Я шукаю...

Як повернути гроші за підписку Apple?

Повернення коштів Apple: як повернути гроші за підписку Apple? - фото

Ймовірно, багато хто стикався з ситуацією, коли якимось незвіданим чином випадково купували зовсім непотрібний додаток чи підписку. Також можливий випадок, коли програма або передплата не виправдала очікувань користувача, а грошики списались. Справді, на тлі величезної кількості привабливих іконочок користувачі очікують на якісний продукт, за який варто заплатити. Однак не завжди приваблива обкладинка та привабливі обіцянки гарантують, що покупець не пошкодує про свій вибір.

Сьогодні сотні програм пропонують можливість отримати пробний період безкоштовно, щоб оцінити якість послуг. Але серед такого розмаїття легко нарватися на брехливих розробників. Отже, виникає потреба повернути гроші за покупку в App Store. Компанія Apple не ставить перешкод для повернення коштів за програму на iPhone. Однак важливо знати, що навіть у такій, здавалося б, простій справі є свої тонкощі, про які не варто забувати. Повернення коштів у Apple - процес не такий вже й простий, як може здатися на перший погляд, але, прочитавши цей матеріал, ви легко зможете повернути свої кошти.

Як повернути гроші за підписку Apple? - фото 1

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Як повернути кошти за підписку Apple?

Швидким та легким, а значить найкращим варіантом, буде запуск процедури повернення грошей через спеціалізований сайт Apple з будь-якого девайсу, де є Інтернет. Щоб досягти позитивного результату від компанії, необхідно дотримуватися наступних інструкцій:

 1. Відвідайте сайт https://reportaproblem.apple.com/ і увійдіть у свій аккаунт, використовуючи Apple ID та пароль вашого пристрою;
 2. У пункті "Я хочу", виберіть меню "Запросити повернення коштів";
 3. Напишіть причину, через яку ви хочете зробити запит на повернення грошей Apple. Найчастіше вказують такі причини: "Помилкова покупка", "Придбала дитина без дозволу", "Купив не я" тощо;
 4. Після цього натисніть кнопку для надсилання запиту.

Як повернути гроші за підписку Apple? - фото 2

Не забудьте дізнатись про те, як скачати CapCut в Україні!

Через який час я отримаю гроші за помилково куплену програму або гру в App Store?

Тут необхідно набратися терпіння, адже найчастіше, гроші за помилково куплену програму або гру в App Store повинні повернутися на банківську картку протягом 30 днів. Якщо ви здійснили покупку, списавши грошенята з рахунку мобільного телефону, приготуйтеся очікування близько 60 днів. У випадку, якщо покупка зроблена із коштів балансу App Store, у такому випадку повернення займе лише 2 дні. Якщо коротко, то:

 • Розплатившись банківською карткою, ви отримаєте свої гроші назад протягом 30 днів. Якщо зазначений термін минув, а гроші так і не повернулися на банківський рахунок, радимо звернутися до банку;
 • Розплатившись через кошти на рахунку App Store, ви отримаєте гроші через 48 годин;
 • Розплатившись через баланс мобільного телефону, отримати гроші назад можна на строк до 60 днів. Все залежить від того, наскільки швидко обробить повернення вашого стільникового оператора.
   

У будь-якому випадку, чекайте на повернення грошей набагато швидше, ніж зазначено на офіційному сайті Apple.

Що робити, якщо я не бачу свого платежу на сайті reportaproblem.apple.com?

Головне, не хвилюйтеся, адже Apple зацікавлена в тому, щоб ви не робили помилкових платежів і завжди були задоволені послугами компанії. Якщо ви не бачите платіж, можливо, ви використовували інший обліковий запис для покупки. Пошукайте чек про покупку, який відповідає сумі, списаній з вашої картки. У такому чеку ви побачите ідентифікатор Apple ID, з якого було здійснено оплату. Як тільки ви дізнаєтесь цей ідентифікатор, увійдіть з іншого облікового запису і створіть запит на повернення.

Як повернути гроші за підписку Apple? - фото 3

Для того, щоб Еппл розглянула і схвалила вашу заявку, не забудьте вказати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати, яким способом було зроблено покупку – дитина купила програму без дозволу, або ви самі випадково натиснули на кнопку "купити". Тут також можна вказати таке, як "куплений продукт працює не так, як очікувалося". Не варто намагатися обдурити службу підтримки, краще вказати реальну причину скасування покупки.

Залишіть заявку на сайті Apple і чекайте на подальше розпорядження, яке прийде на вказану вами електронну пошту. Вказуйте правдиву причину і не брешіть, оскільки невдовзі з вами зв'яжуться представники компанії, щоб уточнити деталі повернення грошей за передплату або, у випадку брехні, вивести вас на чисту воду.

У разі коли здійснена покупка не відображається в налаштуваннях, потрібно почекати пару днів, оскільки платіж може перебувати на розгляді, а значить здійснити запит повернення грошей просто не вийде. Подайте запит повторно тоді, коли побачите, що платіж здійснено.

Чому Apple відмовляє в поверненні грошей

Бувають все ж випадки, коли компанія приймає рішення не повертати гроші користувачеві. Найчастіше, виною тому кілька поширених причин. Однак, найочевидніше - це коли користувач дуже часто запитує відшкодувати кошти за короткий проміжок часу, або якщо користувач раніше використовував ту ж причину повернення. Еппл дуже уважно розглядає помилкові завантаження, вчинені неповнолітніми користувачами, і в таких випадках постійно згадують про те, що можна скористатися функцією «Екранний час», щоб обмежити покупки, скоєних дітьми. Якщо ви не прислухалися до даної рекомендації й в наступному запиті вказуєте таку ж причину запиту повернення грошей за підписку iOS, то з великою ймовірністю вам відмовлять в даній процедурі.

Найпростішим і доступним варіантом того, як можна повернути гроші за додатки на iPhone, є все той же повернення за допомогою вбудованого стандартного магазину App Store на iOS.

 1. Запустіть магазин і натисніть на віконце зі своїм обліковим записом;
 2. Виберіть перший рядок з назвою вашої запису;
 3. Підтвердіть вхід через Face ID або Touch ID;
 4. Виберіть пункт «історія покупок».

Легка інструкція про те, як поповнити PayPal в Україні!

Як повернути гроші за підписку Apple? - фото 4

Як повернути гроші за додатки на Айфон в App Store

Зачекайте, поки список повністю прогрузити. Це може зайняти деякий час. Після того, як всі завантажиться, ви побачите зверху лист, зроблених вами покупок. Повернення грошових коштів можливий тільки за ті додатки і підписки, які були завантажені останніми. Так, якщо ви зробили покупку чого-небудь на початку листопада, а на дворі травень, даний трюк не пройде. Apple ґрунтовно попрацювала над захистом від шахраїв.

Виберіть необхідну покупку і зайдіть в неї. Далі, через кнопку «Повідомити про проблему», ви потрапите на відповідний розділ на сайті компанії. Після, необхідно вибрати проблему, через яку ви вимагаєте повернути свої гроші. Можна так само залишити коментар англійською мовою, в якому буде вказано, хто зробив покупку (наприклад - дитина) або той факт, що куплений додаток некоректно працює на вашому гаджеті. Практика показує, що служба підтримки компанії Apple працює швидко та оперативно, так що отримати свої гроші цілком можливо протягом 3-х днів.

Як повернути гроші за підписку?

Так, і тут все набагато простіше. Досить просто зайти в "Налаштування", натиснути на ім'я свого акаунта Apple ID і вибрати пункт "Підписки".Саме тут здійснюється повернення коштів за підписку Apple.

Як повернути гроші за підписку Apple? - фото 5

Після цього, слід натиснути на підписки, вибрати підписку, що вас цікавить, і скасувати її. Бажано зробити це до того, як система намагатиметься списати з вас кошти.

Друзі, не знаєте, як скачати книгу на айфон - цей матеріал легко допоможе вам зі скачуванням книг на смартфони Apple.

Ваша оцінка: