Як повернути гроші за підписку і додатки iOS

епл стор

Зміст

Ймовірно, у багатьох була ситуація, коли якимось невідомим чином випадково було придбано абсолютно непотрібний додаток або підписку на щось. Може так само бути такий варіант, де програма або підписка виявилася не тим, чого очікував користувач. І правда, при величезній кількості яскравих ярликів, користувачі очікують якісний продукт, за який не гріх заплатити. Однак, не завжди гарна обкладинка і полум'яні обіцянки гарантує те, що покупець не пошкодує про свою покупку. І нехай на сьогодні з'явилася можливість випробувати пробний період на безкоштовній основі, щоб оцінити якість послуг, що надаються, і серед такого добра можна нарватися на несумлінних розробників. А значить, виникає потреба повернути свої гроші в App Store. Компанія Apple не збирається перешкоджати спробі повернути свої гроші за додаток на iPhone.

Повернути гроші за додаток на iOS

Швидким і легким, а значить найкращим варіантом, буде запуск процедури повернення грошей через спеціалізований сайт Apple з будь-якого девайса, де є Інтернет. Щоб добитися позитивного результату від компанії, необхідно дотримуватися наступних інструкцій:

 1. Відвідайте спеціалізований сайт компанії
 2. Увійдіть в систему, використовуючи свій Apple ID і пароль
 3. Знайдіть пункт «Мені потрібно» і виберіть кнопку «Запросити повернення коштів»
 4. Після, повинен з'явитися список з програмами й підписками, за які можна повернути гроші
 5. Виберіть в цьому пункті потрібну програму, програму або підписку iOS - повернення грошових коштів

Читайте також: Terraria iOS - гра для шукачів пригод

Для того, щоб Еппл розглянула і схвалила вашу заявку, не забудьте вказати додаткову запитувану інформацію. Наприклад, можна додати, яким способом була зроблена покупка - дитина купила додаток без дозволу, або ви самі випадково натиснули на кнопку «купити». Тут також розмістилася причина «куплений продукт працює не так, як очікувалося». Не варто намагатися обдурити службу підтримки, краще вказати реальну причину скасування покупки.

Залиште заявку на сайті Apple і чекайте подальшого розпорядження, яке прийде на вказану вами електронну пошту. Вказуйте причину в залежності від їхнього місця, оскільки незабаром з вами зв'яжуться представники компанії, для уточнення деталей повернення грошей за підписку. У разі, коли користувачі брехали про справжні причини запиту повернути кошти, Apple назавжди прибирали можливість повернення покупок в App Store.

У разі, коли необхідна покупка не видно в настройках, потрібно почекати пару днів, оскільки платіж може перебувати на розгляді, а значить здійснити запит повернення грошей просто не вийде. Подайте запит повторно тоді, коли побачите, що платіж проведено.

Через скільки повернуться гроші за скасовану покупку

Після того, як компанія Apple розгляне вашу заявку, ви отримаєте або відмову, причину якого ви зможете прочитати в отриманому листі у своїй пошті, або повернете гроші таким же методом оплати, який був використаний для покупки програми або підписки. Точний термін повернення грошових коштів повністю залежить від того, яким спосіб була проведена оплата послуг:

 • Розплатившись банківською картою, ви отримаєте свої гроші назад протягом 30 днів. Якщо вказаний термін минув, а гроші так і не повернулися на банківський рахунок, рекомендуємо звернутися в банк.
 • Розплатившись через засоби на рахунку в App Store, ви отримаєте гроші через 48 годин.
 • Розплатившись через баланс мобільного телефону, отримати гроші назад можна терміном до 60 днів. Все залежить від того, наскільки швидко обробить повернення ваш стільниковий оператор.

Чому Apple відмовляє в поверненні грошей

Бувають все ж випадки, коли компанія приймає рішення не повертати гроші користувачеві. Найчастіше, виною тому кілька поширених причин. Однак, найочевидніше - це коли користувач дуже часто запитує відшкодувати кошти за короткий проміжок часу, або якщо користувач раніше використовував ту ж причину повернення. Еппл дуже уважно розглядає помилкові завантаження, вчинені неповнолітніми користувачами, і в таких випадках постійно згадують про те, що можна скористатися функцією «Екранний час», щоб обмежити покупки, скоєних дітьми. Якщо ви не прислухалися до даної рекомендації й в наступному запиті вказуєте таку ж причину запиту повернення грошей за підписку iOS, то з великою ймовірністю вам відмовлять в даній процедурі.

Найпростішим і доступним варіантом того, як можна повернути гроші за додатки на iPhone, є все той же повернення за допомогою вбудованого стандартного магазину App Store на iOS.

 1. Запустіть магазин і натисніть на віконце зі своїм обліковим записом;
 2. Виберіть перший рядок з назвою вашої запису;
 3. Підтвердіть вхід через Face ID або Touch ID;
 4. Виберіть пункт «історія покупок».

Як повернути гроші за додатки на Айфон в App Store

Зачекайте, поки список повністю прогрузити. Це може зайняти деякий час. Після того, як всі завантажиться, ви побачите зверху лист, зроблених вами покупок. Повернення грошових коштів можливий тільки за ті додатки і підписки, які були завантажені останніми. Так, якщо ви зробили покупку чого-небудь на початку листопада, а на дворі травень, даний трюк не пройде. Apple ґрунтовно попрацювала над захистом від шахраїв.

Вам може бути цікаво: Як налаштувати новий iPhone або iPad для дитини

Виберіть необхідну покупку і зайдіть в неї. Далі, через кнопку «Повідомити про проблему», ви потрапите на відповідний розділ на сайті компанії. Після, необхідно вибрати проблему, через яку ви вимагаєте повернути свої гроші. Можна так само залишити коментар англійською мовою, в якому буде вказано, хто зробив покупку (наприклад - дитина) або той факт, що куплений додаток некоректно працює на вашому гаджеті. Практика показує, що служба підтримки компанії Apple працює швидко та оперативно, так що отримати свої гроші цілком можливо протягом 3-х днів.

Повернення грошей за вбудовані покупки

В даному варіанті попередні рекомендації не допоможуть. Тут потрібно вибрати пункт «Я не давав згоди на цю покупку». Після вказівки причини, вам запропонують поговорити зі службою підтримки компанії Еппл. Якщо вам вдасться довести факт покупки додатка або програми без вашої згоди, то вам повернуть кошти. Не варто турбуватися, співробітники Apple ставляться з розумінням до своїх споживачів, так що якщо ви чесно вкажіть, що підписка була придбана помилково, вам повернуть гроші.

Не варто думати, що процедура повернення грошей за додаток і підписку iOS марудна і довга. Не бійтеся того, що компанія відхилить вашу заявку на повернення, адже якщо ви прислухаєтеся до порад і рекомендацій, які описані в даній статті, а так само чесно вкажіть причину запиту, Apple досить швидко повернуть вам ваші кошти. Так що, якщо ви відчуєте, що програма не відповідає заявленим обіцянкам розробників, то сміливо можете подавати заявку на повернення коштів. Благо, дана стаття підкаже, як це правильно зробити.

Ваша оцінка: