Я шукаю...

Splice на iOS: функціональні можливості і особливості програми

головна Splice

Splice є функціональним редактором для створення повноцінних роликів. Його можна використовувати на айфон і Айпад для перетворення аматорських кадрів в професійні відеороботи з графічними ефектами, анімацією, переходами тощо. Такий функціонал стане відмінним рішенням для тих, хто веде свій особистий блог, записує стрім, звертається до передплатників. При цьому інтерфейс програми на iOS Splice відрізняється простотою, так що він буде зрозумілий навіть новачкам, які тільки роблять перші кроки в редакторському мистецтві.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Особливості Splice на iPhone

Редагування відео пропонує широкі можливості обробки записів, зроблених на камеру смартфона або за допомогою камери GoPro. У розпорядженні користувача виявиться кілька десятків професійних інструментів. Вони представлені функціями кадрування, сповільненої зйомки, додавання візуальних ефектів. Для застосування того чи іншого варіанту досить буде просто доторкнутися до дисплея телефону.

початок splice

Таким чином, Splice може стати вашим кишеньковим відеоредактором, адже за продуктивністю він не набагато поступається графічним редакторам на ПК на зразок фотошопа. Недарма, на думку користувачів, ця програма названа кращим редактором відео для мобільних девайсів. Зусилля розробників з італійської компанії Bending Spoons Apps IVS були оцінені по достоїнству і винагороджені низкою нагород на міжнародних форумах.

Основні переваги Splice на Айфон полягають в наступному:

  • велика система фільтрів для редагування фону, кольору відео, його орієнтації тощо;
  • можливість накладення тексту зверху відео, як в Сторіс для інстаграму;
  • регулювання темпу відтворення на свій розсуд: уповільнена або надшвидка зйомка;
  • розподіл записи по кадрах з видаленням непотрібних елементів;
  • налаштування перехідних кадрових ефектів і їх тривалості;
  • додавання музичного супроводу відео з широкою вбудованою бібліотекою саундтреків додатку (в тому числі інтегрування музики з iTunes при дотриманні політики програми);
  • запис закадрового голосу на диктофон і додавання його в відео;
  • обрізка, створення звукових семплів і міксів на свій розсуд;
  • після редагування файлу можна моментально відправити його в Ютуб, одну з популярних соціальних мереж (Facebook, Instagram) або через електронну пошту;
  • автоматичне збереження оновленої версії в розділі «Фотоплівка» на смартфоні.

Як працювати з додатком Splice

Відчутною перевагою програми є простота її використання. Не потрібно бути професійним графічним редактором, щоб створювати цікаві відео. Інтерфейс і меню оптимізовані так, щоб перед користувачем відразу виявилися необхідні інструменти. При вході в додаток можна побачити якийсь «робочий стіл» з раніше реалізованими проєктами. У лівому кутку цього початкового екрана розташовується кнопка налаштувань. Тут можна синхронізуватись з акаунтами в соціальних мережах, дати оцінку додатку.

вигляд splice1

Для створення нового проєкту потрібно вибрати один з файлів в бібліотеці вашого гаджета. За замовчуванням перший відеофайл буде названий «Проєкт 1». Тепер перед вами відкривається найширший список ефектів. Тут відзначимо:

1) можливість зміни орієнтації відео з альбомної на книжкову та навпаки;

2) зміна фонового відтінку;

3) настройка анімації переходів;

4) регулювання часу на кожен перехід;

5) установка частоти кадрів відображення фото;

6) додавання власної кінцівки відео;

7) включення / вимикання ефекту Кена Бернса.

Таким чином, можна обробити кожен файл окремо, а потім з'єднати їх в повноцінне відео. У режимі обробки відеозапису стають доступними функції додавання написів різними кольорами й шрифтами, обрізання окремих фрагментів, прискорення, зміни фільтрів кольору. Після додавання будь-якого ефекту можна скористатися функцією попереднього перегляду, щоб оцінити, що вийшло і виправити, якщо не сподобається.

Що стосується аудіообробки файлів, то тут можна користуватися тільки двома аудіодоріжками. Зміна звукового ряду тут обмежена вбудованим каталогом саундтреків, в якому мелодії структуровані за жанрами. Тут є всілякі ефекти, на зразок шуму оплесків, вибухів, імітації тварин, інструментів і багато іншого. Якщо цього недостатньо, можна використовувати композиції з iTunes. Тепер окремо коригуємо кожну доріжку: налаштовуємо довжину, вирізаємо фрагменти, додаємо ефекти.

відео splice

Читайте інші наші статті: Кращі програми для обробки фотографій

Після завершення всіх маніпуляцій зі звуковими доріжками й відеофрагментами, ми отримуємо готовий відеоролик. Його можна зберегти на смартфоні в доступних форматах 320р, 540р, HD 720p, Full HD 1080p. Користувач отримує можливість поділитися посиланням на відео в соціальних мережах, опублікувати його на своєму каналі в YouTube або передати друзям електронною поштою.

Як завантажити Splice

Якщо ви хочете завантажити додаток Splice на iPhone, то зробити це можна легко і просто в офіційному магазині App Store. Відчутною перевагою редактора відео є абсолютна безкоштовність скачування, але ж зазвичай за додатки з таким широким функціоналом запитують кругленьку суму.

Однак не все так просто, адже ряд функціональних можливостей виявляється закритим при використанні безкоштовної версії програми. Ця проблема вирішується придбанням підписки. За розширений набір функцій доведеться викласти три долари, що несуттєво для такого наданого переліку можливостей. При бажанні можна за вигідною ціною придбати підписку на місяць, квартал або рік, що дозволить заощадити. Слід розуміти, що розробники хочуть отримувати прибуток від своєї кропіткої праці, тому реалізували таку систему.

Зате в програмі не зустрінеш жодної вбудованої реклами та банерів, які постійно заважають в додатках, що завантажуються безкоштовно.

Зручність використання Splice

Редагування відео відрізняється зручністю застосування, оскільки його робота реалізована таким чином, щоб все необхідне завжди було під рукою. У цьому плані він перевершує заумні професійні програми, які вимагають спеціалізованого навчання для початку їх використання. З функціоналом Splice впорається навіть дитина або непрофесіонал в графічній справі. Звичайно ж, для професійної роботи краще завантажувати спеціальні програми. Додаток Сплайс підійде для створення аматорських роликів. Їх можна розміщувати в соціальних мережах, передавати друзям. Це дозволить відредагувати кадри на свій розсуд, прибрати зайві моменти, додати фарб ключовим подіям. Забавні ролики точно зможуть розважити передплатників, та й в цілому спричинити собою збільшення аудиторії блогера або стримера.

Мінуси Splice

Як вже було сказано, Splice - аматорський редактор, що не претендує на роль професійного інструменту. Тому в ньому представлені простенькі ефекти, які навряд чи допоможуть підготувати серйозні проєкти графічним дизайнерам. Однак від безкоштовного додатка вимагати більшого не варто. Як не крути, програмне забезпечення для професіоналів коштує солідних грошей. Якби розробники додали сюди купу експертних можливостей, то додаток навряд чи б став доступним для широкого загалу населення.

Як видалити Splice

Якщо ви з якоїсь причини втомилися від використання редактора відео, хочете встановити інший або він просто не затребуваний, то ви можете з легкістю видалити його. Зайдіть в налаштування свого телефону, виберіть додаток і знайдіть там кнопку видалення відповідної програми. До слова, Splice не займе багато вільного простору на вашому смартфоні, адже стандартний розмір програми складає всього 94 Мб. Непогано, як для такого функціоналу.

splice на телефоні

Перед встановленням зверніть увагу на встановлену ​​на телефоні операційну система iOS версії 13 або новіше. На цей час підтримується інтерфейс дванадцятьма мовами, в тому числі й російською. Так що вітчизняні користувачі можуть прямо зараз завантажити програму Splice на Айфон і скористатися всіма її перевагами без будь-яких перешкод.

Що в підсумку пропонує Splice

Додаток Splice виступає в ролі простого редактора відео з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Він стане надійним помічником у повсякденній діяльності. У ньому можна буде з легкістю підкоригувати відеозапис, виправити шорсткості, перш ніж виставляти їх в соціальні мережі або на Ютуб. При цьому для використання всіх можливостей редактора телефон не обов'язково повинен бути максимально продуктивним. Програма не поставить складних завдань перед смартфоном, що могло б призвести до його зависання, перегрівання або збоїв роботи.

кінець splice

З цих причин не варто зволікати зі скачуванням Splice. Редагування відео виручить вас при виникненні необхідності негайно відредагувати відео. Він завжди буде «напохваті» в потрібний момент. Якщо ви не маєте потребу на цю мить в такого роду додатку, то необов'язково видаляти його. Малі обсяги дозволяють зберігати його на телефоні без шкоди іншим функціям. Хто знає, коли виникне необхідність в редагуванні. Спробуйте завантажити Splice і покористуватися програмою кілька днів. Чомусь зберігається впевненість в тому, що ви не захочете швидко видаляти її або переходити на інший варіант, тому що розробники дійсно попрацювали на славу заради комфорту користувачів.

Вам також може бути цікаво: Чи не видаляються додатки на iPhone - що робити?

Ваша оцінка: