Я шукаю...

60 % iPhone, які продали в США — моделі серії iPhone 12

Продаж iPhone 12

21 квітня 2021 року на сайті Appleinsider опубліковані короткий звіт за II квартал Apple, де міститься інформація щодо продажу iPhone на території США за період з січня по березень 2021 року. Дані надані аналітичною групою Consumer Intelligence Research Partners (CIRP). 

Згідно з даними CIRP, об’єм продаж чотирьох моделей iPhone 12, які випускаються зусиллями команди американської корпорації, склав 61%. iPhone 12 та iPhone 12 Pro Max зайняли позицію нових бестселерів, попри те, що моделі, які з'явилися у 2020 році, були доступні по вищій ціні, ніж iPhone 11. Квартальні продажі в США моделей телефонів серії iPhone 12 відразу ж піднятись до відмітки у 20%. Дані фінансово звіту 2021 року демонструють збереження попиту на iPhone 11, адже об'єм продаж iPhone 11 складає 24% від загального об'єму продажів телефонів Apple в США. 

За словами партнера та співзасновника CIRP Джона (John Lowitz), результати фінансового кварталу за березень 2021 року показують те, що користувачі мобільних телефонів віддають перевагу iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, та менше звертають увагу на iPhone mini та SE. Порівнюючи iPhone 12 Pro Max з показниками продажів iPhone 11 Pro Max торік, iPhone 11 Pro — це 13% ринку продажів iPhone в США у 2020 році, у той час, як iPhone 12 Pro Max — це 20% продажів у 2021 році. 

У Apple розчаровані низькою популярністю IPhone 12 mini та IPhone SE, які посідають останнє місце за популярністю серед моделей телефонів серії iPhone 12. За результатами фінансового звіту за січень 2021 року, який представлений CIRP, низькими є продажі мініатюрного варіанту з підтримкою 5G.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Січневий звіт CIRP: iPhone 12 займає 76% ринку iPhone

Серія мобільних телефонів iPhone 12 з операційною системою iOS 14 відразу зайняла ключові позиції щодо загального об'єму продаж iPhone — 76%. Після релізу iPhone 11 показники були трохи іншими — 69% ринку Apple. В США моделі iPhone 12 вибиваються вперед з показниками продаж на рівні 27%, що є досить хорошим результатом для телефонів, реліз яких відбувся декілька місяців задовго до публікації фінансового звіту. 

iPhone 12 mini пасе задніх, адже обʼєм продажів склав 6%. Й у січневому звіті дослідницької компанії модель не стала популярною. Дослідники вважають, що користувачі мобільних пристроїв все-таки віддають перевагу дешевшим моделям, наприклад, iPhone XR, iPhone SE та iPhone 11, у такий спосіб пояснюючи низькі продажі iPhone 12 mini. 

Ще радимо прочитати про мобільний додаток PetMatch.

5G стане мейнстримом завдяки Apple?

Реліз нового пристрою Apple з підтримкою 5G у жовтні 2020 року є важливим кроком для того, щоб 5G стала мейнстримом, вважають експерти, які знайомі з Apple. Ба більше, скоріш за все, так і є, адже США — це про iPhone, а все, що робиться на території США, робиться для популяризації бренду у всьому світі. 

Результати дослідження, яке проводилося під егідою Ookla та M Science, показують, що iPhone 12 Pro Max став одним з найпопулярніших 5G-телефонів Apple у 49 з 50 штатів США, у той час, як iPhone 12 Pro став одним з найпопулярніших 5G-телефонів в 50-му штаті. Дослідження Ookla та M Science проводилось з метою оцінити популярність 5G-телефонів у США. Як вияснилось, саме iPhone, улюбленець американців, б'є всі рекорди, хоча є й найдорожчим з мобільних телефонів з підтримкою 5G, якщо йдеться про цінову категорію мобільного пристрою.  

Варто декілька слів сказати про компанії, дані яких дозволили підтвердити популярність iPhone 12 з підтримкою 5G у США. M Science відстежувала показники продажів, у той час, як Ookla досліджувала використання додатку Speedtest на телефонах користувачів для січневого звіту. 

Компанії є одностайними щодо популярності iPhone 12 з підтримкою 5G в США, хоча їхні дані розходяться, коли йдеться про те, які моделі серії iPhone 12 зайняли перше та друге місце за популярністю у штатах США. У випадку з Ookla друге місце віддають 12 Pro, у той час, як у статистиці M Science першість все-таки належить iPhone 12. Найменш популярним є iPhone 12 mini як у звіті Ookla, так й M Science.

Дослідження Ookla та M Science є цікаве тим, що у результатах фігурують й мобільні телефони інших виробників, у тому числі компанії Samsung. У рейтингу телефонів з підтримкою 5G все-таки лаври першості дістались Apple, у той час, як Samsung S20 та Note 20 залишаються у списку лідерів, але після iPhone. У M Science заявляють, що показник продаж Galaxy S20 + з моменту запуску дійсно вражає, хоча мобільний пристрій існує набагато довше на ринку, аніж iPhone з підтримкою 5G, тому й легко можна пояснити таку популярність. Реліз Galaxy S20 + відбувся у лютому 2020 року. Й знову-таки мініатюрні версії Galaxy S20 5G є найменш популярними серед користувачів мобільних пристроїв нового покоління. 

У компанії M Science проаналізували показники продаж в США 33 різних телефонів з підтримкою 5G, та, покладаючись на дані за 23 січня 2021 року, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 та iPhone 12 Pro займають перші три місця за популярністю серед американців, у той час, як четверте місце віддали Galaxy S20+, а пʼяте — Galaxy S20 Ultra. Якщо ж все-таки назвали модель телефона з підтримкою 5G, яка є найбільш популярною після Apple та Samsung, то це LG V60 ThinQ 5G. 

В нас також є цікава інформація про AirTag.

Досить стрімко iPhone 12 завойовує ринок мобільних телефонів. За результатами даних різних дослідницьких компаній мобільні телефони серії iPhone 12 є фаворитами на ринку мобільних гаджетів, особливо в США, де iPhone є символом нації. Звісно, нові моделі телефонів представлені в оновленому дизайні, де розробники віддали перевагу фіолетовому кольору. Ще в 1996 році Стів Джобс підкреслив, що саме фіолетовий є його улюбленим кольором. Попри те, що в серії iPhone 11 був фіолетовий колір все ж пильно подивившись, можна помітити, що новий фіолетовий є більш насиченим та яскравим, ніж в iPhone 11. 

Попри те, що презентація нового iPhone 12 в фіолетовому кольорі відбулась лишень 20 квітня 2021 року, новий телефон американської корпорації уже давно є в списку користувачів мобільних пристроїв, що, звісно, пов'язано не тільки з дизайнерським рішенням команди розробників, а і його технічними характеристиками.

Ваша оцінка: