Я шукаю...

PetMatch - додаток, який допоможе впоратися з втратою домашнього улюбленця

фотографія домашніх тварин

Коли від нас іде наш улюблений вихованець - це важка втрата, з якою змиритися дуже не просто. Собачка або котик, який прожив біля вас десяток років, без сумніву стає повноправним членом сім'ї, і тому його смерть відчувається дуже болісно. Тож не дивно, що багато власників не можуть змиритися з цим фактом і намагаються всіляко продовжити життя свого домашнього улюбленця. Так, деякі проводять добу, переглядаючи старі фотографії та відеозаписи. Інші ж, в марних спробах воскресити свою тварину витрачають величезні кошти на процедури по клонуванню. І не сказати, що це проходить успішно, скоріше навпаки.

 PetMatch скрін1

Неготовність людей приймати такі важкі наслідки й наштовхнуло розробників до створення такого чудового додатка як PetMatch. Це воістину рятівна комбінація, завдяки якій ви можете ощасливити відразу двох - бездомну тварину та людину, що нещодавно пережила смерть свого улюбленого вихованця. Додаток допоможе всім бажаючим відшукати в інтернеті живого двійника, який максимально сильно схожий на померлого вихованця, будь то кіт чи собака.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке PetMatch

PetMatch має власний мережевий сервіс, який називається PetFinder. Саме він автоматично збирає всю інформацію про те, які тварини є в наявності у волонтерів і в притулках. Ці вихованці якраз підшукують собі господарів. Додаток для смартфона PetMatch проводить глибокий пошук по своїй наявній базі даних. Так, штучний інтелект аналізує інформацію про померлого вихованця за наданою фотографією та розшукує максимально схожих собак або кішок.

Читайте також інші статті в нашому блозі: Як завантажити книгу на iPhone

PetMatch є стартапною розробкою Superfish, і дає можливість завантажувати в систему фотографії котиків і собачок через галерею в телефоні, або навіть з різних фотосервіс.

Як працює PetMatch на iPhone

Цей додаток на смартфон PetMatch має власну запатентовану технологію, з чиєю допомогою проводиться аналіз унікальних параметрів пошуку і розпізнаються збіги за формою мордочки, відстані між очима, забарвленням і довжиною хутра, розміру і форми тулуба.

 PetMatch скрін2

Далі, всі ці параметри беруться і переносяться в пошукову базу PetFinder. Саме на цьому сервері розмістилися сотні тисяч фотографій різних домашніх вихованців, які чекають моменту «усиновлення» на всій території Америки. Після ретельного відбору і пошуку користувач отримує інформацію про всі збіги в рамках країни й показується найближчий до його місця проживання результат.

Які недоліки додатка на айфон PetMatch

Варто відзначити те, що цей додаток на айфон PetMatch тільки почав свій шлях, тому всі попередні тести вказують на не ідеальну роботу програми. PetMatch не може розпізнати розмиті знімки або фотографії з незвичного ракурсу, які відрізняються від шаблонних фото в наявній базі.

Більш того, творці вирішили не включати в аналіз інформацію про породу вихованця, хоча це є дуже важливим фактором для багатьох людей. Звичайно, ви можете спробувати додати будь-який знімок вашого домашнього улюбленця, однак є ряд фотографій, які збільшують кращі результати. Наприклад, не варто все ж використовувати фотографії своєї, припустимо, собаки в дивній позі, оскільки PetMatch може видати в результатах взагалі кішок замість собак і папуг замість котів. Програма без проблем зможе розпізнати та підібрати вам нового кролика, однак, якщо завантажити фотографію людини, вона ламається, тому що не розуміє, що відбувається.

 PetMatch скрін3

Варто розуміти, що ніякий аналіз зовнішніх параметрів і даних не зможе допомогти вам вибрати вихованця за інтелектом і характером. Однак, не можна применшувати значимість ідеї розробки програми для людей, які хочуть забрати собі бездомних кішок і собак. Все це заслуговує, як мінімум, схвалення та уваги.

Відгуки користувачів про PetMatch

Ті, хто вже встиг випробувати додаток, помічають, що програма PetMatch може знаходити подібності та аналізувати дані, грунтуючись на одному лише зовнішньому вигляді. При цьому ніхто не дає ніяких гарантій про те, яким може виявитися характер нової придбаної домашньої тварини. Він може кардинально відрізнятися від характеру попереднього вихованця.

 PetMatch скрін4

Додаток PetMatch з'явився на ринку зовсім недавно, і в найближчому майбутньому буде доступним тільки користувачам iPhone. Творець такого проєкту Superfish вже довгі 15 років, починаючи з 2006 року намагається навчити штучний інтелект бачити речі очима людей. PetMatch не перший і не єдиний їхній проєкт. Серед додатків розробника також є багато автономних програм і подібних розширень для браузерів, які розпізнають фотографії для операційних систем iOS

Вам також може бути цікаво: Safari на Iphone: всі функції браузера

Ваша оцінка: