Я шукаю...

Як перенести фото з Apple ICloud до Google Photo

Apple ICloud

Цікаво, що така процедура вже доступна на iOs 14.

Компанії Google та Apple, прагнучи розширити кількість користувачів та уникнути переслідувань антимонопольних структур, дозволили вільний перехід від одного браузера до іншого, пошти або хмарного сервісу. «Яблучні» розробники створили інструмент, завдяки якому можна копіювати персональні фото з iCloud на Google Photo. Але назад ці файли подібною процедурою повернути вже не можна.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Умови перенесення фото

Для того, щоб перекинути графічні зображення з хмарного сховища від Apple до хмарного сервісу Google потрібно:

 • впевнитись, що фотографії дійсно зберігаються в iCloud
 • налаштована двофакторна перевірка
 • На Google Photo створений обліковий запис

Достатньо вільного місця на «хмарі». За замовчанням американський цифровий гігант надає 15 ГБ, потім доведеться платити.

В мережі експерти пишуть, що перед перенесенням файлів екран «яблучного» гаджету виведе інформацію про кількість необхідного місця. Щоб дізнатись про місце в хмарному сховищі облікового запису Google потрібно зайти на Google Disk та переглянути інформацію про те, скільки ще є вільної внутрішньої пам’яті. Якщо в «хмарі» недостатньо місця, то його доведеться купити.

Варто прочитати: Як якість води впливає на організм людини.

Apple ICloud

Особливості нового інструменту

Нова опція допоможе користувачам при переході з iOS на Android та просто для синхронізації фото та відео. Але спочатку треба виявити деякі нюанси. Перш за все ця процедура не видалить фото з хмари iClod, а просто перенесе їх до Google Photo. Як вже було сказано вище, для цього повинно бути вільне місце. В іншому випадку будуть скопійовані не всі графічні файли.

Також зазначається, що переніс фото з однієї хмари до іншої поки що можна робити не во всіх країнах. Процедурою перенесення фото з iCloud до Google Photo можуть користуватись мешканці Австралії, Канади, країн Європейського Союзу, Ісландії, Ліхтенштейну, Нової Зеландії, Норвегії, Швейцарії, Великобританії та США. Запровадять цей інструмент в інших країнах, у тому числі в Україні, поки що невідомо.

Недоліки перенесення з iCloud до Google Photos

Цікаво, що така процедура не обійшлась і без слабких місць:

 • Два однакових фото переноситься як один файл
 • При редагуванні зображення зберігається лише відредагована версія
 • Відео будуть записані в хаотичному порядку та без тек
 • Назви відеороликів почнуть починатись зі слова: «Копія»
 • Не підтримується формат ProRaw

Зазначимо, що можна перенести як найпопулярніші формати (jpg, png та webp), так і файли GIF. Цікаво, що Live Photo буде скопійовано як відео. Також можна пересилати файли з різними розширеннями.

Ще неможливо переносити спільні альбоми, розумні альбоми, фото стрічки, живі фото та файли, які не збережені в iCloud.

Варто прочитати: Найкращі додатки для навчання на айфон.

Apple ICloud

Процедура перенесення фото: Що робити

Користувачі, які бажають скопіювати фотографії з хмарного сховища ICloud до сервісу Google Photo, повинні виконати наступні завдання:

 • Зайти на портал за адресою privacy.apple.com, використовуючи програму-ідентифікатор Apple
 • Знайти опцію під назвою «Request to transfer a copy your data», що в перекладі означає «Надіслати запит на перенесення копій даних»
 • Зайти в персональний обліковий запис Google
 • Слідуйте підказкам, що висвітлюються на екрані

Важливо зазначити, що фото з однієї хмари до іншої переносяться від 3 до 7 днів. Якщо перервати копіювання, то файли, які вже перенеслись, будуть доступні в хмарному середовищі Google. Також «яблучна» компанія надішле повідомлення на електронні адреси користувачів, коли буде закінчення копіювання.

Інший метод перекидання файлів з iCloud до Google Photo

Зазначений вище спосіб перенесення файлів між хмарними середовищами двох гігантів завершує передачу після отримання запиту. Але користувачам не потрібно туди лізти. Та й такий метод можуть використовувати лише мешканці деяких країн

Але можна взяти на озброєння іншу процедуру, яка дуже проста. Просто потрібно завантажити дані з iCloudPhotos та закинути їх до Google Photo вручну.

Для цього потрібно виконати наступні кроки:

 • Завантажити графічні зображення з Фото iCloud. Зробити це можна різними шляхами: перетягуванням файлів на робочий стіл у Windows та закинути фото через додаток AirDrop на Mac.
 • Коли ці фото вже є на комп’ютері або на внутрішній пам’яті гаджета, тоді можна їх залити в Google Photo також різними методами: перетягуванням або переходом за адресою photos.google.com.

Apple ICloud

Перенесення фото з Google Photo в ICloud

Ця процедура знадобиться для тих людей, які нещодавно придбали пристрої на iOS, а раніше користувалися Android-смартфонами.

Для цього потрібно:

 • Відкрити вузол photos.google.com та зайти під своїм обліковим записом
 • Виділити потрібні файли
 • Клацнути на ярлик у верхній частині під назвою «Завантажити»

Apple ICloud

Далі почнеться завантаження файлу у форматі ZIP, який потім потрібно буде розпакувати. Також можна завантажити фото без архівування.

У підсумку можна сказати, що дуже шкода, що Apple не передбачила перенесення файлів з Google Photos в ICloud. Користувачам доводиться робити це ручним методом, що не дуже комфортно. Як зазначають користувачі, якби «яблучні» розробники винайшли спосіб передачі графічних зображень з хмари Apple до хмари Google, то це було б дуже корисно для багатьох.

Але цей сервіс зараз дуже актуальний, тому що багато користувачів міняють «айфони» на смартфони під управлінням Android. Хоча деякі власники гаджетів сумніваються в безпеці Google Photo в порівнянні з ICloud. Також варто зазначити, що вільне місце в хмарному сховищі, яке перевищує 15 ГБ, доведеться купувати.

Ваша оцінка: