Я шукаю...

Як підключити айфон до телевізора?

Підключення айфону до телевізора

Нові моделі телевізорів поєднують в собі достатню кількість сучасних технологій, які відкривають великі можливості для користувача. Але, що робити, якщо поки що немає сучасного пристрою, але хочеться збільшити функціонал техніки, використовуючи при цьому звичайну плазму? Якщо користувач має Айфон, то вихід є.

Підключення телефону

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Якими способами можна підключити iPhone до плазмового телевізора

Щоб під'єднати телефон існує не один, а відразу кілька способів. А саме виділяють:

 1. За допомогою шнура. Приєднати смартфон до більш великому монітору можна за допомогою HDMI. Даний роз'єм є практично на кожному телевізорі. Але, все Айфони не мають відповідного, але це не є проблемою з наявністю спеціального перехідника.
 2. Шляхом Wi-Fi. Даний спосіб підійде тільки тим користувачам, які мають більш моделі телевізорів вийшли в останні роки, оснащені цією функцією. Головна перевага методу полягає в тому, що не потрібно купувати адаптери і протягувати через весь будинок великі дроти. Але, власникам застарілої моделі даний метод не підійде.
 3. Через додаток, яке раніше було встановлено на смартфон. Це дає можливість синхронізувати дані, але спосіб можливий тільки при підключенні обох пристроїв до інтернету.
 4. Шляхом придбання спеціальної приставки. Її набувають для того щоб відкрити нові можливості Смарт ТВ.
 5. За допомогою USB-роз'ємів. Один з найпростіших і доступних методів. Досить часто дані гнізда присутні у всіх сучасних моделях.

З огляду на всі дані способи підключити Айфон можна до всіх плазмовим пристроїв досить просто якщо вибрати правильний метод.

Підключення через HDMI

Даним способом практично завжди можна підключити телефон. Даний кабель досить часто йде в комплекті при покупці. Якщо ж його немає, то завжди можна докупити.

hdmi lightning

Якщо користувач вибирає даний спосіб, то потрібно виконати наступні дії:

 1. Підключити кабель у відповідний роз'єм на телевізорі.
 2. Другий кінець приєднати до айфона, оскільки смартфони даного типу мають власні унікальні типи роз'ємів, то необхідно використовувати перехідник.
 3. Далі запускають смартфон з телевізором і проводять синхронізацію.
 4. Вибирають необхідний файл або відеоролик для трансляції на великому екрані.

Головна перевага даного методу - це доступність. Але, є і один мінус в даному методі - невелика обмеженого типу довжина кабелю. Так, буде важко робити керування зі смартфона постійно, адже телефон повинен буде знаходитися неподалік від телевізора. Але, саме цей спосіб відкриває можливості і дозволяє зробити навіть застарілу модель телевізора багатофункціональної.

Бездротове підключення

Це досить простий і зручний спосіб підключення. Але, підійде далеко не для всіх телевізорів. Але, якщо пристрій має Wi-Fi, то можна уникнути цілого ряду додаткових шнурів і тим самим скоротити зайві витрати. Для того щоб скористатися цим методом необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Відкрити меню з налаштуваннями на телевізорі і вибрати розділ, який пов'язаний з додатками.
 2. На смартфон необхідно завантажити і встановити відповідну програму.
 3. Після цього здійснюється синхронізація двох пристроїв і все, тепер є можливість переглядати все необхідне.

Підключення через wifi

Якщо вдома є домашня мережа зі спеціальним маршрутизатором, то можна підключити всі пристрої до мережі досить швидко і без проблем. Дізнавайтесь також про те як заблокувати сайт на телефоні, для своїх потреб.

Підключення за допомогою приставки

Ще один варіант - це використовувати від компанії пристрій, яка називається Apple TV. Воно було створено для того щоб розширити можливості телевізорів. Приставка відкриває великі можливості і виступає аналогом iOS на великому екрані. Крім перегляду фільмів і доступу до інтернету, користувачі мають ще й Apple Music.

Apple TV

Її підключення і правда відкриває безліч нових функцій. Наприклад, власник зможе виробляти дублювання екрану для того щоб переглядати відразу кілька файлів. А також з'явитися можливість користуватися і вивчати різну інформацію на Інтернет-ресурсах на зображенні бездоганної якості. Але, є у такої приставки і мінус - досить велика вартість.

Щоб використовувати цей метод необхідно:

Підключити два пристрої до Wi-Fi.

 1. На смартфоні потрібно зайти в меню управління, після чого запустити опцію «Повтор екрану» і вибрати з представлених варіантів саме телевізійну приставку.
 2. Далі потрібно пройти перевірку безпеки, ввести цифри на телефоні, які з'являться на екрані телевізора. Дані дії проводитися лише раз, і дозволяють здійснити повну синхронізацію пристроїв.
 3. Після того, як необхідний файл був переглянутий, потрібно відключити цю функцію.
 4. За допомогою такої приставки = можна підключити будь-яку модель гаджета. 

І придбання даного пристрою стане найбільш зручним способом підключення Айфона до телевізора і при цьому відкриє тільки нові і захоплюючі можливості.

 USB-роз'єм

Ще один простий спосіб підключити гаджет до телевізора. Для того щоб це зробити необхідно:

 1. Підключити USB-провід до телефону.
 2. Потім приєднати його до телевізора. Зазвичай необхідний роз'єм можна знайти на бічній або задній частині корпусу.
 3. Далі необхідно включити телевізор і знайти меню з налаштуваннями. Головна мета відшукати розділ, який дозволить використовувати USB як основне джерело отримання інформації.
 4. Почекати кілька хвилин, коли синхронізація повністю закінчитися і приступати до використання.

USB кабель

При застосуванні даного методу не вийти переглядати відеоролики зі смартфона. Але, телефон можна використовувати як накопичувач пам'яті. Таким чином, буде можливість переглядати тільки ті фільми та інші файли, які є на смартфоні.

Популярні моделі телевізорів, до яких можна підключити iPhone

Варто врахувати, що спосіб вибору необхідного методу підключення в першу чергу пов'язано з можливостями самого телевізора. А все це залежить від моделі і виробника пристрою.

Підключення до телевізора Samsung

Телевізор Samsung можна підключити одним з перерахованих вище способів.

Але, вибір методу лікування залежить від року випуску техніки і його функціоналу. Також на це можуть вплинути і персональні побажання користувача, а саме:

 • любителям слухати музику підійде підключення Айфона через звичайний шнур - це дозволить насолоджуватися аудіозаписами без зайвих витрат;
 • якщо власник Айфон воліє мобільність і компактність, то потрібно звернути увагу на Wi-Fi підключення, не потрібно буде постійно тримати телефон біля телевізора, тому що мережа добре буде тягнути по всій квартирі або будинку;
 • якщо присутній HDMI-роз'єм, але немає можливості безрідного підключення, то тільки цей метод і залишається, це дозволить транслювати відео на великому екрані і насолоджуватися переглядом.
   

Також, перш ніж використовувати один з методів підключення до телевізора Самсунг рекомендується оновити прошивку, яка встановлена ​​на пристрої до останньої версії. Якщо немає можливості здійснити завантаження на самому моніторі, то це можна зробити будь-яким зручним способом, після чого з флешки перемістити його на телевізор. Це дасть можливість здійснювати будь-які дії при з'єднанні і виключити різні збої.

Підключення до телевізора LG

Спосіб залежить від моделі та від її можливостей. Всі пристрої від даного виробника можна підключити до айфона одним з перерахованих вище способів.

Найпопулярніший метод підключення це використання HDMI-кабелю. Особливо він актуальний, якщо телевізор не має Wi-Fi. Метод дозволяє зробити пристрій більш функціональним.

Але, мобільні телефони даними роз'ємом не володіють, тому необхідно придбати спеціальний адаптер. А якщо в комплекті до телевізора не було HDMI-кабелю, то необхідно буде купити ще й його. Тип перехідника залежить від моделей Айфона:

 • для більш старших поколінь починаючи з 4s необхідний Digital AV;
 • з Айфон 5 / 5S застосовують перехідник Lighting.
   

Також варто врахувати, що при використанні занадто довгого кабелю можуть з'являтися певні перешкоди.

Як підключити iPhone до моделей інших телевізорів?

Айфон можна підключити до будь-якого плазмового телевізора з додатковими аксесуарами. І не важливо, який це виробник, даними методами можна розширити можливості телевізорів від компанії Sony, Панасонік, Philips, Supra і багатьох інших.

Як відкалібрувати Apple TV за допомогою iPhone

Функція калібрування з використанням мобільного телефону на операційній системі iOS дозволяє поліпшити контраст та підвищити якість і точність кольорів. Оновлення було представлено у квітні 2021 року й підтримується всіма медіаплеєрами, починаючи з моделі, випущеної у 2015 році. Розробники стверджують, що воно необхідне для компенсації некоректного зображення колірної гами. Причому останнє найчастіше проявляється через неякісне калібрування окремих телевізійних екранів і не належить до проблем самої приставки.

Для налаштування коректного відтворення кольорів і відтінків компанія пропонує скористатися саме iPhone, а не яким-небудь іншим пристроєм. Система користується фронтальною камерою та датчиком регулювання освітлення. Завдяки цьому створюється розуміння, як саме налаштувати кольори під конкретне освітлення, щоб користувачеві не довелося робити це вручну.

Головне – заздалегідь відключити функцію Dolby Vision, з огляду на те, що вона самостійно калібрує кольори та не дасть здійснити налаштування.

Для калібрування потрібно виконати наступний алгоритм дій:

 1. зайти в «Налаштування» приставки Apple TV;
 2. розблокувати смартфон;
 3. зайти в меню аудіо та відео;
 4. перейти в «Колірний баланс» (Color Balance);
 5. перемістити смартфон в центр телевізійного екрана;
 6. почекати поки завершитися калібрування.

В iPhone є датчики, які займаються зчитуванням відтінків, що транслюються з дисплея ТБ. Операційна система самостійно вибирає домінантний колір, який спотворює картинку в цілому та обчислює оптимальну настройку відтінків для конкретного екрана. Якщо порівняти картинку до процедури та після, різниця буде особливо помітною – зображення природне, без окремих домінантних тонів. Після того як картинка відкалібрована, налаштування доступно зберегти. Дану процедуру можливо здійснювати стільки разів, скільки потрібно, без обмежень.

Потрібно розуміти, що всі зміни торкнутися лише контенту, переданого за допомогою медіаплеєра Apple TV. Якщо користувач вирішить подивитися фільм або програму безпосередньо по телевізору, будуть використовуватися стандартні настройки екрану ТБ.

Ваша оцінка: