Я шукаю...

Чому потрібто придбати AirTag: все що потрібно знати про нього

AirTag

Компанія «Apple» сьогодні вважається одним зі світових гігантів у сфері сучасних технологій. Їхня продукція реалізується по всьому світу, де завоювала не тільки повагу до бренда, а й довіру. Продукція відрізняється преміальною якістю і унікальними технічними характеристиками, які не пропонує жодна інша компанія в світі.

Минулий рік ознаменувався великою кількістю новинок, які світова корпорація представила на огляд клієнтам. Регулярно виходять оновлення, що дозволяють людині спростити своє життя. Таким же став і один з пристроїв, вироблених компанією: маленький, футуристичний гаджет «AirTag».

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке «AirTag» і як він працює

Напевно, кожна людина в своєму житті хоча б раз витрачала час на пошук потрібної речі. Це може бути все що завгодно: пульт від телевізора, ключі від машини, рюкзак або інші предмети, в тому числі побутові. Саме для цього корпорація «Apple» випускає унікальну продукцію, яка допоможе надовго забути про пошуки потрібних речей.

Уявіть, що для визначення місцезнаходження будь-яких предметів ви можете просто зробити один клік в особистому смартфоні. «AirTag» дозволить економити час і витрачати його на більш важливі речі. Це своєрідний трекер, невеликий компактний пристрій для пошуку різних аксесуарів і побутових приладів, місцерозташування яких ви постійно забуваєте. Крім неймовірної функціональністі, вони також мають привабливий зовнішній дизайн: стильні кольори, зручна форма.

Така річ буде корисною не тільки для молодих людей, а й для тих, хто в силу віку може забувати про свої речі. Люди похилого віку часто через стан свого здоров'я можуть не контролювати деякі свої пересування, що обумовлено віком. «AirTag» – це рішення проблеми.

Переваги «AirTag», основні характеристики

Серед його переваг можна відзначити:

  • компактність, зручно при експлуатації;
  • надійність кріплення;
  • гаджет стильний, неймовірно красивий і привертає увагу;
  • має порівняно невелику вартість.

Щоб скористатися всіма перевагами пристрою, необхідно тільки встановити на смартфон спеціальний додаток «Локатор». Його можна знайти в офіційному маркетплейсе, встановлення займає всього кілька хвилин за умови хорошого, стабільного підключення до мережі інтернет.

Даний аксесуар довгий час був лише концептом і не планувався до запуску. Однак в минулому році анонс презентації товару все-таки стався, що привернуло увагу чималої кількості людей по всьому світу. Крім шанувальників бренду, на товар стали звертати увагу і інші категорії споживачів. Новина про швидкий вихід гаджета на світовий ринок буквально моментально поширилася в мережі і викликала масовий ажіотаж. Перш за все, він був викликаний унікальністю продукту і його неймовірно корисними функціями.

Якщо відвідати офіційний сайт зараз, то даний продукт підписаний фразою «стежте за інформацією про початок продажів». Це ніяк не вказує на точний термін релізу, однак каже нам про те, що ми можемо дочекатися випуску вже найближчим часом. Обговорювати основні характеристики маленьких помічників поки що не має сенсу, оскільки підсумковий варіант може сильно відрізнятися від представленого клієнтам концепту.

Як працює пристрій

Маячки AirTag можна буде використовувати з Android-пристроями і старими iPhone. Трекер можна підключити за допомогою «Bluetooth» до вашого смартфону, планшету або ноутбука, на який попередньо було встановлено програму «Локатор». Підключення можна здійснити, зайшовши в меню налаштувань і вибравши відповідні пункти.

Зображення і деякі інші відомості, зібрані любителями бренду, свідчать про форму і зовнішнє оформлення приладу. Відомо, що «диски» мають круглу форму, на якій зображений логотип компанії. Покриття кришки, судячи з попередніх даних, дуже схоже з лаком навушників «AirPods». Розміри відповідатимуть циферблату годинника, можливо, трекер буде навіть трохи менше, адже його потрібно зручно прикріплювати до дрібних і великих речей. AirTag захищений від бризок, пилу і води завдяки замінній батареї і багатьом іншим корисним особливостям.

Однозначно відповісти на всі питання, що стосуються продукту, можна буде тільки після офіційної презентації.

«AirTag»: офіційна назва, принципи роботи програми

На офіційному сайті компанії вже міститься інформація про товар: коротко про його головні характеристики, кольори, способи підключення і назву. Раніше на форумах були обговорення, які стосувалися можливого найменування товару. Однак на даний момент інтернет-представництво корпорації вже точно назвало свій продукт «AirTag», просто і стильно.

Сама компанія вже не раз непомітно включала дану назву в свої презентації. Наприклад, служба підтримки, виставляючи відео на хостинг «YouTube», як би випадково згадала в описі дане слово, назву продукту. Можливо, це була випадковість, а може, і ні. Однак, нічого не вислизне від очей пильного прихильника, який помітить навіть найдрібніші деталі.

Що буде, якщо ви втратите свій «AirTag»?

Таке питання задають собі багато користувачів. Але про це не варто переживати, адже якщо трекер знаходиться поблизу, недалеко від вашого місцезнаходження, то його можна легко відшукати за допомогою смартфона «iPhone», в який вже вбудовані всі необхідні компоненти для цього.

У додатку є спеціальна функція під назвою «Precision Tracking», яка є своєрідним навігатором. Прикріплюючи ваш трекер до телефона і особистих речей, ви можете встановити стабільний зв'язок з «Bluetooth» і відстежувати місцерозташування маленького гаджета. У разі, коли трекер буде знаходитися за межами доступності, ви отримаєте відповідне повідомлення. Зона дії пристрою, за попередніми даними, буде поширюватися на 60 метрів.

Завдяки хорошій продуманості і унікальному функціональному наповненню ви можете більше не турбуватися про стан своїх речей і їх місцезнаходження.

Ваша оцінка: