Я шукаю...

Програми для маркетологів: аналітика та ведення соціальних мереж

Програми для маркетологів

Для маркетологів важливою рисою їхньої роботи є постійний контакт з усім новим, що може значно допомогти у їхній сфері діяльності. У цій статті ми зібрали перелік безкоштовних додатків для маркетологів на айфон, які допоможуть зробити роботу більш організованою.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Додатки для SMM на iPhone

Buffer

Цей сервіс доступний на різних операційних системах, а також має вебверсія для браузерів. Buffer дозволяє зробити роботу з соціальними мережами легшою та організованішою, адже програма створена для того, щоб ними керувати. Ви можете під’єднати до свого облікового запису будь-яку з наведених нижче мереж:

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest
  • LinkedIn

Широкий функціонал програми дозволяє не тільки ефективно керувати усіма мережами, а ще й створювати власний розклад, за яким публікуватимуться пости або ж налаштувати опцію автоматичного постингу. Також тут доступний інструмент, за допомогою якого ви отримаєте доступ до широкої аналітики ваших акаунтів, у якій показуватиметься вся ваша активність. Приємний мінімалістичний дизайн стане запорукою комфортної роботи з Buffer, а у разі виникнення будь-яких запитань ви завжди можете звернутися по допомогу прямо в програмі, де на всі питання ви отримаєте відповідь від спеціального сервісу. Одним з недоліків є те, що застосунок доступний винятково англійською мовою. Проте навіть без особливих знань іноземної можна легко розібратися з інструментарієм.

Програми для маркетологів

Buffer – застосунок для тих користувачів, яким подобається тримати все в одному місці й не витрачати зайвий час на пошук потрібної мережі.

Hootsuite

Кількість людей, яка користується цим застосунком сягає близько десяти мільйонів, а сам сервіс підтримує понад п’ять десятків різних мов. Hootsuite стане вашим кращим другом під час роботи з соціальними мережами, адже додаток дозволяє ефективно керувати діяльністю в мережі. Крім того, він значно допоможе при плануванні постів, а також надасть доступ до функції, яка відстежує новини за ключовими словами у Facebook. Перегляд статистики за допомогою Hootsuite дасть змогу проаналізувати всю активність у приєднаних облікових записах.

Програма має приємний дизайн без зайвих панелей, тому вона є доволі зручною у використанні, а також дає своїм користувачам змогу швидко перемикатися між різними обліковими записами. Загалом Hootsuite є зручним і оперативним додатком, який не буде зайвим в арсеналі інтернет-маркетолога. 

IFTTT

If This, Then That – сервіс з доволі цікавим функціоналом, який дозволяє створювати своєрідну взаємодію між вашими соціальними мережами. Наприклад, якщо ви обираєте «Запостити публікацію» у Twitter, за допомогою спеціальних опцій ви можете прив’язати цю дію до лайків в Інстаграмі чи будь-якій іншій мережі. Такі взаємодії називаються рецептами й виконуються вони автоматично.

Програми для маркетологів

Читайте також: Найкращі сервіси для створення власного блогу на iPhone

Якщо у вас виникають труднощі й ви не зовсім розумієте як це працює, у додатку є розділ, де розписані всі рецепти від самих розробників. Якщо ж ви й тут не змогли знайти щось корисне, можна звернутися до списків, які створюють інші користувачі програми.

Менеджер сторінок Facebook

Цей додаток розроблений командою Facebook для того, щоб користувачі могли створювати одразу кілька профілів і керувати ними за допомогою своїх девайсів.  Тут ви можете публікувати фотографії та відеофайли, відповідати на повідомлення інших користувачів та коментарі під постами, встановлювати графік публікації ваших дописів і так далі. Також тут, як і в інших додатках зі схожим функціоналом, доступний перегляд статистики.

Менеджер сторінок Facebook – багатофункціональний додаток, який містить в собі приємний дизайн та легкість у використанні. 

Everypost 

Ще один корисний застосунок, який повинен бути в арсеналі хорошого SMM-щика. Everypost дає своїм користувачам змогу розміщувати публікації в різних соціальних мережах водночас. Сервіс підтримує Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Tumblr, Pinterest, тому ви зможете не тільки керувати постами, а ще й встановлювати час їхньої публікації.

Програми для маркетологів

Програма є доволі функціональною, адже дає користувачу велику кількість можливостей під час роботи з соціальними мережами. Наприклад, ви можете:

  • налаштувати автоматичний пошук новин за ключовими словами у Твіттері
  • знайти спосіб, щоб скоротити текст для постингу у Твіттері
  • зберігати різні медіафайли у хмарних сховищах
  • сортувати різноманітні статті у спеціальних розділах

Реєстрація в застосунку займає лічені хвилини, а його експлуатація не викликає жодних проблем. Через свою простоту та функціональність стане хорошим інструментом для маркетолога.

Додатки для блогінгу на айфон

WordPress

Корисний застосунок, за допомогою якою ви можете вести свій блог навіть тоді, коли у вас немає стабільного доступу до Інтернету. Тут можна не тільки створювати публікації, а й редагувати їх, додавати медіафайли, фільтрувати коментарі, які залишають інші користувачі.

Програми для маркетологів

Інтерфейс доволі зручний, а дизайн не дратує око, тому робота з додатком є максимально комфортною.

 Blogger

Ще один додаток, який допоможе вам у створенні власного блогу є Blogger. Він доступний як у формі мобільного застосунку, так і у версії для браузерів. Тут користувачі створюють власні тексти для публікацій та використовують функцію перемикання між акаунтами для кращої роботи з соціальними мережами.

Одним з недоліків Blogger є неможливість зареєструватися в системі за допомогою мобільного додатку. Це можна зробити виключно у вебверсії. Загалом додаток має непоганий функціонал, проте в  App Store точно знайдуться аналоги з ширшим інструментарієм.

Livejournal

Популярний додаток, створений спеціально для обміну новинами та думками. Тут ви можете слідкувати за оновленнями своїх друзів та інших користувачів. Також тут доступне створення різноманітних опитувань, які ви можете розмістити у своїй стрічці. У публікації до тексту можна додати медіафайли, які допоможуть урізноманітнити профіль.

Програми для маркетологів

На жаль, реєстрація можлива тільки у вебверсії, а публікаціями ваших друзів не можна поділитися. Попри несуттєві недоліки Livejournal залишається хорошою платформою для обміну думками.

Органайзери, які варто завантажити на iOS

Evernote

Популярний застосунок, яким користуються всі від студентів до підприємців. Evernote створений для швидкого створення заміток та їхньої організації за допомогою різних розділів. Сюди додають не тільки звичайний текст, а й різні вкладення на кшталт фотографій, аудіозаписів, нагадувань і так далі. Також Evernote підійде тим, хто звик працювати в команді, адже для цього тут присутня окрема функція під назвою Work chat.

Програми для маркетологів

Простий дизайн та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс – запорука цікавих заміток та зручного планування свого часу. Усе це є в застосунку, тому в ньому зручно працювати.

Trello

Органайзер, за допомогою якого користувачі створюють власні картки. Після створення їх можна змінювати, додавати до них кольорові мітки, складати з них списки та додавати їх на дошки. Trello зручно користуватися в команді, адже тут ви можете як записати якусь індивідуальну ціль, так і записати завдання для своїх колег.

Програми для маркетологів

Однією з переваг платформи є можливість ознайомитися з інтерактивним посібником з керівництва, у разі якщо вам важко розібратися з функціоналом. Дизайн програми лаконічний та зручний, що робить вашу роботу якомога комфортнішою. 

Додатки для редагування фотографій на айфон

Flickr

Платформа, популярна серед багатьох користувачів через можливість вільно завантажувати медіафайли, обмінюючись ними з іншими юзерами. Також фотографії можна редагувати, користуючись фільтрами, а готовим результатом ділитися з друзями. 

Flickr доступний винятково англійською мовою, проте через свій простий інтерфейс ним може користуватися будь-хто. Програма є доволі цікавою, проте, на нашу думку, її краще використовувати для пошуку натхнення.

Flipagram

Сервіс, що створений для редагування фотографій, а саме накладання аудіофайлів на відео та фото. Потрібні зображення можна обрати прямо з галереї або ж соціальних мереж. Також ви можете додавати різноманітні написи та фільтри, а готовими творіннями ділитися прямо через додаток. 

Програми для маркетологів

Зареєструватися на платформі дуже просто, а зручна панель інструментів допоможе розібратися з керуванням навіть тим людям, які до цього ніколи не користувалися аналогічними програмами. Щоправда, у Flipagram маленька кількість ефектів, які можна накласти на свої фото, проте якщо вам потрібен простенький застосунок для накладання музики на медіафайли – це саме те, що вам знадобиться.

Програми для аналітики на айос

Google Analytics

Додаток є безкоштовним та доступним на різних операційних системах. Завдяки своєму широкому функціоналу Google Analytics дозволяє отримати детальну аналітику вашої аудиторії та джерел трафіку. Всі дані відстежуються в режимі реального часу, через що ви отримаєте якомога точнішу інформацію про активність у ваших соціальних мережах. Усі звіти ви можете зберегти та навіть поділитися ними з іншими користувачами.

Програми для маркетологів

Варто прочитати: Топ програм для створення презентацій на iPhone

Для маркетолога програма з цікавим дизайном стане незамінною, адже тут можна отримати багато даних за допомогою кількох простих взаємодій з платформою.

Brand24

Платформа, яка допомагає компаніям та індивідуальним користувачам шукати згадки про свій бренд. Одними з популярних компаній, які користуються додатком є Panasonic, IKEA та H&M.

Brand24 дає своїм користувачам змогу шукати згадки, пов’язані з їхньої діяльністю у різних соціальних мережах на кшталт Твіттеру чи Фейсбуку, стрічках з новинами та особистих блогах. Підійде тим маркетологам, які люблять аналізувати статистику своїх конкурентів.

Сподіваємося, що ви дізналися трохи більше про додатки для SMM на iPhone і на майбутнє знатимете що саме варто мати у своєму арсеналі хорошому маркетологу.

Ваша оцінка: