Я шукаю...

Незрозуміла істота, але захоплююча гра Badland

гра Badland

Гра Badland - це справжня суміш екшену й аркади. Вона виконана компанією Frogmand в дуже незвичайному і досить дивному жанрі. Попри те, що гра створена як платформна аркада, все тут набагато глибше і серйозніше.

Ця гра побачила світ у далекому 2013 році. Вона наробила багато шуму і стала дуже популярною у світі мобільних ігор, але пізніше, як це часто буває, про неї всі забули й, починаючи з 2014 року, мало хто згадував про неї. Але потім вона була перевидана і навіть почала свій шлях у світ комп'ютерних ігор, а не тільки мобільних.

бедленд на айфоні1

Але все-таки вона повільно розвивалася і пізніше вийшло багато оновлень і різних версій Badland. Попри це, гра була такою собі «темною конячкою», вона розвивалася, але геймери не особливо звертали на неї увагу. Існувала вона і розвивалася в повільному тихому темпі. Завантажити гру Badland можна на будь-який пристрій, будь він мобільний, або ігровою платформою.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Жанр і суть гри Badland

Якщо говорити про жанр, то підібрати його і позначити буде досить складно. Замість того, щоб конкретно говорити про жанр гри, краще просто розповісти про ігровий процес й кожен сам собі підбере жанр, який вважає за потрібне. Головним героєм тут є незрозуміла істота. Якщо ви натиснете на екран, то істота злітає, а якщо відпускаєте, то вона падає вниз.

Ці два прості рухи допоможуть вам управляти в ігровому просторі цією істотою. Перед вами буде безліч перешкод, часом вони здаються досить легкими, а потім вам стає зрозуміло, що не все так просто. Є величезна кількість головоломок і різних труднощів, які вам треба буде пройти у двомірному зображенні.

Щоб дійти до кінця кожного рівня, а рівнів тут багато, вам необхідно показати всю свою майстерність і спритність, адже ви можете тільки стрибати й опускатися вниз. Але, хто ж є головним персонажем? Познайомимося з ним ближче.

Головний персонаж гри Badland

Цей маленький клубочок з чорними й досить загадковими очима називається Клоном. Не дивно, що це маленьке чудовисько вміє клонувати себе, це і є його головною особливістю. Протягом усього рівня будуть деякі місця, в яких буде зберігатися якийсь «клон», він буде ідентичний до вашого головного персонажу. Але, в цьому є і складність. Такі клони будуть грати разом з вами. Вони будуть підстрибувати та падати вниз синхронно з вашим головним персонажем.

бедленд на айфоні2

Під контролем гравця може бути багато клонів. Крім того, по ходу гри на своєму шляху ви будете зустрічати підсилювачі. Їм також будуть піддаватися і всі клони, які знаходяться під вашим управлінням. У вас через підсилювачі можуть змінюватися різні параметри головного персонажа, наприклад, вага, розмір і швидкість.

Але, якщо говорити про підсилювачі, то для цього треба відводити окрему статтю. Адже кожна зміна як вашого персонажа, так і його клонів, може перевернути весь ігровий процес і сценарій з ніг на голову. Все може кардинально змінитися і гра стане іншою, наприклад, ви звикли вже управляти своїм персонажем, а потім треба буде вчитися по-новому.

Крім усього іншого, якщо говорити про клони, то треба згадати, що вони не тільки виконують роль ваших копій, вони ще і є вашою колекцією. Скільки ви врятуєте клонів, стільки додаткових балів на фініші ви отримаєте. Адже в грі ведеться підрахунок кількості клонів, яких ви зібрали. Це важливий показник для всього ігрового процесу. Але, варто зазначити, що ці клони враховуються не за всю гру, а за один раз, так би мовити, за один «забіг». А якщо ви граєте в телефонну гру, то вам відкриються ще і нові рівні, в яких ви можете взяти участь і добути там для себе додаткові пункти.

Вам також може бути цікаво: Очищення порту зарядки на iPhone

Але, перш ніж почати гру, вам треба зрозуміти де тут вихід і саме там буде для вас порятунок. Адже по всьому маршруту у вас будуть різні перешкоди й ви навіть не будете знати, де вони розташовуються. Якими ці перешкоди можуть бути? Наприклад, камені та інші різноманітні локації. На вашому шляху навіть можуть зустрічатися циркулярки, а також міномет. Однією з головних особливостей цієї гри є фізика всередині. Дійсно, розробники добре попрацювали й створили величезну кількість різних перешкод. Але окремо хотілося б згадати фізику гри. Наприклад, якщо ви проходите будь-які перешкоди, вони починають рухатися. Наприклад, особливо хотілося б відзначити дерева, в них їх гілки часто рухаються, тим самим заважають вам проходити рівень швидко. Щоб пройти ці перешкоди, необхідно уважно стежити за гілками.

бедленд на айфоні3

Всі перешкоди дуже підступні, деякі з них можна штовхнути, а деякі треба пройти непомітно від них самих. Багато також в грі є моментів, які називаються «обманками». Наприклад, ви думаєте, що перед вами сидить ваш клон, а виявляється що це обманка, потім ви бачите, що це зовсім не клон, а навпаки, перешкоди, які вам необхідно було просто пройти. І таких моментів у грі є величезна кількість, складно сказати, де перед вами постане обманка, А де по-справжньому перед вами буде ваш клон, за допомогою якого ви зможете набрати більше залікових балів. З одного боку ефект несподіванки й подиву є дуже цікавим і робить гру більш динамічною. Але з іншого боку, вам потрібно буде бути дуже уважним і спритним, щоб не попастися на обманку.

Для деяких людей складність етапів може стати дійсно серйозною пригодою. У цю гру можуть грати як дорослі, так і діти - для всіх вона буде дуже цікава. Для невмілих, або незграбних гравців розробники передбачили це питання. Вони придумали різні рівні складності гри й перед кожною грою ви можете вибрати собі певний рівень.

До речі, якщо говорити про рівні складності, то розробники в самому початку гри й вирішили, що вона буде хард-кором. Наприклад, на кожному рівні ваші клони, які вам необхідно вберегти за будь-яку ціну, можуть просто вмирати без будь-яких перешкод. Саме тому вам необхідно буде відбивати, буквально як в азбуці Морзе пальцями по екрану деякі складні моменти, щоб уберегти ваших клонів.

бедленд на айфоні4

Для деяких людей складність цих етапів може стати позамежною і не всі зможуть пройти досить складні рівні. На кожному рівні ви повинні пройти до певної точки. Саме в цьому місці ви будете відроджуватися, якщо не зможете дійти до кінця рівня. Це робить гру трохи простіше. Вам не потрібно буде проходити її з самого початку, ви зможете повернутися до гри на тому місці, на якому ви її залишили, тобто на контрольній точці. Ви можете проходити рівні величезну кількість разів, і з кожним разом покращувати свої показники. Тобто, ця гра є не на проходження, а на поліпшення свого результату.

Завантажити та зламати гру

Якщо в загальному відзначити, то ця гра є досить складною. Злом гри Badland є в інтернеті. Якщо ви не можете пройти цю гру, то люди, які вже пройшли її до вас, з радістю допоможуть вам і покажуть, як правильно проходити цю гру. Є навіть спеціальні версії, в яких відкриті вже всі рівні. Ви з легкістю можете пограти в будь-який з них.

Як вже раніше було сказано, гра спочатку вийшла тільки на смартфонах і мобільних телефонах. Але, з часом, розробники вирішили, що вона повинна існувати й на інших платформах. Наприклад, сьогодні завантажити гру Badland на iPhone не складе труднощів, бо вона доступна для всіх в різних якостях і для різних ігрових та неігрових платформ.

Якщо повернутися до опису сюжету цієї гри, то зробити це ще складніше, ніж назвати її жанр конкретно. Подачі цієї гри позаздрить будь-яка інша. Від гравця постійно ховається сюжет, він може знайти в ній щось нове буквально кожну хвилину. Сюжет гри подається через задній фон, так-так, ви прочитали правильно, саме так і є. Кожен гравець трактує по-своєму таку подачу, деяким це не подобається, а деякі приходять в захват. Багато критиків досить тепло відгукуються про цей твір і про всю розробку. Вони відзначають, що гра не тільки цікава, але і заплутана. Крім того, сюжет неможливо передбачити, що в нинішньому сучасному світі є достатньою рідкістю.

Фізика гри й графіка

А тепер звернемо увагу на те, що, мабуть, є найголовнішим у цій грі, а саме це передній і задній план. Якщо на передньому плані ви бачите свого головного персонажа, який рухається з вашою допомогою, то задній план є дуже барвистим, основні кольори якого складають чорний і білий.

Але, попри це графіку можна назвати поганою. Як ми вже говорили раніше, гра Badland на iOS вийшла у 2013 році, у неї є 40 рівнів, які досить складно пройти й кожен рівень в міру зростання стає все важче. Крім того, до 40 рівнів додався ще й цікавий мультиплеєр. Ваша істота в міру проходження буде змінюватися і, якщо так можна сказати, еволюціонувати.

бедленд на айфоні5

Але, 40 рівнів це було тільки на самому початку, коли гру тільки розробили. А сьогодні є вже понад 90 рівнів. Розробники вирішили, що чим більше рівнів, тим цікавіше буде гравцеві. Перед грою вам необхідно буде налаштувати собі рівень складності, Що є дуже зручною функцією, тому що не кожен гравець може відразу пройти всі рівні. На сьогодні випущено вже досить велику кількість різних версій цієї популярної у світі гри. Завантажити гру Blood ви можете на різних ресурсах і для різних ігрових платформ, починаючи від простого Android, закінчуючи професійними ігровими пристроями, наприклад ПК або PlayStation.

Ви не пошкодуєте, якщо скачайте цю гру, адже з її допомогою ви можете не тільки розвивати своє логічне мислення, а ще й весело провести час і вбити його. Плюсами цієї гри є наступні:

  • Незвичайна хороша реалізація і сама ідея;
  • Фізика об'єктів є прекрасною;
  • Ігровий процес цікавий;
  • Аудіо та відеоряд хороший;
  • Гра може бути цікавою для кількох гравців відразу;
  • У ній є цікавий вбудований редактор.

бедленд на айфоні6

Але не всі критики так позитивно відреагували на цю розробку. Є кілька нюансів, які вони відзначили в цій грі, а саме:
1.       У деяких рівнях надто висока складність.
2.       Нові видання гри мають деякі проблеми, наприклад, ви можете грати, до певного часу, а потім гра просто закриється і ви вилетите і все доведеться починати спочатку.
3.       В мультиплеєрі незручне управління.
Але, кращий критик - ви. Так що спробуйте пограти й потім самі побачите, що вона дійсно класна.

 

Ваша оцінка: