Я шукаю...

Як користуватися Apple Pay?

Як користуватися Apple Pay? - icoola.ua - фото

Ні для кого не секрет, що продукцію компанії Apple люблять і купують по всьому світу. Здається, що всі тонкощі користування вивчені, а пристрої експлуатуються на повну потужність. Однак, скільки б користувачів Apple в світі не було, залишаються і ті, хто досі не використовують Apple Pay. Причин багато. ICOOLA вирішила розібратися в чому справа і випустила повний гайд по застосуванню Apple Pay, як для нових користувачів, так і для досвідчених. Дізнавайтесь також що робити якщо зарядка не заряджає?

Знайомство з Apple Pay

Apple Pay - надшвидка, безконтактна система оплати, для якої потрібно мати хоча б один гаджет Apple. Ним може бути ваш iPhone, наприклад iPhone 7 Plus, Apple Watch, iPad і навіть Macbook, випущений не раніше 2012 року. Головне, щоб пристрій підтримував Touch ID або Face ID. Завдяки їм, система розпізнає господаря і проводить ідентифікацію.

Для простого пояснення того, що таке Apple Pay, скористаємося порівнянням, в якому пристрій є еквівалентом «стандартного» гаманця, а дані на платіжних картах власника пристрою Apple є традиційні готівкові гроші. В результаті, здійснюючи покупки, вам не доведеться виймати з кишені гаманець, і гроші з нього. Ви тільки дістаєте пристрій, розблоковуєте Apple Pay і наближаєте обладнання до терміналу. Кінець, зроблено, оплачено.

За допомогою системи, користувач може оплатити своє замовлення на маркетплейсі, проїзд в деяких з видів транспорту, розрахуватися за покупки в додатку або в будь-якому місці, де є термінал. Додатковим плюсом є можливість здійснення регулярних платежів і оплата підписок.

У США Apple Pay активно використовується для передачі коштів між приватними особами і створення діалогу між клієнтами і бізнес-сторінками в додатку iMessage.

Apple Pay працює разом з додатком Wallet. У ньому ще можна зберігати різні карти, купони, квитки. Простіше кажучи - весь гаманець в вашому смартфоні.

Безпека в Apple Pay

Apple Pay використовує технологію бездротової передачі даних невеликого радіусу дії - NFC. Оплата здійснюється шляхом зчитування і перекладу даних в спеціальний, захищений код. Виходить, що продавець не «запам'ятовує» інформацію з вашої картки, а при видаленні і зовсім втрачає її.

І все це, не вводячи кожен раз в окреме джерело дані з карти. Тобто, ваші дані будуть зберігатися виключно на вашому пристрої. Навіть, якщо у вас є 2 сполучених пристрої Apple, система все одно попросить ввести номер карти на другому гаджеті повторно, щоб додатково убезпечити вас.

І для того, щоб розвіяти всі сумніви, додамо - при втраті апарату, система видаляється з будь-якого іншого пристрою через Find My iPhone. Цікава стаття про переваги айфона над андроїдом.

Підключення Apple Pay

На збільшення числа людей, які бажають платити по телефону, а не за допомогою платіжної картки, впливають різноманітні акції, в яких зазвичай можна отримати кешбек, а також зручність користування. Під тиском клієнтів, зростає число банків, що пропонують послугу Apple Pay. Тих, хто віддає перевагу мобільним платежам, порадує той факт, що партнерів з кожним роком у системи стає більше.

Щоб додати карту на iPhone потрібно зробити декілька простих кроків:

  • Крок 1 - зайти в вбудований додаток Wallet і відсканувати карту. Якщо така вже є, то додати ще одну можна в правому верхньому куті екрану, натиснувши на знак «плюс»;
  • Крок 2 - дотримуйтесь інструкцій - введіть ім'я та прізвище власника картки, термін її дії та тризначний номер CVV/ CVC, вказаний на зворотному боці «пластика».
  • Крок 3 - прийміть умови використання.
  • Крок 4 - введіть код авторизації, отриманий від банку по SMS, на номер телефону, який ви вказали при укладенні договору.

Після цієї операції, ви зможете користуватися Apple Pay.

Даний метод авторизації безпечний. Якби хтось знайшов вашу карту на вулиці, він би не зміг додати її, бо не знайшов би перевірочного смс.

Додавання Apple Pay на iPad трохи відрізняється

Для початку вам потрібно зайти в «Налаштування» на вашому девайсі. Серед доступних предметів ви знайдете Wallet і Apple Pay. На наступному етапі виберіть «Додати кредитну/дебетову карту» і дотримуйтесь інструкцій. Виконавши цю процедуру, ви отримаэте повідомленням про те, що додана карта перевірена.

Додати Apple Pay на Apple Watch, можна через ваш iPhone. Відкрийте додаток Apple Watch і перейдіть на вкладку «Мої годинники». Виберіть ті, до яких ви хочете додати «пластик». Виберіть варіант «Wallet і Apple Pay» і натисніть «Додати кредитну/дебетову карту». Дотримуйтесь інструкцій на екрані. 

Додавання карти на Mac

Нагадаємо, додавання карт на ноутбуках Mac можливо, якщо на них встановлено Touch ID. Переконайтеся, що він присутній, а після виберіть «Системні настройки», потім «Wallet і Apple Pay». Наступним кроком буде натискання іконки «Додати карту». Потім проходження інструкцій, що з'являються.

Не турбуйтеся, якщо на вашому Mac немає Touch ID. Ви можете зайти в налаштування свого iPhone, знову ж таки знайти «Wallet і Apple Pay» і підключити «Можливість оплати на Mac». 

У додатку Wallet, ви зможете побачити транзакції, вчинені картою, просто натиснувши на неї. А в настройках і вкладці «Wallet і Apple Pay» видалити конкретну карту або замінити ту, що стоїть за умовчанням. Можуть виникнути проблеми, якщо карта прикріплена до підписки або до іншого постійного платежу. В цьому випадку видалення карти можливе тільки шляхом заміни її на іншу. Дізнавайтесь про те як відключити віддзеркалення фото на айфоні.

Техніка, як інструмент для оплати, вже нікого не повинна дивувати. Це просто і зручно. Все користування досить інтуїтивне, і не повинно викликати труднощів. Ми сподіваємося, що відповіли на питання, що цікавлять, а Apple Pay стане надійним провідником між вами, і бажаним придбанням.

Зрештою, якщо у вас виникли проблеми з роботою Apple Pay, ви можете звернутись у наш сервісний центр Apple. 

Ваша оцінка: