Я шукаю...

«Крокодильчик Свомпі» – найкраща головоломка для дітей та дорослих

крокодил свомпі

Мобільні ігри стають все популярнішими, тому що в них, на відміну від комп'ютерних, можна грати в будь-якому місці, достатньо лише мати на руках заряджений телефон. Ігри-головоломки на iPhone стають все популярнішими, багато користувачів хочуть розслабитися за допомогою таких ігор. Подібні головоломки, як «Крокодильчик Свомпі» – це гра, що підходить дітям і дорослим, вона допомагає розвивати логічне мислення, вчить критично думати та шукати вихід з різних ситуацій, що виникають на рівнях.

«Крокодильчик Свомпі» – це одна з кращих ігор свого жанру, адже включає велику кількість різноманітних рівнів, зрозуміле управління, барвисту картинку та різні варіанти складності. Вперше вона була випущена у 2011 році. Компанія Disney розробила головоломку та випустила її на різні операційні платформи. Випущений додаток відразу тепло зустріли користувачі, адже програма вийшла напрочуд цікавою та барвистою. Спочатку в ній було трохи рівнів, які можна було швидко пройти, але з часом гра розвинулася, і тепер в неї можна грати вечорами, поступово допомагаючи різним персонажам відкрити всі загадки.

свомпі й друзі

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Характеристика та особливості гри «Крокодильчик Свомпі»

Головний персонаж головоломки – це крокодил, на ім'я Свомпі. Найбільше він любить плескатися у воді під теплими струменями душа, але в один момент відбувається страшне – вода перестає надходити в його будинок. З цього моменту й починається всім знайома гра, в якій потрібно пройти багато рівнів і допомогти повернути воду в будиночок Свомпі. Гравцеві потрібно знайти всі зіпсовані іншими крокодилами труби і полагодити їх, пройшовши прості та складні рівні. Після проходження різних рівнів вода в ванну Свомпі почне знову надходити, але якщо її буде недостатньо, то крокодил засмутиться й буде висловлювати незадоволення.

Особливість головоломки полягає в безперервному зборі качок на різних рівнях. Від кількості зібраних Свомпі качок залежить те, скільки очок йому буде зараховано. Якщо очок набрано занадто мало, то можна пройти рівень повторно та знайти на ньому незібрані раніше предмети або додаткові нагороди, що збільшують суму результату.

Додатково в грі є колекція знайдених речей – всі предмети, підібрані крокодильчиком на рівнях, будуть збиратися в окрему колекцію. Додаткові очки в грі будуть зараховуватися також в тому випадку, якщо гравець доставить Свомпі більше води, ніж того потрібно для проходження рівня.

Вам може бути цікаво: Асфальт 9: Ледженс – де скачати для iPhone

свомпі тут

Гра «Крокодильчик Свомпі» не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих. Вона відрізняється приємним музичним супроводом на кожному рівні, красивою, яскравою картинкою та неймовірно милим головним героєм, який здатний показувати гравцеві різні емоції. Разом зі Свомпі час летить непомітно, гра дозволяє швидко розслабитися і зануритися в захопливу атмосферу. 

«Крокодильчик Свомпі»: огляд геймплею

Це гра на логіку, що дозволяє приємно провести час дорослим і дітям. З моменту виходу програми вона постійно розвивається, виходять нові історії та рівні, що дозволяють знову зануритися у світ крокодильчика, люблячого купатися. Перед тим як завантажити додаток на мобільний телефон, варто докладніше ознайомитися з особливостями геймплея.

Доступні режими гри

Всі доступні історії й режими в грі «Крокодильчик Свомпі» діляться на закінчені епізоди. Вони можуть бути платними та безкоштовними. Історія Свомпі повністю безкоштовна, вона містить наступні епізоди, кожен з яких включає по 20 захопливих рівнів:

 • зустрічайте Свомпі;
 • неспокійні води;
 • під тиском;
 • пливи або тони;
 • зміни на краще;
 • точка кипіння;
 • на межі;
 • обережно – вітер!;
 • приплив;
 • висихання.

Також представлена історія Еллі, що включає 4 різних епізоди, в яких кожні перші 5 рівнів з 20 безкоштовні, а інші потрібно купувати. У грі за Еллі потрібно проводити пар до піаніно. Третя частина головоломки – це історія Кренкі, що включає 4 епізоди по 20 рівнів. У кожному епізоді перші 5 рівнів надаються безкоштовно, а інші потрібно докуповувати.

Додатково гравцям доступна «Історія загадкової качечки», епізоди якої такі ж, як і в основної історії «Крокодильчика Свомпі», але вони відрізняються доступними для збору качечками, розташованими на рівнях.

Просте управління – запорука успішної гри

Ще одна відмінна риса цієї гри полягає в простому управлінні. Для того, щоб пройти рівень, потрібно виконати певні умови та зібрати на локації бонуси, які виглядають як гумові жовті качечки. Для отримання основного бонусу потрібно повністю намочити качку водою.

геймплей свомпі

Кожен рівень гри має свої особливості. Важливо проходити їх з урахуванням певних умов:

 1. Для створення тунелю потрібно використовувати просто рух пальцем по екрану.
 2. Коли на рівні трапляється перешкода у вигляді зеленої маси, то її потрібно обходити стороною – у разі попадання води вона збільшується в розмірах.
 3. Якщо є на карті рівня вода світло-фіолетового кольору, то вона вважається брудною і її не можна лити в ванну Свомпі.
 4. Далі на рівнях почнуть з’являтися «блоки», що заважають вільно пересуватися – Свомпі може розбити їх, направивши потік води.

Після проходження рівня гравець зможе побачити задоволеного або засмученого крокодильчика – все залежить від того, скільки води для ванни ви зможете зібрати.

Як завантажити гру «Крокодильчик Свомпі» на iPhone

Для того, щоб зануритися в яскравий та захопливий світ гри «Крокодильчик Свомпі», її потрібно встановити з офіційного ресурсу. Для завантажування гри на будь-який мобільний телефон бренду Apple варто скористатися офіційним магазином додатків App Store. Вибраний додаток встановлюється за кілька хвилин і не займає великої кількості пам'яті.

крокодил у ванні

«Крокодильчик Свомпі» – це логічна гра, яка не перший рік приваблює багатьох гравців. Варто зануритися в барвисту історію та допомогти нашому милому крокодилу насолодитися прийняттям ванни!

Читайте також: Ігри для дітей на iPhone

Ваша оцінка: