icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Найпоширеніші проблеми з iPad та способи їх усунення
13 Червень 2022

Найпоширеніші проблеми з iPad та способи їх усунення

Дізнайтеся все про найпоширеніші поломки та збої в роботі iPad, з чим вони пов'язані і як проявляються, а також про дієві методи розібратися з ними та відремонтувати планшет самостійно.

Катерина Єднаковська

iPad від Apple залишається найкращим планшетом на ринку. Компанія вже продала більше 350 мільйонів екземплярів у всьому світі, і в даний час на вибір пропонується широкий асортимент різних моделей. Хоча ці планшети, безперечно, є добре спроектованими гаджетами, вони не застраховані від поломок та збоїв. Ми розглянули деякі з найпоширеніших проблем із iPad, намагаючись знайти для них дієві рішення. Іноді потрібно більше, ніж перезавантаження, щоб повернути iPad в робочий стан.

Universal Control не працює з моїм iPad

Цікава опція Universal Control повинна була бути додана з MacOS Monterey, але вона ще не доступна. Спочатку ця функція призначалася для того, щоб ви могли використовувати iPad або Mac як другий екран і плавно переміщатися між ними як за допомогою вмісту, так і за допомогою елементів керування клавіатури/миші. Якщо ви не можете змусити його працювати, це тому, що стабільної версії ще немає, незважаючи на те, що він рекламується як вбудована функція для MacOS Monterey.

Можливі рішення:

Ця функція ще не реалізована, і Apple, схоже, не дотримується обіцяного крайнього терміну для додавання Universal Control. Нічого не залишається, як чекати на наступне оновлення.

На iPad є биті або завислі пікселі

Битий піксель виглядає як статична точка на дисплеї, яка не змінюється або залишається чорною, хоч би що відбувалося. Іноді таких пікселів може бути більше одного.

Найпоширеніші проблеми з iPad та способи їх усунення - icoola.ua - фото1

Можливі рішення:

Якщо піксель все ще світиться, але просто зависає або із затримкою забарвлюється в потрібний колір, ви можете спробувати виправити це вручну. Оберніть палець чистою тканиною і злегка натисніть область дисплея з пікселем, повільно переміщуючи палець. Іноді це допомагає виправити проблему.

Якщо піксель завжди темний, незалежно від того, що ви робите, він неробочий. Ви не можете виправити битий піксель. Якщо це незначна проблема і не відволікає, ви можете це залишити. Але краще віднести свій iPad у професійний сервіс та замінити дисплей

Остання версія iPadOS не встановлюється на мій iPad

Бажаєте отримувати останні оновлення iOS/iPadOS та всі запропоновані нові функції? Ви можете виявити, що iPad вперто відмовляється завантажувати оновлення, навіть якщо воно було заплановано в певний час. На щастя, це зазвичай відбувається через недотримання конкретних вимог, необхідних для оновлення, а не через постійні проблеми вашого iPad.

Можливі рішення:

 • Переконайтеся, що батарея iPad заряджена як мінімум на 50%. Для надійності рекомендується просто підключити iPad до електромережі, перш ніж розпочинати велике оновлення.
 • Переконайтеся, що ви не використовуєте мобільний Інтернет для передачі даних в Інтернеті. iPad не запускатиме таке велике завантаження при підключенні для передачі даних, щоб уникнути використання мобільних даних.
 • Переконайтеся, що режим енергозбереження вимкнено. Якщо він випадково увімкнено, оновлення, ймовірно, не спрацює.
 • Вимкніть VPN, якщо ви використовуєте його. Хоча ви можете внести сайти в білий список у багатьох VPN, насправді це не працює для завантаження оновлення програмного забезпечення з Apple, тому вимкніть його, а потім знову увімкніть.

Завислий екран

Іноді ви можете виявити, що екран iPad зависає і не реагує на ваші дотики. Найімовірнішим винуватцем є конкретна програма, але не завжди легко визначити, яка саме. Якщо це відбувається неодноразово, зверніть увагу на те, що у вас запущено в даний момент, і спробуйте видалити програму, щоб побачити, чи вирішить це проблему назавжди.

Можливі рішення:

Спробуйте спочатку перезавантажити пристрій, натиснувши та утримуючи кнопку живлення , доки на екрані не з'явиться напис «Посуньте, щоб вимкнути», а потім посуньте, щоб вимкнути живлення. Натисніть та утримуйте ту саму кнопку, щоб знову увімкнути його. Ви дізнаєтесь, що це спрацювало, коли побачите логотип Apple.

Якщо екран не відповідає, вам може знадобитися примусово перезавантажити пристрій, і в цьому випадку ви повинні одночасно натиснути та утримувати кнопку живлення та кнопку «Додому» протягом приблизно 10 секунд. Ви дізнаєтесь, що це спрацювало, коли з'явиться логотип Apple. Для нових iPad без кнопки «Додому» натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності , натисніть та швидко відпустіть кнопку зменшення гучності , а потім натисніть та утримуйте кнопку живлення , доки пристрій не перезавантажиться.

Якщо гаджет наполегливо відмовляється реагувати на перезавантаження або скидання, тоді вам потрібно спробувати відновити його роботу. Підключіть його до комп'ютера за допомогою кабелю, що додається. Завантажте iTunes на комп'ютер, виберіть свій iPad, перейдіть на вкладку «Зведення» та натисніть кнопку «Відновити iPad» . Це видалить ваш контент, тому ви можете вибрати «Відновити резервну копію» на вкладці «Зведення». Майте на увазі, що ви втратите все, для чого не створили резервну копію.

Якщо дану проблему не вдалось вирішити самостійно, наш сервіс легко замінить екран iPad будь-якої моделі.

iPad не включається

Це найгірша ситуація з будь-яким електронним пристроєм, коли він взагалі відмовляється вмикатися. Проте його може легко оживити.

Можливі рішення:

 1. Спробуйте одночасно утримувати кнопку живлення та кнопку «Додому», доки не з'явиться логотип Apple. Для нових iPad без кнопки «Додому» натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності , натисніть та швидко відпустіть кнопку зменшення гучності , а потім натисніть та утримуйте кнопку живлення, поки пристрій не перезавантажиться.
 2. Можливо, просто батарея розряджена. Підключіть iPad до джерела живлення за допомогою оригінального кабелю та зарядного пристрою, що входять до комплекту постачання, та зачекайте годину, перш ніж повторити перший крок.
 3. Якщо ваш iPad увімкнеться, але зависає під час запуску, підключіть його до комп'ютера із запущеним iTunes і повторіть перший крок, тільки цього разу не відпускайте кнопки, коли побачите логотип Apple, продовжуйте утримувати їх, доки не побачите екран режиму відновлення. Ви повинні отримати можливість Відновити або Оновити. Виберіть «Оновити», і він спробує інсталювати iOS, не стираючи ваші дані.
 4. Якщо нічого з цього не працює, настав час звернутися до професіоналів для ремонту поломки.

Найпоширеніші проблеми з iPad та способи їх усунення - icoola.ua - фото2

iTunes або Finder не розпізнають iPad

Деякі люди повідомляли про проблеми із підключенням iPad до комп'ютера та завантаженням iTunes. Якщо iTunes або Finder не розпізнають ваш iPad, спробуйте кілька способів вирішення проблеми.

Можливі рішення:

 1. Перевірте значок батареї на iPad, коли ви підключаєте його до комп'ютера. Якщо на ньому є блискавка, що позначає зарядку, або поруч з ним написано "Не заряджається", ви знаєте, що порт і кабель працюють, і ви можете перейти до кроку 2. Якщо це не так, спробуйте інший порт. Якщо це не допоможе, спробуйте інший кабель.
 2. (Якщо ви використовуєте MacOS Catalina, ви можете пропустити цей крок, тому що ви будете використовувати Finder для взаємодії з iPad.) Переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія iTunes. Якщо це на ПК, перейдіть до розділу «Довідка» та виберіть «Перевірити наявність оновлень» . Якщо це на Mac, перейдіть на вкладку iTunes та виберіть «Перевірити наявність оновлень». Якщо у вас остання версія або оновлення не має значення, спробуйте крок 3.
 3. Вимкніть iPad. Вимкніть комп'ютер. Знову увімкніть їх і підключіть iPad.
 4. Якщо ви бачите попередження «Довіряйте цьому комп'ютеру», розблокуйте пристрій і натисніть «Довіряти».

Проблема: iPad не заряджається

Якщо ви виявите, що ваш iPad не заряджається , коли ви підключаєте його до адаптера, є кілька можливих причин. Якщо він не заряджається, коли ви підключаєте його до комп'ютера, проблема може бути в порту, який ви використовуєте, натомість спробуйте адаптер живлення. Якщо він заряджається, ви побачите символ блискавки на зображенні батареї; якщо ні, поруч із ним буде написано «Не заряджається». Деякі комп'ютерні порти не можуть забезпечити достатню кількість струму для заряджання iPad, і він завжди заряджатиметься через комп'ютер повільніше.

Можливі рішення:

 • Варто перевірити, чи це проблема в кабелі або адаптері живлення, тому, якщо можливо, спробуйте кабель та адаптер живлення з іншим сумісним пристроєм або спробуйте інший адаптер живлення та кабель.
 • Завжди варто перезавантажити iPad, щоб подивитися, чи це допоможе.
 • Деякі люди повідомляють про успіх після включення режиму польоту, тому варто спробувати.
 • Якщо проблема не в кабелі або адаптері живлення і більше нічого не працює, можливо, iPad несправний, і вам необхідно звернутися до ремонтної майстерні, оскільки винуватцем може бути пошкоджений акумулятор або пошкоджений порт зарядки, обидва з яких підлягають ремонту.

Проблема: iPad не підключається до Wi-Fi

У багатьох людей виникають проблеми із підключенням до мереж Wi-Fi на iPad. Перш ніж приступати до серйозного усунення неполадок, ви повинні перевірити "Налаштування" > "Wi-Fi" на iPad і переконатися, що він увімкнений. Також варто переконатись, що Wi-Fi доступний на іншому пристрої.

Можливі рішення:

 • Спробуйте вимкнути iPad та маршрутизатор, а потім знову включити їх та почекати кілька секунд, перш ніж намагатись знову підключитися.
 • Спробуйте дати команду iPad забути про мережу в налаштуваннях, торкнувшись імені мережі та вибравши «забути». Вимкніть і знову увімкніть iPad, а потім знову підключіться до мережі та повторно введіть дані за необхідності. Ви також можете спробувати «Установки» > «Основні» > «Скинути» > «Скинути установки мережі».
 • Переконайтеся, що у вас інстальовано останню версію програмного забезпечення iOS, вибравши «Установки» > «Основні» > «Оновлення програмного забезпечення» . Перед оновленням необхідно підключити iPad до адаптера живлення. Більш старі iPad можна оновити через iTunes на вкладці «Зведення» за допомогою параметра «Перевірити наявність оновлень».
 • Якщо ваш iPad, як і раніше, не підключається, варто звернутися до свого інтернет-провайдера за допомогою або порадою. Проблема може бути пов'язана з конкретним маршрутизатором. Можливо, ви захочете оновити прошивку або змінити канал.
 • Якщо досі нічого не спрацювало, ви можете спробувати підключитися до іншої мережі Wi-Fi зі своїм iPad, просто щоб перевірити, чи він працює. Якщо ні, то настав час звернутися за додатковою допомогою.

Найпоширеніші проблеми з iPad та способи їх усунення - icoola.ua - фото3

iPad працює повільно

Якщо ви виявите, що ваш iPad не такий швидкий, як звичайно, і ви відчуваєте деяке відставання під час навігації, ви можете спробувати кілька виправлень. Можливо, у вас просто занадто багато працюючих програм.

Можливі рішення:

Двічі натисніть кнопку «Додому» і проведіть пальцем вгору по кожній відкритій програмі або грі, щоб закрити. Якщо у вас новий iPad без кнопки «Додому», проведіть вгору від нижньої частини головного екрана і зробіть невелику паузу в середині екрана, щоб відкрити список нещодавно використаних програм.

Ви також можете просто перезавантажити iPad, одночасно утримуючи кнопку живлення та кнопку «Додому» протягом 10 секунд. Для нових iPad без кнопки «Додому» натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності , натисніть та швидко відпустіть кнопку зменшення гучності , а потім натисніть та утримуйте кнопку живлення , доки пристрій не перезавантажиться.

Вам дійсно потрібно не менше 2 ГБ вільного місця для безперебійної роботи, тому загляньте в «Параметри» > «Основні» > «Сховище iPad» та перевірте. Можливо, вам доведеться видалити файли або програми. Деякі програми згодом займають все більше і більше місця, тому може навіть варто видалити, а потім перевстановити програму. Ви також можете перейти до «Налаштування» > «Safari» та натиснути «Очистити історію та дані веб-сайтів», потім «Очистити історію та дані», щоб видалити кеш, але це також призведе до виходу з веб-сайтів, на які ви увійшли.

У крайньому випадку можна спробувати скидання до заводських налаштувань. Однак це зітре все, тому спочатку переконайтеся, що ви зробили резервну копію. Якщо ви виконуєте скидання налаштувань до заводських, протестуйте iPad, не відновлюючи резервну копію, просто щоб подивитися, чи він працюватиме краще. Якщо згодом ви відновите резервну копію, а вона знову почне працювати повільніше, ви знатимете, що проблема пов'язана з чимось у резервній копії.

Збої у роботі iPad

Багато власників iPad страждають від проблем із випадковими збоями, коли програма мимоволі закривається або iPad раптово перезавантажується. Ви можете виявити, що це серйозніша проблема на старих iPad. Ви можете спробувати кілька способів, щоб вирішити проблему. Цілком імовірно, що це пов'язано з конкретними програмами, тому зверніть увагу на те, що ви робили під час збою, і подивіться, чи з'являється закономірність з часом.

Можливі рішення:

 • Натисніть та утримуйте кнопку живлення , а потім посуньте її, щоб вимкнути. Натисніть та утримуйте кнопку, щоб знову увімкнути його. Ви також можете виконати скидання, натиснувши та утримуючи кнопку живлення та кнопку «Додому» одночасно протягом 10 секунд. Для нових iPad без кнопки «Додому» натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності , натисніть та швидко відпустіть кнопку зменшення гучності , а потім натисніть та утримуйте кнопку живлення , доки пристрій не перезавантажиться. Жоден із цих рішень не може вплинути на постійне виправлення.
 • Підключіться до Wi-Fi і перейдіть до «Установки» > «Основні» > «Оновлення ПЗ» , щоб переконатися, що на вашому iPad встановлена ​​остання версія програмного забезпечення. Якщо оновлення доступне, завантажте його та встановіть.
 • Відкрийте App Store і натисніть «Оновлення», а потім оновіть усі програми.
 • Якщо ваші збої відбуваються саме в Safari, спробуйте перейти в Налаштування» > «Safari» і натиснути «Очистити історію та дані веб-сайту», потім «Очистити історію та дані». Зверніть увагу, що це призведе до виходу із веб-сайтів, на які ви увійшли.
 • Якщо у вас є проблеми, спробуйте стерти iPad за допомогою скидання налаштувань і відновити його.
 • Якщо нічого з перерахованого вище вам не допомогло, зв'яжіться з професійним сервісом.

Акумулятор iPad заряджається дуже повільно

Коли все працює як завжди, для зарядки вашого iPad потрібно близько трьох годин. Якщо у вас старіша модель, це все одно займе не більше чотирьох годин. Тим не менш, багато користувачів повідомляють, що для повної зарядки їхнього iPad потрібно набагато більше часу. У нас є кілька порад, як прискорити процес заряджання.

Можливі рішення:

 • Переконайтеся, що ваш iPad оновлено. На жаль, відомо, що iPadOS 13 викликала проблеми із зарядкою акумулятора у багатьох користувачів. Якщо це проблема з iPadOS, ви нічого не можете зробити, окрім як жити з нею, поки Apple не покращить програмне забезпечення та не випустить нову версію.
 • Перевірте порти та роз'єми. Шукайте будь-які ознаки пошкодження, бруд, який блокує порти, або будь-що, що може переривати з'єднання. Якщо ви не впевнені, спробуйте знайти інший сумісний зарядний кабель і підключити його, щоб побачити, чи це значення. Не використовуйте кабель або зарядний пристрій стороннього виробника для зарядки iPad!
 • Переконайтеся, що ваш iPad не працює, коли ви заряджаєте його. Спочатку вимкніть Wi-Fi або Bluetooth або переведіть його в режим польоту. Не використовуйте iPad, коли він заряджається і подивіться, наскільки це допоможе.
 • Не забувайте стежити за тим, щоб ваш iPad не поміщався у занадто спекотне чи холодне місце. Це може пошкодити батарею та викликати довготривалі проблеми, які неможливо усунути без повної заміни акумулятора.

Найпоширеніші проблеми з iPad та способи їх усунення - icoola.ua - фото4

Якщо жоден із цих способів Вам не допоміг, звертайтеся до компанії Айкула, яка легко та недорого замінить акумулятор на iPad.

Apple Pencil не працює з моїм iPad

Ми повністю розуміємо, наскільки неприємною може бути ця проблема, головним чином тому, що ви, ймовірно, купили Pencil спеціально для роботи з iPad. У нас є кілька рішень, які можна спробувати знову змусити їх працювати разом.

Можливі рішення:

Переконайтеся, що у вас є правильний Apple Pencil та iPad. Проблеми із сумісністю справді існують. iPad Pencil 1-го покоління призначений для роботи з ранніми iPad Pro. Олівець 2-го покоління призначений для роботи з новітніми моделями iPad Pro 12,9 та 11 дюймів, з якими олівець 1-го покоління не працюватиме. А якщо у вас iPad Air 2 або раніша модель, Pencil взагалі не зможе працювати з вашим екраном, хоча деякі сторонні моделі стілусів можуть вам підійти. Ми знаємо, це збиває з пантелику. Але важливо з'ясувати, яка модель Pencil та iPad у вас є, щоб побачити, чи можуть вони працювати разом.

 • Перезавантажте iPad і спробуйте ще раз. Під час перезапуску перевірте установки та Bluetooth, щоб переконатися, що Bluetooth увімкнено. Якщо ви вже бачите Pencil як розпізнаний пристрій у настройках Bluetooth, виберіть піктограму інформації та виберіть «Забути цей пристрій». Потім спробуйте перепідключитись.
 • Переконайтеся, що олівець заряджений. Це очевидно, але ця проблема справді трапляється часто.

iPad застряг у бутлупах

Bootloop — це коли ваш пристрій застрягне в циклі вимкнення та повторного увімкнення; iPad продовжує повторювати це знову і знову в, здавалося б, безкінечному циклі. Ми виявили, що ці цикли, як правило, виникають через помилку в програмі, яку ви намагалися використовувати в останній раз. Тим не менш, може бути кілька інших факторів, що викликають нескінченне завантаження. У нас є кілька рекомендацій, які слід спробувати зупинити зациклювання, перш ніж нести iPad в сервіс за допомогою.

Можливі рішення:

 • Дочекайтесь оновлення. На жаль, завантажувальні цикли часто викликаються помилками у певних програмах або поточній операційній системі iPad. У цій ситуації вам просто потрібно дочекатися випуску оновлення програми або операційної системи. Нещодавній приклад цього стався в червні 2020 року, коли версія iPad iOS викликала несподіване завантаження iPad під час роботи, зазвичай, приблизно через хвилину або близько того після запуску. Apple не втрачає жодної секунди, коли справа доходить до виправлень для цих проблем. Просто слідкуйте за новими оновленнями.
 • Примусово виконайте ручний перезапуск або «м'яке скидання» і подивіться, чи це не вирішить проблему. Ручне скидання – це потужний інструмент для усунення несправностей. Щоб почати перезавантаження, одночасно утримуйте кнопки «Живлення» та «Додому» близько 10 секунд. Ви побачите, коли розпочнеться перезавантаження, тому що на екрані з'явиться логотип Apple. На деяких нових iPad немає кнопки «Додому». Для цих пристроїв натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, натисніть та швидко відпустіть кнопку зменшення гучності, а потім натисніть та утримуйте кнопку живлення, доки пристрій не перезавантажиться. Якщо це не спрацює, вам може знадобитися примусове скидання налаштувань. Однак, перш ніж будь-що скидати, ви можете зробити резервну копію всіх важливих даних.
 • Увійдіть у режим відновлення. Ця функція запобігає циклам завантаження та відкриває двері для повного оновлення вашого iPad, якщо ваш пристрій застряг у нескінченному циклі завантаження. Підключіть iPad до комп'ютера; потім натисніть та відпустіть кнопку збільшення гучності, кнопку зменшення гучності, верхню кнопку, а потім утримуйте верхню кнопку, поки ваш iPad перезавантажується. Якщо це було зроблено правильно, ваш iPad повернеться до режиму відновлення. Якщо на вашому пристрої є кнопка «Додому», одночасно утримуйте кнопки «Додому» та «Верх». Продовжуйте утримувати їх, доки не побачите екран відновлення.

Якщо вам складно самостійно визначити тип поломки або запропоновані рішення не допомагають, зверніться до сервісного центру ICOOLA - у нас працюють високопрофесійні майстри, які легко відремонтують iPad.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чому не гасне екран телефону під час розмови?
27 Червень 2022

Якщо ваш смартфон не гасне під час розмов, це може свідчити про поломку датчика наближення. Але перед цим слід виключити інші можливості. Дізнайтеся, що робити, якщо екран не вимикається автоматично

Чи сумісні телефони Huawei з годинником Samsung?
27 Червень 2022

Дізнайтеся корисну інформацію про те, як поєднати ваш смарт-годинник Samsung з телефоном Huawei і які програми вам потрібно буде встановити для використання всього потенціалу Galaxy Watch

Сталий розвиток смартфонів та збереження довкілля
22 Червень 2022

Дізнайтеся все про те, який вплив смартфони здійснюють на навколишнє середовище, а також які кроки роблять виробники смартфонів та бізнес-компанії, щоб змінити екологію на краще