти низького рівня шуму в салоні. Для тихого електрокара цей показник є найбільш важливим.
  4. Mercedes-Benz EQS оснащений системою автоматичного пілотування, яка відноситься до другого рівня. Також у функціях авто передбачений автопарковщик четвертого рівня, який при наявності датчиків може автономно припаркувати машину.
  5. Ємність акумулятора у ліфтбека Mercedes-Benz EQS становить 107,8 кВт / год. Цей обсяг більше, ніж у флагманських моделей Tesla, Porsche, Audi.
  6. Виробником було заявлено, що на одному повному заряді батареї машина може проїхати в районі 700 кілометрів. Змішаний режим, найбільш наближений до реальної їзди, забезпечує показник в 530 кілометрів.

Всі ці дані говорять про те, що компанія Mercedes-Benz розраховує отримати не тільки якісний електричний автомобіль, але і найбільш затребувану модель. Вони роблять суттєві ставки на серійне виробництво і хорошу продаж цієї машини.

Цікавий дизайн, стильний зовнішній вигляд і передові технології не залишать байдужим жодного автолюбителя. Цей апарат з'явиться на європейському ринку приблизно в другій половині року, що дозволить вже з перших днів продажів проаналізувати ринок і попит на цю унікальну модель.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Сталий розвиток смартфонів та збереження довкілля
22 Червень 2022

Дізнайтеся все про те, який вплив смартфони здійснюють на навколишнє середовище, а також які кроки роблять виробники смартфонів та бізнес-компанії, щоб змінити екологію на краще

Що робити, якщо переклад сторінки на смартфоні не працює?
22 Червень 2022

Дізнайтесь, як відновити переклад інтернет-сторінок на вашому смартфоні для комфортного перегляду іноземних веб-сайтів, налаштувавши браузер

Що робити, якщо телефон не повідомляє про нові SMS?
21 Червень 2022

Дізнайтесь, як виправити те, що ваш смартфон не сповіщає про отримання нових СМС-повідомлень, та якими можуть бути причини