Як вимкнути Apple Watch?

Як вимкнути Apple Watch?

Зміст

Є багато причин, чому ви хотіли б вимкнути Apple Watch. Вимкнення годинника дозволяє зберегти заряд батареї. Якщо ви не плануєте використовувати його протягом тривалого періоду, такого як під час сну або під час періодів, коли ви не потребуєте його функцій, вимикання дозволить економити енергію.

Вимкнення Apple Watch може бути корисним для мінімізації відволікань. Якщо ви не хочете отримувати сповіщення, вібрацію або звукові сигнали з годинника, вимкнення дозволить вам бути більш концентрованим.

Крім того, вимкнення годинника може бути необхідним у деяких ситуаціях, наприклад, коли ви перебуваєте в області, де заборонено використання електронних пристроїв або коли ви хочете довготривало зберегти заряд батареї, наприклад, під час подорожей або відряджень.

Незалежно від вашої причини, ці кроки допоможуть вам досягти бажаних результатів.

Процес вимкнення Apple Watch однаковий для всіх моделей. Ви можете виконати ці дії, щоб вимкнути Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 6, Apple Watch Series 5, 4, 3, 2.

Користуєшся Apple Watch, але не знаєш як перевірити його на оригінальність, дізнайся як відрізнити apple watch від підробки.

Як вимкнути Apple Watch

Виконайте ці дії на Apple Watch, щоб вимкнути його.

Крок 1. Від’єднайте Apple Watch від зарядного пристрою.

Крок 2. Натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки не побачите меню вимкнення.

Крок 3. Візьміть круглий повзунок вимкнення живлення та посуньте його в праву сторону екрана.

Коли ви пересунете повзунок вимкнення живлення, Apple Watch вимкнеться.

Як увімкнути Apple Watch

Ці кроки допоможуть вам увімкнути Apple Watch.

Крок 1. Коли Apple Watch вимкнено, натисніть і утримуйте бічну кнопку.

Крок 2. Відпустіть бічну кнопку, щойно ви побачите на екрані логотип Apple.

Ось як ви можете вимкнути Apple Watch і ввімкнути Apple Watch, коли забажаєте. Ці кроки також допоможуть користувачам, які хочуть перезапустити Apple Watch.

Якщо у вас виникли запитання щодо Apple Watch, не соромтеся поділитися з нами в коментарях нижче.

Цікавий факт про iPhone 11. Хоча Apple не рекламувала його як водонепроникний, він фактично має певний рівень захисту від води. За стандартом IP68, iPhone 11 може витримати занурення на глибину до 2 метрів протягом 30 хвилин. Це означає, що ви можете бути спокійні, якщо ваш iPhone 11 помічено випадковими краплями дощу або навіть потрапляє в невелику кількість води, оскільки він має певний рівень захисту від вологи. Однак важливо пам'ятати, що це не означає, що ви можете свідомо занурити свій iPhone 11 у воду або використовувати його під водою, оскільки це може пошкодити пристрій.

 

Ваша оцінка: