Нові моделі телевізорів поєднують в собі достатню кількість сучасних технологій, які відкривають великі можливості для користувача. Але, що робити, якщо поки що немає сучасного пристрою, але хочеться збільшити функціонал техніки, використовуючи при цьому звичайну плазму? Якщо користувач має Айфон, то вихід є.

Підключення телефону

Телевізори, які поєднують в собі самі звичайні функції, без доступу до Інтернету дозволяють дивитися тільки телевізійні шоу на каналах. Але, функціонал звичайного пристрою можна збільшити. Всього цього можна досягти, якщо зрозуміти суть, підключення телефону до відеопристрою. Якщо користувач це зробить, то йому будуть доступні нові можливості:

 • дивитися відеоролики з YouTube, телевізор в цьому випадку буде виступати як великий монітор;
 • здійснювати відеодзвінки шляхом сучасних Мессенжер, на екрані все буде виглядати збільшеним з кращою якістю картинки;
 • можливість проводити відеопереговорів, особливо важливий даний момент для офісних працівників;
 • шукати будь-яку інформацію на великому екрані, а також відвідувати сторінки в соціальних мережах.

Якщо стоїть застарілий тип пристрою, то з урахуванням певних правил все можна виправить.

Якими способами можна підключити iPhone до плазмового телевізора

Щоб під'єднати телефон існує не один, а відразу кілька способів. А саме виділяють:

 1. За допомогою шнура. Приєднати смартфон до більш великому монітору можна за допомогою HDMI. Даний роз'єм є практично на кожному телевізорі. Але, все Айфони не мають відповідного, але це не є проблемою з наявністю спеціального перехідника.
 2. Шляхом Wi-Fi. Даний спосіб підійде тільки тим користувачам, які мають більш моделі телевізорів вийшли в останні роки, оснащені цією функцією. Головна перевага методу полягає в тому, що не потрібно купувати адаптери і протягувати через весь будинок великі дроти. Але, власникам застарілої моделі даний метод не підійде.
 3. Через додаток, яке раніше було встановлено на смартфон. Це дає можливість синхронізувати дані, але спосіб можливий тільки при підключенні обох пристроїв до інтернету.
 4. Шляхом придбання спеціальної приставки. Її набувають для того щоб відкрити нові можливості Смарт ТВ.
 5. За допомогою USB-роз'ємів. Один з найпростіших і доступних методів. Досить часто дані гнізда присутні у всіх сучасних моделях.

З огляду на всі дані способи підключити Айфон можна до всіх плазмовим пристроїв досить просто якщо вибрати правильний метод.

Підключення через HDMI

Даним способом практично завжди можна підключити телефон. Даний кабель досить часто йде в комплекті при покупці. Якщо ж його немає, то завжди можна докупити.

hdmi lightning

Якщо користувач вибирає даний спосіб, то потрібно виконати наступні дії:

 1. Підключити кабель у відповідний роз'єм на телевізорі.
 2. Другий кінець приєднати до айфона, оскільки смартфони даного типу мають власні унікальні типи роз'ємів, то необхідно використовувати перехідник.
 3. Далі запускають смартфон з телевізором і проводять синхронізацію.
 4. Вибирають необхідний файл або відеоролик для трансляції на великому екрані.

Головна перевага даного методу - це доступність. Але, є і один мінус в даному методі - невелика обмеженого типу довжина кабелю. Так, буде важко робити керування зі смартфона постійно, адже телефон повинен буде знаходитися неподалік від телевізора. Але, саме цей спосіб відкриває можливості і дозволяє зробити навіть застарілу модель телевізора багатофункціональної.

Бездротове підключення

Це досить простий і зручний спосіб підключення. Але, підійде далеко не для всіх телевізорів. Але, якщо пристрій має Wi-Fi, то можна уникнути цілого ряду додаткових шнурів і тим самим скоротити зайві витрати. Для того щоб скористатися цим методом необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Відкрити меню з налаштуваннями на телевізорі і вибрати розділ, який пов'язаний з додатками.
 2. На смартфон необхідно завантажити і встановити відповідну програму.
 3. Після цього здійснюється синхронізація двох пристроїв і все, тепер є можливість переглядати все необхідне.

Підключення через wifi

Якщо вдома є домашня мережа зі спеціальним маршрутизатором, то можна підключити всі пристрої до мережі досить швидко і без проблем.

Підключення за допомогою приставки

Ще один варіант - це використовувати від компанії пристрій, яка називається Apple TV. Воно було створено для того щоб розширити можливості телевізорів. Приставка відкриває великі можливості і виступає аналогом iOS на великому екрані. Крім перегляду фільмів і доступу до інтернету, користувачі мають ще й Apple Music.

Apple TV

Її підключення і правда відкриває безліч нових функцій. Наприклад, власник зможе виробляти дублювання екрану для того щоб переглядати відразу кілька файлів. А також з'явитися можливість користуватися і вивчати різну інформацію на Інтернет-ресурсах на зображенні бездоганної якості. Але, є у такої приставки і мінус - досить велика вартість.

Щоб використовувати цей метод необхідно:

Підключити два пристрої до Wi-Fi.

 1. На смартфоні потрібно зайти в меню управління, після чого запустити опцію «Повтор екрану» і вибрати з представлених варіантів саме телевізійну приставку.
 2. Далі потрібно пройти перевірку безпеки, ввести цифри на телефоні, які з'являться на екрані телевізора. Дані дії проводитися лише раз, і дозволяють здійснити повну синхронізацію пристроїв.
 3. Після того, як необхідний файл був переглянутий, потрібно відключити цю функцію.
 4. За допомогою такої приставки = можна підключити будь-яку модель гаджета. 

І придбання даного пристрою стане найбільш зручним способом підключення Айфона до телевізора і при цьому відкриє тільки нові і захоплюючі можливості.

 USB-роз'єм

Ще один простий спосіб підключити гаджет до телевізора. Для того щоб це зробити необхідно:

 1. Підключити USB-провід до телефону.
 2. Потім приєднати його до телевізора. Зазвичай необхідний роз'єм можна знайти на бічній або задній частині корпусу.
 3. Далі необхідно включити телевізор і знайти меню з налаштуваннями. Головна мета відшукати розділ, який дозволить використовувати USB як основне джерело отримання інформації.
 4. Почекати кілька хвилин, коли синхронізація повністю закінчитися і приступати до використання.

USB кабель

При застосуванні даного методу не вийти переглядати відеоролики зі смартфона. Але, телефон можна використовувати як накопичувач пам'яті. Таким чином, буде можливість переглядати тільки ті фільми та інші файли, які є на смартфоні.

Популярні моделі телевізорів, до яких можна підключити iPhone

Варто врахувати, що спосіб вибору необхідного методу підключення в першу чергу пов'язано з можливостями самого телевізора. А все це залежить від моделі і виробника пристрою.

Підключення до телевізора Samsung

Телевізор Samsung можна підключити одним з перерахованих вище способів.

Але, вибір методу лікування залежить від року випуску техніки і його функціоналу. Також на це можуть вплинути і персональні побажання користувача, а саме:

 • любителям слухати музику підійде підключення Айфона через звичайний шнур - це дозволить насолоджуватися аудіозаписами без зайвих витрат;
 • якщо власник Айфон воліє мобільність і компактність, то потрібно звернути увагу на Wi-Fi підключення, не потрібно буде постійно тримати телефон біля телевізора, тому що мережа добре буде тягнути по всій квартирі або будинку;
 • якщо присутній HDMI-роз'єм, але немає можливості безрідного підключення, то тільки цей метод і залишається, це дозволить транслювати відео на великому екрані і насолоджуватися переглядом.

Також, перш ніж використовувати один з методів підключення до телевізора Самсунг рекомендується оновити прошивку, яка встановлена ​​на пристрої до останньої версії. Якщо немає можливості здійснити завантаження на самому моніторі, то це можна зробити будь-яким зручним способом, після чого з флешки перемістити його на телевізор. Це дасть можливість здійснювати будь-які дії при з'єднанні і виключити різні збої.

Підключення до телевізора LG?

Спосіб залежить від моделі та від її можливостей. Всі пристрої від даного виробника можна підключити до айфона одним з перерахованих вище способів.

Найпопулярніший метод підключення це використання HDMI-кабелю. Особливо він актуальний, якщо телевізор не має Wi-Fi. Метод дозволяє зробити пристрій більш функціональним.

Але, мобільні телефони даними роз'ємом не володіють, тому необхідно придбати спеціальний адаптер. А якщо в комплекті до телевізора не було HDMI-кабелю, то необхідно буде купити ще й його. Тип перехідника залежить від моделей Айфона:

 • для більш старших поколінь починаючи з 4s необхідний Digital AV;
 • з Айфон 5 / 5S застосовують перехідник Lighting.

Також варто врахувати, що при використанні занадто довгого кабелю можуть з'являтися певні перешкоди.

Як підключити iPhone до моделей інших телевізорів?

Айфон можна підключити до будь-якого плазмового телевізора з додатковими аксесуарами. І не важливо, який це виробник, даними методами можна розширити можливості телевізорів від компанії Sony, Панасонік, Philips, Supra і багатьох інших.

Підключення Айфона без аксесуарів?

Даний спосіб полягає в тому, що необхідно застосовувати для допомоги будь-які пристрої, які здатні підтримувати потокове мовлення DLNA. Наприклад, це можуть бути Xbox One, Amazon Fire TV, і багато інших форм платформ Смарт ТВ.

Для того щоб підключити Айфон за допомогою одного з даних пристроїв необхідно завантажити додатковий додаток, яке допоможе. Наприклад, багато користувачів рекомендують в даному випадку використовувати AllCast.

AllСast

Програма розпізнає всі активні пристрої, які також підключені до такої ж мережі, що і смартфон. Після цього для початку трансляції необхідно натиснути «Cast», потім вибрати пристрій для програвання на ТБ.

Всі ці методи підходять до телевізорів від різних виробників. А вибір методу безпосередньо залежить від можливостей пристрою і персональних побажань самого користувача.